چطوري طرف مقابلمون رو براي ازدواج بشناسيم ؟؟مخصوصا پسرا رو ؟

چطوري طرف مقابلمون رو براي ازدواج بشناسيم ؟؟مخصوصا پسرا رو ؟

• مجموع رای دهندگان
    95

alimka

عضو جدید

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که قبلا با کسی بوده یا نه به نظرم مهم هست اما شخصیتش برام مهمتره این که مهربونه یا نه یا مثلا عصبانی میشه چکار میکنه یا خوشحاله چکار میکنه ادم ارومی هست یا نه اصولا به این نتیجه رسیدم حداقل باید 4 سال از خودم بزرگتر باشه تا یکم از اون حالت بچه بودن و کارای بچگانه در اومده باشه. سربازی به حد اعلا برام مهم هست که حتما رفته باشه اما نمیدونم چطور میشه شخصیت طرفو شناخت. اینکه با کسی بوده یا نه اگه خیلی رابطه جدی بوده باشه با تحقیق میشه فهمید.

alimka

عضو جدید
اها اکی گرفتم.
مرسی از راهنماییتون وووووواقعا.
خواهش میکنم 50000 هزار تومن میشه لطفا به شماره حساب زیر پرداخت کنین
0021232121 بانک ملی شعبه تهران به نام فلان فلانی ! بازم اگه خواستین می تونین مشاوره بگیرین

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بحث رو منحرف كردين
ممنون ميشم ادامه ندين
داره دعوا ميشه
اين جواب ااز طرف يه دوست من رو اروم كرد
توي سوره نور اومده که مردان پاک ازآن زنان پاک و زنان پاک ازآن مردان پاکند و در مورد ناپاکان هم همینطوره.
حالا اگه بهش توكل كنيم و خودمون رو پاك هم نگه داريم خدا كمكمون ميكنه .

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
جناب dzzv می تونید توضیح کامل در مورد نماز!!!!!!!!!! برا انتخاب همسر بدید ممنون می شم

خواهش میکنم
ببنید یه روز یه نفر به من گفت وقتی میخوای دوست انتخاب کنی سعی کن نماز خون باشه
راستش من حرفشو زیاد قوبل نکردم (از هر جور قشر بگی من دوست دارم )

البته از هر کدوم تجربیات یاد گرفتم .. ولی اونایی که بچه نماز خون بودن بیشتر بامعرفت بودن .. خدای نکرده نمیگم کسی که نماز نمیخونه ادم بدی هست ولی اون طرف بهم میگفت ... خدا کلی نعمت به بنده هاش داده و وقتی کسی به خاطر اون همه نعمت خدا رو شکر نمیکنه .. چه جور انتظار داری دوستت که کلی کمکش کردی در شرایط سخت کمکت کنه (یعنی ما میتونیم به اندازه خدا بهش خدمت کنیم)

اینا به کنار .. اون معرفت و ارامشی که توی دل بچه نماز خون (هر چند غلط و غلوت بخونه و اشتباه) در جایی نمیتونی پیدا کنی ..
چه خوب که مادر بچه ی ایندت بچه تو با قران و اهل بیت بزرگ کنه تا با ساز و خراش های فریبنده دنیا !!

آخرین ویرایش:

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بحث رو منحرف كردين
ممنون ميشم ادامه ندين
داره دعوا ميشه
اين جواب ااز طرف يه دوست من رو اروم كرد
توي سوره نور اومده که مردان پاک ازآن زنان پاک و زنان پاک ازآن مردان پاکند و در مورد ناپاکان هم همینطوره.
حالا اگه بهش توكل كنيم و خودمون رو پاك هم نگه داريم خدا كمكمون ميكنه .
من قبولندارم
اصلا

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم 50000 هزار تومن میشه لطفا به شماره حساب زیر پرداخت کنین
0021232121 بانک ملی شعبه تهران به نام فلان فلانی ! بازم اگه خواستین می تونین مشاوره بگیرین
رورو برم.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي من قبول كردم و بهش توكل ميكنم و ايمان پيدا مي كنم كه درست ميكنه
اگه ادم بدي بود ميام بهت خبر ميدم
دلیل بر این نمیشه که آدمه بدی باشه طرفت.
قصد توهین ندارم ولی شاید منو شما بد باشیم 

تکنو کرات

اخراجی موقت
خواهش میکنم
راستش من حرفشو زیاد قوبل نکردم (از هر جور قشر بگی من دوست دارم .. حبس کشیده .. خودکشی کرده .. عاشق .. فوتبالیست .. خواننده .. خارج رفته .. راننده کامیون .. و برو تا اخر)

البته از هر کدوم تجربیات یاد گرفتم .. ولی اونایی که بچه نماز خون بودن بیشتر بامعرفت بودن .. خدای نکرده نمیگم کسی که نماز نمیخونه ادم بدی هست ولی اون طرف بهم میگفت ... خدا کلی نعمت به بنده هاش داده و وقتی کسی به خاطر اون همه نعمت خدا رو شکر نمیکنه .. چه جور انتظار داری دوستت که کلی کمکش کردی در شرایط سخت کمکت کنه (یعنی ما میتونیم به اندازه خدا بهش خدمت کنیم)

اینا به کنار .. اون معرفت و ارامشی که توی دل بچه نماز خون (هر چند غلط و غلوت بخونه و اشتباه) در جایی نمیتونی پیدا کنی ..
چه خوب که مادر بچه ی ایندت بچه تو با قران و اهل بیت بزرگ کنه تا با ساز و خراش های فریبنده دنیا ! مطمئن باشید همون معرفت و ارامش تو دل همه مردم وجود داره خداهم با اون عظمتش نشسته ببینه ما ازش تشکر می کنیم یا نه بعدش شما نماز می خونید می فهمید چی داری با خداوند می گید من با نظر شما کاملا مخالفم بیشتر از این خطر داره بگم موفق باشید

elaheh_

عضو جدید
یجور برخورد میکنی سوال نکنه..یا اگر هم کرد میپیچونیش..پیچوندن واسه پسر اهمیت نداره..ولی خدا نکنه دختر بپیچونه:mad:
این که دیگه میشه دروغ گفتن.از اولم که بخواد با دروغ شرو بشه عاقبتی نداره

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم
راستش من حرفشو زیاد قوبل نکردم (از هر جور قشر بگی من دوست دارم .. حبس کشیده .. خودکشی کرده .. عاشق .. فوتبالیست .. خواننده .. خارج رفته .. راننده کامیون .. و برو تا اخر)

چه خوب که مادر بچه ی ایندت بچه تو با قران و اهل بیت بزرگ کنه تا با ساز و خراش های فریبنده دنیا !!

خواهش میکنم

چه خوب که مادر بچه ی ایندت بچه تو با قران و اهل بیت بزرگ کنه تا با ساز و خراش های فریبنده دنیا ! مطمئن باشید همون معرفت و ارامش تو دل همه مردم وجود داره خداهم با اون عظمتش نشسته ببینه ما ازش تشکر می کنیم یا نه بعدش شما نماز می خونید می فهمید چی داری با خداوند می گید من با نظر شما کاملا مخالفم بیشتر از این خطر داره بگم موفق باشید

دوستان لطفا بحث نماز رو توي تاپيك ديگه اي مطرح كنين
هر چند مي دونم ب نتيجه نمي رسه
ممنون

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهااااااااا
خوب ازين بدا كه مد نظر خودمه نيستم ديگه
از خودم مطمئنم كه اونجوري نيستم
بازم میگم قصد توهین نداشتم.
اما در کل من ک هر چی آدمه خوبه تو دورو وریام ک میبینم از زن و ازمردش فرقی نداره طرفش گرگه

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم

بازم میگم قصد توهین نداشتم.
اما در کل من ک هر چی آدمه خوبه تو دورو وریام ک میبینم از زن و ازمردش فرقی نداره طرفش گرگه

خدا نكنه
وعده خدا چي ميشه ؟
شايد كوتاهي از خودمونه
بايد خودمون واقعا خوب باشيم . و واقعا ازش بخوايم...خدا بهمون قدرت اراده و عقل م داده ديگه
ميدونم قصد توهين نداري

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نكنه
وعده خدا چي ميشه ؟
شايد كوتاهي از خودمونه
بايد خودمون واقعا خوب باشيم . و واقعا ازش بخوايم...خدا بهمون قدرت اراده و عقل م داده ديگه
ميدونم قصد توهين نداري
تیکا خانم 
خدا وعده وعید زیاد داده

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

اگر پسری قبل از ازدواجش با دختری دوست نباشه وقتی متاهل میشه، همسرش اوایل براش

جذابه بعد مطمئن باشید بعد از مدتی میرن دنبال کارایی که دوران مجردی نکردن!

ولی اگر همه دوستیهاشون رو کرده باشن و انواع دختر ها رو بشناسن، میتونن بهتر و راحت تر

کسی رو که میخوان پیدا کنن پس دیگه ازش دلسرد نمیشن!

برای من مهم اینه که بعد از آشنایی با من، چقدر پایبنده و میتونه خوشبختم کنه نه گذشتش!

من با هر کسی که بعنوان خواستگار باهاش صحبت میکنم میگم که داستانم چه جوری بوده

و اگر دوست داشته باشه میتونه برام بگه که با کسی بوده یا نه!

ولی اگر دو نفر قصد ازدواج داشته باشن دیگه نباید به دوستای قبلیشون یا عشقشون در

دوران مجردی فکر کنن که در اینصورت اون زندگی شروع نشه خیلی بهتره!

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر پسری قبل از ازدواجش با دختری دوست نباشه وقتی متاهل میشه، همسرش اوایل براش

جذابه بعد مطمئن باشید بعد از مدتی میرن دنبال کارایی که دوران مجردی نکردن!

ولی اگر همه دوستیهاشون رو کرده باشن و انواع دختر ها رو بشناسن، میتونن بهتر و راحت تر

کسی رو که میخوان پیدا کنن پس دیگه ازش دلسرد نمیشن!

برای من مهم اینه که بعد از آشنایی با من، چقدر پایبنده و میتونه خوشبختم کنه نه گذشتش!

من با هر کسی که بعنوان خواستگار باهاش صحبت میکنم میگم که داستانم چه جوری بوده

و اگر دوست داشته باشه میتونه برام بگه که با کسی بوده یا نه!

ولی اگر دو نفر قصد ازدواج داشته باشن دیگه نباید به دوستای قبلیشون یا عشقشون در

دوران مجردی فکر کنن که در اینصورت اون زندگی شروع نشه خیلی بهتره!

بله ب شرط اینکه دوتاییشون رابطه جنسی نداشته باشن قبل از ازدواج 
مخصوصا دختره چون دیگه اسمه اون دختر نیست هرزست

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم

تیکا خانم
خدا وعده وعید زیاد داده

منم نمي خوام توهين كنم
ولي شما وعده هاي خدا رو قبول نكن
من قبول ميكنم
ديگه وعده خدا رو قبول ننكنم وعده كي رو مي تونم قبول كنم !

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیکا خانم
خدا وعده وعید زیاد داده
"... خدایا!
اندیشه و احساس مرا در سطحی پائین میاور که زرنگی‌های حقیر و پستی‌های نکبت‌بار و پلید "شبه آدم‌های اندک" را متوجه شوم،
چه، دوست‌تر می‌دارم "بزرگ‌واری گول‌خور" باشم،
تا، هم‌چون اینان، "کوچک‌واری گول‌زن"..."

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمي خوام توهين كنم
ولي شما وعده هاي خدا رو قبول نكن
من قبول ميكنم
ديگه وعده خدا رو قبول ننكنم وعده كي رو مي تونم قبول كنم !

"... خدایا!
اندیشه و احساس مرا در سطحی پائین میاور که زرنگی‌های حقیر و پستی‌های نکبت‌بار و پلید "شبه آدم‌های اندک" را متوجه شوم،
چه، دوست‌تر می‌دارم "بزرگ‌واری گول‌خور" باشم،
تا، هم‌چون اینان، "کوچک‌واری گول‌زن"..."
بیا تا حرفی میزنی بهت میگن کافر