دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Samadi

اخراجی موقت
استارتر اين تاپيك يه كم مشكل روحي و رواني داره خواسته همه رو بندازه به جون هم . ديگه دليل بهتر از اين چي مي خواي ؟؟:w01:
از من سوال شد صورتی !!!! نخود !!! اصلا نخود صورتی !!!!!!!!!!! ااااااااااااااااههههههههههش

Ali Samadi

اخراجی موقت
ببخشيد كه تو حرفهاي مردونتون شركت كردم واقعا نمي دونستم كه شما...
که من چی مردم !!!!؟؟؟؟ خوب حالا که فهمیدی تکرار نشه ! ولی من از اول می دونستم تو پلنگ صورتی هستی ! راستی بخوای می تونی نام کاربریتو عوض کنیا !

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
که من چی مردم !!!!؟؟؟؟ خوب حالا که فهمیدی تکرار نشه ! ولی من از اول می دونستم تو پلنگ صورتی هستی ! راستی بخوای می تونی نام کاربریتو عوض کنیا !

مگه صورتي بودن چشه كه من نام كاربريم رو عوض كنم .:w12: بعدشم اينو بگم كه من اصلا از رنگ صورتي خوشم نمياد :w16:

Ali Samadi

اخراجی موقت
مگه صورتي بودن چشه كه من نام كاربريم رو عوض كنم .:w12: بعدشم اينو بگم كه من اصلا از رنگ صورتي خوشم نمياد :w16:
اون که بله ، مثلا خود من با اینکه خوشتیب بودن خوبه اصلا نمی خواستم خوشتیبو خوش گل باشم ولی دیگه خدا خواست بشم ، تو هم می دونم دوست داشتی جای من باشی ولی خدا خواست بشی پلنگ صورتی ترشیده !

Ali Samadi

اخراجی موقت
من ترشيدم . اشتباه نكن نمي خوام حماقت كنم .:w16:
اوهوه اوهوه ، عروس بلد نیست برقصه می گه زمین کجه !!!!! همین الان یه کر کور و لالو فلج و معتاد و دست بزن دار و .... بیاد خواستگاریت با کله میری می گی بلهههههههههههههههههههه

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که بله ، مثلا خود من با اینکه خوشتیب بودن خوبه اصلا نمی خواستم خوشتیبو خوش گل باشم ولی دیگه خدا خواست بشم ، تو هم می دونم دوست داشتی جای من باشی ولی خدا خواست بشی پلنگ صورتی ترشیده !
ميدوني يه چيزي تو وجودت هست كه من خيلي دوستش دارم ... اونم اعتماد به نفس زيادته ...

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوه اوهوه ، عروس بلد نیست برقصه می گه زمین کجه !!!!! همین الان یه کر کور و لالو فلج و معتاد و دست بزن دار و .... بیاد خواستگاریت با کله میری می گی بلهههههههههههههههههههه

برو بابا من اگه ميخواستم ازدواج كنم كه الان يه بچه هم سن تو داشتم . عمرا ... من از اين خريت ها نميكنم .

Ali Samadi

اخراجی موقت
بابا خوشگل :w01:... من اصلا از پسراي عينكي خوشم نمياد ... همون برو لنز بزار شايد يه فرجي بشه.:w16:
چه فرجی ؟؟؟؟؟ من عاشق عینکم زشتو !!!!! راستی من هم از دخترای زشت خوشم نمیاد ، برو یه عملی کن ( ببخشید 20 تا عملی کن ) تا شاید شاید فرجی حاصل بشه !

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فرجی ؟؟؟؟؟ من عاشق عینکم زشتو !!!!! راستی من هم از دخترای زشت خوشم نمیاد ، برو یه عملی کن ( ببخشید 20 تا عملی کن ) تا شاید شاید فرجی حاصل بشه !
من ذاتا خوشگلم و احتياج به هيچ عملي ندارم . :w16:

Ali Samadi

اخراجی موقت
من همش 17 سالمه :cry:... اينو گفتم حال تورو بگيرم.:w16:
17 سال یا 170 سال !!!! با 17 سال ندزدنت !!! پس تازه اول عذاب ! با این قیافه تا 179 سالگی باید منتظر شوهر بمونی !!!!!!! اگه گیر نیومد بهم بگو نتیجه حمال منگلمو برات می گیرم !

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
17 سال یا 170 سال !!!! با 17 سال ندزدنت !!! پس تازه اول عذاب ! با این قیافه تا 179 سالگی باید منتظر شوهر بمونی !!!!!!! اگه گیر نیومد بهم بگو نتیجه حمال منگلمو برات می گیرم !
برو اونو واسه خودت بگير از عذب بودن در بياي .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا