با چه ماشيني و چطوري رانندگي رو ياد گرفتيد؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
از كي پشت ماشين ميشينين؟شما هم مثل من در بچگي منتظر اين بوديد كه باباتون ظهرها خوابش ببره و ماشين را دودر كنيد؟با چه ماشيني رانندگي ياد گرفتين؟بعد از چند بار امتحان رانندگي گواهينامه گرفتين؟چند سال از اون گوهاينامه مي گذره؟تا حالا گواهينامتون را افسر گرفته؟تا حالا چند بار تصادف كردين؟

sepehr2222

اخراجی موقت
من وقتی 16 سالم بود با ماشین پدرم رانندگی یاد گرفتم اصلا هم دودر نمیکردم خودش میداد اولین بار که امتحان دادم قبول شدم تا حالا هم 1 بار ماشینمو خوابوندن پارکینگ به خاطر سرعت و........البته حالم خوب نبودا.1 بارم ماشینمو چپ کردم تو اتوبان تهران قزوین

rahil rachel

عضو جدید
سلام.من 3ساله رانندگي ميكنم.دقيقا......چندبارهم زدم ديوار همسايمون.با پرايد يادگرفتم.3ساله گرفتم گواهينامه.آره آخريش پليس راه لنگرود بهم گيرداد.2بارم تصادف كردم يه بار يه موتوري رو زدم رنگ وروم پريده بود چنان افتاده بود تو خيابون گفتم كشتمش ولي خداروشكرچيزيش نشده بود

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابام بعضی وقتا ماشین بهم میداد ولی مامانم بیشتر بهم ماشین میداد
همیشه باغ رفتنی من ماشین میروندم
هنوزم اون پراید رو داریم:دی

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوسال پیش با ماشین تعلیم رانندگی
بابام بهم ماشین نمیداد.تا پارسال ماشینو دودر میکردم بیخبروتا دلتون بخوادم تصادف میکردم.البته نه ناجورااا
هربار که تصادف میکردم یه کیلو شکلات کارامل میخریدم واسش(بابام عاشقشه)که مثلا کم ناراحت بشه
الان دیگه با خیال راحت بهم ماشین میدن
ولی من اعصاب رانندگی ندارم دیگه

mahdi vahedi

عضو جدید
من از وقتی کلاس 5 ابتدایی بودم با یه رنو ماشین سواری یاد گرفتم . هنوز سنم قانونی نیست برای گواهی نامه . اصلا اهل دودر کردن نبودم و نیستم . ولی بابامم تا خودش نباشه نمیزاره بشینم .

Sarp

مدیر بازنشسته
با یه شورلت اولین بار رانندگی کردم
دنده معکوس هم بلد نبود
قدم هم نمیرسید و جلو رو نمیدیدم
اول کوبیدم به درب پارکینگ
بعد اون هم کوبیدم به تیر برق تو کوچه
و چون دنده معکوس و این قرتی بازیا رو بلد نبودم همونجوری ماشینو ول کردم :D
دبستان هم نمیرفتم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
با یه شورلت اولین بار رانندگی کردم
دنده معکوس هم بلد نبود
قدم هم نمیرسید و جلو رو نمیدیدم
اول کوبیدم به درب پارکینگ
بعد اون هم کوبیدم به تیر برق تو کوچه
و چون دنده معکوس و این قرتی بازیا رو بلد نبودم همونجوری ماشینو ول کردم :D
دبستان هم نمیرفتم

از اول هم مشکلساز بودی

eye to eye

عضو جدید
از كي پشت ماشين ميشينين؟شما هم مثل من در بچگي منتظر اين بوديد كه باباتون ظهرها خوابش ببره و ماشين را دودر كنيد؟با چه ماشيني رانندگي ياد گرفتين؟بعد از چند بار امتحان رانندگي گواهينامه گرفتين؟چند سال از اون گوهاينامه مي گذره؟تا حالا گواهينامتون را افسر گرفته؟تا حالا چند بار تصادف كردين؟

از 16 سالگی بلد بودم اما از 18 سالگی یعنی 5 سال پیش میشینم پشت فرمون.اولین بار قبول شدم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سال 1380
با پژو 405
سال 1385 گواهینامه ماشین گرفتم و سال 1380 گواهینامه متور سیکلت.
با اولین بار در هردو قبول شدم
نه تا حالا افسر گرفته ام و نه تصادف کردم که منجر به اومدن پلیس یا خسارت سنگین بشه. یکی دو مورد در حد جزئی بوده.

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوسال پیش با ماشین تعلیم رانندگی
بابام بهم ماشین نمیداد.تا پارسال ماشینو دودر میکردم بیخبروتا دلتون بخوادم تصادف میکردم.البته نه ناجورااا
هربار که تصادف میکردم یه کیلو شکلات کارامل میخریدم واسش(بابام عاشقشه)که مثلا کم ناراحت بشه
الان دیگه با خیال راحت بهم ماشین میدن
ولی من اعصاب رانندگی ندارم دیگه
:biggrin:

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 16 سالگیم با پراید رانندگی رو یاد گرفتم
اولین بارم قبول شدم الانم 5 ساله رانندگی می کنم چند بارم بخاطر نبستن کمربند و سرعت زیاد جریمه شدم

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
18 سالگی گواهینامه موتور و ماشین رو گرفتم
فقطط یک با در تاریخ 18 بهمن امسال میدون آزادی 13 هزار تومن به خاطر طرح زوج و فرد جریمه شدم

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط وقتی بابام رو میبرم ارایشگاه جریمه میشم اونم ماشین خودشه عین خیالم نیست:دی

با ماشین خودمم هم فقط سرعت جریمه میشم

sezgi

عضو جدید
با نیسان چند سال پیش یاد گرفتم
الانم پرشیا داداشمو بر میدارم
اما هیچی مثله نیسان حال نمیده
وقتی گاز میدی همه از صداش میترسن
خیلی حال میده

sepehr2222

اخراجی موقت
از سال 1380
با پژو 405
سال 1385 گواهینامه ماشین گرفتم و سال 1380 گواهینامه متور سیکلت.
با اولین بار در هردو قبول شدم
نه تا حالا افسر گرفته ام و نه تصادف کردم که منجر به اومدن پلیس یا خسارت سنگین بشه. یکی دو مورد در حد جزئی بوده.
ولی جات خالی من یه بار تو اتوبان تصادف کردم به همه خسارت زدم یکی از دوستامم از ماشین پرت شد کنار اتوبان.هیییییییییییی یادش به خیر

sepahrad

عضو جدید
من با يه جيپ صحرايي از اون اسرائيلياش كه مال عموم بود ياد گرفتم
سال 1381 بود بعد پيكان بابا رو كش ميرفتم بعدم كه سال 82 گواهينامه گرفتم و خودم ماشين خريدم اولين ماشينم هم پرايد بود

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
با اجازتون منم 18 سالم شد بابام به زور منو فرستاد رانندگي ياد بگيرم ولي من خيلي بدم ميومد.:cry: الان پشيمونه چون تا دلتون بخاد بد رانندگي ميكنم
كل انداختن با پسرا خيلي حال ميده:D
ماشينو زياد مالوندم ولي تصادف انچناني نكردم .:biggrin:جريمه هم كه تا دلتون بخاد(ورود ممنوع ميرم,از بغل بلوار دور ميزنم به جاي ميدون,چراغ قرمزو نميبينم,........):surprised:

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخیییییییییی منم پارسال تابستون سنم رسید بگیرم امسال تابستون یه ساله میشه اخ جون

Saman_88

عضو جدید
من با یه پراید شروع کردم ،
بهدش رفتم گواهینامه بگیرم ، یه بار تو آیین نامه رد شدم ، دو بار برا شهر....
خوب چی کار کنم افسرش خیلی گیر بود !!!!
الانم یه سال و نیمه که پشت فرمون میشینم ....

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا 18 سالم شد رفتم گواهینامه گرفتم...
2 بار هم تو امتحان عملی رد شدم...
رانندگی رو هم با پراید یاد گرفتم تصادف هم زیاد نداشتم...
کلا رانندگی رو دوست دارم...

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی جات خالی من یه بار تو اتوبان تصادف کردم به همه خسارت زدم یکی از دوستامم از ماشین پرت شد کنار اتوبان.هیییییییییییی یادش به خیر

من یه بار داشتم از خیابونی که کلی ماشین میومد رد میشدم برم اون سمت خیابون یه ماشین با سرعت داشت میومد یه دفعه ترمز زد که به من نزنه ماشینهای پشتی به ترتیب زدن بهش :D