سوالات و جواب ارشد صنایع - صنایع 90

jmie1980

عضو جدید
در اینجا ممی توانید به سوالات و جواب آنها دسترسی داشته باشید.

پیوست ها

• sanaye-sanaye.pdf
    644 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • www3.sanjesh.org_Arshad90_key90av1_a.php_rshemt=1259&&gr.pdf
    161.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amoghaddam67

عضو جدید
سلام
واقعا یه دنیا ممنون , اخه چند روزه دنبال سوالات می گشتم
بازم تشکر می کنم
مرسی !!!!!!!!!! مرسی !!!!!!!!!!!!! مرسی!!!!!!!!!!!!!

amoghaddam67

عضو جدید
سلام
واقعا یه دنیا ممنون , اخه چند روزه دنبال سوالات می گشتم
بازم تشکر می کنم
مرسی !!!!!!!!!! مرسی !!!!!!!!!!!!! مرسی!!!!!!!!!!!!!
ع :w27:مقدم:gol::gol::gol:

jmie1980

عضو جدید
بخش سوالات به طور کامل دانلود نمی شه
اگه ممکنه دو باره آپلود کنید
البته از یه سایت آپلودر دیگر
ممنون
سلام
دوباره زیپش کردم و براتون گذاشتم ببینید میتونید دانلود کنید اگه نشد ایمیل بدید می فرستم

پیوست ها

• sanaye-sanaye.rar
    605 کیلوبایت · بازدیدها: 0

newcollege

عضو جدید
مديريت محترم اين سايت، اين همه وبلاگ و آدرس هاي لينك براي دانلود جزوه دانشجويان ميگذارند حالا سايت ما شده SPAM. مشكلي نيست ولي بدانيد سايت مهندسي صنايع ما تبليغاتي نمي پذيرد و درآمدي هم نميخواهيم داشته باشيم كار ما كاملا خودجوش و در راستاي كمك براي دانشجويان ميباشد ولي اين ضعف شماست كه دوست داريد انحصاري كار كنيد و هدفتان نيز كمك نيست بلكه افزايش آمار بازديد كننده چشمان حسود شما رو پر كرده موفق باشيد و بدانيد اين راهي كه شما پيش گرفتيد به تركستانه.

mahboobeh-s

عضو جدید
سلام.ممنون كه سوالات را گذاشتيد.البته من رشتم نرم افزار بود.ولي اين اطلاعاتو واسه زن داداشم ميخوام.يه سوال دارم:كنكور پارسال رشته شما مثل اينكه 11/29بود.ولي امسال آخرين روز كنكور 11/28 هست.ميخام تاريخ (روز)قيق رو بدونم.كسي ميدونه؟ممنون.موفق باشيد.

Hamed.68

عضو جدید
سلام.ممنون كه سوالات را گذاشتيد.البته من رشتم نرم افزار بود.ولي اين اطلاعاتو واسه زن داداشم ميخوام.يه سوال دارم:كنكور پارسال رشته شما مثل اينكه 11/29بود.ولي امسال آخرين روز كنكور 11/28 هست.ميخام تاريخ (روز)قيق رو بدونم.كسي ميدونه؟ممنون.موفق باشيد.
سلام دوست عزیز تاریخش همون 28/12. برای اطلاعات بیشتر میتونی به سایت سنجش سر بزنی، اونجا کامل توضیح داده

sarake

عضو جدید
ممنون منم جواب تشریحی کنکور 90 رو دارم.اگه این جواب تشریحی نیست وکسی تشریحی میخاد بگه بذارم.البته باید یادم بده که چجوری اینجا میتونم اپلود کنم.

• Like
واکنش ها: 1716

BEHZAD138462

عضو جدید
سلام عزیزم وقتم محدوده مشغله های کاری کمتر اجازه میده از مطالب مفید شما استفاده کنم

sahar _b

عضو جدید
ممنون منم جواب تشریحی کنکور 90 رو دارم.اگه این جواب تشریحی نیست وکسی تشریحی میخاد بگه بذارم.البته باید یادم بده که چجوری اینجا میتونم اپلود کنم.
salam man javabae tashrihie oro mikham..mishe lotfan upload konid??

بالا