به مهاجرت به کدام کشور فکر کرده اید؟

به مهاجرت به کدام کشور فکر کرده اید؟

• مجموع رای دهندگان
    60

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کس ممکنه بخواد به دلایل شخصی،دینی،سیاسی و یا فرهنگی و اجتماعی اقدام به مهاجرت کنه.
من خودم بشدت دوست دارم به آمریکا یا کانادا برم.فعلا راه نمیدنم:biggrin:
دوست دارید بمونید یا ترک آب و خاک و خانواده کنید؟

در توضیح این رو بگم ترک ایران دلیل بر وطن دوست نبودن نیست(نگفتم وطنپرست که باسه بعضی ها سوژه نشه)
امکان چند انتخاب فعال است;);)

آخرین ویرایش:

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شخصه دوست دارم استرالیا برم، چون کشور آزاد و زیبایی است، و طبق آگهی های مهاجرت که دیدم رشته منو تو اون کشور می خوان

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میتونستم جایی غیر از ایران زندگی کنم حتما میرفتم آمریکا.کلرادو اسپرینگز.:w16:ولی حیف که زود home sick میشم دق میکنم:(

Parsi.Eng

عضو جدید
من خودم علاق شدیدی به آلمان دارم چون یه کشوریه که از لحاظ صنعتی خیلی کارش درسته;)

Parsi.Eng

عضو جدید
تصمیم گرفتی یا هنوز داری فکر میکنی؟
تصمیم دارم برم
انشالله کارشناسی بگیرم واسه ارشد میرم;)

آخرین ویرایش:

hot849

عضو جدید
ترجیح میدم تا میشه بمونم ایران چون من برم مامانم اینا که نمیان ، بعد دلم تنگ میشه براشون.

موافقم

اما من یک دلیل دیگه برای نرفتنم دارم و آن این است: توالت فرنگی ، چون اینجوری برای هر نمازی یک بار باید بروم حمام

akhoondzadeh

اخراجی موقت
وطنم ایرانه
ولی دلیلت واسه بهترین بودنش چی؟
هیچ محدودیتی واسه کارایی که انجام میدم ندارم با خیاله راحت همه کار انجام میدم !! برین کشورای دیگرو نیگا کنین چه قد زندگی سخته ! چه قد گرونیه گرونیه ما پیشش هیچی نیست !! به کشورم افتخار میکنم به خاطر فرهنگش به خاطر مردمای شهرم نا گفته نمونه رو شهرم خیلی تعصب دارم !!!

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ محدودیتی واسه کارایی که انجام میدم ندارم با خیاله راحت همه کار انجام میدم !! برین کشورای دیگرو نیگا کنین چه قد زندگی سخته ! چه قد گرونیه گرونیه ما پیشش هیچی نیست !! به کشورم افتخار میکنم به خاطر فرهنگش به خاطر مردمای شهرم نا گفته نمونه رو شهرم خیلی تعصب دارم !!!
خوشبحالت چون خیلی هااز جمله من از درد همین که نمیتونیم اینجا به خواستهامون برسیم میخوام ترک وطن کنیم.فکر نکنید آسونه ولی از موندن آسونتره

Sarp

مدیر بازنشسته
من واسه شرایط بهتر (حداقل از نظر کاری . چون به غیر ایران جای دیگه ای نمیشه به راحتی پول درآورد . البته اگه راهش رو بلد باشی) نمیرم .
واسه تنوع و دلخخوشی میرم .
سوئد و ترکیه !

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
هر کس ممکنه بخواد به دلایل شخصی،دینی،سیاسی و یا فرهنگی و اجتماعی اقدام به مهاجرت کنه.
من خودم بشدت دوست دارم به آمریکا یا کانادا برم.فعلا راه نمیدنم:biggrin:
دوست دارید بمونید یا ترک آب و خاک و خانواده کنید؟

در توضیح این رو بگم ترک ایران دلیل بر وطن دوست نبودن نیست(نگفتم وطنپرست که باسه بعضی ها سوژه نشه)
امکان چند انتخاب فعال است;);)

ای کاش کره ی جنوبی سرزمین آرزو ها رو جدا می گذاشتنی
ولی مرسی
جالبه:gol:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نميرم چون تنهام و از تنهايي واقعا متنفرم با يكي از دوستام 2 ساله پيش قرار بود بريم استراليا اما نميتونستم فكرشم بكنم نرفتم و الانم پشيمون نيستم

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر نظر بچه ها باحاله
مثلا به خیبر یا ابولفضل رستگار توجه کنین
دیگه مونده بود نیجریه رو هم تیک بزنن:d

saray_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای تحصیل حاضرم برم

ترکیه و بعضی از کشورای اروپایی

apasai

عضو جدید
برای تحصیل حداکثر 4 ساله و یا برای مسافرت شاید رفتم ولی هیچوقت این فرهنگ و کشور رو که از پس هزاران سال برایمان مانده رها نخواهم کرد تا مشتی آخوند وطن فروش و یه مشت تجزیه طلب اون رو مثل یه تکه گوشت بدرند . باید ماند و مبارزه کرد تا آزادی و رهایی و انسانیت رو در این سرزمین نهادینه کرد................... می مانم و می جنگم.......ایرانمو پس می گیرم

hacker boy

عضو جدید
امریکا چون سیستم تحصیل حرف اول آخر دنیا رو میزنه اما از لحاظ زندگی فقط ایالتهای غربی رو ترجیح میدم.

بالا