بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

mahboube84

عضو جدید
سلام
کمک کنین لطفا
ایا طراحیه مدرسان خوبه؟
طراحیه راهیانو دارم به نظرم افتضاحه
!
واسه دینامیک ماشین راستگو از پوران پژوهش چطوره؟
مرسی

aghmohsen

اخراجی موقت
دانلود چند پروژه و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود چند پروژه و پایان نامه و مقاله مکانیک ( تهویه - فاضلاب -تهویه خودرو - آب شیرین کن خورشیدی - هوشمند سازی )

دانلود پروژه پروژه تهویه مطبوع آماده

دانلود پروژه آب شیرین کن خورشیدی

دانلود پروژه فاضلاب و آبرسانی و جمع آوری فاضلاب

دانلود پروژه هوشمندسازی ساختمان

:gol:

ab shirin kon khorshidi.pdf
344K View Download

ads.pdf
62K View Download

BMS-modiriat hooshmand sakhtman - tasisati.pdf
357K View Download

cooler khorshidi ba mohasebate bare sarmayeshi.pdf
626K View Download

fazelab.pdf
281K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

otec-nirogahe oghyanoosi.pdf
199K View Download

payan name tahvie matbo khodro.pdf
190K View Download

tahvie .pdf
474K View Download

ali-10

عضو جدید
دوست عزیز ، اینها توصیه منه .
دروس ترمو ، سیالات ، انتقال : من از راهیان می خونم . واقعا خوبه
ارتعاشات : پوران . دکتر جباری
طراحی : مدرسان شریف یا جزوه دکتر شریعت پناهی

ممنون از اینکه نظرتو گفتی
33 تا پست قبلی رو همه رو دقیق خوندم ، مطالبی جالب ولی متنوع داشت ! (کشمکش بین مراجع و تالیفی های کنکور )
میتونید کلا منابعی که دارید میخونید بطور لیست شده بگید که با منابع خودم مقایسه کنم ( حساب کار بیشتر میاد دستم ، برای دیگران هم مفید واقع میشه )
با توجه به اینکه شما در سایت فعال هستید .

ehsan migren

عضو جدید
انتشارات پارسه . میتونید از نمایندگیش توی شهرتون تهیه کنید . معتقدی 4 جلد کتاب برای ریاضی 1 و 2 داره . برای ریاضی 1 ، 1 جلد درس و 1 جلد تست . برای ریاضی 2 هم همینطور ;)

من قزوینم. با نمایندگی پارسه تماس گرفتم گفت کتاب ها و جزوه هارو فقط با ثبت نام در آزمون هامون میتونید بخرید..همه جا همینطوره؟

ali-10

عضو جدید
سلام
کسی راجعبه اینکه کتابهای ترمودینامیک و انتقال حرارت و مکانیک سیالات و طراحی اجزاء راهیان ارشد اطلاعی داره که کتابهاش به چه صورت هستش منظورم چند جلدی و .. لطفا راهنمایی کنه ؟
تو سایتش هم رفتم مثلا برای سیالات 2 جلد داره برای مکانیک آیا باید هر دو جلد بخونیم یا ... ؟

pm1

عضو جدید
سلام
کسی راجعبه اینکه کتابهای ترمودینامیک و انتقال حرارت و مکانیک سیالات و طراحی اجزاء راهیان ارشد اطلاعی داره که کتابهاش به چه صورت هستش منظورم چند جلدی و .. لطفا راهنمایی کنه ؟
تو سایتش هم رفتم مثلا برای سیالات 2 جلد داره برای مکانیک آیا باید هر دو جلد بخونیم یا ... ؟

استاتیکش رو میدونم باید جلد اولشو بخونیم.
سیالاتش هم یه جلدی داره هم دو جلدی که یک جلدیش خلاصه تره .البته این اطلاعاتو قبلا از همین سایت خودمون بدست آوردم.

ea_mecs

عضو جدید
سلام

ترمو و سیالات هم 2 جلدی اش هست و هم تک جلدی.
مطالب درسی هر دو تاشون عین همه. اما تو 1 جلدی ها فقط تست های ارشد مکانیک هست ، اما 2 جلدی ها علاوه بر تست های مکانیک ، تست های هوافضا ، مهندسی شیمی و ... رو هم داره. من از 2 جلدی ها دارم می خونم. بستگی به زمانی که دارید ، می تونید هر کدوم از این ها رو بخونید.
2 جلدی های سیالات : هر 2 جلدش تالیف خداکرمی یه.
2 جلدی های ترمو : ترم 1 اش تالیف خداکرمی یه . ترمو 2 تالیف فروزانی .
انتقال هم 1 جلدی یه تالیف خداکرمی ، اما حجمش خیلی زیاده!

ea_mecs

عضو جدید
من قزوینم. با نمایندگی پارسه تماس گرفتم گفت کتاب ها و جزوه هارو فقط با ثبت نام در آزمون هامون میتونید بخرید..همه جا همینطوره؟

کلا پارسه ، جزوه بدون آزمون به کسی نمی ده. اما کتاب های تست ریاضی دکتر معتقدی رو به صورت آزاد می فروشن. تبریز که اینطوریه.

ali-10

عضو جدید
دوست عزیز ، اینها توصیه منه .
دروس ترمو ، سیالات ، انتقال : من از راهیان می خونم . واقعا خوبه
ارتعاشات : پوران . دکتر جباری
طراحی : مدرسان شریف یا جزوه دکتر شریعت پناهی

تشکر مجدد
جزوه دکتر شریعت پناهی رو از کجا پیدا کنم ؟ (do you have it sir ?i )
از دوستانی که این جزوه رو دارن خواهش میکنم خبر دهند تا توافقی با هم کنار بیایم ($) !

Risko

عضو جدید
سلام.پایه باشید خودمون میتونیم ریاضی رو هم راه بندازیم.شما هم بیایید خوشحال مبشیم
خودم که توی ریاضی خیلی ضعف دارم:redface: بنابراین فکر نکنم بتونم خیلی کمک کنم اما اگر تشکیل بشه حتما شرکت میکنم ...;)

samanemorvarid

اخراجی موقت
[FONT=&quot]دفترچه تراز و درصدهاي كليه رشته شهرهاي كنكور كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه ازاد اسلامي[/FONT]​
[FONT=&quot]دفترچه تراز و درصدهاي كنكور كارشناسي ارشد مهندسي نفت گرايش هاي[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي نفت-نفت دانشگاه ازاد اسلامي واحد اميديه طي 4 سال كنكور[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي مخازن هيدروكربوري دانشگاه ازاد اسلامي واحد اميديه 3 سال گذشته[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي حفاري و بهره برداري دانشگاه ازاد اسلامي واحد اميديه 3 سال گذشته[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي مخازن هيدروكربوري دانشگاه ازاد اسلامي واحد علوم و تحقبقات تهران 1 سال گذشته[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي حفاري و استخراج دانشگاه ازاد اسلامي واحد علوم و تحقبقات تهران 4 سال گذشته[/FONT]​
[FONT=&quot]مهندسي مخازن هيدروكربوري دانشگاه ازاد اسلامي واحد علوم و تحقبقات فارس 1 سال گذشته[/FONT]​
[FONT=&quot]تعداد صفحات 418 دو رو-سياه و سفيد[/FONT]​
[FONT=&quot]با سلام نظر به اينكه سامانه مرواريد پس از مجادله ي فراوان با وزارت علوم تحقيقات و فناوري مجوز پخش محدودي ريز نمرات و تراز هاي كنكور ارشد مهندسي نفت كليه گرايش ها در دانشگاه اميديه و علوم و تحقيقات فارس و علوم و تحقيقات تهران و تهران جنوب براي رشته هاي مهندسي نفت بدست اورديم[/FONT]​
[FONT=&quot]از علاقمندان و مهندسيني كه نياز به اين فايل[/FONT] pdf [FONT=&quot]دارند تقاضا ميشود بعد از واريز مبلغ 10 هزار تومان به شماره كارت 6037691082431370 و ايميل زدن شماره تراكنش به ادرس ايميل سامانه مرواريد به نشانه [/FONT] samanemorvarid@rocketmail.com[FONT=&quot] و گذاشتن شماره تلفن و ادرس منزل ظرف 48 ساعت پرينت فايل[/FONT] pdf [FONT=&quot]با پست سفارشي ارسال خواهد شد .[/FONT]
[FONT=&quot]ويا به نشاني پرديس بين الملي دانشگاه تهران جزيره زيباي كيش انتشارات دانشگاه مراجعه نمايند و با مبلغ 27 هزارتومان خريداري نمايند.البته مبلغ در دانشگاه پرديس بين المللي كيش توافقي ميباشد و سامانه مرواريد امتياز فروش 70 جلد را به اين دانشگاه واگذار كرده است.[/FONT]​
[FONT=&quot]همچنين اگر عكس پذيرفته شدگان در فايل [/FONT]pdf [FONT=&quot]به صورت رنگي ميخواهيد فقط از طريق ايميل به ادرس فوق امكان پذير است و فايل هاي پرينت شده فاقد هر گونه عكسي ميباشند.[/FONT]​
[FONT=&quot]همچنين با توجه به درخواست شما رشته هاي ديگر به رايگان ضميمه ميشود حتي شما مي توانيد [/FONT]​
[FONT=&quot]براي كليه رشته شهر هاي كارشناسي ارشد مبلغ 18 هزار تومان از طريق شماره تراكنش و ايميل فوق اقدام كنيد و در ايميل قسمت [/FONT]subject [FONT=&quot] عبارت[/FONT]{ al[FONT=&quot] lead about[/FONT]}l[FONT=&quot] تايپ شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]براي كليه رشته شهرهاي كارشناسي مبلغ 17 هزار تومان از طريق شماره تراكنش و ايميل فوق اقدام كنيد و در ايميل قسمت [/FONT]subject [FONT=&quot] عبارت[/FONT]{ al[FONT=&quot] about[/FONT]}l[FONT=&quot] تايپ شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot]براي رشته هاي نام برده ارشد گروه مهندسي نفت دانشگاه ازاد مبلغ 10 هزار تومان از طريق شماره تراكنش و ايميل فوق اقدام كنيد و در ايميل قسمت [/FONT]subject [FONT=&quot] عبارت[/FONT]{ al[FONT=&quot] petroleum azad[/FONT]}l[FONT=&quot] تايپ شود.[/FONT]​
[FONT=&quot]بزودي براي سهولت در اين امر و پرداخت الكترونيكي وجه سايتي زيربط با سامانه مرواريد راه اندازي خواهد شد .[/FONT]​
[FONT=&quot]منتظر مجوزهاي لازم ميباشيم.[/FONT]​
[FONT=&quot]سايت سامانه ي يكپارچه ي دانشجويي دانشگاه ازاد سيدا مرواريد[/FONT]​
[FONT=&quot]91.98.156.224[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

ali-10

عضو جدید
با سلام
برای درس دینامیک ماشین کتاب عباس راستگو پوران زیاد جالب نیست ، یکی از دوستان کتاب والدرون رو معرفی کرده بود ، این کتاب لاتینه و یا ترجمه هم شده ؟
کسی میدونه این کتاب رو از کجا باید تهیه و یا لینک دانلودی سراغ داره ؟
در مورد ریاضی هم چند تا سوال داشتم :
- من کتابهای ریاضی 1 و 2 ، معادلات و ریاضی مهندسی رو دارم از پارسه ( محمد صادق معتقدی ) میخونم که این کتابها رو پارسال آذرماه گرفتم ، میخواستم بدونم که موردی نداره (در محتوای کتابها تغییری ایجاد نشده ) با توجه به گذشت کنکور پارسال ؟
- آیا همین کتابها کفایت میکنه ؟ (البته باید بگم که من علاوه بر کتابها ، کتابهای تست اونها رو هم گرفتم همون آذرماه و این کتابها حجم کمی دارند نمیدونم کفایت میکنه)
- بعضی ها کتابهای دکتر نیکوکار و بعضیها آقاسی رو پیشنهاد میدن ! از دوستان مستعدی که جدی میخونن لطفا کمک کنند که آیا باید مثلا ریاضی 1و 2 رو از فلان مولف و معادلات رو از مولف دیگر و بهمین ترتیب .... فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشید که دنبال جزئیات بیشتری هستم که کدوم کتاب رو برای کدوم درس بخونم چون وقت زیادی دارم صرف خوندن ریاضی میکنم !
به امید موفقیت
قبلا تشکر.

آخرین ویرایش:

ea_mecs

عضو جدید
حالا از جزوه ای که بهت دادم راضی هستی که تبلیغ می کنی؟
با آرزوی موفقیت واسه همه دوستان

بله. من راضی ام. البته این قضیه نسبی یه. در ضمن ،من نظرم رو می گم.
ممکنه کسی تو دوره دانشگاه ، تو کلاس بهترین استاد بشینه و این درس رو پاس کنه و با دیدن این جزوه خنده اش بگیره :biggrin:. اما واسه منی که تو کل اجزا 1 و 2 نفهمیدم استاد محترم با چه انگیزه ای درس رو پیچوند و چیزی یاد نگرفتیم :surprised: ، این جزوه برام مفیده.

ali-10

عضو جدید
تکرار سوال
با سلام

برای درس دینامیک ماشین کتاب عباس راستگو پوران زیاد جالب نیست ، یکی از دوستان کتاب والدرون رو معرفی کرده بود ، این کتاب لاتینه و یا ترجمه هم شده ؟

در مورد ریاضی هم چند تا سوال داشتم :
- من کتابهای ریاضی 1 و 2 ، معادلات و ریاضی مهندسی رو دارم از پارسه ( محمد صادق معتقدی ) میخونم که این کتابها رو پارسال آذرماه گرفتم ، میخواستم بدونم که موردی نداره (در محتوای کتابها تغییری ایجاد نشده ) با توجه به گذشت کنکور پارسال ؟
- آیا همین کتابها کفایت میکنه ؟ (البته باید بگم که من علاوه بر کتابها ، کتابهای تست اونها رو هم گرفتم همون آذرماه و این کتابها حجم کمی دارند نمیدونم کفایت میکنه)
- بعضی ها کتابهای دکتر نیکوکار و بعضیها آقاسی رو پیشنهاد میدن ! از دوستان مستعدی که جدی میخونن لطفا کمک کنند که آیا باید مثلا ریاضی 1و 2 رو از فلان مولف و معادلات رو از مولف دیگر و بهمین ترتیب .... فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشید که دنبال جزئیات بیشتری هستم که کدوم کتاب رو برای کدوم درس بخونم چون وقت زیادی دارم صرف خوندن ریاضی میکنم !

به امید موفقیت
قبلا تشکر.

پیمان کبیری

عضو جدید
سلام

سلام.
دوست عزیز
برای دروس سیالاتی فقط راهیان ارشد پیشنهاد کنم.
برای دروس دینامیک و ارتعاشات کتاب پوران پژوهش نوشته دکتر جباری
ریاضیات اگه وقت میکنی راهیان ارشد و اگرنه جزوات پارسه

pm1

عضو جدید
سلام .واسه دینامیک ماشین غیر کتاب پوران که ظاهرا تعریفی نداره ،چه کتابی پیشنهاد میکنید؟

moh_khobe

عضو جدید
با سلام
من گرگان نمایندگیش رفتم کتاب های ریاضی شو برای فروش آزاد داشت.

Hooladi

عضو جدید
سلام رفقا
یه سوال
کسی میدونه میشه ترم یک ارشد مرخصی گرفت یا نه؟
خواجه نصیر یا امیرکبیر
ممنون

amintabrizli

عضو جدید
بله. من راضی ام. البته این قضیه نسبی یه. در ضمن ،من نظرم رو می گم.
ممکنه کسی تو دوره دانشگاه ، تو کلاس بهترین استاد بشینه و این درس رو پاس کنه و با دیدن این جزوه خنده اش بگیره :biggrin:. اما واسه منی که تو کل اجزا 1 و 2 نفهمیدم استاد محترم با چه انگیزه ای درس رو پیچوند و چیزی یاد نگرفتیم :surprised: ، این جزوه برام مفیده.
اجزا رو با کی پاس کردی؟
اخه استاد ما هم پیچوند:biggrin:;)

amintabrizli

عضو جدید
تکرار سوال
با سلام

در موردریاضی هم چند تا سوال داشتم :

به امید موفقیت
قبلا تشکر.
به نظر من درس رو از پارسه بخون تست از نیکوکار بزن البته وقت داشتی تستهای پارسه رو هم بزن;)

kingi

عضو جدید
بچه ها من کتابای تست معتقدی از یه کتاب فروشی تو انقلاب گرفتم.هرکتابی که میخواید بگید واستون پست میکنه.اینم شمارش:66971251 کتاب فروشی عصردانش

سپهررادمهر

عضو جدید
یه کتابه واسه طراحی اجزا معرفی میکنم البته فقط معرفی میکنم نظر خاصی واسش نمیدم چون سلیقه ها مختلفه و خودم هم خوب نخونده ام .. ....خودتون یه بار که کتابفروشی رفتین یه جستجویی بکنین و نگاهی بهش بکنین
طراحی اجزا ماشین از انتشارات نشر پردازش تالیف صادق صادق زاده حجمش هم یه کم به نظر زیاد میاد 271 صفحه هست چاپ اول 1388قیمت 12000 تومان
بعدا پشت همین کتاب تبلیغ کتابهای دیگه همین انتشارات(نشر پردازش) را که واسه ارشد مکانیکه کرده از جمله دینامیک و ارتعاشات_کنترل خودکار_استاتیک_دینامیک_دینامیک ماشین_زبان تخصصی_و مجموعه سوالات مکانیک 67 تا 88 شش جلدی و 77 تا 88 ازاد
من که فقط طراحیش را دارم ولی بازم میگم نسبت به محتوای انها و کیفیت و خوبی بدیشون هیچی نمیدونم.خودتون تحقیق کنید لطفا. من فقط معرفی کردم.

بیگلی

عضو جدید
یه کتابه واسه طراحی اجزا معرفی میکنم البته فقط معرفی میکنم نظر خاصی واسش نمیدم چون سلیقه ها مختلفه و خودم هم خوب نخونده ام .. ....خودتون یه بار که کتابفروشی رفتین یه جستجویی بکنین و نگاهی بهش بکنین
طراحی اجزا ماشین از انتشارات نشر پردازش تالیف صادق صادق زاده حجمش هم یه کم به نظر زیاد میاد 271 صفحه هست چاپ اول 1388قیمت 12000 تومان
بعدا پشت همین کتاب تبلیغ کتابهای دیگه همین انتشارات(نشر پردازش) را که واسه ارشد مکانیکه کرده از جمله دینامیک و ارتعاشات_کنترل خودکار_استاتیک_دینامیک_دینامیک ماشین_زبان تخصصی_و مجموعه سوالات مکانیک 67 تا 88 شش جلدی و 77 تا 88 ازاد
من که فقط طراحیش را دارم ولی بازم میگم نسبت به محتوای انها و کیفیت و خوبی بدیشون هیچی نمیدونم.خودتون تحقیق کنید لطفا. من فقط معرفی کردم.

می شه یکم از ویژگی های این کتاب و مزایاش در برابر کتاب شیگلی بگی؟با تشکر.

?Why

عضو جدید
بابا اينقد به كتاب گير ندين .
هرچي كه دستتون اومد رو
بشينيد مث تراختور بخونيد .

بالا