برا دخترخالم دعا کنید...

hakhamaneshian

عضو جدید
سلام دوستان
:gol:نگار:gol: دخترخاله به یکباره دچار سرطان خون شده .
اون فقط 15 سال داره.
به دعای همتون احتیاج داره. لطفا سر نمازاتون اونو دعها کنید.
الان اصلا حالش خوب نیست و در بیمارستان بستریه.
به امید سلامتی برای شما و خانواده شما...:gol:

lady bayat

عضو جدید
یوسف گم گشته باز اید به کنعان غم مخور کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور ;)
ان شاالله که حالش خوب میشه ایمان داشته باش

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
1

1

ان شاالله شفا پیدا کنن.حتما دعا می کنم.حالم خیلی گرفته شد:(:(:w04:

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

اون فقط 15 سال داره.

حتما واسه دختر خاله نازت دعا میکنم که خدا شفا بده و زدودی حالش انشالله خوب بشه :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

?Ardalan

عضو جدید
منم براش دعا میکنم تا هر چه زودتر خوب شه.

در ضمن خیلی مهمه که خودش به اینکه خوب میشه ایمان داشته باشه.60% راه بهبودی همینه.

monir arch

عضو جدید
:(:cry::crying:ایشا لا خوب میشه.ما که نمیبینیمش پس فقط میتونیم دعا کنیم ولی تو که میبینیش به جای ما سرگرمش کن . بهش روحیه بده.امیدوارم که حالش خوب شه.:w24:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتمن خوب می‌شه، نگران نباش دوست من
خوب می‌شه به امید خدا :gol:

براش دعا می‌کنیم، خودش هم باید پر روحیه و قوی باشه
به امید سلامتی دختر خالتون

sinatra6

عضو جدید
سلام .حال منم خوب نبود اینم شنیدم حالم بدتر گرفته شد .......
ایشالله خدا همه مریضارو شفا بده ایشالله..دختر خاله شما هم خوب میشه.....براش دعا میکنم..

samiei.dept

عضو جدید
سلام
خدا از این پیشامدها واسه کسی نیاره.از خدا از صمصم قلب میخوام شفای عاجل به این عزیر پدر و مادرش عنایت کنه و به حق خودش به اونا رحم کنه.
اما ای مهربان خدا خودش تو قران گفته چه بسا خیری که برای شماست و شما از آن خوشتان نمی آید و چه بسا شری که شما از آن خوشنودیت و با میفرماید شما دعا کنید و من اجابت
یه بار دیگه خدایا خودت شفاش بده که همه خوبیها از سوی تست.آمین:gol:

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
شادی بهش هدیه کنید که رمز موفقیت همینه گُلم;)
با عنایت خدا و روحیه ای که اطرافیان بهش میدند ، ایشالله که هر چه زودتر لباس عافیت بر تنش خوش بدرخشه عزیزم.;)

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا من اسمه دوا و ذکره شفا :gol:

خدا ان شا الله شفاش بده من اگه خدا قبول کنه براش دعا می کنم .

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

اون فقط 15 سال داره.

امیدوارم هرچه زودتر حالشون خوب بشه . براشون از صمیم قلب دعا می کنم :gol:

hakhamaneshian

عضو جدید
درود به شرف همه شما ایرانیان

امروز رفتم ملاقات نگار :gol:

حالش خوب نبود, خیلی ناراحت شدم, ولی مجبور بودم بخندم و بگم که چقدر بهتر شدی...
سخت بود...

بازهم از هم دردیتون سپاسگذارم و به اندازه شرف همه شما براتون آرزوی سلامتی میکنم...

راستی بچه ها ... تورو خدا قدر سلامتیتون رو بدونید...نمیدونید که تو این بیمارستانها چه خبره...
نگار خوبشون بود...
بدتر از نگار کم نبود...

خدا را شکر کنید که سالمید...

zahra97

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به شرف همه شما ایرانیان

امروز رفتم ملاقات نگار :gol:

حالش خوب نبود, خیلی ناراحت شدم, ولی مجبور بودم بخندم و بگم که چقدر بهتر شدی...
سخت بود...

بازهم از هم دردیتون سپاسگذارم و به اندازه شرف همه شما براتون آرزوی سلامتی میکنم...

راستی بچه ها ... تورو خدا قدر سلامتیتون رو بدونید...نمیدونید که تو این بیمارستانها چه خبره...
نگار خوبشون بود...
بدتر از نگار کم نبود...

خدا را شکر کنید که سالمید...

واقعا مجداا آرزوی بهبودی هرچه سریعتر واسه نگار خانوم دارم و میفهمم چه دردی میکشی شما چون پسر خاله خودم دوسال و نیم پیش وقتی 16 سالش بود سرطان ریه از نوع وخیمش گرفت حتی بعد از عمل به پدرش گفتند بیست روز تا یکماه دیگه شاید مهمون شما باشه هر چی میخواد واسش تهیه کنید!.... اما هیچکس از طرف خدا نیومده که همه چیزیرو بدونه ،نمیدونم دکترای نگار جان چطور روحیه میدن اما در کل سعی نکنید روی حرف اونا روحیه خوتون و اونو تضعیف کنید ،باور کنید پسرخاله من الان بعد از دوسال ونیم خیلی هم حالش خوبه البته یه سری مشکلاتی داره اما همون روحیه اش باعث شده رو پا بمونه و اینجور مریضیهام که میدونین یکروزم که بیشتر طرف زنده بمونه بازهم جای امید بیشتریه چون ،امید به کشف دارو و دواش هست.انشا...
پس بهش امید بدین و ما هم براش دعا میکنیم هم واسه اون و هم واسه همه ی مریضا:gol::gol:

hakhamaneshian

عضو جدید
واقعا مجداا آرزوی بهبودی هرچه سریعتر واسه نگار خانوم دارم و میفهمم چه دردی میکشی شما چون پسر خاله خودم دوسال و نیم پیش وقتی 16 سالش بود سرطان ریه از نوع وخیمش گرفت حتی بعد از عمل به پدرش گفتند بیست روز تا یکماه دیگه شاید مهمون شما باشه هر چی میخواد واسش تهیه کنید!.... اما هیچکس از طرف خدا نیومده که همه چیزیرو بدونه ،نمیدونم دکترای نگار جان چطور روحیه میدن اما در کل سعی نکنید روی حرف اونا روحیه خوتون و اونو تضعیف کنید ،باور کنید پسرخاله من الان بعد از دوسال ونیم خیلی هم حالش خوبه البته یه سری مشکلاتی داره اما همون روحیه اش باعث شده رو پا بمونه و اینجور مریضیهام که میدونین یکروزم که بیشتر طرف زنده بمونه بازهم جای امید بیشتریه چون ،امید به کشف دارو و دواش هست.انشا...
پس بهش امید بدین و ما هم براش دعا میکنیم هم واسه اون و هم واسه همه ی مریضا:gol::gol:

:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
انشالا که خدا شفاش بده و برگرده پیش عزیزاش :gol:

بالا