اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدوني به يه دختر خوش گل كه لباس خواب پوشيده چي ميگن؟
.
.
.
.
.
ميگن: شب بخير!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنها علاقه زيادي به رياضيات دارند:
زيرا آنها سن خود را تقسيم بر دو و
قيمت لباسهايشان را ضربدر دو و
حقوق شوهرانشان را ضربدر سه ميکنند و
پنجاه سال هم بر سن دوستان خود مي‌افزايند!!!!

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسرا با جنبه بشن چي ميشه؟؟؟؟؟
بوي ترشي کشور رو بر مي داشت (لذا مشکلات زيادي براي شهرداري پيش مي يومد) /
ازدواج براي دختران تبديل به ارزو و روياي شبانه مي شد /
مانتو ها تنگ تر،جوراب ها کوچيک تر،شلوارها کوتاه تر و روسري حذف مي شد /
شوهر مثل قند و پنير کوپني مي شد و صف هاي طولاني براي گرفتن آن به وجود مي امد / پس به اين نتيجه مي رسيم که پسر ها همين طور بي جنبه باقي بمونن هم براي دخترا بهتره هم برای ...

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تحويل نان بربري با کارت هوشمند ..طرح هوشمند سازي ترکها..

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
تركه با يكي تصادف ميكنه، افسر مياد ميگه: كدومتون مقصريد؟ تركه ميگه: والا من خواب بودم از اين آقا بپرسيد

Ariyan

عضو جدید
گفتم((دوستت دارم))نگاهی به من کرد و گفت((چند تا؟))
دستهایم را بالا اوردم و تمام انگشتهایم را نشانش دادم.اما او به کف دستهایم نگاه می کرد که خالی بود.!!!!!!

eng-rafiei

عضو جدید
پرسيد که چرا دير کرده است ؟ نکند دل ديگري اورا اسير کرده است ؟ خنديدم و گفتم او فقط اسير من ‏است تنها دقايقي چند تاخير کرده است گفتم امروز هوا سرد بوده است شايد موعد قرار تغيير کرده است ‏خنديد به سادگيم آينه و گفت احساس پاک تو را زنجير کرده است گفتم از عشق من چنين سخن مگوي ‏گفت : خوابي سالها دير کرده است در ايينه به خود نگاه ميکنم آه عشق او عجيب مرا پير کرده است راست ‏گفت آيينه که منتظر نباش او براي هميشه دير کرده است....

eng-rafiei

عضو جدید
یه روز ستاره آآرزوها از آسمون اومد پایین و به من گفت یه آرزو بکن... من تو رو ازش خواستم. گفت شرمنده من توو کار بنجل نیستم!!

casper

عضو جدید
سفر

سفر

هنوز در سفرم.
خيال مي كنم
در آب هاي جهان قايقي است
و من _ مسافر قايق _ هزارها سال است
سرود زندهي دريانوردهاي كهن را
به گوش روزنه هاي فصول مي خوانم
و پيش مي رانم.

casper

عضو جدید
دنگ...،دنگ...

دنگ...،دنگ...

دنگ...،دنگ...
ساعت گيج زمان در شب عمر
مي زند پي در پي زنگ.
دنگ...،دنگ...
لحظه ها مي گذرد.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم امشب که می خوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو ببینی ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من هر شب نمی تونم بیام تو خوابت

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير... و مي داني که کوير بدون باران زنده است... پس برو بمير

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مومن اگر مومن بود،سر از سجده بر نمی داشت "پیام مقاومت قزوین

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلمه سر کلاس ميگه هرکس خنگه از جاش بلند بشه.يه شاگرده بلند ميشه ميگه : آقا بخدا ما خنگ نيستيم فقط خواستيم شما تنها نباشيد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
پسره از باباش ميپرسه بابا فرق حادثه با بدبختي چيه ؟ ميگه پسرم فکر کن ما رفتيم شمال يه موج بزرگ مياد مادرتو ميبره تو دريا، به اين ميگن حادثه. حالا اگه يکي پيدا شه مادرتو نجات بده بهش ميگن بدبختي

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
برداشتن قدم های بزرگ . . . . . . . . . .پاره شدن خشتک را دربر دارد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي دوني چرا خدا از هر چيزي 2 تا به ما آدما داده به جز بيني و دهان و قلب؟
تا بگردي و واسه خودت يه هم نفس و يه هم زبون و يه هم دل پيدا کني.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه ماهی كوچولو هستم كه تو قلب شيشه ای تو زندگی می كنم. ميدونی اگه یه روزی دلت بشكنه من ميميرم

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبا همش به چت خونه میرم من ..... سراغ اف واف خوندن میرم من ..... تو این چت خونه ها خسته دردم ..... به دنبال پس ایدیم میگردم ..... پسم گم شده پیداش میکنم من ..... اگه کارتوه وای به حالت ..... رسوات میکنم من

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم تو "گاو " منی ..............
ناراحت نشو الان می فهمی :
گ: گلمی.
ا : آرزومی.
و: وجودمی.

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق مانند جنگ است......آسان شروع مي شود.......سخت پايان مي يابد.........و فراموش کردنش محال است

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ دختر ها: تو برام مثل داداشي = يعني جلو تر نيا - من تو رو اندازه داداشم دوست دارم=چون حالم از داداشم به هم مي خوره - از دست من ناراحتي=هستي كه باش به من چه - من حالم بده = يعني بايد ببريم كافي شاپ و كلي چيز برام بخري - من فقط با تو حرف مي زنم = با بقيه مي خندم - من هميشه پيشت مي مونم = مخصوصا وقتي كه كميته..

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدونين تفاوت شهرداري با صدا و سيما چيه؟؟؟؟
اولي آشغال جمع ميکنه...دومي آشغال پخش ميکنه

makan_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
قزويني يه بچه اي راتوي بمبست گير مي اندازه . بچه که مي بينه راه فرار نداره شروع ميکنه به داد زدن و کمک خواستن. قزويني يه ميگه : اگه بيان ، مي آن کمک من. نه کمک تو!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.