هر کی ایرانسل داره بیاد تو........

mehrshad67

کاربر فعال
مهرشاد جان نتونستی بفهمی مشکل یوزر من چیه؟:redface:

یه سوال دیگه هم داشتم!
یکی از دوستای من دو سه روزه نمیتونه با سیمکارت خودش تو اینترنت بره! تنظیمات گوشیش مشکلی نداره چون وقتی یه سیم دیگه رو میندازه میره! فقط مال این نمیره! حتی سیمشو تو یه گوشی دیگه هم که تنظیماتش درست بود امتحان کرد ولی بازم نرفت! شارژشم پره 5600 داره! به خود خدمات ایرانسلم زنگ زده نمیدونسته مشکلش چیه!!!!!

میشه راهنمایی کنی؟
ممنون میشم.

شما براي حل مشكلتون بايد با 140(اعتباري) و130(دايمي) تماس بگيريد ومشكلتون رو باهاشون در ميون بگذاريد ان شالله مشكلتون حل مي شه.

اگر تنظيمات گوشي شما درست باشه براي تمام سيم كارت ها جواب مي ده .تنها راه حلش اينه كه با 140(130) تماس بگيرند.

mehrshad67

کاربر فعال
آقا در مورد جريان اس ام اس مجاني با همراه اول اعتباري كسي چيزي ميدونه

براي دو روز سايت توسط چند نفر تحت نفوذ قرار مي گيره و با اضافه كردن 6 صفر به انتهاي شماره پين كد گوشي ارسال sms مجاني بود كه حالا ديگه اين امكان وجود نداره.

mehrshad67

کاربر فعال
سلام دوستان
ببخشید من یه سؤال ابتدایی دارم!

یکی از دوستای من می گه با اینترنت ایرانسل چت می کنه و اتفاقاً چون چت فقط متنیه و اینترنت ایرانسل هم کیلو بایتی حساب می شه (نه زمانی) خیلی هم ارزون در میاد! این درسته؟ کسی امتحان کرده؟ البته می دونم منطقی به نظر میاد ولی می خوام مطمئن بشم. دوستم می گفت یه ساعت چت کرده 200-300 تومن افتاده!!! اینجوری باشه خیلی خوبه! از کامپیوتر ارزونتر درمیاد!!
ممنون
;)

سوال ابتدايي نيست تخصصيه:)
با ايرانسل مي شه چت كرد من تاچند روز ديگه به طور كامل يه متن رو در مورد چت در ايرانسل مي ذارم.

ashima

عضو جدید
سلام دوستان . من یه سوال غیر ایرانسلی دارم میخوام ببینم این اپراتور سوم که میگن واقعیت داره یعنی یه اپراتور دیگه هم اضافه میشه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله من خودم با ایرانسل چت می کنم خوبه و ارزون البته باید یه نرم افزار کمکی هم داشته باشید ولی خوب راحتی تایپ کردن به نوع موبایل بستگی داره!:w42:

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

تعرفه های جدید ایرانسل رو دیدید؟؟

افتضاح شده تازه بدتر از اینم میشه دلمون خوش بود لااقل یه شب مکالمه رایگان داشتیم که اونم برداشت

تازه کماکانم 3000 تومن از اعتبارت کم میکنه که به صرفه نیست بعد هزینه های مکالماتش هم که بیشتر

شده این طرح جدیدش خیلی افتضاح شد لااقل میذاشتن به یه چیزه ایرانسل دلمون خوش باشه :(

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام

افتضاح شده تازه بدتر از اینم میشه دلمون خوش بود لااقل یه شب مکالمه رایگان داشتیم که اونم برداشت

تازه کماکانم 3000 تومن از اعتبارت کم میکنه که به صرفه نیست بعد هزینه های مکالماتش هم که بیشتر

شده این طرح جدیدش خیلی افتضاح شد لااقل میذاشتن به یه چیزه ایرانسل دلمون خوش باشه :(
الان که گفتی رفتم دیدم!
واقعا که! پس دیگه به چی دلش خوشه که هنوزم داره این همه تبلیغ میکنه و ادعاش میشه!
دیگه به چه دردی میخوره؟!

پس الان دیگه فقط میشه از اینترنتش استفاده کرد!
ولی اگه اونم گرون بشه دیگه کامل ایرانسلمو میندازم دور!!!

حیف شد! من که از همون اول فقط واسه همین یه شب رایگانش رفتم گرفتم!!! چه قدر خوب بود حیف! :crying2:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی ؟
برم ببینم چی شده
هرچند من از این تعرفه هاش استفاده نمیکردم
ولی خیلی خوب بود

گند بزنتشون
خدا کنه حداقل اینترنتش رو گرون نکنن

mehrshad67

کاربر فعال
سلام

تا حالا كه اكثر طرح هاش براي خود من كه سودي نداشته....

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای چت با ایرانسل باید از یه سایت کمک بگیرید...
nimbuzz , slick , talkonaut , yehba اونهایی هستند که من میشناسم:w30:
باید برید توی سایت برنامه ی مناسب برای گوشی خودتون رو دانلود کنید (اینکار رو هم میتونید با موبایل انجام بدید و هم با کامپیوتر شخصی که در حالت دوم باید برنامه رو روی گوشی منتقل کنید تا نصب بشه) بعد از نصب برنامه باید توی سایت هم عضو بشید و شماره تلفن خودتون رو به صورت 98936+ وارد کنید (یعنی کد کشور رو قبلش بزنید) و بعد وارد اون برنامه که شدید باید مسنجر خودتون رو براش معرفی کنید هر برنامه 4-5 تا مسنجر رو پشتیبانی میکنه که خودتون میتونید انتخاب کنید با کدوم میخواهید چت کنید.
من خودم با slick وصل میشم و راضی هستم !
در ضمن بعضی هاشون voicechat رو هم پشتیبانی میکنند ولی متاسفانه من هنوز نتونستم ازش استفاده کنم!
این اطلاعات شخصی خودم بود اگر اشتباهی داره لطفاً دوستان تصحیح کنند.:w36:
برای دانلود برنامه از لینکهای زیر کمک بگیرید:w34:
http://www.mobileha.com/?p=57
http://www.yehba.com/home/
http://widgets.nimbuzz.com/
http://www.talkonaut.com/
:w33:
امیدوارم کمک کرده باشم:w14:

zahra-d

عضو جدید
سلام واقعاً ممنون به خاطر اپیک مفیدت و وجدان کاری بالات که جای تحسین داره.من ایرانسل خریدم که بعضی وقتا تو هزینه هام صرفه جویی کنم ولی انقدر همیشه بد آنتن میداد که 5 ماهه گذاشتمش کنار مثلاً من طرحشو فعال میکردم پیغام می داد که تا 72 ساعت دیگه فعال می شه ولی فقط هزینشو کسر میکرد و فعال نمیشد.

mehrshad67

کاربر فعال
اینم یه کذ برای اینکه موقعی که شارژ ندارید برای ایرانسل دوستتون بفرستید تا در قالب یه پیامک از اون درخواست کنید که با شمارتون تماس بگیره:*150*شماره طرف مقابل #

fatem

عضو جدید
سلام

این تایپک رو زدم تا هر کدوم از بچه ها که برای خط ایرانسلش مشکلی پیش اومد براش رفع کنم.....لازم به توضیح است که من خودم کارمند ایرانسلم وبه تمام فوت وفن های ایرانسل واردم(البته دارم کار همکارامو تو ایران کساد می کنم ولی کمک کردن به شما واجب تره چون هزینش یه خورده نسبت به کاری که انجام می دهند بالاست )

سلام مهرشاد عزیز
میخواستم بدونم راهی هست که بتوان از شر مزاحم ها خلاص شد این سومی خطی هست که عوض میکنم ولی زیاد مزاحم دارم به نحوی که مجبورم گوشیم را همیشه خاموش کنم

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من يه سوال دارم...
يه خط اعتباري ايرانسل دارم...اولا كه ميرفتم تو اينترنت از شارزم كم نميشد ولي حالا كم
ميشه.....چيكارش كنم كه شارزو نره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:child::rambo::whistle::w30::w40::w14::w12::w12::w12::w12:

mehrshad67

کاربر فعال
سلام مهرشاد عزیز
میخواستم بدونم راهی هست که بتوان از شر مزاحم ها خلاص شد این سومی خطی هست که عوض میکنم ولی زیاد مزاحم دارم به نحوی که مجبورم گوشیم را همیشه خاموش کنم

سلامبا گرفتن نامه از شورای حل اختلاف وبردن پیش نمایندگی معتبر ایرانسل مشکلتون حل می شه.(تمام سیم کارت های ایرانسل تا ابتدای زمستان باید سند داشته باشند وگرنه قطع می شود)راه حل دیگشم اینه که بری کلانتری بگی ای شماره منو به مرگ تهدید کرده اونا ترتیب طرفو می دن...............

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ایرانسل فقط یه نتش خوب مونده بود که اونم از بس DC میشه و PM نمیره آدم کلافه میشه:razz:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خیلی اینجا جالبه

برای من یه اس ام اس اومد که اگه تا آخر آبان مبلغ ...... تومان به اعتبارم اضافه کنم .....درصد از افزایش اعتبارم هدیه میگیرم . اما هدیه ای داده نشد :cry:

حالا چیکار کنم؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هدیه داده میشه کم کمک
نگران نباشید
تازه اگه شما اون مقدار رو هم مصرف نکنین درصدی هدیه داده میشه

هر چند وقت یه درصدی از میزان استفاده شما در موارد گذشته هدیه میگیرین
فکر کنم از هر 5000 تومن 300 تومن هدیه بگیرین :D

بابا 300 تومن هم بیخیالش دیگه

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها قضیه ی سیم کارت و اعتبار هدیه چیه؟

من یادم نیست کی خطمو گرفتم

از کجا بفهمم؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مرحله اول باید جدیدن سیم کارت بخری
قدیما فایده نداره :D

اگه تو سری جدید که اعلام کردن سیم کارت تهیه کنید یه سیم کارت اعتباری هدیه خواهید گرفت
فرقی نمیکنه اعتباری یا داعم بخرین، کافیه خریداری بشه !

archi_arch

مدیر بازنشسته
اینم یه سری کد برای حل بعضی از مشکلات :

#0000*330#
وقتی که ارتباط با آنتن ندارید (آنتن شما عوض میشه!)

#21##
زمانی که آنتن هست ولی به شما خط داده نمی شود.

#16*0000*35#
زمانی که شما نه می توانید SMS بدید و نه بگیرید!

اگه یه موقع یه جایی بودید که نمیتونستید تماس بگیرید یا مثلا اعتبارتون تموم شده بود
شما میتونید با زدن کد زیر (فرقی نداره اعتباری یا دائمی باشه) یه SMS به فرد مورد نظر ارسال کنید .
با زدن این کد یه اس ام اس حاوی اینکه "لطفا با من تماس بگیرید" به شخص مورد نظر فرستاده میشه که هیچ هزینه ای هم برای شما نداره .... توی پیامی هم که برای شخص میره به 2 زبون یعنی فینگیلیش و انگلیسی نوشته شده .

کد : *150*0935 ^^^ ^^^^#

به جای (^) ، شماره ی مورد نظر خود رو وارد کنید ... چه 0935 چه 0935 ، فرقی نداره .
به دلیل اینکه تنها ایرانسل این سرویس رو فعال کرده فقط به تمامی خطوط ایرانسل این کار صورت می گیرد .
مهرشاد جان من جدیدا نمیتونم اس ام اس بدم مشکل چیه؟! اس ام اس میگیرم ولی فرستاده نمیشه! :crying2:
این کدهای رفع مشکلاتم هیچ کدوم واسه من کار نمیکنه!!!
همه اش میگه rerequest not completed ! :cry:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهرشاد عزیز
تنها راهش اینه که به مزاحما بگی پسری
خیلی سریع حل میشه
به شرطی که صدات نشیده باشن