راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا تنها چيزي كه توش پيدا نميشه دوستيه :D
همش كل كل شده و فاميل بازي :lol:
اتفاقا اينا نوع جديد دوستيه:w27:گل مال تو نيست سينا به خودت نگير
فرزاد جان یادته اون روز برات لپ لپ خریدم خاله جون ؟
درشو باز کردی گریه کردی گفتی این چیه زشته. من اینو نمیخوام.یکی دیگه بخر.
خواستی بندازیش تو جوب من نزاشتم.گفتم گناه داره حالا نگهش دار...:w24:
اي خواهر كاش.....:lol:
تو چرا اینقدر خودتو قاطی ماجرا میکنی ؟؟؟
من که تورو حساب نکردم :w01:
ديگه نبينم با خواهر من اينجوري صحبت كني هااا:w02:
در ضمن سحر جون راجع به خانوادمون حرف ميزد:evil:
مگه خاله چش بوده که بهم نشون ندادی........بچه شیطون داره؟:w20:
باشه دیگه مسخرت نمیکنم...اصلا من کی مسخرت کردم فقط گفتم چند بار کنکور دادی دیگه:w05:
معذرت میخام...خوب شد حالا..فقط اجازه بده برم با سینا بازی کنم:D
آفرين پسر خوب:gol:
نه خاله نميامد كه تو حواست به درست باشه:w10:

neda_f

عضو جدید
نه عزيزم به حرفاي اين سينا گوش نده خودش يه چند تا از بچه ها رو تا حالا گول زده ميخواد بندازه گردن من:mad::w00:
اما تو زمينه هاي راهنمايي كنكوري يه كم جديه آخه تاحالا كلاس كنكوري نبوده كه نرفته باشه:biggrin:
دوست منم از رياضي رفت معماري;) براي كنكور به نظر من كلاس كنكور فقط براي رياضي و ايستايي برو.اما اينكه كجا رو نميدونم چون من كلاس نميرم.اما به نظرم پارسه بهتر از مدرسانه اما رياضي مدرسان كه خوب بود.من كتاباي مدرسانو كامل خوندم اما دوستام پارسه خوندن نتيجش بهتر بود.اما بازم از تجربه اونايي كه هر دوتارو خوندن استفاده كن.و چون رشتت معماري نبوده اول براي آشنايي 1دور كتابارو بخون بعد كنكوري بخون.كتاباي هنرستانم حتما بخون.بهت پيشنهاد ميكنم اونارو اول بخون.در ضمن هدفت براي كدوم شهرو كدوم دانشگاهه؟غير انتفاعي يا روزانه؟

سلام الناز جون.ممنون از جوابت.:gol:
راست میگیاااا,میگم چقدر سینا کامل و جامع در مورد کلاسا برام توضیح داد:w20:.پس بگووو...

در مورد شهر و روزانه شبانه هم باید بگم که خوب معلومه آدم بهترینو میخواد:).اما شهرستانای نزدیک به تهران هم چه بهتر...روزانه شبانشم فرقی نمیکنه

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام الناز جون.ممنون از جوابت.:gol:
راست میگیاااا,میگم چقدر سینا کامل و جامع در مورد کلاسا برام توضیح داد:w20:.پس بگووو...

در مورد شهر و روزانه شبانه هم باید بگم که خوب معلومه آدم بهترینو میخواد:).اما شهرستانای نزدیک به تهران هم چه بهتر...روزانه شبانشم فرقی نمیکنه
پس زمان رو از دست نده اول برو كتاباي هنرستانو بگير و كامل بخون اما زمان برات خيلي مهم باشه.غير از اين كه منابع كنكور هستند موقع خوندن كتاباي كنكور و حتي سوالاي كنكور به نكته هايي ميرسي كه اگر اول كتاباي هنرستانو بخوني خيلي راحتتر متوجه ميشي.البته اين تجربه منه.آخه استباه من اين بوده كه تاحالا تو خوندن اين كتابا كوتاهي كردم.:razz:
تا سينا نيامده نقد كنه بگم تجربه من ارزش داره هااا به هر حال من چند تا كارت كنكور بيشتر از شما گرفتم :w25:و بعد نتايج پارشون كردم:( البته با حرص:crying:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزيزم به حرفاي اين سينا گوش نده خودش يه چند تا از بچه ها رو تا حالا گول زده ميخواد بندازه گردن من:mad::w00:
اما تو زمينه هاي راهنمايي كنكوري يه كم جديه آخه تاحالا كلاس كنكوري نبوده كه نرفته باشه:biggrin:
دوست منم از رياضي رفت معماري;) براي كنكور به نظر من كلاس كنكور فقط براي رياضي و ايستايي برو.اما اينكه كجا رو نميدونم چون من كلاس نميرم.اما به نظرم پارسه بهتر از مدرسانه اما رياضي مدرسان كه خوب بود.من كتاباي مدرسانو كامل خوندم اما دوستام پارسه خوندن نتيجش بهتر بود.اما بازم از تجربه اونايي كه هر دوتارو خوندن استفاده كن.و چون رشتت معماري نبوده اول براي آشنايي 1دور كتابارو بخون بعد كنكوري بخون.كتاباي هنرستانم حتما بخون.بهت پيشنهاد ميكنم اونارو اول بخون.در ضمن هدفت براي كدوم شهرو كدوم دانشگاهه؟غير انتفاعي يا روزانه؟
هنرستان رو حتما بخون چون از مدرسان و پارسه هم بهتره(این نظر منه)
سال 87 دوستم با خوندن کتابای هنرستان روزانه تبریز قبول شد.کلا تو 87 هنرستان و مدرسان و تست سعیدی پور بهتر از 88 جواب دادن
من مدرسان.سنجش و دانش.سعیدی پور.یگانه ذاکر.دیباگران.هنرستان.علوم پایه(عمومی) خوندم
تواینا اکثرشون اشتباهاتی داشتن به غیر از علوم پایه و هنرستان و یگانه ذاکر.
در مورد کلاس هم موسسه ها همشون مثل همن تقریبن.حالا انتخاب باخودته.

neda_f

عضو جدید
هنرستان رو حتما بخون چون از مدرسان و پارسه هم بهتره(این نظر منه)
سال 87 دوستم با خوندن کتابای هنرستان روزانه تبریز قبول شد.کلا تو 87 هنرستان و مدرسان و تست سعیدی پور بهتر از 88 جواب دادن
من مدرسان.سنجش و دانش.سعیدی پور.یگانه ذاکر.دیباگران.هنرستان.علوم پایه(عمومی) خوندم
تواینا اکثرشون اشتباهاتی داشتن به غیر از علوم پایه و هنرستان و یگانه ذاکر.
در مورد کلاس هم موسسه ها همشون مثل همن تقریبن.حالا انتخاب باخودته.
ممنونم meg:gol:
در صدهای دوستتو نمیدونی؟

• Like
واکنش ها: MEG

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها سينا نيست چرا؟نتشون قطعه؟يا تو اين جربانات خدايي نكرده اتفاقي افتاده؟
سينا ذوق كن نگرانت شدم

minagashangeh

عضو جدید
مهم ((تکمیل ظرفیت کاردان به کارشناسی88)) مهم

مهم ((تکمیل ظرفیت کاردان به کارشناسی88)) مهم

سلام بچه ها این خبرو تو سایت دانش نیوز خوندم خواستم شما هم ببینید :crying::w28::cry: ((خاک بر سرم شد))
7 دی 1388 بازدید:89 منبع: ایسکانیوز کد خبر:4615

معاون سازمان سنجش تاکید کرد: امسال در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها تکمیل ظرفیت انجام نمی شود.
معاون سازمان سنجش تاکید کرد: امسال در کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها تکمیل ظرفیت انجام نمی شود.
دکتر حسین توکلی امروز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، گفت: امسال تکمیل ظرفیت در کارشناسی ناپیوسته وجود ندارد و اگر زمانی قرار به تکمیل کردن ظرفیت ها در دانشگاه ها باشد حتما از قبل اطلاع رسانی می شود.

وی ادامه داد: در صورتی که دانشگاه ها ظرفیت خالی وجود داشته باشد تعداد را در مکاتبات کتبی اعلام، و پس از تصمیم گیری در اختیار عموم قرار می دهند.

معاون سازمان سنجش با بیان اینکه هم اکنون سه ماه از اعلام نتایج گذشته است، خاطرنشان کرد: با گذشت این مدت اگر قرار بود که تکمیل ظرفیتی اعلام شود حتما از قبل اطلاع رسانی می شد.

ایسکانیوز می افزاید، در چند روز اخیر تماس هایی از سوی تعدادی از داوطلبان کارشناسی ناپیوسته با این رسانه گرفته شد آنها اظهار داشتند که پس از گذشت سه ماه هنوز تکمیل ظرفیت ها دانشگاه ها اعلام نشده و این موضوع مشکلات عدیده ای را برای این افراد ایجاد کرده است خبرنگار ایسکانیوز هم برای پاسخگویی به سوالات آنها با معاون سازمان تماس گرفت که حکایت آن بازگو شد.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنونم meg:gol:
در صدهای دوستتو نمیدونی؟
خواهش میکنم.وظیفمونه.
البته سال 88 نسبت به 87 درصدها اومد پایین.
خوب دوستم سال 87 رتبش 155 شد.اینم درصداش:
ادبیات 88
معارف 44
زبان 3.33-
ریاضی 5
فن ساختمان 69
مبانی نظری معماری 72
قبولی:دانشگاه تبریز

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مادر جان خوبی؟
در مورد چایخونه اطلاعاتی داری؟

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.وظیفمونه.
البته سال 88 نسبت به 87 درصدها اومد پایین.
خوب دوستم سال 87 رتبش 155 شد.اینم درصداش:
ادبیات 88
معارف 44
زبان 3.33-
ریاضی 5
فن ساختمان 69
مبانی نظری معماری 72
قبولی:دانشگاه تبریز
من كه ميان از بهمن كه امتحاناي پايان ترممو بدم ميتونم بخونم اما چون درساي اين دانشگاهمم يه كم زيادي خوندنين از هنرستان شروع ميكنم.راستي كدوم كتاب معارف پيام نور بود كه تو كنكور بود آخه اين ترم ميخوام همونو بردارم

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من كه ميان از بهمن كه امتحاناي پايان ترممو بدم ميتونم بخونم اما چون درساي اين دانشگاهمم يه كم زيادي خوندنين از هنرستان شروع ميكنم.راستي كدوم كتاب معارف پيام نور بود كه تو كنكور بود آخه اين ترم ميخوام همونو بردارم
جلد صورتی بود میگن.من که نخوندم:(

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مامی هر وقت خاستی شروع کنی بگو تا من برات برنامه ریزی کنم:D
تا بعد از سالها قهرمان بشیم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها سينا نيست چرا؟نتشون قطعه؟يا تو اين جربانات خدايي نكرده اتفاقي افتاده؟
سينا ذوق كن نگرانت شدم
سلام دوسته من...:w18:
من ميام اينجا سر ميزنم ولي شرمنده جديدا" يه كم سرم شلوغ شده نميتونم مثله گذشته بيام....:smoke:
خوشحال نشين....بازم ميام و حال همتون رو هم ميگيرم :lol:
شوخي كردم .... چون ديگه حالي واستون نمونده كه گرفته بشه :lol:
خلاصه تو اين مدت بدي از ما ديدين ديگه نمي بينين :lol:
يا سعي ميكنم كه كمتر ببينين :lol:
راستي فكر نكنين خبريه....نخير هيچ خبري هم نيست:lol:
هر جا باشين لباتون خندون و تنتون سالم و سراتون داغ :lol:
خوش باشين.....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوسته من...:w18:
من ميام اينجا سر ميزنم ولي شرمنده جديدا" يه كم سرم شلوغ شده نميتونم مثله گذشته بيام....:smoke:
خوشحال نشين....بازم ميام و حال همتون رو هم ميگيرم :lol:
شوخي كردم .... چون ديگه حالي واستون نمونده كه گرفته بشه :lol:
خلاصه تو اين مدت بدي از ما ديدين ديگه نمي بينين :lol:
يا سعي ميكنم كه كمتر ببينين :lol:
راستي فكر نكنين خبريه....نخير هيچ خبري هم نيست:lol:
هر جا باشين لباتون خندون و تنتون سالم و سراتون داغ :lol:
خوش باشين.....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif
کجا؟؟؟

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااا هم دیگرو میشناسین؟........
آلا خودتو به بچه ها معرفی کن؟

یه کوچولو آره ;)

حالا من خودمو معرفی میکنم بیشتر آشنا شیم!

دانشجوی ترم 5 معماری دانشگاه آزاد، خوب معرفی کردم؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: MEG
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا