ارشد آزاد : گفتگو درباره مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در شهرهای مختلف

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

دوستان عزیزم، لطفا بحث در مورد "مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد شهرهای مختلف" رو فقط در این تاپیک مطرح کنید
:gol:

با تشکر

آخرین ویرایش:

nasrin_ahmadi

عضو جدید
گفتگو درباره مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در شهرهای مختلف

گفتگو درباره مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در شهرهای مختلف

سلام
آیا کسی اینجا دانشجوی ارشد نرم افزار کامپیوتر دانشگاه شبستر هست؟

اگه هستین لطفا بگین دانشگاهتون و اساتید و سطح علمی و وضع دانشگاه و شبستر چطوره ؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام

اگه هستین لطفا بگین دانشگاهتون و اساتید و سطح علمی و وضع دانشگاه و شبستر چطوره ؟
من خودم اونجا نخوندم ولی اشنایی کاملی با اونجا دارم
اگه منظورت دانشگاه ازاد شبستر هستش
از نظر علمی خیلی بالاس تمام اساتید از دانشگاه های تهران و تبریز میان
و بهترین رشته در دانشگاه کامپیوتره

anahitta

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلاااام

دانشگاه آزاد شبستر امسال اولین سالیست که ارشد نرم افزار آورده؟
اگه پارسال هم داشته،تراز آخرین فرد قبولش چنده؟؟؟
فوریییییییییییییییییه / خواهش می کنم:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kamal_habibi

عضو جدید
سلام

من تو دانشگاه شبستر هستم ولی کارشناسی میخونم ولی با دو تن از دانشجویان ارشد کامپیوتر دوست هستم

از نظر داشتن اساتید و سطح علمی باید خودتون شنیده باشد که خیلی جالبه و دارای اساتید بسیار عالی با سطح علمی بالا هستش که میتوان به دکتر کاویانی ودکتر پارسا و... اشاره کرد

jMaster

عضو جدید
پارسال در تکمیل ظرفیت از رتبه 115 تا حدود 150 تهران رو به شبستر دادند.

rrrtt

عضو جدید
استاداش همش شطهسون عالیه.

استاداش همش شطهسون عالیه.

سلام

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
من دانشجوی ارشد شبسترم اگه سوالی داری خوشحال میشم کمکتون کنم
;)

سلام
میشه لطفا در مورد دانشگاه شبستر کمی بهمون اطلاعات بدی؟
راستی با رتبه چند قبول شدی؟
میتونی از کارنامه خودت عکس بگیری بذاری ؟ اینطوری درصدات و تراز آخرین فرد قبولی رو میدونیم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
موفق باشین

deansam

عضو جدید
اینجا کسی هست که قزوینی باشه و یا دانشجوی دانشگاه قزوین باشه؟

اینجا کسی هست که قزوینی باشه و یا دانشجوی دانشگاه قزوین باشه؟

برای کنکور آزاد دانشگاه قزوین را انتخاب کردم
ما سه تا دختریم که می خواهیم خودمون به تنهایی برای امتحان به قزوین بریم
مسلما باید یک روز قبلش اونجا باشیم تا کمی هم استراحت کنیم و بعد امتحان بدیم و الان یک سوالی برامون پیش آمده
آیا دانشگاه آزاد قزوین هیچ امکاناتی را برای شرکت کنندگان آزمون سنجیده؟
آیا پانسیون و یا خوابگاهی است که برای یک شب جا بده؟
سال های قبل چی کار کردند؟
اگر نه،آیا اطراف دانشگاه هتل یا مسافرخانه ای است که هم امن باشه و هم با قیمت مناسب بشه برای یک شب اتاق کرایه کرد؟

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما باید یک روز قبلش اونجا باشیم تا کمی هم استراحت کنیم و بعد امتحان بدیم و الان یک سوالی برامون پیش آمده
اگر نه،آیا اطراف دانشگاه هتل یا مسافرخانه ای است که هم امن باشه و هم با قیمت مناسب بشه برای یک شب اتاق کرایه کرد؟
من پارسال هم شهرستان امتحان دادم ( البته قزوین خیر )
دانشگاه امکانات تدارک دیده بود اما در حد یه مسجد ! که فقط شب رو سر کنی.
در مورد قزوین ؛ دوست من 3 ترمه دانشجوی اونجاست و خونه نگرفته و شبا در مسافرخونه میخوابه و برمی گرده تهران .
فکر نمی کنم مشکلی از این بابت باشه فقط باید آدرس چندتا مسافرخونه رو دوستان بدن که شما میری اونجا معطل نشی .

piton

عضو جدید
ما قزوین نمیریم خیلی میگن خطر ناکه اصلا اون اول برگها رو روی زمین نمیزارن بر خلاف جا های دیگه جلوی هر صدلی یه طاقچشت میزارن اونجا البته هرکه هندوستان رود حتما طاوساشم میبینه

hosseinassar

مدیر ارشد

دانشگاه آزاد قزوین توی دانشگاه خوابگاه داره.اما نمی دونم برای مسافر ها هم جا داره یا نه
دانشگاه تقریبا خارج از شهره و نزدیکی دانشگاه مسافر خونه ای نیست

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز . شما میتونید برید میدان ولیعصر. بهترین هتلها توی این میدونه. من هتل مرمر رو پیشنهاد میکنم . چون شاید گرون بگیرن ولی خیلی امنه و. خیلی با کلاسه. راجع به امکانات رفاهی چیزی نمیدونم ولی میدونم که هتلهای خوب توی میدون ولیعصره. شما از کدوم شهر میخوید برید قزوین؟؟؟

shiraz_net

عضو جدید
با سلام من خودم پارسال ارشد قزوین امتحان دادم پیشنهاد می کنم از دو هفته قبلش هتل رزرو کنین چون موقع کنکور هتل گیر نمیاد----هتل ایران سه راه خیام خوب هست من دو شب آنجا بودم دو نفر بودیم شبی 40000 تومان ولی امکاناتش خوب بود--موفق باشید

kiajon

عضو جدید
من ساکن قزوینم

من ساکن قزوینم

سلام دوست من
من ساکن قزوینم - نه متأسفانه تا الان ندیدم دانشگاه آزاد قزوین چنین کاری اینجام بده
ولی یک سری خوابگاه دانشجویی در سطح قزوین هست که اتاق کرایه مدین
یا میتونید هتل بگیرید - اگه اطلاعات بیشتری خواستید می تونید پیام بدید دوست من

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما قزوین نمیریم خیلی میگن خطر ناکه اصلا اون اول برگها رو روی زمین نمیزارن بر خلاف جا های دیگه جلوی هر صدلی یه طاقچشت میزارن اونجا البته هرکه هندوستان رود حتما طاوساشم میبینه
شما ظاهرا درد کشیده ای :D
دوست عزیز . شما میتونید برید میدان ولیعصر. بهترین هتلها توی این میدونه. من هتل مرمر رو پیشنهاد میکنم . چون شاید گرون بگیرن ولی خیلی امنه و. خیلی با کلاسه. راجع به امکانات رفاهی چیزی نمیدونم ولی میدونم که هتلهای خوب توی میدون ولیعصره. شما از کدوم شهر میخوید برید قزوین؟؟؟
دیگه میدون نیست. چهارراه کردن. هتل گرونیه.
با سلام من خودم پارسال ارشد قزوین امتحان دادم پیشنهاد می کنم از دو هفته قبلش هتل رزرو کنین چون موقع کنکور هتل گیر نمیاد----هتل ایران سه راه خیام خوب هست من دو شب آنجا بودم دو نفر بودیم شبی 40000 تومان ولی امکاناتش خوب بود--موفق باشید
هتل ایران نداریم اونجاها. البرزه. اونم گرونه

دانشگاه 2 کیلومتر بیرون شهره. مسافرخونه ها و هتل ها مرکز شهرن که تا دانشگاه حدود 8 کیلومتر فاصله داره.
مگه از کجا میاید؟

منا 66

عضو جدید
ببخشید درباره ی ارشد علوم کامپیوتر شبستر هم اگه اطلاعاتی دارین لطفا بگین خیلی ممنون میشم؟؟؟

robotali

عضو جدید
سلام

سلام

من در حال حاضر دانشجوی سال چهارم کامپیوتر/نرم افزار هستم تو این دانشگاه...!

باید بگم همون طور که دوستان گفتن از نظر سطح علمی اساتید خیالتون راحت باشه...

با وجود دکتر کاویانی که نفر اول اوراکل تو ایران هستن و تو دانشگاه امیرکبیر و شهید بهشتی و... هم تدریس میکنن(ولی شنیدم که از سال بعد دیگه اینجا نمیان:() و دکتر پارسا و دکتر لطفی و ...خیالتون راحت باشه...(این رو داخل پرانتز بگم که به نظر من شهرت کامپیوتر شبستر مربوط به سالهای قبل میشه یعنی زمان دکتر مهری و مهندس فرزان و...که شاید به خاطر ضعف در مدیریت خیلی ها رو از دست دادیم....آخریش هم دکتر رضوی...)
الان اکثر اساتید گروه کامپیوتر دارای سابقه تدریس زیر 7 سال هستند که بعضیاشون از دوره ارشد مشغول به تدریس شدن...!

یک نکته دیگه... راجع به شبستر...کادر محترم! دانشگاه(که خدا نکنه کارت بهشون بیفته)...که اگر بخوام توصیفشون کنم باید حالا حالا ها بنویسم و از اون وحشتناک تر محیط شهر شبستره که بعضی ها رو پیر میکنه...بعضی هارو دیوونه...:surprised:...بعضی هارو معتاد!....بعضی ها رو هم کشته...!:eek:

همون طور که فهمیدید من که دلم خیلی پره از این شهر و دانشگاه....

ولی در مجموع شاید برای شما خیلی بد نباشه...چون میشه 2 سال رو تحمل کرد...واین که شما احتمالا سرتون به تحقیق و پژوهش گرم میشه و زیاد مشکلات رو احساس نمیکنی...!;)

و در آخر هم بگم که بازم بیشتر تحقیق کن که گزینه های بهتر از شبستر هم وجود داره 100%

eng.morteza

عضو جدید
ای کاش که قزوین نمی زدی دانشگاه خیلی سخت گیری هست
دانشگاه خودم هم قزوین هست و تو نمره دادن سرویسمون کردن و
باید خیلی زیاد درس بخونی(مهم مهم مهم)

fotohireza

عضو جدید
بله
من دانشجوی ارشد شبسترم اگه سوالی داری خوشحال میشم کمکتون کنم
;)
سلام اقا خسته نباشیدمن امسال ارشد نرم افزار دانشگاه شبستر را زدم
سطح علمی دانشگاه ؟
سطح استادان ؟
با رتبه چند می تونم قبول شم ؟
ممنون میشم جواب بدبن آرکاداش

fotohireza

عضو جدید
سلام

سلام همشهری منم رضا فتوحی از دشت مغان رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
و ارشد هم امتحان دادم منتظر نتیجش هستم !!!
من کارشناسیم اونجا بود ولی به طور خلاصه اطلاع دارم در مورد دانشگاه اینکه سطح دانشگاه عالیه
تو ایران حرف سوم رو میزنه و با وجود استادانی همچون دکتر کاویانی و دکتر میبدی و دکتر پارسا عالمی به پا کرده.......بازم سوالی باشه من در خدمتم
...............
سوالی باشه من در خدمتم
اایام به کامتون....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mona250

عضو جدید
سلام هم کلاسی

سلام هم کلاسی

سلام اقا خسته نباشیدمن امسال ارشد نرم افزار دانشگاه شبستر را زدم
سطح علمی دانشگاه ؟
سطح استادان ؟
با رتبه چند می تونم قبول شم ؟
ممنون میشم جواب بدبن آرکاداش
سلام همکلاسی خوبین؟ارشد شبستر قبول شدین؟پیروز باشین.

mona250

عضو جدید
سلام همشهری منم رضا فتوحی از دشت مغان رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
و ارشد هم امتحان دادم منتظر نتیجش هستم !!!
من کارشناسیم اونجا بود ولی به طور خلاصه اطلاع دارم در مورد دانشگاه اینکه سطح دانشگاه عالیه
تو ایران حرف سوم رو میزنه و با وجود استادانی همچون دکتر کاویانی و دکتر میبدی و دکتر پارسا عالمی به پا کرده.......بازم سوالی باشه من در خدمتم
.......
سوالی باشه من در خدمتم
اایام به کامتون....
سلام شما قبول شدين؟درصد اتون چند بود؟موفق باشين.:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahman.eng

عضو جدید
سلام

من دانشجوی کارشناسی توی شبستر هستم !
اگه کاری داری که می تونم کمکت کنم بفرما : !
درباره اساتیدش که خوب هستن از لحاظ تدریس در حد بالایی هستن
دیگه ؟

marjan2001

عضو جدید
یه سوال:

یه سوال:

سلام دوستان یه سوال داشتم می خواستم ببینم دانشگاه آزاد شبستر هر سال چند نفر در رشته کارشناسی ارشد نرم افزار دانشجو می گیره

sportman

عضو جدید
اطلاعات در خصوص دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان

اطلاعات در خصوص دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان

دوستان اگر کسی دانشجوی این دانشگاه هست اطلاعاتی در مورد روزهای کلاسی و شهریه و استادا و .... بهم بده . ممنونم;)

بالا