آرزو داشتین جای یه نفر دیگه می بودین؟

sana b

عضو جدید
توی بچگی یا توی همین سنی که هستین آرزو می کردین که کاش جای یه نفر دیگه می بودین؟
اگه دوس داشتین، اون شخص کی بوده؟

sana b

عضو جدید
حالا خودم بگم
من وقتی بچه بودم آرزو داشتم جای اون پسره که میرفت توی سطل سحرآمیز و همه ی آرزوهاش برآورده می شد بودم

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچگیام یادم نمیاد....ولی الان با همه مشکلاتی که هست..جایگاهمو دوست دارم...دوست ندارم جای یکی دیگه باشم..

sana b

عضو جدید
مگه چن سالته که یادت نمیاد؟
البته قابل ذکره که خودم هم یه تصویر مبهم از بچگیم یادم میاد
فک کنم آلزایمر گرفتیم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من دوست دارم جای اون آقا خوشگله می بودم

................منظورم ومتوجه نشدی؟
بابا همون دیگه......
تورنتو.؟...........یادت نیومد؟
کانادا چی؟.....بازم نه؟
3000میلیاردچی؟
........................................آهان ........................بالاخره یادت اومد............................خاوری جونمو میگم دیگ

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستی اینم ویلای تو کاناداش

آخه منم از اینا دوست دارم

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این بود که تفکرات دوره بچگیم یادم نمیاد..

sana b

عضو جدید

بابا همون دیگه......
کانادا چی؟.....بازم نه؟
3000میلیاردچی؟
........................................آهان ........................بالاخره یادت اومد............................خاوری جونمو میگم دیگ
آخه هر کسی سعادت نداره جای اون باشه:biggrin:
خودم واست ویلا می خرم غصه نخور

immigrant

عضو جدید
دوست دارم خودم باشم

دوست دارم خودم باشم

من بچگیام هم دوست داشتم خودم ادم موفقی باشم و خصلت ادمای مشهور رو داشته باشم.خیلی سخته که ادم به یک شخصیت ایده ال برسه اما همین که تلاش می کنه برای هدفش این کارش مقدسه و دوست داشتنی.البته من خیلی زمان تلف کردم و هر چند به سرنوشت از پیش تعیین شده اعتقاد ندارم ولی یه سری از چیزایی که برام اتفاق افتاد از کنترل من خارج بود .با این حال با تمام وجودم تلاش می کنم تا یه انسان موفق باشم .به امید قادر مطلق....;)

sana b

عضو جدید
من بچگیام هم دوست داشتم خودم ادم موفقی باشم و خصلت ادمای مشهور رو داشته باشم.خیلی سخته که ادم به یک شخصیت ایده ال برسه اما همین که تلاش می کنه برای هدفش این کارش مقدسه و دوست داشتنی.البته من خیلی زمان تلف کردم و هر چند به سرنوشت از پیش تعیین شده اعتقاد ندارم ولی یه سری از چیزایی که برام اتفاق افتاد از کنترل من خارج بود .با این حال با تمام وجودم تلاش می کنم تا یه انسان موفق باشم .به امید قادر مطلق....;)
موافقم خیلی سخته آدم به چیزی که تو تصورش هست برسه

baran0

عضو جدید
بچه ها سخته اونم جایی کسی بود ولی من از ته دل دوست داشتم جای یکی از استادام به ناتم دکتر زنده باد بودم آخه اون بنظرم واقعا یک فرد ی هست که به ایده ال ها رسیده من که اون نمیشم ولی میتونم یکی مثل اون باشم به امید روزی دیگه حسرت هیچی تودلمون نمونه ولی گفتن چه فایده ........

artinbala999

عضو جدید
من این روزا دوست دارم جای یکی از اساتید رشتمون بودم که دکتره خیلی مشتیه .... خیلی شخصیتش رو دوس میدارم......

Mehrdad-254

عضو جدید

بابا همون دیگه......
کانادا چی؟.....بازم نه؟
3000میلیاردچی؟

منم دوست دارم جا اون اقا خوشگلتره باشم.
بابا همون دیگه......
نیویورک.؟...........یادت نیومد؟
هتل انچنانی؟بازم نه؟
20 و اندی میلیون رای چی؟
........................................آهان ........................بالاخره یادت اومد............................ ... جونمو میگم دیگه

sana b

عضو جدید
بچه ها سخته اونم جایی کسی بود ولی من از ته دل دوست داشتم جای یکی از استادام به ناتم دکتر زنده باد بودم آخه اون بنظرم واقعا یک فرد ی هست که به ایده ال ها رسیده من که اون نمیشم ولی میتونم یکی مثل اون باشم به امید روزی دیگه حسرت هیچی تودلمون نمونه ولی گفتن چه فایده ........
چرا ک نه اگه بخوای حتما میرسی به اونجاشایدم از استادتون خیلی بهتر

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست ندارم جای کسی باشم.
فقط میخوام یه کار خوب پیدا کنم.البته با این 2میلیون فرصت شغلی که ایجاد شده فکر کنم چندتاش بهم برسه.
به نظرتون میشه...؟