قهوه خونه بروبچ مکانیک آزاد تبریز

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ممنون چایی دارین؟
بفرمایین

حاج بابک

عضو جدید
خواهر هایی که تشریف میارن اینجا لطفا با حجاب کامل بیان من مجوز اینجاا رو با 1000 تا دردسر گرفتم ..قربونتون:gol::gol::gol::D

nazanin67.9

عضو جدید
اولا عزیز برای کپی اومده بودم اونم یه جزوه ای که دست دوستم بود اونم تو معماری کلاس دیفرانسیل داشت....
بعدش هم مردونه کل دانشگاه میان 58 کلاسه چرا مکانیکا اسمشون بد در رفته ...
خوب دخترا هم وقتی میرن به سلف از جلوی مکانیک میگذرن باید ببینی یعنی می دونی که با چه عشوه ای از جلوی مکانیک ها رد می شن..گناه هم همش تقصیر پسرهای مکانیک نیست..

بفرما در خدمتیم:gol:
خب چی میشه کرد.... همیشه اکثریت الویت داشته.....
والا دیگه از سلف خبر ندارم... شاید حق با شما باشه در مورده سلف....:د

حاج بابک

عضو جدید
خب چی میشه کرد.... همیشه اکثریت الویت داشته.....
والا دیگه از سلف خبر ندارم... شاید حق با شما باشه در مورده سلف....:د

نه اولویت بندی نکنید همه پسرا میان معماری فقط برای مخ زنی ..ماشالله هم همه دخترهای 58 کلاسه 99 درصدشون یه دوست پسر تو دانشگاه دارند حالا چه مکانیک یا فنی یا ...... بس می بینید که گناهها هم همش تقصیره پسرا نیست

Sarp

مدیر بازنشسته
نه اولویت بندی نکنید همه پسرا میان معماری فقط برای مخ زنی ..ماشالله هم همه دخترهای 58 کلاسه 99 درصدشون یه دوست پسر تو دانشگاه دارند حالا چه مکانیک یا فنی یا ...... بس می بینید که گناهها هم همش تقصیره پسرا نیست
بپرس ببین نازی خودش چن تا داره :D

it boy

عضو جدید
من خوبم .
خدایی جکستانه با حالیه. اولاش حرص خوردم ملت پاتوق زدن مهندسای مام پاتوق زدن ولی جلوتر که اومدم باحالتر شده بود ایییییییییییییییییییییییییییییییییی وللللللللللللللللللللللللللللللللللللل مهندسا منور فرمودین دمتتتتتتتون گرم.:biggrin:
با چای بزن و این حرفا شروع شد اخرش کجا برسه الله و اعلم . به هرحال من منتظر بقیه سریالم. نرکدتون برقرار.

تاکیدا دمتون گرم. فعلا داداشا و ابجیا زد زیاد.

حاج بابک

عضو جدید
من خوبم .
خدایی جکستانه با حالیه. اولاش حرص خوردم ملت پاتوق زدن مهندسای مام پاتوق زدن ولی جلوتر که اومدم باحالتر شده بود ایییییییییییییییییییییییییییییییییی وللللللللللللللللللللللللللللللللللللل مهندسا منور فرمودین دمتتتتتتتون گرم.:biggrin:
با چای بزن و این حرفا شروع شد اخرش کجا برسه الله و اعلم . به هرحال من منتظر بقیه سریالم. نرکدتون برقرار.

تاکیدا دمتون گرم. فعلا داداشا و ابجیا زد زیاد.

نرکده نیست قهوه خونه هست شما می خایی بازیگر سریال بشی بفرماااا

حاج بابک

عضو جدید
شی بیگیییییییییییییییییییییییییی؟
اقا شرایطتش جیه؟
زود باش قلب ترکید معروفیت کجاییییییی که اومدم

اگر دختر هستی تو این قهوه خونه خودم مشهورت می کنم
اگر هم پسری کمی اینجا قهوه خونه رو بچرخون من نیستم دارم امتحاناتمو میدم ببینم چند مرده حلاجی خودم اینجا مشهورت می کنم من متخصص کشف استعدادم:gol:

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هم پسری کمی اینجا قهوه خونه رو بچرخون من نیستم دارم امتحاناتمو میدم ببینم چند مرده حلاجی خودم اینجا مشهورت می کنم من متخصص کشف استعدادم:gol:
حاجی شریک گیر آوردی؟

asmun

عضو جدید

حاج بابک ایit boy یه مدت رفت اون ور اگه اجازه بدی من جاش واستم قول میدم مشتری نپرونم که مشتری جذب کنم داداش. رخصت میدی؟
فقطpart time وایمیستم کفته باشم. بعد سر برج دبه نکنی.

حاج بابک

عضو جدید
حاجی شریک گیر آوردی؟
نه بابا شما صاحب مغازه ای
سلاااااااااااام
من ده وارام
یاشاسین مکانیک یاشاسین نخجوان:دی
نخجیوانی اوتور 58 کلاسدن یاپیش
حاج بابک ایit boy یه مدت رفت اون ور اگه اجازه بدی من جاش واستم قول میدم مشتری نپرونم که مشتری جذب کنم داداش. رخصت میدی؟
فقطpart time وایمیستم کفته باشم. بعد سر برج دبه نکنی.
آره بیا یه کم بازار یابی کن ببینم چقدر فنی هستی؟

ebrahimsakht

عضو جدید
دو تا ازون دیزی سنگیای مخصوص مکانیکی ها می خوام . می خوام توش روابط فیزیک و مکانیک دیده بشه

بالا