[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقا جان یک سوال بچه هایی که بومی بودن رد شدند تو کارنامه هاشون دو ردیف رتبه بود یا یک ردیف لطفا کمک کنید مطلع شویم

هادی رمضانی

عضو جدید
با سلام
دوستان من یه سوالی در مورد تعدیل مدرک دارم اگه کسی میدونه لطفا جواب بده ممنون میشم
اگه کسی مثلا با مدرک کاردانی در شرکت نفت قبول شده باشه و بعد لیسانس بگیره و بخواد تعدیل مدرک کنه آیا دوباره باید این مراحل استخدامی و بگذرونه یعنی باید دوباره تو آزمون استخدامی شرکت نفت در دوره های بعدی شرکت کنه و مصاحبه و ..... ؟؟

ehsan6472

عضو جدید
نمیدونم که شهرهایی که به من گفتن
اینا بود یزد- ارومیه - ایلام- زاهدان ....
عجیب و غریبه تا حالا از کسی نشنیده بودم شما اولین نفری هستی بعداز 11 ماه همچین چیزی فهمیدم :surprised:

تو اطاعیه استخدامی اصلا حرفی از این مناطق نزده بود چطور به شما اینارو گفتن؟؟

آخرین ویرایش:

active2010

عضو جدید
با سلام
دوستان من یه سوالی در مورد تعدیل مدرک دارم اگه کسی میدونه لطفا جواب بده ممنون میشم
اگه کسی مثلا با مدرک کاردانی در شرکت نفت قبول شده باشه و بعد لیسانس بگیره و بخواد تعدیل مدرک کنه آیا دوباره باید این مراحل استخدامی و بگذرونه یعنی باید دوباره تو آزمون استخدامی شرکت نفت در دوره های بعدی شرکت کنه و مصاحبه و ..... ؟؟

گویا اگه مدرکت از یه دانشگاه معتبر و از طریق آزمون سرسری بوده باشه و حداقل معدل مرتبط با مقطعت رو داشته باشی نیازی به آزمون مجدد نداری

m1984mm

عضو جدید
با سلام

يكي از دوستان تو صفحات خيلي قبل تر دستورالعملش رو كامل گذاشته بود .....شماره صفحش رو يادم نيست ....ولي فكر مي كنم اگه تو دانشگاهي كه آزمون سراسري داره مدركت رو گرفته باشي(مثل دولتي و آزاد) راحت تعديل ميكنن ولي بقيه شرط داشت

aa313

عضو جدید
سلام به همه دوستان
آقا این دنیا چقدر کوچیکه ! تو این یکی دو روز با چندتا از بچه های تاپیک حضوری آشنا شدیم، مثل آقای وان1 و یاس و پژمان و ...، چه بچه های باحال و با مرامی داره این تایپیک و ما بی خبر بودیم!!!! با اینکه اولین دیدارمون بود ولی انگار مدتها میشناختیم هم دیگه رو ! انشاء الله کار بقیه بچه ها هم زودتر حل بشه و بیان و با هم اینجا یه دست فوتبال دستی، تنیسی و دارتی چیزی بزنیم!:biggrin:
روزی که اومدم تو این تایپیک اصلاً فکر نمی کردم یه روز هم دیگه را ببینیم! قدر موقعیت و دوستان را بدونینم!
موفق باشید
یا علی مدد

هادی رمضانی

عضو جدید
يكي از دوستان تو صفحات خيلي قبل تر دستورالعملش رو كامل گذاشته بود .....شماره صفحش رو يادم نيست ....ولي فكر مي كنم اگه تو دانشگاهي كه آزمون سراسري داره مدركت رو گرفته باشي(مثل دولتي و آزاد) راحت تعديل ميكنن ولي بقيه شرط داشت
ممنون از جوابتون:smile: راستش مدرک از دانشگاه علمی کاربردی و به صورت آزمون سراسری و با معدل 18 گرفتم اما این جوری که از یکی از دوستان شنیدم باید برای تعدیل کردن مدرک دوباره این مراحل هفت خوان و بگذرونم راستش خیلی جا خوردم فکر نمیکردم به این صورت و تعدیل کردن مدرک انقدر مشگل باشه :(

majid2798

عضو جدید
با سلام

تو صفحه 990 توضیح دادم;)
یه سرچ میکردی پیدا میکردی مهندس

blae

عضو جدید
ممنون از جوابتون:smile: راستش مدرک از دانشگاه علمی کاربردی و به صورت آزمون سراسری و با معدل 18 گرفتم اما این جوری که از یکی از دوستان شنیدم باید برای تعدیل کردن مدرک دوباره این مراحل هفت خوان و بگذرونم راستش خیلی جا خوردم فکر نمیکردم به این صورت و تعدیل کردن مدرک انقدر مشگل باشه :(

تاریخ گرفتن مدرکتون باید بعد از ازمون استخدامی باشه تا پذیرفته شه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
آقا این دنیا چقدر کوچیکه ! تو این یکی دو روز با چندتا از بچه های تاپیک حضوری آشنا شدیم، مثل آقای وان1 و یاس و پژمان و ...، چه بچه های باحال و با مرامی داره این تایپیک و ما بی خبر بودیم!!!! با اینکه اولین دیدارمون بود ولی انگار مدتها میشناختیم هم دیگه رو ! انشاء الله کار بقیه بچه ها هم زودتر حل بشه و بیان و با هم اینجا یه دست فوتبال دستی، تنیسی و دارتی چیزی بزنیم!:biggrin:
روزی که اومدم تو این تایپیک اصلاً فکر نمی کردم یه روز هم دیگه را ببینیم! قدر موقعیت و دوستان را بدونینم!
موفق باشید
یا علی مدد

سلام مهندس ، منم دیروز رسیدم.از بچه های تاپیک فقط Famin Rain و یه نفر دیگه که آیدیش یادم نیست دیدم. آدرس بده ، بیایم شما رو هم از نزدیک زیارت کنیم.:smile:

blae

عضو جدید
بعد از اونه مهندس من فقط مشگل این گذروندن هفت خوان رستم و دارم یعنی دوباره باید همین مکافات و بکشیم؟!!!

دانشگاه علمی کاربردی رو نمیدونم.ولی معمولا اگه با ازمون سراسری تو دانشگاه پذیرفته شده باشی دیگه نیازی به این مراحل نیست.فقط باید 2 سال پیمانیتون تمام بشه

farjamii

عضو جدید
سلام دوستان. خواهش می کنم خیلی سریع بهم جواب بدید. فرصت تصمیم گیری کمی دارم. به لطف خدا هم توزیع برق قبول شدم هم نفت در نار و کنگان. متاهلم و کارشناسی ارشد غیر فنی. توزیع برق در یکی از شهرستانهای استانمون(فارس) هست.موندم کدوم شغل رو انتخاب کنم؟خانمم مدرک ارشد کامپیوتر داره. بنظرتون کجا بهتر کار براش فراهم میشه؟ کنگان یا فارس و شیراز. آخه اگه کار گیرش بیاد میخاد کار کنه. تو رو خدا راهنماییم کنید. امشب آخرین فرصته تصمیم گیریمونه. گویا حقوق برق که پرسیدم اولش یه میلیون میشه. انتقالی برا رشته غیر فنی در نفت بعد چند سال میدن؟خانواده پدرم و پدرخانمم دوس دارن نفتی بشیم. ولی من و خانمم خیلی مرددیم.تشکر میکنم جوابمو سریعتر بدید.

karbar2007

عضو جدید
دوست عزیز بشین فکراتو بکن خوب ولی از من میشنوی اگه استان فارس کارردیف کردی با حقوق اولیه ماهی 1 تومن بچسب به همون کار هم تو اجتماع هستی هم اینکه مطمئن باش همون دور بر با خانمت کار ردیف میشه ان شاله . اینقدر این دست اون دست نکن . نقدو بچسب !!!!!

farjamii

عضو جدید
دوست عزیز بشین فکراتو بکن خوب ولی از من میشنوی اگه استان فارس کارردیف کردی با حقوق اولیه ماهی 1 تومن بچسب به همون کار هم تو اجتماع هستی هم اینکه مطمئن باش همون دور بر با خانمت کار ردیف میشه ان شاله . اینقدر این دست اون دست نکن . نقدو بچسب !!!!!

ممنون از راهنماییتون. آخه کنگان هم نقده. بعد از دو سال بیکاری هر دو با هم زنگ زدن شنبه بیا. قضیه اینکه نفت رسمیه و برق قرارداد معین چیه؟ فرقشون چیه؟ هر دو رو از طریق آزمون و مصاحبه جلو رفتم.

dashhadi

عضو جدید
سلام دوستان. خواهش می کنم خیلی سریع بهم جواب بدید. فرصت تصمیم گیری کمی دارم. به لطف خدا هم توزیع برق قبول شدم هم نفت در نار و کنگان. متاهلم و کارشناسی ارشد غیر فنی. توزیع برق در یکی از شهرستانهای استانمون(فارس) هست.موندم کدوم شغل رو انتخاب کنم؟خانمم مدرک ارشد کامپیوتر داره. بنظرتون کجا بهتر کار براش فراهم میشه؟ کنگان یا فارس و شیراز. آخه اگه کار گیرش بیاد میخاد کار کنه. تو رو خدا راهنماییم کنید. امشب آخرین فرصته تصمیم گیریمونه. گویا حقوق برق که پرسیدم اولش یه میلیون میشه. انتقالی برا رشته غیر فنی در نفت بعد چند سال میدن؟خانواده پدرم و پدرخانمم دوس دارن نفتی بشیم. ولی من و خانمم خیلی مرددیم.تشکر میکنم جوابمو سریعتر بدید.
بستگی به خودت داره، چی رو ترجیح میدی؟ یه کار با پرستیژ و حقوق بالا دارای آینده ی مطمئن و روشن و دارای سختی های خاص خودش مثل دوری از خانواده و منطقه بد آب و هوا و... رو می خوای یا یه کار شسته رفته و ترتمیز توی شیراز. خودت داری میگی خانواده خودت و خانومت میگن نفت، به خاطر اینه که واقعا پرستیژ و کلاس بالایی داره حتی تو چشم بعضیا از استادی دانشگاه هم باکلاس تره!!! ولی اینا همش مال وقتیه که میری پیش خونواده و توی مهمونی و توی جمع فامیل هستی و پدرت و پدر خانومت و... میخوان پز پسرشونو به بقیه بدن ولی باید واقع بین باشی، محیط کار و محل زندگیت توی نفت خیلی از برق سخت تر و خشن تره، با توجه به روحیاتت و برنامه ات واسه آینده و از همه مهمتر نظر خانومت انتخاب کن

farjamii

عضو جدید
خانمم میگه اگه کار پاره وقت و حق التدیسی تو کنگان گیر بیاره مشکلی نداره بیاد کنگان. ولی اگه استخدام شد جایی بر میگرده(که این هم معلوم نیس) و زندگیمون اقماری باشه.

farjamii

عضو جدید
پرسیدم میگن حقوق پایتون 350 هزاره و کنگان ضریب 2.9 میخوره. یه جورایی حساب شد اوایل حقوقم تقریبا 1200000 اینا هست. کسی میدونی بعد از 5 سال و بعد از 10 سال حقوقم به چقدر میرسه؟ اگه میدونید لطف کنید بهم جواب بدید . تشکر

farjamii

عضو جدید
اگه کسی تفاوت میان استخدام رسمی و قرارداد معین میدونه لطف کنه بگه. ممنون

sayalat83

عضو جدید
سلام آقای farjami فکر میکنم ضریب کنگان بیشتر از 2.9 باشه چون آغار و دالان که دارای شرایط بهتری نسبت به کنگان هست ضریب 3.2 داره.در ضمن خانمت میتونه تو دانشگاه پیام نور کنگان درس بده

takmilzarfiat

اخراجی موقت
آقا جان یک سوال بچه هایی که بومی بودن رد شدند تو کارنامه هاشون دو ردیف رتبه بود یا یک ردیف لطفا کمک کنید مطلع شویم

paveh

عضو جدید
سلام دوستان، سه هفته پیش که جواب آزمون استخدامی پتروشیمی لرستان اومد و برای مصاحبه دعوت شدم به این تاپیک اومدم و با کمک شما دوستان تونستم مصاحبه خیلی خوبی داشته باشم. دیروز نتایج مصاحبه اومد و من قبول شدم. میخاستم بپرسم آیا بعد از مصاحبه تخصصی، گزینش و مصاحبه عقیدتی هم هست؟ اگه هست و کسی از دوستان قبلا مصاحبه داده لطف کنید منو راهنمایی کنید.ممنون

m1984mm

عضو جدید
سلام دوستان، سه هفته پیش که جواب آزمون استخدامی پتروشیمی لرستان اومد و برای مصاحبه دعوت شدم به این تاپیک اومدم و با کمک شما دوستان تونستم مصاحبه خیلی خوبی داشته باشم. دیروز نتایج مصاحبه اومد و من قبول شدم. میخاستم بپرسم آیا بعد از مصاحبه تخصصی، گزینش و مصاحبه عقیدتی هم هست؟ اگه هست و کسی از دوستان قبلا مصاحبه داده لطف کنید منو راهنمایی کنید.ممنون

سلام مهندس......من هر چي سايت پتروشيمي لرستان رو چك مي كنم.............. .همون دعوت به مصاحبه قبلي مياد ...شما جواب مصاحبه رو از كجا نگاه كرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farjamii

عضو جدید
بله. همین که گفتند اکثر وزارت خانه ها به صورت رسمی نیرو نمی گیرن و قرارداد کار معین هستن

بالا