راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

The_Last_Samurai

عضو جدید
ما رو حلال كنين دوستان من ساعت 6 صبح بايد برم آشخوري!!!
خدا رحمتت کنه روزبه جان:Dشوخی.
اینشالا همه قبول می شیم.
ولی خدایی اگه این خدمت نبود من یکی این همه انگیزه برا درس خوندن نداشتم..دستشون درد نکنه:razz:

mahmood321

عضو جدید
قابل توجه دوستانی که خدمتی هستند

قابل توجه دوستانی که خدمتی هستند

باسلام خدمت دوستان
دوستان خدمت نرفته واقعا میگم خدمت سربازی دوره پرخاطره ای هست البته این راهمه میگن ازجمله خودم ولی اما داره خدمت راسخت بگیری سخترمیشه البته سخت هست اگرکسی امکانش باشه که سربازی رابتونه دور بزنه وازکنارش ردبشه که خیلی خوبه البته برای اونی که زمان وهدفمند هست مانند شما نه آدمی که لوس ودنبال کارهای متفرقه هست ووقتش را تلف چیزهای بیهوده میکنه یک چیزی هم بگم درجه سربازهای وظیفه را هم تقلیل دادند مثلا با لیسانس سابقا کسی خدمت میرفت میشد ستوان دوم اما حالا با تقلیل 2درجه بااستواریکمی خدمت میکنه البته اینم بگم اگر سرهنگی هم اگرداشته باشی تکلیف سربازی که وظیفه هست وپایورنیست مشخصه ومسئله مهم جای هست که خدمت میکنی هست مثلا سپاه خیلی خوبه ازنظررسیدگی اما یک سری چیزهای دیگه داره که اگربتونی باهاشون کناربیای خوب بدنمیشه براتون بچه ها توپادگان هم اگررفتید به هیچ عنوان با زورکاردرست نمیشه برعکسش اوضاتون رابدتر میکنه هرچیزی راهی داره به هیچ عنوان با مافوقتون درنیفتید که بدجوری ضررمیکنید مشکلی هست تویگانی یا پادگان آموزشی که هستید برید بازرسی کارتون راتاحدودی میتونند حل کنند ویک چیز دیگه این رابدونید توپادگان هیچ کس به فکرشما نیست فقط خودت هستی یعنی بیماربشی خیلی سخت میشه خوب پس سعی کنید به خودتون توپادگان برسید ویتامین واقعا خوبه ویک مسئله دیگه توپادگان تامیتونید زیربارمسئولیت نرید چون جزء ایجاد مشکل برای خودتون کاردیگه ای درست نمیکنید واگریک مسئله مهم اینه که تو گروهانتون به هیچ عنوان فردین بازی ممنوع چون بدجوری بعدش پشیمان میشید فقط به فکرخودتون باشید میبخشید با این طرزمینویسم چون واقعیته
ازهرگونه دعوا ومشاجره دوری کنید چون بدمیشه براتون با تلفن با خونه صحبت میکنید حواستون به حرفاتون باشه چون شنود میشه
خلاصه اگرخدمتی شدید امیدوارم دوره ای که سپری میکنید مثبت بشه

چرا هر وقت اسم ملوانو میشنوم خود به خود احمد زاده میاد تو ذهنم؟؟؟؟؟؟؟خوشم نمیاد ازش
تو انزلی هم دیگه اون محبوبیت قبل رو نداره چون از اون دسته مربیایی هست که از بازیکن پول میگیره میبره تو تیمش. ولی ملوانو عشقه

armin.eleman

عضو جدید
تو انزلی هم دیگه اون محبوبیت قبل رو نداره چون از اون دسته مربیایی هست که از بازیکن پول میگیره میبره تو تیمش. ولی ملوانو عشقه

:surprised::eek:

علی جون الان اینجا بحث کارشناسیه یا آبرار بوشو به خانه تی مار تره دوخانه....:lol:
بوگو روشن شیم:w15::w15:

آرمین جون پست بده دادا بروبج خودین. ارمین همشهری منه که اونم کنکور داده و تو این تاپیک تازه وارده ولی از اون بچه های نیک روزگاره.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرمین جون پست بده دادا بروبج خودین. ارمین همشهری منه که اونم کنکور داده و تو این تاپیک تازه وارده ولی از اون بچه های نیک روزگاره.

سلام :gol:

آرمین رو میشناسمو یه بار تو نواندیشان منو زد :w04:

mb5324

عضو جدید
سلام بچه ها
اینقد تاپیکتون جذابه که من چند روزیه که تاپیکه خودمونو که توش مگس پر نمیزنه رو بیخیال شدم
اینجا سرعتش در حده چت کردنه:D:D
منم مثله شما منتظره نتایجم
فک کنم تا پس فردا بیاد
راستی من رشته ام ساخت و تولید هستش ( غیر از درس استاتیک هیچ اشتراکی باهم نداریم :D )
ولی چون از این تاپیک خوشم اومد پست دادم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا