عشقتونو ایرانی اپدیت کنید ، هنوز هم دیر نیست که ...

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین من اگه شوهر کنم کلی طرح واسه سرگرم کردن و دلبسته کردنش دارم اما به یه چیزی کاملا ایمان دارم
این دل و فکر آدماست که باید بی غل و غش باشه........
بعدش میره سراغ ابراز محبت بوسیله زبان و چشم و دست و ...........کادو
در مورد پدر مادر هم همین طور
چه فایده من امروز 13 فوریه دل بابامامانمو خون کنم بعدش فرداش 14 فوریه بپرم بغلشون کنم و کلی محبت در وکنم
پس تکلیف اون همه عذابی که بهشون دادم چی میشه
در ضمن من در کل به آثار کلی قضیه نگا می کنم آیا از وقتی که این مراسم تو ایران مد شده دل آدما بهم نزدیک شده
آیا دلا بی غل و غش شده
مثل اینکه بگی ما سالی 100 هزار تا زائر به مکه وکربلا داریم وقتی هم ازشون سوال می کنی که اونجا چطور بود می گه وای نمی دونی چه حسی داری باید خودت بری ببنی
انگار خود پیامبر و خدا کنارت نشستن و..........
اما در کل وقتی نگاه می کنی می بینی این همه حاجی و کربلایی
اما وضع اخلاقی مملکت هیچ
تو ایران همه یاد گرفتن به زبان محبت کنن اما دلاشون واقعی نیس
اینکه من میگم این کارو بکن به این معنی نیست که توی کل سال هرکاری دلت خواست بکنی و بعدش توی یه روز بری بگی دوستت دارم.من میگم کل سال با دله یه روز رو با زبون باشه:victory:آیا مردم حداقل توی یه روز برای هم مهم نشدن؟!حتی اگه ظاهری باشه یه شروعه.مقایسه کردن این قضیه با عبادت و زیارت و اینا درست نیست چون هیچ وجه تشابهی ندارند و نمیتونی ثابت کنی همه ی اونهایی که رفتند زیارت وضع اخلاقی جامعه رو بدکردند پس مقایسه از ریشه و بن اشتباهه:w05:
من به شخصه دلم میخواد کسی که دوست داره(نه فقط پسر یا نامزد یا شوهر هرکسی)بیاد بهم بگه.نه هر دقیقه اما توی یه روز خیلی خاص مثل سپندارمذگان یا روز تولدم یا هرچی که واسه هردومون خصه.خوب این چه عیبی داره؟!
اونی که همش به زبون باشه افراط اونی که همش به دل باشه تفریطه آدم باید متعادل باشه عزیزم.
امیدوارم روز سپندارمذگان خوبی داشته باشی و زندگی پر از محبت:w36::w40:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه من میگم این کارو بکن به این معنی نیست که توی کل سال هرکاری دلت خواست بکنی و بعدش توی یه روز بری بگی دوستت دارم.من میگم کل سال با دله یه روز رو با زبون باشه:victory:آیا مردم حداقل توی یه روز برای هم مهم نشدن؟!حتی اگه ظاهری باشه یه شروعه.مقایسه کردن این قضیه با عبادت و زیارت و اینا درست نیست چون هیچ وجه تشابهی ندارند و نمیتونی ثابت کنی همه ی اونهایی که رفتند زیارت وضع اخلاقی جامعه رو بدکردند پس مقایسه از ریشه و بن اشتباهه:w05:
من به شخصه دلم میخواد کسی که دوست داره(نه فقط پسر یا نامزد یا شوهر هرکسی)بیاد بهم بگه.نه هر دقیقه اما توی یه روز خیلی خاص مثل سپندارمذگان یا روز تولدم یا هرچی که واسه هردومون خصه.خوب این چه عیبی داره؟!
اونی که همش به زبون باشه افراط اونی که همش به دل باشه تفریطه آدم باید متعادل باشه عزیزم.
امیدوارم روز سپندارمذگان خوبی داشته باشی و زندگی پر از محبت:w36::w40:
باشه عزیز من تسلیم ........اون روز کلی به بابا مامانم حال می دم البته من همیشه سال آویزون مامانم هستم :gol::heart:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دیگه چیزی واسه بهمن ماه نمونده ها عجله کنین...

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا این ولنتاین یه کلاسه کاریه دیگه ای داره
ولی من که هر دو تاش و جشن میگیرم
حالا کادو رو تو ولنتیان میدیم...سپندرمزگان و تبریک میگیم

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا این ولنتاین یه کلاسه کاریه دیگه ای داره
ولی من که هر دو تاش و جشن میگیرم
حالا کادو رو تو ولنتیان میدیم...سپندرمزگان و تبریک میگیم
حالا نمیشه کادو رو هم 29 بهمن بدین:redface:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا این یوزر نیم پسوورد میخواد من ندارم آپ دیت نمیشه .....کسی میتونه به من عاجز کمک کنه؟

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای مردم تا بهمن ماه دیگه چیزی نمونده:w01:

هاااااااا !!!!!!!

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه یه مشکلی هست یکی باید منو بیدار کنه تو این روز و گرنه از تحول خبری نیست . :D

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه یه مشکلی هست یکی باید منو بیدار کنه تو این روز و گرنه از تحول خبری نیست . :D
بیدار شو:w01:
بیدارشوو:w24:
بیدارشووو:w46:
بیدارشوووو:w39:
بیدارشوووو:w00:
بیدار شووووو:w09:
بیدار شووووووو:w06:
بیدار شووووووووووووووو:w43:
حالا بیدار شدی؟

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیدار شو:w01:
بیدارشوو:w24:
بیدارشووو:w46:
بیدارشوووو:w39:
بیدارشوووو:w00:
بیدار شووووو:w09:
بیدار شووووووو:w06:
بیدار شووووووووووووووو:w43:
حالا بیدار شدی؟

اوهوم . درود بر اسفندگان . مرگ بر ولنتاین یزید کافر

ولی تو خود این 29 بهمن یکی به گوشیه آدم زنگ بزنه بگه پاشو بریم بیرون ناهار و هدیه هم بهت میدم یه چیز دیگست :D:redface:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم . درود بر اسفندگان . مرگ بر ولنتاین یزید کافر

ولی تو خود این 29 بهمن یکی به گوشیه آدم زنگ بزنه بگه پاشو بریم بیرون ناهار و هدیه هم بهت میدم یه چیز دیگست :D:redface:
:surprised::surprised:
حالا شما زنگ بزنی نمیشه؟
بیدار شو دیگه

k2_h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چه میدونم به یکی از اونایی که خودت میگفتی
منم بگم به کی زنگ بزنم شما هم؟؟؟

مال شما رو میدونم . خودم هم تو این یکی دو روز یه new ش پیدا میکنم تا اون موقع صمیمی میشیم . :w02:

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس میدونین که کسی رو ندارم
خوبه تا اون روز زیاد تلاش کنین
موفق باشین:biggrin:

• Like
واکنش ها: k2_h