روز معلم مبارك ك ك

ozra.m

عضو جدید
روز معلم و به تموم معلمايه عزيزمون تبريك ميگم...:gol:
به اميد تلاش هر چه بيشترشون در راستاي آموزش وتعليم . از همه مهمتر تربيت نوجوانان و جوانان ايران زمين
تا با فكري روشن و فعال در همه زمينه ها به جامعه وارد شوند.

روزتون مبارك..

:heart::heart:

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تمام معلم های زحمت کش ( والبته همیشه ناراضی ) این روز تبریک میگم مخصوصا به معلم های که توی باشگاه عضو هستند ( فقط امیدوارم اینقدر زنده بمونم تا روزی ببینم که معلم ها از حقوق و معیشتی که دارن راضی هستند )

خدایش هیچ کاری به معلمی نمیرسه ( چون حداقل 5 ماه از سال تعطیل هستند بقیه سال هم به علت برف و گرما و باد و طوفان و مناسبت های گوناگون و........ تعطیل هستند)
( شوخی کردم ناراحت نشید)

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز گرامیداشت مقام استاد رو به اساتید زحمتکش دانشگاه آزاد پرند تبریک میگم:

جناب آقای مهندس ایراندوست ( دروس استاتیک سازه های فولادی تکنولوژی بتن و ...)
جناب آقای دکتر وکیل زاده(دروس مکانیک خاک روش های اجرا و...)
جناب آقای دکتر علیرضا میر حبیبی(درس مهندسی پی)
سرکار خانم مهندس افشار کاوه(دروس سازه های فولادی 2 و پروژه فولاد)
جناب آقای دکتر مقدم مدیر گروه عمران(درس سازه های بتن آرمه)
سرکار خانم دکتر حیرانی(دروس مهندسی سد هیدرولوژی و ...)
جناب آقای دکتر مظاهری( درس شیرین سیالات)
جناب آقای دکتر بابک بیات(دروس دینامیک آز هیدرولیک مهندسی سیستم ها و...)
جناب آقای مهندس شاهرخی مدیر عامل اسبق عمران شهر جدید پرند(درس متره و برآورد پروژه)
جناب آقای دکتر بدرلو(درس مهندسی زلزله)
جناب آقای مهندس مجیدی(دروس زمین شناسی مهندسی و مصالح ساختمانی و آزمایشگاه)
و تمامی عزیزانی که استاد بنده در دانشگاه بودند

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عنوان (تاپیک ) خیلی خوبیه. دست شما درد نکنه.:gol:

من همین جا این روز رو به همه ی معلمایی که عاشقشون بودم، واسم عادی بودن یا ازشون حالم به هم می خورد تبریک می گم.

یادی از دو معلم دوران راهنماییم:

کریمیان یادم نمیره داشتی من رو کافر می کردی. معلم دینی و این قدر نفرت انگیز؟! با این حال اگر چه صدام رو نمی شنوی! و پیامم رو نمی خونی، روزت مبارک.

:D
من بزرگ شدم. قسم خورده بودم وقتی بزرگ شدم بیام و آبروت رو تو مدرسه ببرم. اومدم، موقعیت هم داشتم ولی مثل تو نشده بودم. نتونستی من رو به اندازه ی خودت پست تربیت کنی. همین قدر که دیدم پیر شدی و بی قدرت و من جوون و پر قدرت، واسم کافی بود.
اگر تو اوج قدرت لهت می کردم مثل تو می شدم. خوشحالم که رهات کردم.

خانم اسکندری قربونت برم. این روز رو بهت تبریک می گم. تو بهترین بودی! بهترین! :gol:

armin.eleman

عضو جدید
این روز که میرسه عذاب وجدان میگیرم.
همیشهیه روز قبل روز معلم از بابام پول میگرفتم واسه کادو بعد فرداییش که روز معلم بود غیبت میکردم همه ی پولو میخوردم.

silent1818

عضو جدید
ش

ش

جمش كنيد بابا كدوم معلم الان كه يه عده مفت خور اومدن تو كار
درس نميدن كه فقط وقت دانشجو رو ميگيرن

ozra.m

عضو جدید
عنوان (تاپیک ) خیلی خوبیه. دست شما درد نکنه.:gol:

من همین جا این روز رو به همه ی معلمایی که عاشقشون بودم، واسم عادی بودن یا ازشون حالم به هم می خورد تبریک می گم.

یادی از دو معلم دوران راهنماییم:

کریمیان یادم نمیره داشتی من رو کافر می کردی. معلم دینی و این قدر نفرت انگیز؟! با این حال اگر چه صدام رو نمی شنوی! و پیامم رو نمی خونی، روزت مبارک.

:D
من بزرگ شدم. قسم خورده بودم وقتی بزرگ شدم بیام و آبروت رو تو مدرسه ببرم. اومدم، موقعیت هم داشتم ولی مثل تو نشده بودم. نتونستی من رو به اندازه ی خودت پست تربیت کنی. همین قدر که دیدم پیر شدی و بی قدرت و من جوون و پر قدرت، واسم کافی بود.
اگر تو اوج قدرت لهت می کردم مثل تو می شدم. خوشحالم که رهات کردم.

خانم اسکندری قربونت برم. این روز رو بهت تبریک می گم. تو بهترین بودی! بهترین! :gol:
مثله اينكه دلت خيلي پر از معلمت ....
اما خدا رو شگر كه مثله اون نشدي

ozra.m

عضو جدید
این روز که میرسه عذاب وجدان میگیرم.
همیشهیه روز قبل روز معلم از بابام پول میگرفتم واسه کادو بعد فرداییش که روز معلم بود غیبت میکردم همه ی پولو میخوردم.
حالا خوبه الان اعتراف ميكني...
برا من كادو مي گرفتن كه مجبور بشم ببرم .پول ميدادن مثله تو خرجش ميكردم

بالا