چرا تو عشق نداري؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هميشه يه كسايي بودن كه بهم ميگفتن چرا تو عشق نداري؟

هميشه بودن كسايي كه بهم بگن عشق يعني زندگي...

ميگفتن اگه عاشق نشي يعني زندگي نكردي...

ولي بهم نگفتن اگه اسير يكي بشي دلت ميسوزه...

بهم نگفتن اگه با چشاش نگات كنه انگار تموم جونتو به آتيش ميكشن...

بهم نگفتن اگه تموم روز ببينيش بازم دلتنگش ميشي...

بهم نگفتن ممكنه يه روز بذاره بره...

بهم نگفتن...

نگفتن كه تو پشت سرش اشك ميريزي ولي اون بي اعتنا ميره...

نگفتن تو ديوونش ميشي ولي اون بي خيالت ميشه

و...

راستی تو چي چيزي نمي خواي به من بگي؟...

solar flare

مدیر بازنشسته
اگه بهش بگي دوسش داري مطمئن باش ميره
اگه حتي از نگاهت بفهمي عاشقي بازم ميره
اگه ميخواي بمونه واسه هميشه عاشق نباش

aqua1

عضو جدید
همیشه عاشقونه نگاش کردم ولی نتونست عشقو تو چشام ببینه برای همین هم ساده و بیخیال گذاشت رفت

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز

امیدوارم تو زندگیتون موفق باشین
من خودم توی زندگیم هیچ وقت عاشق نشدم
دلیلش هم خیلی واضحه!!
پیش نیومده برام
به همین راحتی
وقتی هم پیش نیومد خوب پیش نیومده دیگه
مگه چه اهمیتی داره
ولی میتوانم بگم که:
در مکان و زمان درستی قرار نداشتم.
شاد و پایدار باشی.:gol:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز

به منم می گفتن.... اغفالم کردن به خدا! :wallbash:

من می خوام بهت بگم
وقتی به نهایتش می رسی تازه می فهمی چه جمله ی عالمانه ای بود اونکه می گفت : " دوست داشتن از عشق بهتر است! " ولی تو بهش توجه نکردی!

بعد هی پشت هم واسه خودت تکرار می کنی کاش ندیده بودمش... کاش....!:w04:

gol_bahar

عضو جدید
وقتی عشق هنوز وارد زندگیت نشده و دیگران بهت می گویند با عشق زندگی یه مفهوم دیگه دارد، یه غصه می خوری که چرا من عشق ندارم؟ ولی وقتی عشق وارد زندگیت میشه و عاشق میشی،همراه با اون قشنگی ها هزار تا غصه هم می خوری.نکنه بفهمه عاشق شدم تنهام بزاره،نکنه ترکم کنه،نکنه.........نکنه دلم رو بشکنه.خدانکنه دل کسی بشکنه ولی اگه دلی بشکنه میشه سوال بی جواب؟؟؟؟

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین منکرش نمی شم!
عشق بهترین معجزس... نهایت زندگی کردنه ! :redface:
می سوزی ولی این سوختنو با همه ی وجودت می خوای... با همه ی سلولات از این احساس پیچیده و غیر طبیعی استقبال می کنی...
ولی آخرش ....

بدبختی اینه که نمی خوایم باور کنیم عشق آخر نداره.... ولی همیشه به دنبال آخر براش می گردیم به دنبال یه رسیدن که از اولم نبوده! نبوده !

zahra-d

عضو جدید
من عاشقم اونم عاشقه .سختی هاشو تحمل کردیم.چه شبایی که با گریه خوابیدم و گفتم کاش پیش نیومده بود ولی الان واقعاً در کنار هم بودن لذتبخشه.داریم سعی میکنیم عشقمون واسه همیشه پایدار و تازه بمونه

kamispy

عضو جدید
عشق یعنی همین بزاره بره توام حسرت رفتنشو بخوری این یه اصل.
تا بوده همین بوده:cry:

پرندیس

کاربر بیش فعال
همیشه دنبال عشقی باش که بدونی و مطمئن باشی که معشوق همه جوره و تو بد ترین وضع ممکن هواتو داره.....راستی راستی این جور عشقا بعد ازدواج پیش میاد......صفحات حوادث روزنامه ها اینارو بهم یاد دادن......دل حرم خداست جز او را در دل راه نده........

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش عزیزم وقتی آواتار تو دیدم یاد فیلم نوامبر شیرین افتادم با بازی کیانا ریوز . اگر این فیلم و ببینی شاید عشق رو لمس کنی .

cutler

عضو جدید
اگر روزی هزاز بار با نگاهت بهش بگی دوستش داری ولی نتونی کلامی بهش بگی همیشه در حسرت میمونی که چرا بهش نگفتی ...:(

ای بابا ماکه نگاه کردیم و گفتیم ....وشعرو غزل گفتیم ........اما نفهمید و باور نکرد اینم بگم اگه نگی یه درده اگه بگیم هزار درد ......... معشوق هیچی نمیفهمه از ازل همینطوری بوده که یکی واسه یکی میمرده اما اون حتی براش تبم نمی کرده ..........آدم هرچی بیشتر عمیق تر میشه گیج تر میشه این یه حکمت ابدیه.......................

cutler

عضو جدید
اگه بهش بگي دوسش داري مطمئن باش ميره
اگه حتي از نگاهت بفهمي عاشقي بازم ميره
اگه ميخواي بمونه واسه هميشه عاشق نباش

ای بابا ...........یه قانون کلی میگه اگه میخوای یه چیزی رو جذب کنی زیاد طرفش نرو چون ازت فراری میشه ......اگه معشوق بفهمه که تو دوستش داری ازت فراری میشه هی اذیتت میکنه بهت محل نمیده از تو بدش میاد ......خوب منم تا حالا نفهمیدم برای چی .شایدم تا آخر عمرمم نفهمم................

sweet_s70

عضو جدید
قبلا یکی بهم گفت اگه خواستی کسیو نفرین کنی بگو الهی عاشق شی!!
حالا دارم میفهمم یعنی چی:(

piton

عضو جدید
چرت ترین کلمه عاشقت شدمه
چون هیچکس معنیشو نمیدونه هیچ کس

cutler

عضو جدید
چرت ترین کلمه عاشقت شدمه
چون هیچکس معنیشو نمیدونه هیچ کس

کی گفته که هیچکس معنیشو نمیدونه این دختر ها همشون مثل هم هستند..........هیچ بویی از عشق نبردن.......... همشون وقتی میفهمن یکی دوستشون داره سعی میکنن خوردش کنن و غرورشو بشکنن واسه همینم از نظرشون عشق وعاشقی چرت ترین چیزیه که دیدن و شنیدن از خدا میخوام که همشون عشق واقعی و تجربه کنن......یه روزی عاشق بشن فقط همین.....