دوست داريد وقتي مرديد روي سنگ قبرتون چي بنويسند؟

mahdeyeh

عضو جدید
:gol:خداوندا بگردان چون بهاران حال من را
سوی آن حالی که می دانی
عطا کن قسمت من را تو بهروزی
به قدر ظرف من ،نه؛قدر مهر چون تو معبودی
خدایا باور افسردگان را چون بهاران زندگانی ده
و روح خسته گان را هم خروشی جاودانی ده
بفهمان زندگی بی عشق نا زیباست
که قدر لحظه ها در لحظه ،نا پیداست:gol:

ویدا

عضو جدید
ای که دستت می رسد کاری بکن
پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار:gol:

pishoo

عضو جدید
هنوز که نمردم. حالا اول به فکر یه نوشته برای روی دفتر زندگیتون باشید تا بعد از 120 سال دنبال نوشته سنگ قبرتون بگردید;):biggrin::D
فاز و عوض کنید گریم داره می گیره. آینده نگری عالیه ولی نه تو این زمینه:cry::confused::eek:

AmirReza.R

کاربر فعال
من دوست دارم روی سنگ قبرم بنویسن:
خوشامدی به مزارم . نموده ای یادم
بخوان سوره الحمد . تا که کنی شادم

AmirReza.R

کاربر فعال
هنوز که نمردم. حالا اول به فکر یه نوشته برای روی دفتر زندگیتون باشید تا بعد از 120 سال دنبال نوشته سنگ قبرتون بگردید;):biggrin::D
فاز و عوض کنید گریم داره می گیره. آینده نگری عالیه ولی نه تو این زمینه:cry::confused::eek:
درسته پیشو جان، راست میگی، ولی به نظر من آدم هر چند وقت یه بار یاد مرگ رو بکنه بد نیست، چون همین یاد مرگم یه تلنگر هست برامون تا بفهمیم که آنچنان وقتی نداریم، و جوری زندگی کنیم که هر وقت نوبتمون شد، حسرت کار نیمه تمومی رو نخوریم.
من این حرفارو اول با خودم بودم بعد با شما (یه وقت رو حساب بی احترامی نذاری).
در ضمن اسمی که برای پروفایلت گذاشتی خیلی قشنگه.:smile:;)

pishoo

عضو جدید
درسته پیشو جان، راست میگی، ولی به نظر من آدم هر چند وقت یه بار یاد مرگ رو بکنه بد نیست، چون همین یاد مرگم یه تلنگر هست برامون تا بفهمیم که آنچنان وقتی نداریم، و جوری زندگی کنیم که هر وقت نوبتمون شد، حسرت کار نیمه تمومی رو نخوریم.
من این حرفارو اول با خودم بودم بعد با شما (یه وقت رو حساب بی احترامی نذاری).
در ضمن اسمی که برای پروفایلت گذاشتی خیلی قشنگه.:smile:;)
دوست عزیزم منظورم از این گفتم این بود که برای پیدا کردن نوشته سنگ قبر زوده ولی گفته شما کاملا صحیحه ،باید به مرگم فکر کرد چون آدم حتی از یه ثانیه بعدشم خبر نداره:D;)
از حسن سلیقتونم ممنونم:D:biggrin:;)

اريايي

عضو جدید
واييييييييييييييييييي.ولي من دوست دارم بعد از صدو بيست سال بنويسننننننننننننننننن
نميدونم ولي يه چيزي باشه كه هر كي خوند نظرش در مورد مرگ عوض بشه اخه مرگ خيلي
جالبه ميري توي يه دنياي جديد منم كه عاشق تحول....:smile:;)

mahdeyeh

عضو جدید
:gol:روی قبر هلن کلن هلن کلن رو که میشتاسید؟؟؟نوشتن:اینجا کسی دفن شده است که در زندگی هرچه میتوانست انجام داد.منم دوست دارم اینقدر توی زندگیم کار انجام داده باشم که وقت مرگ بتونم بگم :من هر چه در توان داشتم انجام دادم:gol:

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست دارم بنویسن از طرف من :
من تو این دنیایی که الان تو ، توش هستی یه بنده گناهکار بودم الان تو این دنیایی که من هستم تو یه بنده آمرزیده پس برام دعا کن :cry:

Mehr noosh

عضو جدید
واقعا كه همتون افسرده ايد .

نمي خوام بر عواطفتون لطمه بخوره اما هركسي كه اين پوشه رو باز كرده و يا هر كسي كه از اين كه دوست داري رو سنگ قبرت چي بنويسي خوشش مياد واقعا افسرده هست.
آخه آقاي عزيز اگه عاشقي و به عشقت نرسيدي چرا داري بقيه رو كه در حال تلاش اند كه به عشقشون برسن رو نا اميد ميكني؟
بعضي ها اونقدر ضعيف النفس هستن كه با اين حرفا ميرن خودكشي ميكنن.
پسر خاله ي من دو تا از دوستاش اونقدر ضعيف النفس بودند كه با ديدن فيلم بزنگاه كم كم رفتن طرف سيگار.
لطفا :به آينده ي درخشانت نگاه كن .
و به عشق عشق

Sharif_

مدیر بازنشسته
نمی دانم پس از مرگم چه خواهد شد
نمی خواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد . [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] واو یکریز و پی در پی دم گرم خویش را بر گلویم سخت بفشارد . [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] وخواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد [/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif] بدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را ...[/FONT]

سحري

عضو جدید
دوست دارم بنویسن از طرف من :
من تو این دنیایی که الان تو ، توش هستی یه بنده گناهکار بودم الان تو این دنیایی که من هستم تو یه بنده آمرزیده پس برام دعا کن :cry:
من دوست دارم بنويسن ساده زيست ساده مرد اما...................................................

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه بابا ما افسرده نیستیم این قانونه زندگی کردنه ;)

sakineh

عضو جدید
به دلیل هزینه های بالای دفن و کفن وصیت میکنم که جسدم رو بسوزونن.چون هم بچه هام گناه دارن و هم اینکه تا اون موقع سنگ قبر از مد میوفته:biggrin:

gol_bahar

عضو جدید
اگر مردم مرا در تابوتی بنهید تا همه بدانند در تابوتی به نام زندگی جان باختم.قبل از طلوع خورشید بر سر مزارم قالب یخی بگذارید تا به جای عشقم برایم گریه کند.دو دستم را از تابوت بیرون بنهید تا همه بدانند در انتظار عشق جان باخته ام.

Sharif_

مدیر بازنشسته
برسنگ قبرم بنویسید خسته بود اهل زمین نبود نمازش شكسته بود
بر سنگ قبر من بنویسید شیشه بود تنها از این نظر كه سراپا شكسته بود
بر سنگ قبر من بنویسید پاك بود چشمان او كه دائماً از اشك شسته بود
بر سنگ قبر من بنویسید این درخت عمری برای هر تبر و تیشه دسته بود
بر سنگ قبر من بنویسید كل عمر پشت دری كه باز نمی شد نشسته بود

mohamad0028

عضو جدید
كوروش كبير:
"پس از مرگ بدنم را موميای نكنيد
و در طلا و زيور آلات و يا امثال آن نپوشانيد.
زودتر آنرا در آغوش خاك پاك ايران قرار دهيد تا
ذره ذره های بدنم خاك ايران را تشكيل دهد.
چه افتخاری برای انسان بالاتراز اينكه بدنش در خاكی مثل ايران دفن شود"
پس نوشته ي روي سنگ قبر خيلي مهم نيست مهم اينه كه تو ايران دفن بشيم!!!

reza556182

عضو جدید
سنگ قبر

سنگ قبر

با سلام
اين جملاتي كه بعضي دوستان نوشتن رو سنگ قبر جا نميشه:eek: فكر كنم بايد صخره بزارن به جاي سنگ:biggrin:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بزرگترین هراس من از مرگ در سرزمینیست که در ان مزد گورکن از بهای ارادی بیشتر باشد .

فرمانده شهید دکتر ارنستو چه گوارا