دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشین شوخی کردن میرم پاکش می کنم:razz:
البته شوخی تون طعم جدی داشت
بالاخره واقعیت اینه که شاید براشتن این تالار از وجودش بهتر باشه
مدیریت که اجازه هیچگونه بحثی در هیچ موردی نمیدن و خونده و نخونده تاپیکها رو حذف میکنن
کاربرا هم حضورشون فقط باعث گرفتن اخطارای رنگارنگ میشه
آخرشم همه از هم دلخور:confused:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر راحت مسخره میکنین

ببینید، چه بخواید چه نخواید، کاربرا منجمله شخص من، دوست داریم این بخش از سایت رو....چیزی که بالا باشه، سرش بحث میکنیم....
حالا، بعضی هامون تاپیک زدیم و پاک شده...محتویش هر چیزی بوده....
یه سری دیگه هم تاپیک زدن، که مونده.... موضوعش همین پول رو زمین بود بر میداری یا نه؟! جوک خرداد!! حرف علمی خرداد! مبارزه با بدحجابی، برنامه‌ی روزانه‌ی خانم ها...برنامه روزانه اقایون...برنامه تابستونه اقایون!!
و ... هستش.....
شخصا تو همه‌ی این تاپیک ها شرکت کردم.... چون هیچ تاپیک دیگه‌ای باقی نمونده که بشه توش حرف زد...
تاپیکی هم میاد تا س سلام رو مینویسی، حذف شده...

به نظرم انجمن گفت گوی ازاد رو ببندین....اینجوری بحث ها میرن تو تفریح و جوک.... خوب اون انجمن برا استفاده‌ی فعلی انجمن گفت و گوی ازاد مناسبه....

بحث و اینا ایجاد نکنن
انجمنی که اسمش گفت‌و‌گوی ازاده و باید توش تاپیکی که بحث ایجاد بشه نزنیم، همون بهتر که درش تخته بشه و به انجمن جوک و چیستان در یک کوچه پایین تر منتقل بشه...

راه حل دیگه اینه که به انتخاب مدیریت و کاربرا، چند نفر به عنوان همکار ایجاد بشن، تاپیک های اضافی رو علامت بزنن که مدیر مربوطه منتقلشون کنه به انجمن جوک و چیستان...بعد تاپیک ها با تایید مدیران یا همکار ها توی این انجمن فعال بشن و جایی بشه برای موضوعات علمی و با ارزشی که توی سایر انجمن ها نگنجیده و اومده اینجا...:)

باور کنین...باور کنین که ماهایی که داریم به وضعیت این انجمن اعتراض میکنیم، خوب این انجمن و تالار رو میخوایم نه بدش رو....;)

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو باش اومدم راه حل پیش نهاد دادم که نه سیخ بسوزه نه کباب

ولی قدرت خدا بعصیا با ما مشکل دارن با منطق نمی تونن جواب بدن میرن می گردن یه پست پیدا می کنن

طرف گفته من طرف دار حزب نازی هستم منم گفتم بذار نازنین مریم شما نازی صداش کن من مریم

برام گزارش رد می کنن

من برای دوستانی که اینجا هم هستن آرزوی موفقیت می کنم.

عزیزم تو زمین زورت نمی رسه چرا بیرون زمین تکل جفت پا میری؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
متاسف نباشید.واقعیت همونه که نوشته شد.تنها موضوعاتی که باید روش بحث بشه وحذف نشه اینها هشتند.

تاسف من از طرز حرف زدن بود از مسخره کردنشون بود نه ایراد گرفتن به تالار آزاد و کار مدیرا
اینو خودمم میدونم که بعضی مواقع سخت گیری میشه ولی ای کاش دوستان قبول میکردن این سخت گیری برای سایت هست و لاغیر

BaBak.Turk

اخراجی موقت
تاسف من از طرز حرف زدن بود از مسخره کردنشون بود نه ایراد گرفتن به تالار آزاد و کار مدیرا
اینو خودمم میدونم که بعضی مواقع سخت گیری میشه ولی ای کاش دوستان قبول میکردن این سخت گیری برای سایت هست و لاغیر
من مسخره نکردم نمی دونم چرا زود برداشت با موج منفی دارین.
ولی قبول کنید که خیلی سایت گفتگوی آزاد رو محدود کردین .خیلی خیلی محدود.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام!
میخام بدونم مدیران محترم با من مشکلی دارن که هر تاپیکی که میزنم بدون هیچ اطلاعی میبندنش؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام!
میخام بدونم مدیران محترم با من مشکلی دارن که هر تاپیکی که میزنم بدون هیچ اطلاعی میبندنش؟

سلام!
این تالار گفتگو محوره! یعنی یک موضوع مطرح میشه و سر اون موضوع بین اعضا بحث و تبادل نظر!
حالا تاپیک شما چی بوده؟ اگه درست فک کرده باشم این بود: یه نفر قبل یه جمله با مرام هدیه بدین؟ درسته؟

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام!
این تالار گفتگو محوره! یعنی یک موضوع مطرح میشه و سر اون موضوع بین اعضا بحث و تبادل نظر!
حالا تاپیک شما چی بوده؟ اگه درست فک کرده باشم این بود: یه نفر قبل یه جمله با مرام هدیه بدین؟ درسته؟

این و یه چندتای دیگه!
مثلا یه جمله تقدیم به پدر!
یا مثلا میخاستم که درباره شباهتای این سایت با فیس بوک رو بدونم که اون رو هم بستن!
خب من نمیدونم فرق یه جمله باحال به نفر قبلی با اینکه مثلا به اواتار قبلی چند میدیو اگه نفر قبلی رو تو جاده ببینی، باهاش چکار میکنیو ازین جور تاپیکها چیه؟
اگه جاش نامناسبه لااقل ارسالش کنین یه جای مناسب!
حداقل دلیلشو بگید بعد حذف کنین!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این و یه چندتای دیگه!
یا مثلا میخاستم که درباره شباهتای این سایت با فیس بوک رو بدونم که اون رو هم بستن!
خب من نمیدونم فرق یه جمله باحال به نفر قبلی با اینکه مثلا به اواتار قبلی چند میدیو اگه نفر قبلی رو تو جاده ببینی، باهاش چکار میکنیو ازین جور تاپیکها چیه؟

قابل توجه مدیران ارشد!
شاهد از غیب رسید!
اونوقت که میگم ارسال تاپیک ها در این تالار باید توسط مدیر اعلام وصول بشه همینه!
اگر این دوست عزیز از همون اول در مورد ارسال تاپیک ها توسط مدیر راهنمایی می شدن این مشکل ها و این دلخوری ها پیش نمیومد!
-------------------------
دوست عزیز!
زیاد تعجب نکن!
این چیزها اینجا عادیه!

شهریاری 2

کاربر ممتاز
قابل توجه مدیران ارشد!
شاهد از غیب رسید!
اونوقت که میگم ارسال تاپیک ها در این تالار باید توسط مدیر اعلام وصول بشه همینه!
اگر این دوست عزیز از همون اول در مورد ارسال تاپیک ها توسط مدیر راهنمایی می شدن این مشکل ها و این دلخوری ها پیش نمیومد!
-------------------------
دوست عزیز!
زیاد تعجب نکن!
این چیزها اینجا عادیه!

من ناراحتیم ازینه که اگه این تاپیکای من مشکل داره چرا مثلا این تاپیک باید باشه!:

رمانتیک ترین جملات عاشقانه زیبا...کوتاه-2♥●•٠·˙

این ک دیگه گفت و گو نیست!خب منم گفتم ی جمله ارادتمندانه بگو به نفر قبلیت! اصلا صحبت درمورد فیس بوک، این که دیگه گفتوگو هست!:mad:

من هربار که میام تاپیک بزنم، همه این تاپیکای دیگرو میبینم بعد میام متناسب باهمون موضوعات، تاپیک میزنم ولی لطف مدیران محترم همیشه شامل حال ما میشه!

چم! مثل اینکه فقط باید تاپیک دیگران رو خوند و نظر داد!همین!

afsoon6282

مدیر تالار
این و یه چندتای دیگه!

سلام
تو تاپیک های مشترک شدتون بگردین ببینین هست یا نه
از این تاپیک ها زیاد بوده که بعضیاشو من منتقل کردم زنگ تفریح بعضیاشم حذف شده
هر موضوعی در مورد نفر قبلی و بعدی و اینا باید تو زنگ تفریح باشه
موضوع در مورد فیس بوک هر چی که هست اینجا ممنوعه

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام
تو تاپیک های مشترک شدتون بگردین ببینین هست یا نه
از این تاپیک ها زیاد بوده که بعضیاشو من منتقل کردم زنگ تفریح بعضیاشم حذف شده
هر موضوعی در مورد نفر قبلی و بعدی و اینا باید تو زنگ تفریح باشه
موضوع در مورد فیس بوک هر چی که هست اینجا ممنوعه

چون دیدم نیست اومدم اعتراض کردم!
بلا استثنا، همه حذف شدن!
بدون هیچ اطلاعی!

zumurrud

عضو جدید
جناب مدیر این تایپیک چه مشکلی داشت که حذفش کرده اید http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...12#post5130512 من برداشتم اشتباه بوده یا ظرفیت اونی که تایپیکو حذف کرده کم بوده بی جا گفته بودم آری ما حتی آزادی مجازی هم نداریم

«به خویشان به دوستان به یاران آشنا»
«به مردان تیز خشم که پیکارمی کنند»
«به آنان که با قلم، نه باحیله ددها»
«به چشم جهانیان پدیدارمی کنند»

«بهاران خجسته باد»!

نمی دانم چه قدر با من موافقید گویا اینجا مبنای پایداری و تایید تایپیکها و عدم حذف پستها کلمات وزین نفر بالایی و پایینی می باشد جسارتی بر استارتر های محترم این تایپیکها نمی کنم چون مبنای بحث تالار گفتگوی آزاد همانا کلمات وزین نفر بالایی و پایینی و نیز اهدا یک جمله و یا اس ام اس ویا شاید گل و بلبل باشد راستی بهتره یه زیرتالار تو آزاد بزنید با عنوان تالار نفر بالایی و پایینی اینطوری هم طرفداران اینگونه تایپیکها به تالار مرتبط راهنمایی می شوند و هم بقیه فرصتی برای تنفس. بنده نیز به رسم متعارف تالار وزین آزاد آزادانه از کلمات نفر بالایی نفر پایینی برای نیل به موارد یاد شده استفاده کردم. در دفتر مدیریت یکی گفته مواردی رو که میشه بحث کرد بگید بی راه نگفته از مدیریت باشگاه تقاضا می شود یک نفر را به عنوان مدیر بخش برای مدیریت بخش تعیین نمایند اگه گذرا چند صفحه اول رو مرور کنید 5 تایپیک قابل بحث پیدا نمی کنید اینکه دیگه نشد گفتگوی آزاد معلوم نیست کی حذف می کنه کی جواب میده؟

برای جلوگیری از بی محتوا بودن تایپیک متن زیر را مطالعه فرموده و نظرتان در این ارتباط بیان فرمایید با جامعه حقیقی کاری نداریم که بحث در این راستا 30 یا C ست و خلاف مقررات. ما حتی آزادی مجازی هم نداریم.

درهرجا آزادی نباشد، آنجا تاریکی حکم فرمایی می‌کند. هرجا تاریکی وفاقد فروغ دانش باشد، آنجاسراسر فقر و بیماری خواهدبود. از روزگاران دیرین و از آن‌موقع که قدرت مطلقه به‌دست حکومت‌ها افتاد پیوسته بین دو نیروی مخالف، یعنی یک اقلیت مقتدرو یک اکثریت ضعیف وناتوان مجاهده ومجادله بوده وزمانی این غالب وآن مغلوب؛و گاهی آن غالب و این مغلوب بوده است.دنباله این کشمکش هیچگاه قطع نشده و درهرموقع که نوبه فتح وظفراقلیت رسیده، توده‌های کثیر اجتماع در زیر فشار استبداد و بیدادگری نالیده ورنج برده‌اند. اکثریت برای خاتمه دادن به اساس فشار و مظالم متجاوزان در هر بار طغیان کرده و از این طغیان نهضت‌ها و انقلاب‌ها بوجود آمده است. اقلیت مقتدر در این کشمکش به چه وسایلی مجهز بوده است؟ پول و ثروت، قدرت نظامی و نیروی تأمینه همه وهمه دردسترس آنها و وسیله اجرای نیّات و مقاصد آنها است. اکثریت در مقابل آنها چه حربه‌ای دارد؟ برگزیده‌ترین افراد این اکثریت مقهور و ناتوان به پشتیبانی قلم به جنگ سرنیزه برنده وقدرت نظامی می‌روند.گاه تأثیر این قلم به حدی است که از دیوارهای آهنین و دژهای استوار خداوندان قدرت گذشته و اساس نیروی آنها را واژگون می‌سازد.... درهروقت و هر زمان دوره حکومت مطلقه اقلیت ممتازقبل ازاینکه اجتماع به کلی استعداداصلاح را از دست بدهدبه پایان می‌رسد.و اگر چنین نباشدیک ملت وجامعه چنان درغرقاب فسادغوطه ورمی گرددکه نجات واصلاح آن محال.وانقراض آن قطعی است.دراین دوره‌های تحّول باز مسئولیت بزرگ متوجه صاحبان قلم است.اینهامسئول بیداری مردم هستند.چراغ دانش وفضیلت بایدبدست آنهاوبه استعانت قلم آنهابرافروخته شود.این طبقه، مخصوصا آنها که دردوره انحطاط توانسته‌اند روح آزادگی وعفت قلم را ازدست نداده و علیرغم تمام سختی‌ها و فلاکت‌ها و گرسنگی، قلم را وسیله زیر پا گذاشتن حقوق اجتماع قرار نداده و با نابودساختن عدالت اجتماعی برپایگاه قدرت انبیاء بوسه نزده‌اند. بایدبایک نقشه اساسی و متین برای جبران زیان‌کاری‌های گذشته بکوشندوبه ارشادعقول وافکارکمرببندند.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
چون دیدم نیست اومدم اعتراض کردم!
بلا استثنا، همه حذف شدن!
بدون هیچ اطلاعی!

شما اگر نسبت به حذف تاپیکتون معترض هستید همینجا اعلام کنید، دوباره تاپیک بازگردانی میشه، اخطار لازم رد میشه و شما متوجه علت حذف می شوید.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جناب مدیر این تایپیک چه مشکلی داشت که حذفش کرده اید http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.p...12#post5130512 من برداشتم اشتباه بوده یا ظرفیت اونی که تایپیکو حذف کرده کم بوده بی جا گفته بودم آری ما حتی آزادی مجازی هم نداریم

یک هفته اخراج براتون ثبت شد به دلیل توهین به مدیران ارشد سایت، بعد از پایان دوره محرومیت سعی کنید توهین به کسی نداشته باشید.

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز مدیر و ناظر محترم

تاپیکی به نام
www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/379734-کدامیک-از-شما-توانایی-انجام-این-کار-را-دارد؟?p=5132352#post5132352
کدامیک از شما توانایی انجام این کار را دارد
داشتم که بصورت کاملا کامل به گفتگوی آزاد ربط پیدا می کرد می شد مسله رو دینی یا مشاوری قرار داد اما من مسله رو طوری مطرح کردم که 100 درصد به گفتگوی آزاد ربط پیدا کنه

و نه سیاسی بود و یا هر چی

یک تاپیک کاملا ساده بود که می شد داخلش گفتگوی آزاد ترتیب داد (خواهشا نگاهش کنید اگه هر مشکلی داشت من قبول می کنم فقط دلیلش برام مهمه که چرا حذف شد)

لطفا تا پیک رو برگردونید

حتی این تاپیک به گونه ای هم نبود که باعث کش مکش و درگیری بشه یک تاپیک کول گفتگوی آزاد بود

لطفا تاپیک رو برگردونید می بینید که حتی تاپیکو تو امصام هم قرار دادم چون نه سیاسی بود نه انحرافی بود هیچ نداشت پاک پاک بود

ممنون

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک هفته اخراج براتون ثبت شد به دلیل توهین به مدیران ارشد سایت، بعد از پایان دوره محرومیت سعی کنید توهین به کسی نداشته باشید.
یعنی اینکه گفته بشه مثلا ظرفیت من کم هست یعنی توهین شده به من؟
خداییش پس خیلی باید حواسمون جمع باشه:confused:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجاش توهین بود اون تاپیک؟؟؟
واقعا اینی که جناب مهدی گفته؟
ظرفیت اونی که تایپیکو حذف کرده کم بوده بی جا گفته بودم آری ما حتی آزادی مجازی هم نداریم

به نظر باید بیشتر از این دست به عصا بریم جلو!! مخصوصا من بدبخت که کلکسیون انواع اخطار ها و دلایل اخراج رو دارم!!!! من برم ببینم تاپیک همسر یابی نزدن دوستان تو انجمن که راجع به اون بحث کنم!!؟

*Essi*

اخراجی موقت
تالار گفتگوی آزاد باشگاه مهندسان دوباره به دوران شکوهش باز خواهد گشت.
فقط نیازمند دمیدن روحی نوین از سوی تمامی کاربران فرهیخته آن خواهد بود.

فقط خواهشا توجه کنین سربلندی این تالار در گرو کاربر محور بودنش هست نه مدیر محور بودنش.

این درد جامعه ما هم هست که حتما باید آقا بالاسری باشه تا کمربندی بسته بشه و آشغالی ریخته نشه.

من شخصا سعی میکنم در یک تاپیکی همه چالش ها رو مطرح و با هم بررسی کنیم و خودمون نبض این تالار رو با توجه به قوانین و محدویت های انجمن دست بگیریم.

مطمئن هستم ارتقای تالار آزاد باشگاه مهندسان که همه سلایق فکری در اون هستند، میتونه آغاز گر یک جامعه مدنی باشه.

لطفا دوستان در تاپیک زیر اگه راهی عملی دارن ارائه بدن.
از شعار و جوگیر شدن و... پرهیز شود.

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ارهای-عملی-برای-بهبود-وضعیت-تالار-گفتگوی-آزاد

به امید موفقیت.

آخرین ویرایش:

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز مدیر و ناظر محترم

تاپیکی به نام
www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/379734-کدامیک-از-شما-توانایی-انجام-این-کار-را-دارد؟?p=5132352#post5132352
کدامیک از شما توانایی انجام این کار را دارد
داشتم که بصورت کاملا کامل به گفتگوی آزاد ربط پیدا می کرد می شد مسله رو دینی یا مشاوری قرار داد اما من مسله رو طوری مطرح کردم که 100 درصد به گفتگوی آزاد ربط پیدا کنه

و نه سیاسی بود و یا هر چی

یک تاپیک کاملا ساده بود که می شد داخلش گفتگوی آزاد ترتیب داد (خواهشا نگاهش کنید اگه هر مشکلی داشت من قبول می کنم فقط دلیلش برام مهمه که چرا حذف شد)

لطفا تا پیک رو برگردونید

حتی این تاپیک به گونه ای هم نبود که باعث کش مکش و درگیری بشه یک تاپیک کول گفتگوی آزاد بود

لطفا تاپیک رو برگردونید می بینید که حتی تاپیکو تو امصام هم قرار دادم چون نه سیاسی بود نه انحرافی بود هیچ نداشت پاک پاک بود

ممنون

خوشحال میشم به من جواب بدید.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام
میخاستم بدونم که این تاپیک من چ مشکلی داشت که بدون اطلاع قبلی بستینش؟

درباره بیوگرافی باشگاه مهندسان بود!

afsoon6282

مدیر تالار
سلام
میخاستم بدونم که این تاپیک من چ مشکلی داشت که بدون اطلاع قبلی بستینش؟

درباره بیوگرافی باشگاه مهندسان بود!

سلام
تاپیکتون بی مورد بود نسبت به این تالار
هر چی ما از این ور تاپیک های نامربوط رو حذف میکنیم از طرف دیگه دوستان جاشو دوباره پر میکنن(این خطاب به همه بود جسارتی به شما نکردما)
به هر حال ممنون برای فعالیت:gol:

در مورد تاپیک شما باید از مدیریت سایت این موارد رو بپرسین اینجا زدنش فقط باعث میشه هر عزیزی که میاد یه چی بگه و بره
ببخشینا ولی میدونین که درست میگم
اگه هم تاپیک باشه جاش تالار دفتر مدیریت هست نه این تالار
موفق باشین

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام
تاپیکتون بی مورد بود نسبت به این تالار
هر چی ما از این ور تاپیک های نامربوط رو حذف میکنیم از طرف دیگه دوستان جاشو دوباره پر میکنن(این خطاب به همه بود جسارتی به شما نکردما)
به هر حال ممنون برای فعالیت:gol:

در مورد تاپیک شما باید از مدیریت سایت این موارد رو بپرسین اینجا زدنش فقط باعث میشه هر عزیزی که میاد یه چی بگه و بره
ببخشینا ولی میدونین که درست میگم
اگه هم تاپیک باشه جاش تالار دفتر مدیریت هست نه این تالار
موفق باشین

خب یه تالار بزنید با موضوع : تاپیکهای متداول!:D

ولی خب بازم گفتگو بود ها!

چم ؟!
بازم هرچی دکترای یزد بگن!
ممنون!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام....
از مدیریت محترم درخواست دارم که با کاربر علی عشقی یا هر چیز دیگه ای که هست، برخورد جدی بشه....اینجوری که نمیشه که این اقا بیاد تاپیک ها و سایت رو بهم بریزه؟؟؟
یعنی چی که یه نفر بیاد به خاطر بن شدن یه همچین رفتاری بکنه؟؟؟؟ من ۴ بار ۲ ماه ۲ماه بن شدم، تو تمام طول مدت بن بودنم حتی یه بار به سایت سر هم نزدم با اینکه کلی نیاز داشتم...چه برسه به این رفتار ها....
لطفا ای‌پی بن کنین این اقا رو...

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران عزیز

یه پیشنهاد دارم

بنظرتون اگر یه تاپیک چسبان از این مهم ها ! که همیشه در صدر تاپیک ها هستن

با عنوان مطالب کپی پیستی

داشته باشیم بد نیست؟

که دوستان مطالب صرفا کپی پیستی خودشونو انجا بزنند

و اگر می خوان راجع به هر بحثی صحبت کنند حداقل مجبور باشن اونو خودشون یه دور بخونن و تجزیه تحلیل کنن و فقط متن های دست نویس در تاپیک باشه؟

اینجوری تا حدودی پست های تکراری سر درد بیاور کمتر می شود

حداقل موصوع اصلی طبق ذهن طرف هصم میشه و می دونه چی می خواد بگه

وگرنه من 6 میلیون مطلب می تونم بیارم کپی پیستی که بچه ها بیان روش بحث کنن ولی خودم 5 ساعتم برای اون پستم وقت نگذاشتم و همین جوری یه دور خوندم خوشم اومده می خوام نظر بچه ها رو بدونم!