۲۰دلیل که به دختر بودنت افتخار کنی!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2][/h]۱- هیچ وقت مجبور نیستی به تعداد موهای سرت بری خواستگاری.کافیه فقط یه “بله” کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه.
۲- به سادگی آب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی.(روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست!!)
۳- هیچ موجود دیگه ای مثل تو تا این حد ریزبین و بادقت نیست که در یک نگاه، مارک کفش زری خانم یا مدل موهای کبری جونو بفهمه.
۴- خوب می تونی نقش بازی کنی.
۵- آنقدر زود همه چی رو می گیری که شش سال زودتر از اقایون به تکلیف می رسی.
۶- بزرگترین پوئن:خیالت از بابت سربازی راحته!صد سال سیاهم که دانشگاه قبول نشی ککتم نمی گزه.
۷- تو اماکن عمومی با خیال راحت می تونی جیغ و داد راه بندازی چون به هر حال کی وجودشو داره که رو یه دختر صداشو و احیانا خدایی نکرده دستشو بلند کنه؟!!
۸- در تاریخ جهان به زیرکی معروفی.
۹- می تونی هزار بار هم فیلم رومئو و ژولیت رو ببینی و باز گریه کنی.
۱۰- و مهم تر اینکه هیچ وقت از گریه کردنت خجالت نمی کشی.
۱۱- یه چیز باحال:هم دامن می پوشی و هم شلوار!
۱۲- بهشتم که زیر پای امثال شماست.
۱۳- فقط تویی که می دونی بوی خاک بارون زده تو شبای پاییزی چه جوریه.
۱۴- از قدیم گفتن:پشت هر مرد موفقی زنی باذکاوت بوده.
۱۵- هیچ کی نمی دونه دقیقا تو فکرت چی می گذره؟فروید، پدر روانشناسی جهان گفته:بزرگترین سوالی که هرگز پاسخ داده نشده و من هم هرگز پاسخ ان را نیافته ام این است که یک زن چه می خواهد؟
۱۶- چند تا از جنگ های بزرگ تاریخ جهان به خاطر عشق شدید مردها به جنس تو بوده.
۱۷- نماد الهه عشق، زیبایی، جنگ و عقلانیت در یونان باستان به شکل زنه.
۱۸- یادت باشه که خداوند، تمام جهان رو به خاطر برکت وجود یک زن افرید.(خانم فاطمه زهرا)
۱۹- با اینکه از مردا ضعیف تری ولی لازم نیست صدتا کلاس کاراته و تکواندو و از این جور چیزا بری…به یه چنگ و گیس کشی بسنده می کنی.
۲۰- هزار جور مدل خنده ،داری که هر کدوم رو یه موقع تحویل بقیه می دی.

طلا.

عضو جدید
مرسی عزیزم .من همیشه به دختر بودنم افتخار می کنم.

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخي...چقد شبيه زنا بودم نميدونستم:biggrin:
من خيلي از اين ويژگيها را دارم....فقط زيره پام بهشتو نميبينم:D

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاااااااااالي بودفوق العاده مرسى

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا چیه نوشتی اخه؟ خیلی خنده داره .......... من الان مبینیم ....... پسری تو خواستگاری دوم ... ازدواج میکنه ... چون قحطی شوهره........دخترم از خداشه .. خودشم ..... تو خیابون یه پسری یه دختر وببینه به قول شما ( به سادگی آب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی.(روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست!!) خاک تو سره پسرو مادر پدرش کنم ......... عوض محل نذاشتنشه....... بله ..... در دختران ...... سربازی نیست ....... ولی خطر ترشیدگی در کمین است ... ..... زن ها تو این دنیا اگه زیرک بودند .......... که این وضعه رانندشگون نبود ........ پدال ترمزو با گاز اشتباهی بگیرند....

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا چیه نوشتی اخه؟ خیلی خنده داره .......... من الان مبینیم ....... پسری تو خواستگاری دوم ... ازدواج میکنه ... چون قحطی شوهره........دخترم از خداشه .. خودشم ..... تو خیابون یه پسری یه دختر وببینه به قول شما ( به سادگی آب خوردن می تونی چند تا پسر رو تو کوچه به جون هم بندازی.(روشش رو خود خانما بهتر می دونن.پس نیازی به نوشتن نیست!!) خاک تو سره پسرو مادر پدرش کنم ......... عوض محل نذاشتنشه....... بله ..... در دختران ...... سربازی نیست ....... ولی خطر ترشیدگی در کمین است ... ..... زن ها تو این دنیا اگه زیرک بودند .......... که این وضعه رانندشگون نبود ........ پدال ترمزو با گاز اشتباهی بگیرند....
اين پستتون نشون ميده كه اين حرفها راسته 2-علت بد رانندگي زنها به دليل اينه كه ماشين ها براي زنها درست طراحي نشده است3-ترشيدگي مال زمان قديمه اين روزا خود دخترها مثل 100تا مرد كار مي كنند و نيازي به آقا بالاسر ندارند

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين پستتون نشون ميده كه اين حرفها راسته 2-علت بد رانندگي زنها به دليل اينه كه ماشين ها براي زنها درست طراحي نشده است3-ترشيدگي مال زمان قديمه اين روزا خود دخترها مثل 100تا مرد كار مي كنند و نيازي به آقا بالاسر ندارند
ماشین چه جوری باید طراحی میشد؟
بعدشم ........ پس جرا وقتی یه دختر میبنه یه خواستگار داره ............... با کله میگه .بلهههههههههههههههههههههه .مبارکه....

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماشین چه جوری باید طراحی میشد؟
بعدشم ........ پس جرا وقتی یه دختر میبنه یه خواستگار داره ............... با کله میگه .بلهههههههههههههههههههههه .مبارکه....
من با سند اين رو گفتم كه ماشين ها با توجه به اين كه خانم ها لطيفتر از آقايون هستند خشن هستند در ثاني همه دخترها مثل هم نيستند 3 شما پسرها هم از ذوق ازدواج هر چي بهتون ميگن قبول مي كني مهريه سنگين -ازدواج باشكوه و...........

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با سند اين رو گفتم كه ماشين ها با توجه به اين كه خانم ها لطيفتر از آقايون هستند خشن هستند در ثاني همه دخترها مثل هم نيستند 3 شما پسرها هم از ذوق ازدواج هر چي بهتون ميگن قبول مي كني مهريه سنگين -ازدواج باشكوه و...........

پسر اگه زرنگ باشه ...... اونی پولی که با زحمت در اورده ....... نمیده دست یه دختر هم جون پسرو بخوره ... هم مالشو .......... هم یه آبم روش.....

من موندم ........ این 2 موجود .که ..از هم خوششون .... نمیاد ...بیزارند ............ چرا خدا افریده.........

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پسر اگه زرنگ باشه ...... اونی پولی که با زحمت در اورده ....... نمیده دست یه دختر هم جون پسرو بخوره ... هم مالشو .......... هم یه آبم روش.....

من موندم ........ این 2 موجود .که ..از هم خوششون .... نمیاد ...بیزارند ............ چرا خدا افریده.........
دقيقا ما هم مثل شما فكر ميكنيم چون تنها مردي كه روي زمين آدم بود حضرت آدم بود................

hamid_eli

کاربر بیش فعال
معلوم که افتخار میکنم:heart:
من هزاران دلیل دارم بیستا که چیزی نیست!

.

دلم گرفت... از دنیای بدون تغییر
از نافهمی مردمان
از تکرار ....
خالی از حس ، خالی از هیجان ، خالی از امید...

hamid_eli

کاربر بیش فعال
معلوم که افتخار میکنم!
من هزاران دلیل دارم بیستا که چیزی نیست!
.
.
.دلم گرفت... از دنیای بدون تغییر
از نافهمی مردمان
از تکرار ....
خالی از حس ، خالی از هیجان ، خالی از امید...

BOmBer MAN

عضو جدید
شما که میدونید این جور بحث ها همیشه به دعوا و کل کل ختم میشه چرا تاپیک میزنید آخه :D
شما به دختر بودنتون افتخار کنید
ما هم دلایل زیادی داریم که به پسر بودنمون افتخار کنیم
نه؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه گفت خوشبخت ترین زن دنیا حوا بود چون شوهرش آدم بود ولی نمیشه گفت تنها زن دنیا حوا بود.
ببین .............من تو جواب اون گفتم که گفت ......... تنها مرد روی زمین حضرت ادم بوده .......منم جوابشو دادم .........خدایا همه پسرا ها رو دخترا دور کن ......

sahar hosseiny

عضو جدید
ببین .............من تو جواب اون گفتم که گفت ......... تنها مرد روی زمین حضرت ادم بوده .......منم جوابشو دادم .........خدایا همه پسرا ها رو دخترا دور کن ......
وقتی میگین فقط حوا آدم بوده مخاطب همه خانوما میشن البته زیادم بیراه نمیگید چون آدم یه اسم کاملا مردونست.ما اشرف مخلوقاتیم.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میگین فقط حوا آدم بوده مخاطب همه خانوما میشن البته زیادم بیراه نمیگید چون آدم یه اسم کاملا مردونست.ما اشرف مخلوقاتیم.
برو بابا ............... چرا حرفو می پیچونی.......خداروشکر که رابطه دختر و پسر داره از هم دورتر میشه ......... و این 2 موجود از همه بیزار میشوند.......

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادمه دقیقا یه تاپیک با همین مضمون در مورد آقایون زدن هیچ خانومی اینجوری تند اظهار نظر نکرد
من همیشه مواضع تند شما رو نسبت به خانوما تو تاپیکا میبینم یکم دیدتونو عوض کنید

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه دقیقا یه تاپیک با همین مضمون در مورد آقایون زدن هیچ خانومی اینجوری اظهار نظر نکرد
من همیشه مواضع تند شما رو نسبت به خانوما تو تاپیکا میبینم یکم دیدتونو عوض کنید
شما برو لینک اون تاپیکو در مورد اقایون هست بزار..........الان ......... در ضمن من هرچی میگم حقیقت و واقعیت هاست....شما یکم دیدتونو عوض کنید.....

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما برو لینک اون تاپیکو در مورد اقایون هست بزار..........الان ......... در ضمن من هرچی میگم حقیقت و واقعیت هاست....شما یکم دیدتونو عوض کنید.....
به قول یکی از اقایون تو همون تاپیک
ما که نگفتیم اقایون بد هستن شما اینجوری موضع گرفتی ما و یژگی های مثبت خانوما رو گفتیم

البته من زیاد هم از پست شما تعجب نکردم چون همیشه شما رو با این قبیل پستها دیدم همیشه نسبت به خانوما موضع میگیری

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر شما درمورد خانوما اصلا مهم نیست.کی گفته بیای راجع به خانوما نظر بدی؟