بهترين دانشگاه آزاد

بهترين دانشگاه آزاد

• تهران مركز

رای: 41 10.3%
  • قزوين

رای: 140 35.0%
  • علوم و تحقيقات تهران

رای: 129 32.3%
  • تهران جنوب

رای: 55 13.8%
  • علوم وتحقيقات فارس

رای: 28 7.0%
  • شهر ري

رای: 7 1.8%

• مجموع رای دهندگان
    400

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
,واقعا بدون هیچ گونه طرفداری عرض کنم بهترین دانشگاه ایران

دانشگاه شهر قدس تهرانه

واقعا عالیه

mina_srk

کاربر فعال
سلام!
به نظر من هم بهترین دانشگاه آزاد دانشگاه علوم تحقیقات تهرانه!
محشره!;);)
بهترین دانشگاهی که تو عمرم دیدم!هم از لحاظ محیطی هم از لحاظ درسی!
والله تو این دانشگاه من ندیدم یه پسر یه نگاه چپ به دختر بکنه!
خدا رو شکر!از این نظر شانس آوردم!;);)
و بدترینش هم دانشگاه آزاد اسلامشهر!افتضاحه!:confused::confused:

هستی سادات

عضو جدید
من از يه منبع موثق شنيدم علوم تحقيقات جز 20 دانشگاه برتر خاور ميانه است
تاحالا ديدي علوم تحقيقات و ؟
يه كشوري يه واسه خودش
اگه برترين نبود كه خودِ جاسبي رييسش نمي شد!
آخه دانشگاه آزادم نظر سنجی می خواد:biggrin: حالا شاید یه کم تهران جنوب قابل تحمل باشه!!!عشق است دانشگاه ملی اونم از نوع روزانه;)

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه دانشگاه آزادم نظر سنجی می خواد:biggrin: حالا شاید یه کم تهران جنوب قابل تحمل باشه!!!عشق است دانشگاه ملی اونم از نوع روزانه;)

برعکس، من تو دانشگاههای دولتی قابل تحمل پیدا نمی کنم. ساختمونهایی که حداقل یک قرن از ساختشون می گذره. اصلا امنیت جانی نداره. چطوری تو اینا درس می خونین؟!
حالا یه سرچی تو اینترنت بکن عکسای دانشگاه آزاد قزوینو ببین بعد با دانشگاههای باصطلاح ملیتون مقایسه کن!
اگه از نظر مدرک میگی یه سری بری سایپا یا ایران خودرو مدرک دانشگاه آزاد قزوینو رو هوا می گیرن

هستی سادات

عضو جدید
برعکس، من تو دانشگاههای دولتی قابل تحمل پیدا نمی کنم. ساختمونهایی که حداقل یک قرن از ساختشون می گذره. اصلا امنیت جانی نداره. چطوری تو اینا درس می خونین؟!
حالا یه سرچی تو اینترنت بکن عکسای دانشگاه آزاد قزوینو ببین بعد با دانشگاههای باصطلاح ملیتون مقایسه کن!
اگه از نظر مدرک میگی یه سری بری سایپا یا ایران خودرو مدرک دانشگاه آزاد قزوینو رو هوا می گیرن
اینو نگین چی بگین؟!!! :biggrin: هر چند واقعا سعی میکنم درکتون کنم:Dمیدونی بعضی ار دانشگاه آزادا !!!مثل طبل تو خالین فقط سرو صداشون گوش همه رو آزار می ده(البته فقط بعضیاشون!!!)در مورد دانشگاه قزوینم اطلاع چندانی ندارم اگه خوبه مبارک صاحبش باشه:w15:

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من دارم درمورد اون دو سه تایی که تو تهران هستند مثل صنعتی شریف یا امیر کبیر میگما ! شمایی که توی دانشگاه دولتی ناکجا آباد درس می خونین که باید لنگ بندازین!!!!!!!!
گوشتون حق داره بیچاره. چون تا حالا دانشگاههای سطح بالا به پستش نخورده، به خاطر همین عادت نداره و آزارتون میده

arar19551

عضو جدید
behrare bachehaie daneshgahaie dolati bedoonand ma zadia hamchinam poosht dare dolati namoondim faghat ia reshteie mored alaghamoon ghabool nashodim ia shahrestan ghabool shodim masalan khoode man sanati babol ghabool shodam ia doostam madan amirkabir va oomadim azad karaj pas lotfan bad nakonid

mina_srk

کاربر فعال
آخی چه خجالتی!

تمامه تفریح دخترا به همین چپ نگاه کردنه پسراست :)
من فکر میکنم تو دانشگاه شما اینطور باشه!
اما تو این دانشگاه(علوم تحقیقات)بچه ها برای تفریح نیومدن!
همه برای درس اومدن!
خدا رو شکر رشتمونم دخترونس راحتیم!بین 70 80 تا دانشجو فقط 10 تاشون پسره!
از این لحاظ که خیلی خوبه!

zoro.tornado2005

عضو جدید
تمامی دوستان رو دعوت می کنم بازدیدی از دانشگاه قزوین(باراجین) داشته باشن.واحد علوم تحقیقات هم خیلی خوبه.
سایت دانشگاه ازاد قزوین:www.qazviniau.ac.ir
مرکز تحقیقات بتن و مرکز تحقیقات مکاترونیکش خیلی عالیه!
در ضمن اگه دوست داشتین چهارمین دوره مسابقات روبوتیک IRAN OPEN از 15 تا 17 فروردین تو دانشگاه برگزار میشه.از دانشگاههای داخلی(شریف و خواجه و امیر کبیرو..) و خارجی هم حضور دارن.بنیانگذار مسابقات IRAN OPEN هم همین دانشگاه بود.به هر حال باعث خوشحالی ما بچه های باراجین هست که دوستای خودمون رو تو دانشگاهمون ببینیم،چه سراسری چه آزاد.قدم همه سر چشم
هستی سادات عزیز! شما هم حتما تشریف بیارین.

nima3

عضو جدید
آزاد قزوین خیلی سختگیره. می خواستم از شاهرود انتقالی بگیرم قزوین، گفتن نمره های زیر 15 رو قبول نمی کنیم!!!!!

molly

عضو جدید
daneshgahi be badye daneshgahe azade ghuchan nadidam akhe daneshgahi ke haghe eteraz nadashte beshi bedarde chi mikhore?

BluE-GirL

عضو جدید
من بعد از کلی تحقیقات ( چون میخواستم واسه ازاد انتخاب رشته کنم ) از خیلی ها پس و جو کردم گفتن تهران جنوب خیلی خوبه تو بین دانشکده های فنی و البته خیلی هم سختگیر که میگن شریف آزاده ! و بعدشم علوم تحقیقات
بدترین هم از نظر محیطی و اینا رودهن و اسلامشهر :surprised:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا چن بار بگم فقط دانشگاه قدسه تهران غرب آخرشه :lol:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه ما

دانشگاه ما

سلام به همگی ، من می خوام تبلیغ دانشگاه خودمون را بکنم . دانشگاه آزاد خمینی شهر
با استادان بسیار خوب ( مخصوصا از دانشگاه صنعتی اصفهانیاشون ) و تعداد 10000 دانشجو که کمتر دانشگاهی این تعداد دانشجو را داره ، مخصوصا رشته ی مکانیک جامداتش که توی کشور مطرحه ;)
اینم تبلیغ بود دیگه :D

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميبد
ميبد
(يكي نيس به من بگه آخه تو سر پيازي ته پيازي آخه به تو چه مگه تو آزادي هستي كه ازين چيزا سر دربياري):redface:

zand66

عضو جدید
یه اسمی هم از دانشگاه آزاد نجف آباد البته برقش می بردین بد نبودااااااااااا

ناسلامتی دانشگاه جامع و بین المللی است

از لحاظ امکانات اساتید و مخترع هم عالیست

فقط دانشگاهها ی تهران و اطراف آن را نبینید

البته یه تبریک هم باید به بچه های قزوین گفت من آنجا درس نمی خونم اما روحم آنجاست
عکسها و امکاناتش که محشر است

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

دانشکده برق

ali-javan

عضو جدید
دانشگاه آزاد مشهد هرسال تيمهاش تو مسابقات دارن مقام ميارن و جزع دانشگاه هاي تاپ كشوره.
چرا اسمش نيست؟
پس راي گيري اشتباه

arar19551

عضو جدید
شنیدم کرج امسال تو رنکیکنگ اول شده از الزهرا هم بالا تره درسته؟؟؟؟؟

eng.esmail

اخراجی موقت
شک نکنید واحد علوم و تحقیقات تهران
با توجه به اینکه رئیسش هم خود آقای جاسبی هستش
البته من دانشگاه آزادی نیستم و هیچ تعصبی هم روی هیچ کدومشون ندارم
فقط خواستم نظر داده باشم
توی نظر سنجی هم همین رو انتخاب کردم

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا دانشگاه شهر قدس هر سال تیم بتنش تو کشور بین 5 تا تیم برتره ... چطور نمیشناسین ؟!!!
غرب تهرانه

بالا