چي ميشد اگه دخترا نبودن ...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دخترا نبودن،عشقی هم وجود نداشت.....زندگی بدون عشق یعنی هیچ....

ah25_km

عضو جدید
اگه دخترا نبودن،عشقی هم وجود نداشت.....زندگی بدون عشق یعنی هیچ....

حالا به نظرت چه جوري اين روابطو ميشه اصلاح كرد ؟ يه جور ديگه ميگم , به نظرت جامعه اي خوبه كه كاملا بسته باشه مثل بعضي عربا , يا امريكا كه همه چيز ازاده يا مثل ما كه تكليفمون معلوم نيست ؟ :confused:

جو اينجا يه موقع انقدر بسته بوده كه به حد انفجار رسيد و همه فكر كردن حالا چه خبر شده .
من احساس ميكنم دخترا مهمترين نقشو توي سالم بودن روابط دارن , يعني اگه اونا ميخواستن هيچ وقت مردا نميتونن بد فكر كنن يا بد عمل كنن . نميدونم تونستم منظورمو برسونم ؟؟:w20:

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا به نظرت چه جوري اين روابطو ميشه اصلاح كرد ؟ يه جور ديگه ميگم , به نظرت جامعه اي خوبه كه كاملا بسته باشه مثل بعضي عربا , يا امريكا كه همه چيز ازاده يا مثل ما كه تكليفمون معلوم نيست ؟ :confused:

جو اينجا يه موقع انقدر بسته بوده كه به حد انفجار رسيد و همه فكر كردن حالا چه خبر شده .
من احساس ميكنم دخترا مهمترين نقشو توي سالم بودن روابط دارن , يعني اگه اونا ميخواستن هيچ وقت مردا نميتونن بد فكر كنن يا بد عمل كنن . نميدونم تونستم منظورمو برسونم ؟؟:w20:
با اون حرفت خیلی موافقم.محیط اینجا یه زمانی خیلی بسته بود،واسه همین الان جوونا دارن خودشونو به بدترین شکل ممکن خالی می کنن!!!!!!!!!!!!
محیط یه جامعه نه باید اونقدر بسته باشه،نه اوقدر باز...باید متعادل باشه..
خیلی پیچیده س :w05:الانم وضع داره بد و بدتر می شه.نمی شه گفت فقط تقصیر دختراس یا فقط تقصیر پسرا.

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا محشر میشد.....

فوق العاده بود........

آقا بهمم ریختید...واقعا چه دنیایی میشد.......

چه رویای شیرینی

ah25_km

عضو جدید
با اون حرفت خیلی موافقم.محیط اینجا یه زمانی خیلی بسته بود،واسه همین الان جوونا دارن خودشونو به بدترین شکل ممکن خالی می کنن!!!!!!!!!!!!
محیط یه جامعه نه باید اونقدر بسته باشه،نه اوقدر باز...باید متعادل باشه..
خیلی پیچیده س :w05:الانم وضع داره بد و بدتر می شه.نمی شه گفت فقط تقصیر دختراس یا فقط تقصیر پسرا.

پس ميگي كاري از دست ما برنمياد !!!
من فكر ميكنم هر چي جلوتر ميريم بدتر ميشه ؟
الان وضعيتمون اينه خدا رحم كنه به جامعه اي كه هيچ ارماني توش نباشه بجز ارضا كردن نيازاي جسمي :w20: :w04:
بالاخره ما بايد يه كاري بكنيم كه لااقل اول خودمونو درست كنيم بعدش ...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس ميگي كاري از دست ما برنمياد !!!
من فكر ميكنم هر چي جلوتر ميريم بدتر ميشه ؟
الان وضعيتمون اينه خدا رحم كنه به جامعه اي كه هيچ ارماني توش نباشه بجز ارضا كردن نيازاي جسمي :w20: :w04:
بالاخره ما بايد يه كاري بكنيم كه لااقل اول خودمونو درست كنيم بعدش ...
اره..هرکسی باید از خودش شروع کنه و خودش به این نتیجه برسه که باید اصلاح بشه.به زور نمی شه کسی رو اصلاح کرد.
وگرنه نتیجه ش می شه همین دیگه...

mohsen-moghadam

عضو جدید
امید وارم این تایپیک از سره بدی و تنفر نسبت به دختر نباشه.اگه اینجوری باشه دخترها هم مینویسن و نظرشون اینه که اگه پسرها نبودن چی میشد.اگه دخترها یا پسرها هر کدومشون نبودن یعنی دنیایی به وچود نمیومد.در ضمن این تایپیک خیلی آدم رو از تمدن اجتماعی به دور میکنه.
تو این جامعه مرد=زن

دختر=پسر

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهووو:eek:

شمام اینجایی آبجی؟؟؟

آقا ما غلط کردیم...حرفمان را پس میگیریم:D:cool:

:eek::eek::mad:پسر جون چقدر تو مارو سر افکنده میکنی آخه؟ این چه حرفیه داری میزنی......
اما نظر من:
خداوند زن و مرد رو در کنار هم آفزید تا مایه آرامش هم باشند...........این دو مکمل همدیگرند و اساس هستی بدون یکی از اینها متلاشی میشه
به نظر من آدم باید عزت نفس داشته باشه تا در مقابل هر چیزی از خود بی خود نشه باید اونقدر ادم بزرگ منشی داسته باشه که مساله جنس مخالف دل مشغولی دایم نشه.......البت کمش مفیده.......ولی باز پسر ها برترند:biggrin::biggrin::biggrin:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek::mad:پسر جون چقدر تو مارو سر افکنده میکنی آخه؟ این چه حرفیه داری میزنی......
اما نظر من:
خداوند زن و مرد رو در کنار هم آفزید تا مایه آرامش هم باشند...........این دو مکمل همدیگرند و اساس هستی بدون یکی از اینها متلاشی میشه
به نظر من آدم باید عزت نفس داشته باشه تا در مقابل هر چیزی از خود بی خود نشه باید اونقدر ادم بزرگ منشی داسته باشه که مساله جنس مخالف دل مشغولی دایم نشه.......البت کمش مفیده.......ولی باز پسر ها برترند:biggrin::biggrin::biggrin:

بیشین بابا....

برو شیر موزتو بخور بچه....

نه که تو خیلی دلاوری؟؟؟:Dدوتا جیغ سرت بزنن میشی موش....

ah25_km

عضو جدید
پس كي جوابشو ميدونه ؟؟؟

پس كي جوابشو ميدونه ؟؟؟

اما نظر من:

من اسم تاپيكو اينجوري انتخاب كردم تا هم جذابيتش بيشتر بشه هم مشاركت دوستان :D
ولي هدفم اين بود كه چه كار كنيم تا بتونيم روابط بين دختر و پسر انقدر سالم باشه تا وضعيتمون مثل الان نباشه يعني دغدغه اصلي جوونا اين موضوع نباشه . من خودم موافق وجود اين رابطه ام ولي چرا جامعه ما به اين روز افتاده كه مثلا توي سايت خودمون تاپيك هاي علمي انقدر كم رونقه ولي فعاليت توي تاپيك هاي ازاد و پروفايل دوستان تا دلت بخواد :surprised:

چرا ؟ نه واقعا چرا ؟؟؟؟ :wallbash:
پس ما از كي انتظار پيشرفت داريم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشین بابا....

برو شیر موزتو بخور بچه....

نه که تو خیلی دلاوری؟؟؟:Dدوتا جیغ سرت بزنن میشی موش....

کافر همه را به کیش خود پندارد......این مثل علی یادش رفت تشریح کنه
من میگم.....یه روز سه تا آبجیه واقعی مرتضی داشتن فرنی درست میکردن تا این حاجی افطار بزنه بدن......ولی این بچه اومد زد همه چیرو به هم ریخت.....بعدش خنده ای کرد آبجیها سزش داد کشیدند........اونم رفت تو قبرستون قایم شد....همون جاهم شد مرده شور.......

بالا