شما تنوع پسندی؟

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
می دونم سوالم خیلی کلیه! ولی هدفم همین بود , شما تنوع پسندین یا قانع؟

حالا می تونه در مورد لباس باشه ,گوشی , ماشین , دوست , همسر !! و ...

مثلا خودم خیلی از کفش و تی شرت خوشم می آد و در سال کلی پول بابتش می پردازم

شما چطور؟

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من از لوازم التحریر خیییییییییییییییییلی خوشم میاد....همه ی دارو ندارم خرج انواع خودکار روان نویس خودنویس اتود مداد پاک کن دفتر دفترچه و این جور چیزا می شه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای همه چیز قانعم. درست پول خرج میکنم ولی برای لباس متاسفانه تا بتونم پول میدم.

arta-e

عضو جدید
زياديش افتضاحههههه

زياديش افتضاحههههه

من زيادي تنوع طلبم.به نظرم يه نوع بيماريه.خيلي ادمو اذيت مي كنه.ارامشم از ادم ميگيره

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از لوازم التحریر خیییییییییییییییییلی خوشم میاد....همه ی دارو ندارم خرج انواع خودکار روان نویس خودنویس اتود مداد پاک کن دفتر دفترچه و این جور چیزا می شه
ببخشید شما هنوز مهد کودک رو پاس نکردی :razz::D

برای همه چیز قانعم. درست پول خرج میکنم ولی برای لباس متاسفانه تا بتونم پول میدم.

خوب شما متاسفانه یه نمه ول خرجین :razz::D
من زيادي تنوع طلبم.به نظرم يه نوع بيماريه.خيلي ادمو اذيت مي كنه.ارامشم از ادم ميگيره
اکه این بیماریه ,من خیلی از بیماری خوشم می آد :razz::D

آیاتای

عضو جدید
سلام دوستان

شما چطور؟

در مورد لباس یکم حساسم و گاهی ولخرجی میکنم.
بقیه موارد رو بی خیالم!:tooth:

Lillian

عضو جدید
من کیف خیلی دوست دارم ....:Dهر چقدر هم میخرم و هدیه میگیرم سیر نمیشم... :redface:ولی در بقیه چیزها کمتر...
در کل آدم تنوع طلبی هستم(
مخصوصا تو دوست یابی:D:D..)....
اسراف نمیکنم...
مراعات جیب مبارکمو هم میکنم.:D..
از وسایلم خوب استفاده میکنم و ازشون خوب نگهداری میکنم (البته به جز موبایل که بدبخت همیشه تو خیابون دنبالم میدوه:surprised::D) به خاطر همین وسیله زیاد دارم اما بعضیهاش قدیمی اند... ولی چون کهنه نشدن میتونم بازم ازشون استفاده کنم....
:D:D

mamadj

عضو جدید
سلام دوستان

شما چطور؟
آره ......الان کچل کردم ریش گذاشتم:biggrin:....بابا از قیافه خودم خسته شدم......

ilili

عضو جدید
لولوفر خانم

لولوفر خانم

منم واقعا تنوع طلب هستم باورتون نميشه حتي وقتي گوشيم بيشتر از چند ماه بمووونه ديگه حالم از گوووشيم بهم ميخوره اصلا از گوشيم بدجور سير ميشم ديگه دوست ندارم نگاش كنم دوست دارم عوض كنم در مورد لباس يا دكور خونه هم همينطورم.;)

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کیف خیلی دوست دارم ....:Dهر چقدر هم میخرم و هدیه میگیرم سیر نمیشم... :redface:ولی در بقیه چیزها کمتر...
در کل آدم تنوع طلبی هستم(مخصوصا تو دوست یابی:D:D..)....
اسراف نمیکنم...
مراعات جیب مبارکمو هم میکنم.:D..
از وسایلم خوب استفاده میکنم و ازشون خوب نگهداری میکنم (البته به جز موبایل که بدبخت همیشه تو خیابون دنبالم میدوه:surprised::D) به خاطر همین وسیله زیاد دارم اما بعضیهاش قدیمی اند... ولی چون کهنه نشدن میتونم بازم ازشون استفاده کنم....:D:D

یکی به من بگه به چی می گن پارادوکس ؟:surprised::eek::D

آره ......الان کچل کردم ریش گذاشتم:biggrin:....بابا از قیافه خودم خسته شدم......

:D ای ول دمت گرم دادا
منم واقعا تنوع طلب هستم باورتون نميشه حتي وقتي گوشيم بيشتر از چند ماه بمووونه ديگه حالم از گوووشيم بهم ميخوره اصلا از گوشيم بدجور سير ميشم ديگه دوست ندارم نگاش كنم دوست دارم عوض كنم در مورد لباس يا دكور خونه هم همينطورم.;)

اگه از گوشیت سیر شدی , بگم من اشتهام زیاده:razz:, خیرشو می برم :razz: :D

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پول واسه لباس زیاد میدم.ولی بقیه نه.
کاره خوبی می کنی , ولی تا زمانی که مجرد باشی :razz:

به حرفای من!!!!:D:D:D:D ولی خیلی ام پارادوکس نداشتااا!!!
منظورت همون ضد و نقیض های توئه که اسمشو گذاشتی حرف؟؟:surprised::D

خوب منم که گفتم , خیلی پارادوکس نداشت ,خیلی خیلی داشت :D

آیاتای

عضو جدید
لباس؟ منظورت شلوار , پیراهن, روسری ,شال , مانتو ,دامن ,بولیز ,تی شرت ,تاپ,جوراب و.. هست ؟:eek::eek::D
آره لباس! تعجب داشت؟ :eek: منظورم انواع تاپ و دامن، انواع تی شرت و شلوار، مانتو و پیراهن... جوراب نچ :mad: شال و روسری هم تا حدی که تو سری نخوریم:mad:
همین.

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره لباس! تعجب داشت؟ :eek: منظورم انواع تاپ و دامن، انواع تی شرت و شلوار، مانتو و پیراهن... جوراب نچ :mad: شال و روسری هم تا حدی که تو سری نخوریم:mad:
همین.
بابا واسه ی خنده گفتم :surprised: چرا می زنی؟:razz:
حالا چرا تو سری؟ :surprised: اگه زدنت با همون مشتایه گره خوردت بزن به پوزه ی عمه ی استکبار:razz::D

Lillian

عضو جدید
منظورت همون ضد و نقیض های توئه که اسمشو گذاشتی حرف؟؟:surprised::D

خوب منم که گفتم , خیلی پارادوکس نداشت ,خیلی خیلی داشت :D

خیلی بدیااااااااا...:razz:(شوخی)
اصلا حالا که این طور شد اصلنم پارادوکس نداشتم .....:Dخیلی هم درست گفتم...:D
اصلا تو یه پارادوکس به من نشون بده ببینم!!!!:razz::D اگه تونستی بگی....:redface:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا دست بزن نیستم :D البته اگه طرف عموی استکبار باشه میزنم دندونش بریزه تو دهنش :eek:

خوب با پا که بدتره :surprised::D

نه خیر استکبار فقط یه فامیل نزدیک داره اونم عمه هست ,که خوراکش تو دهنیه :razz::razz:

نه نیستم تا خرابنشه چیزی دوباره نمیخرم

ا, چه دلی داری تو!!:surprised::surprised:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
درموردهمه چيزجززززز....1مورد!!!

تو جیب جا می شه؟ جیب داره؟ از جیب خوشش می آد؟...
:surprised::D

خیلی بدیااااااااا...:razz:(شوخی)
اصلا حالا که این طور شد اصلنم پارادوکس نداشتم .....:Dخیلی هم درست گفتم...:D
اصلا تو یه پارادوکس به من نشون بده ببینم!!!!:razz::D اگه تونستی بگی....:redface:

ایتم یه پارادوکس دیگه :D

کلا با این که نتاقض داری ولی در موارد خوبی تنوع پسندی :razz: کم خرج و بی دردسر:surprised::D
آره , می خواستم بگم اینا از ویژگی های منم هست:cool: چه نقاط اشتراکی:razz: بیا با هم خط یشیم :razz::D