قانون جذب

s@naz

عضو جدید
سلام به همه:w14:
تا حالا شده به دوستی که مدتها اونو ندیدید فکر کرده باشید و فردای اونروز به خونتون اومده باشه؟!:w16:
تا حالا شده ترانه ای رو زیر لب زمزمه کنید و یکهو از رادیو و... پخش بشه؟!!
بسیاری از مردم به این وقایع برچسب تصادف میزنن:w20: اما حقیقت اینه که این رویدادها ورای تصادفند.
ذهن ادم شبیه یک اهنرباست و هر چیزی که به اون فکر می کنه به سمت خودش می کشد .حالا شاید بگید : چه مزخرفاتی مگه میشه مغز چیزی رو جذب،تولید یا اظهار کنه؟!!!!!:w19:
اگه کتابایی مثل متافیزیک،و ... رو بخونید با کمال تعجب می بینید که تمام این کتابا در رابطه با ماهیت مغناطیسی ذهن انسان به نتایج مشابه دست یافتن.:w10:
پس اینو فراموش نکنین: :w11:ذهن شما همانند یک اهنرباست فکر کردن به خواسته های خودتونو در جهت مثبت ادامه بدید تا به اونا برسید
:w27:

accounting

عضو جدید
سلام
مرسی از مطالبت گلم
اما نمی خوام بگم که قبولش ندارم
اما من هروقت مثبت فکر کردم عکس واسم اتفاق افتاده همیشه همه دوستام بهم می گن مثبت نگر باش بهشون می گم اگر مثبت فکر کنم اتفاقهای بدی واسم رخ می ده به هر چیزی که فکر کردم و اون توی ذهنم پروندم و در نهایت واقعا فکر می کردم به خواسته ام می رسم در نهایت ناباوری نرسیدم و اثر عکس داشته
نمی دانم چرا واسه من اینطوری هست
اما شاید بتوانی راهنماییم کنی گلم

مهندس سهراب

عضو جدید
سلام
مرسی از مطالبت گلم
اما من هروقت مثبت فکر کردم عکس واسم اتفاق افتاده همیشه همه دوستام بهم می گن مثبت نگر باش بهشون می گم اگر مثبت فکر کنم اتفاقهای بدی واسم رخ می ده به هر چیزی که فکر کردم و اون توی ذهنم پروندم و در نهایت واقعا فکر می کردم به خواسته ام می رسم در نهایت ناباوری نرسیدم و اثر عکس داشته
با حرفات کاملا موافقم ومن گاهی وقت ها احساس می کنک قانون جذب همش کشکه

haunt

عضو جدید
ممنون . من کاملا با حرف شما موافقم .
هر جوری که فکر کنی همون میشه .
زندگی ما ساخته ی فکر ماست .

s@naz

عضو جدید
سلام
مرسی از مطالبت گلم
سلام
ذهن انسان رو میشه به کوه یخ تشبیه کرد که بخش قابل رویتش همون ضمیر هشیار و بخش پنهان و بزرگش ضمیر ناهشیار ماست در واقع همین ضمیر ناهشیار که مسئول بخش بزرگی از پیامدها و مسبب تموم تکرارها در زندگی ماست.
بیشتر ما دارای الگوهای رفتاری عودکننده هستیم به این معنی که تجربه ها یا رفتارهای کهنه در زندگی ما تکرار میشن و اگه درست فهمیده باشم تو یک الگوی قطعیت داری که جزء الگوهای بد به شمار میره به این معنی که قبول کردی:
اما من هروقت مثبت فکر کردم عکس واسم اتفاق افتاده همیشه همه دوستام بهم می گن مثبت نگر باش بهشون می گم اگر مثبت فکر کنم اتفاقهای بدی واسم رخ می ده به هر چیزی که فکر کردم و اون توی ذهنم پروندم و در نهایت واقعا فکر می کردم به خواسته ام می رسم در نهایت ناباوری نرسیدم و اثر عکس داشته"
این باور و نگرشته که نهایتا به خلق همین اتفاق کمک می کنه.باورت که میگه من به هرچیزی که مثبت فکر میکنم ولی اتفاق بدی واسم میوفته باعث شده که اون اتفاقا بیوفته اگه واقعا میخوای به چیزی که دوست داری برسی به دید مثبتت کاملا یقین و ایمان داشته باش :w16:

minoo-lovely

عضو جدید
من کاملا با حرفات موافقم ،منم عقیده دارم که آدم به هرچی فکر کنه سرانجام بهش میرسه به خاطر همین خودم همیشه به چیزای مثبت فکر میکنم تا جذبشون کنم و واقعا جذب هم میکنم....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطلب بسیار عالی و آموزنده ای است.
حیف که معدل سن و سال کاربران این تالار مجال ادامه بحث رو نمیده. چون عین بچه ها میان اسپم میکنند و یا نظرات بیربط میدن و بحث از موضع اصلیش خارج میشه. اگه اوضاع اینجا مهندسان واقعی بود من خیلی دوست داشتم که در این مورد همکاری کنم. مطالب عالی و خوبی هم دارم که به دلائلی که گفتم امکان شرکت برام مقدور نیست. این بحث ها لازمه اش وجود کاربران قوی و با دانش و تجربه هست که در این تالار تعدادشون خیلی خیلی کمه.

accounting

عضو جدید
سلام ممنون ساناز جان از پاسخت گلم
اما باورکن من نمی خوام ذهنیت خراب کنم اما دوست دارم اگر می توانی کمکم بکنی عزیزم
اما من باورت نمیشه به بعضی چیزا خیلی خیلی اعتماد دارم و به هیچ نکته منفی اون فکر نمی کنم اما واسم بد اتفاق می افته که اصلا باورم نمیشه این که همه چیز درست بود من اون توی ذهنم پروروندم پس چی شد
برای همین دگیه اعتقادی به مثبت اندیشی ندارم و با تکرار این قضایا باعث شده اما با این وجود گاهی به خودم می گم مثب باشم و بازم مثبت اندیشی می کنم نمونه اش چند ماه پیش اما عکس اتفاق افتاد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز والنتاین (14 فوریه – 25 بهمن) که روز عشاق نیز در فرهنگ مسیحیان نامیده می شود، روزی است که در آن، دلباخته فردی برای معشوقش هدیه ای بی نام (که اغلب کارت تبریک است) می فرستد و معشوق آن فرد می بایست او را شناخته و حدس بزند هدیه از جانب چه کسی بوده است.
جدای از منشأ تاریخی این روز در تاریخ مسیحیت که داستانش مربوط به کشیشی مسیحی به نام والنتیوس می باشد، تبلیغات و تشویق های رسانه غربی برای هر چه بیشتر جا انداختن این رسم بین مسلمانان، بسیار قابل توجه است.

فرهنگ غربی اين گونه می پندارد که هر فردی می تواند عاشق افراد متعددی باشد و هرگاه که از وی خسته شد به دنبال معشوقی دیگر بگردد، در حالیکه اسلام برای انسان تنها یک معشوق زمینی را و آن هم تا آخر عمرش می خواهد، عشقی که با هر مشکل و ناراحتی مقابله کند،

و جای بسی افسوس است ما بدون آنکه اندکی به فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی خود تفکر کرده و آنرا غرور و غیرت خود بدانیم با پیروی
از فرهنگ غرب خود را به آنها شبیه می کنیم

جشن اسفندگان روز عشق در ایران :gol::gol::gol: