آزادی و این همه نجابت !!!!!!

gagas

عضو جدید

لعنت بر کسانی که با اجباری کردن حجاب ، باعث میشن مردا چشم چرون بشن !!!!:D:D

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب شد بعد از مسابقات دیدن ، قبلش میدیدن فکر کنم از مسابقات انصراف می دادن !

ju mong

عضو جدید
عکسا خیلی بامزه ان! :biggrin:

طبیعیه ... هر چیزی که طبیعت و اصلشو نشون بده و ظاهرسازی و توش نباشه جالبه به نظر من! لبخندهای از سرشوق خانمهای چینی به خاطر دیده شدن و دهنهای وا مونده ی آقایون کره ای!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

بعدشم چشم چرونی آقایون به بسته بودن جامعه ربطی نداره... به سلولها و ژنهاشون برمیگرده! :biggrin:

منتها تو اون جوامع باز همه با صداقت اون چیزی که هستن رو نشون میدن در نتیجه هر کسی تلکیفش رو با طرف خودش میدونه و سوء تفاهم, مزاحمت, گول خوردن, ریا و... به حد اقل میرسه !

ju mong

عضو جدید
البته این آقایون کره ای خیلی فیلمن! به عکسا دقت کنید قشنگ معلومه بعضیاشون دارن مسخره بازی درمیارن! :دی

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این آقایون کره ای خیلی فیلمن! به عکسا دقت کنید قشنگ معلومه بعضیاشون دارن مسخره بازی درمیارن! :دی

اينو قبول دارم مثل ما نيستن مطمئن باشيد تو جامعه اشون زياده بعدشم مگه كم ايراني جماعت به اين مانكن هاي چيني نگاه كردن؟فقط تابلو نگاه نميكردن خب

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی جا نماز آب بکشید ببینیم آخرش چی میشه؟ اونا که با دید مسلمونا به آن خانم نگاه نمیکنند. همش از چشم خودمون به هر ماجرایی نگاه میکنیم.البته جز این هم بار نیومدیم. همش بد بینی و شک و دو دلی و تردید و دشمن تراشی. شما حق دارید.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جا چشک چرونی هست
در ضمن اینجا باید به این قضیه اشاره کنم که کلا چین و کره و ژاپن سر اینکه زنای کدومشون خشگلترن با هم کل کل دارن
اینو از خودشون شنیدم

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جا چشک چرونی هست
در ضمن اینجا باید به این قضیه اشاره کنم که کلا چین و کره و ژاپن سر اینکه زنای کدومشون خشگلترن با هم کل کل دارن
اینو از خودشون شنیدم

اگه از من ميپرسي كه زناي چيني خيليم زشتن به نظرمن كره اي ها هم فرهنگشون به ما نزديك تره هم زيباترن

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی جا نماز آب بکشید ببینیم آخرش چی میشه؟ اونا که با دید مسلمونا به آن خانم نگاه نمیکنند. همش از چشم خودمون به هر ماجرایی نگاه میکنیم.البته جز این هم بار نیومدیم. همش بد بینی و شک و دو دلی و تردید و دشمن تراشی. شما حق دارید.
راست میگن ایشون.....احتمالا از مدل لباس این خانومهای زیبا خوششون اومده میخوان سوغاتی بخرن برا خانومشون یا خواهرشون یا مادرشون یا.....

• Like
واکنش ها: ayja

ju mong

عضو جدید
همه جا چشک چرونی هست
اینو از خودشون شنیدم

آره تایید میشه!
میشه با این دید به عکسها نگاه کرد که آره شما چینیا هم میخواهید بگید خوشتیپ دارید؟؟! :D
از نظر خوشگلی اینا کل کل دارن با هم اما قابل مقایسه نیستن... آمار نظرسنجیهایی که از مردم شرق آسیا گرفته شده میگه:

تو خانوما خانومای:
1) کره 2) ژاپن 3) چین
تو آقایون:
1) ژاپن 2) کره 3) چین

از نظر تیپ محبوبیت بیشتری داشتن!

البته از نظر فرهنگ و اخلاق ژاپنیا از همه شون بهترن;)

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگن ایشون.....احتمالا از مدل لباس این خانومهای زیبا خوششون اومده میخوان سوغاتی بخرن برا خانومشون یا خواهرشون یا مادرشون یا.....
میدونم کنایه بود اما بازم مرسی . سلام بر اصفهان که نصف جهانه. درود

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره تایید میشه!
میشه با این دید به عکسها نگاه کرد که آره شما چینیا هم میخواهید بگید خوشتیپ دارید؟؟! :D
از نظر خوشگلی اینا کل کل دارن با هم اما قابل مقایسه نیستن... آمار نظرسنجیهایی که از مردم شرق آسیا گرفته شده میگه:

تو خانوما:
1) کره 2) ژاپن 3) چین
تو آقایون:
1) ژاپن 2) کره 3) چین

از نظر تیپ محبوبیت بیشتری داشتن!

البته از نظر فرهنگ و اخلاق ژاپنیا از همه شون بهترن;)
منبعش كجاست ؟

من حداقل 10 فيلم كوتاه وبلند كره اي ديدم و واقعا منش كره ايها خيلي به ايراني ها نزديكه از جهت حيا خونگرمي شادبودن احترام به بزرگتر ومخصوصا مادر ولي ژاپني ها بيشتر رسمي اند و خشك وكاري

ju mong

عضو جدید
منبعش كجاست ؟

من حداقل 10 فيلم كوتاه وبلند كره اي ديدم و واقعا منش كره ايها خيلي به ايراني ها نزديكه از جهت حيا خونگرمي شادبودن احترام به بزرگتر ومخصوصا مادر ولي ژاپني ها بيشتر رسمي اند و خشك وكاري

نام کاربریم رو ببین! خودش گویای همه چیز هست! :d این یوزر هم تو یه فروم دیگه مدیر بخش سریال ها و فیلمهای شرقی (کره ای) بوده ...قبلا کلی آمار گرفتم... منابعش یه جای خاص نیست...

کره ای ها از نظر فرهنگی به ایرانیا شبیه هستن (تا حدودی :smile:) مردم شاد و خوبی دارن ... اما زیاد به فیلمهایی که دیدی اکتفا نکن! اون فیلما فیلمن! و تا حدودی واسه تبلیغ موج کره ای... اگه از نزدیک برخورد داشته باشی میبینی که کره ای ها یه کم خودخواه هستن! یه کم روحیه خشن و تهاجمی دارن! با خودشون خوبن ولی با غریبه ها نه زیاد ... ایرانیایی که تو کره زندگی میکنن هم اینو تصدیق میکنن و اینکه اذیت میشن!

ژاپنی ها فوق العاده خونگرم... صبور, مهمون نواز , ساده و صمیمی هستند........
چینی ها هم اخلاقای عجیب غریب زیاد دارن!:D

البته که نمیشه جمع بست! همه جور آدمی همه جا پیدا میشه....

آخرین ویرایش:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام کاربریم رو ببین! خودش گویای همه چیز هست! :d این یوزر هم تو یه فروم دیگه مدیر بخش سریال ها و فیلمهای شرقی (کره ای) بوده ...قبلا کلی آمار گرفتم... منابعش یه جای خاص نیست...

کره ای ها از نظر فرهنگی به ایرانیا شبیه هستن (تا حدودی :smile:) مردم شاد و خوبی دارن ... اما زیاد به فیلمهایی که دیدی اکتفا نکن! اون فیلما فیلمن! و تا حدودی واسه تبلیغ موج کره ای... اگه از نزدیک برخورد داشته باشی میبینی که کره ای ها یه کم خودخواه هستن! یه کم روحیه خشن و تهاجمی دارن! با خودشون خوبن ولی با غریبه ها نه زیاد ... ایرانیایی که تو کره زندگی میکنن هم اینو تصدیق میکنن و اینکه اذیت میشن!

من راجع قسمت ژاپنش شك دارم راستش

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز

چینی ها که کلا آدم نیستن
بقیشونم ندیدم که بگم بهتون

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعدشم چشم چرونی آقایون به بسته بودن جامعه ربطی نداره... به سلولها و ژنهاشون برمیگرده! :biggrin:
اتفاقاً به نظر برخی از مخالفین حجاب چشم چرانی آقایون به دلیل بسته بودن فضا و همون حجابه، که باعث میشه مرد و زن نسبت به هم حریص بشن، به نظر آنان اگر آزاد گذاشته بشن ، چشم چرانی و آزار و اذیت کمتر میشه!!!
قصد تاپیک هم همینه که نشون بده این استدلال بی پایه و اساسه....

با جمله آخرتون هم موافقم، چشم چرانی آقایان توی ذات و ژنشونه، که البته باید جلوش گرفته بشه....

ju mong

عضو جدید
اتفاقاً به نظر برخی از مخالفین حجاب چشم چرانی آقایون به دلیل بسته بودن فضا و همون حجابه، که باعث میشه مرد و زن نسبت به هم حریص بشن، به نظر آنان اگر آزاد گذاشته بشن ، چشم چرانی و آزار و اذیت کمتر میشه!!!
قصد تاپیک هم همینه که نشون بده این استدلال بی پایه و اساسه....

با جمله آخرتون هم موافقم، چشم چرانی آقایان توی ذات و ژنشونه، که البته باید جلوش گرفته بشه....

بله دوست من
چشم چرونی یه ویژگیه ذاتیه. البته بهتره بجای واژه چشم چرونی بگیم "جاذبه ای که نگاه کردن و کشیده شدن به جنس مخالف داره" ذاتیه و در وجود انسان نهاده شده...
با کنترل شدن صحیحش هم موافقم...
هر انسانی خودش مسئوله که تلاش کنه که فرمانروای نفسش باشه نه برده ی اون!
اما با اجباری شدن حجاب و اینکه تبدیل به قانون جامعه بشه شدیدا مخالفم...
من جامعه شناس نیستم ولی بی راه نیست اگه فکر کنیم این محدودیت و اجبار تعادل طبیعی رو بهم میزنه و اذیت و آزار رو در جاهای دیگه و بشکل دیگه بطور تصاعدی افزایش میده و از اون بدتر ریاکاری و ظاهر سازی رو به یک فرهنگ تبدیل میکنه! البته دلایل که بسیار است..............
جدا از اینها ما حق چنین دخالتی رو نداریم چون زیر سوال بردن آزادی و آزادگی انسانهاست...
فارق ار توجیه ها و دلیل تراشی هایی که میشه نیت در اصل خودمون و نفسمون هست... اینکه میخواهیم بگیم اکثریت جامعه همیشه پیرو و خواهان همه ی آن چیزی هستند که ما میخواهیم و میگوییم ...
ما تمامیت خواهیم. ما هیچکس به جز خودمون رو قبول نداریم... هر چند که روی این خودخواهی و تفرقه افکنی اسم مذهب رو میذاریم!
همونطور که راه پیمایی های فرمایشی و آمار انتخابات ساختگی و چیزهای دیگه رو ترتیب میدیم...
اجبار و دروغی که به کار بردیم مهم نیست... مهم تاییده گرفتن برای خودمون هست...
مردم جامعه حجاب رو رعایت میکنند (حالا بماند که چه مدلی!) و هر کس که به ایران بیاید این را خواهد دید, چه اهمیتی داره که مردم در قلبشان چقدر موافقش هستند! مهم اینه که هر کسی میتواند ببیند حجابی!!! وجود دارد ...
هدف برای خیلی از ما وسیله رو توجیه میکنه. هر چند که ذات این هدف سرابی بیش نباشه!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله دوست من
چشم چرونی یه ویژگیه ذاتیه. البته بهتره بجای واژه چشم چرونی بگیم "جاذبه ای که نگاه کردن و کشیده شدن به جنس مخالف داره" ذاتیه و در وجود انسان نهاده شده...
با کنترل شدن صحیحش هم موافقم...
هر انسانی خودش مسئوله که تلاش کنه که فرمانروای نفسش باشه نه برده ی اون!
جاذبه که که نگاه کردن داره درست، ولی همین نگاه کردن اگر از حد خارج بشه میشه چشم چرانی، میشه وضعیت خیابانهای بالای شهر ما که پسران چشمشان فقط به دختران است!

اما با اجباری شدن حجاب و اینکه تبدیل به قانون جامعه بشه شدیدا مخالفم...
حجاب برای مسلمانان اجباری است، یعنی واجب است...

من جامعه شناس نیستم ولی بی راه نیست اگه فکر کنیم این محدودیت و اجبار تعادل طبیعی رو بهم میزنه و اذیت و آزار رو در جاهای دیگه و بشکل دیگه بطور تصاعدی افزایش میده و از اون بدتر ریاکاری و ظاهر سازی رو به یک فرهنگ تبدیل میکنه! البته دلایل که بسیار است..............
جدا از اینها ما حق چنین دخالتی رو نداریم چون زیر سوال بردن آزادی و آزادگی انسانهاست...
در اصل این محدودیت رو خداوند متعال برای مسلمانان حکم کرده و خداوند از هرکس دیگری نسبت به بندگانش رحیم تره، مطمئناً با رعایت حجاب چه مردان و چه زنان، تعادل طبیعی جامعه به هم نمی خوره وگرنه خداوند این قانون رو وضع نمی کرد...
ضمن آنکه افزایش اذیت و آزار تنها دلیلش این محدودیت نیست، به قول خودتون دلایل دیگری داره، پس بهتره همش رو به یک دلیل نسبت ندهیم...
فارق ار توجیه ها و دلیل تراشی هایی که میشه نیت در اصل خودمون و نفسمون هست... اینکه میخواهیم بگیم اکثریت جامعه همیشه پیرو و خواهان همه ی آن چیزی هستند که ما میخواهیم و میگوییم ...
ما تمامیت خواهیم. ما هیچکس به جز خودمون رو قبول نداریم... هر چند که روی این خودخواهی و تفرقه افکنی اسم مذهب رو میذاریم!
همونطور که راه پیمایی های فرمایشی و آمار انتخابات ساختگی و چیزهای دیگه رو ترتیب میدیم...
اجبار و دروغی که به کار بردیم مهم نیست... مهم تاییده گرفتن برای خودمون هست...
مردم جامعه حجاب رو رعایت میکنند (حالا بماند که چه مدلی!) و هر کس که به ایران بیاید این را خواهد دید, چه اهمیتی داره که مردم در قلبشان چقدر موافقش هستند! مهم اینه که هر کسی میتواند ببیند حجابی!!! وجود دارد ...
هدف برای خیلی از ما وسیله رو توجیه میکنه. هر چند که ذات این هدف سرابی بیش نباشه!
بحث در مورد این قسمت از صحبت هاتون در مورد انتخابات و راه پیمایی ها هم فکر نکنم ربطی به موضوع تاپیک داشته باشه...

در جامعه ای که اکثریت آن مسلمان هستند، و حجاب یکی از واجبات مسلمانانه، تاکید بر حجاب و ترویج حجاب هیچ گاه به منزله خودخواهی و تفرقه افکنی و تمامیت خواهی و ..... نیست، ترویج و تاکید بر روی واجب الهی است...
حالا شاید روش ها متفاوت باشه و هرکس به طریقی بخواد این واجب الهی رو تاکید کنه...

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولاً شما که روانشناسی چرا اینقدر راحت قضاوت می کنید؟؟؟؟:que::que:
ثانیاً دید مسلمون و غیر مسلمون دیگه خیلی جدید بود !!!!:surprised::surprised:
فکر نمی کنم منظور استارتر ، ترویج بدبینی و شک و دودلی و دشمن تراشی باشه !!!!:razz::razz:
همونطور که دوستمون گفتن ، ذات مرد به صورت ژنتیکی چشم چرانه .:razz::razz:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولاً شما که روانشناسی چرا اینقدر راحت قضاوت می کنید؟؟؟؟:que::que:
ثانیاً دید مسلمون و غیر مسلمون دیگه خیلی جدید بود !!!!:surprised::surprised:
فکر نمی کنم منظور استارتر ، ترویج بدبینی و شک و دودلی و دشمن تراشی باشه !!!!:razz::razz:
همونطور که دوستمون گفتن ، ذات مرد به صورت ژنتیکی چشم چرانه .:razz::razz:

اين حرفا ديگه از شما دراومده نه اينكه زن اينطور نيست اين يه چيز ذاتي براي هردو جنسه تويكي كمتر وتو يكي بيشتر

ju mong

عضو جدید
دوست من جناب نخودیان
همونطور که عرض کردم به راحتی روی خواسته هامون اسم مذهب رو میذاریم... البته بنده هم قصد داشتم به جای واژه مذهب از خدا استفاده کنم... دوست من مشکل اینجاست که ادعا کننده های بزرگ معمولا تو خالی هستند! ادعا میکنیم که به خدا نزدیکیم ... ادعا میکنیم که خدا ما رو انتخاب کرده... و مجری دستورات خدا هستیم!!!!! از کجا مطمئن هستیم که خدا همین را از ما میخواهد! اجازه بدید خدا خودش تصمیم بگیرد که چه کسی بنده شایسته اش هست و چه کسی نیست... وظیفه خودمان نسبت به خودمان را درست انجام دهیم برایمان از کافی هم کافی تر است... و به حقوق افراد دیگر تجاوز نکنیم... خدا خودش از پس مسئولیت خداییش بر خواهد آمد!

اشاره من به خودبینی , خودخواهی, جدایی و تفرقه افکنی لزوما در مورد حجاب نبود. حجاب بخش بسیار کوچک و کم اهمیتیست از کل. که کل بحث در این مجال نمیگنجد.

موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره بحث های همیشگی.
وای...
شما کاری به جز این بحث ها ندارید.

بالا