جوک یکم خنده دار تامل برانگیز

mourinho

عضو جدید
درصورت شوخی باشخص یا اشخاصی پیشاپیش عذر خواهی میکنم

تعریف دانشجو: موجودى نحیف، عصبى، بى پول و شبیه به انسان، كه از تخم مرغ، گوجه و نیكوتین تغذیه می كند و دشمنى عجیبى با كتاب دارد

غضنفر هلو میخوره به هسته اش که میرسه یهو میگه : ای ول گردو هم داره

معتاده به دختره متلک میگه: چشاش بیشت لباش بیشت تیپش ییشت . دختره برگشت و گفت : گم شو اشغال . معتاد گفت: انژباط شفر

بچه از باباش می پرسه: بابا! تو بهشت زنها از شوهراشون جدا زندگی می کنند یا با هم هستن؟ باباهه می گه: بچه جون! اگه زنها با شوهراشون یک جا باشن که اونجا دیگه بهشت نمی شه

غضنفر مربي فوتبال ميشه شماره 10 رو مياره بيرون دو تا 5 مي فرسته تو بازي

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من از شیشه پاک کن استفاده می کنم

... گاو داری میزنه مامور بهداشت میاد میگه به گاوات چی میدی ؟ میگه : آت اشغال مامور کلی جریمش میکنه. ساله بعد میاد میگه به گاوات چی میدی ؟ میگه : جوجه کباب ,پیتزا . باز یارو جریمش میکنه. سال بعد میاد میگه به گاوات چی میدی ؟ میگه : والا هر روز صبح بهشون 1000 تومن میدم هر چی دوست دارن بخرن بخور

تعارف اصفهاني!اگه شام نخوردين, مرغ هست بگم تخم بزاره!!!!!!!

میخه میره عروسی .............اینقدر قر میده تا پیچ میشه

دو تا دوست میرن جبهه ، یکیشون تیر میخورهبه دوستش (که نمی دونم اهل کجا بوده ) میگه : اصغر حلالم کن !! اصغر هم سرش رو میبره !

یه مرد را می ندازند در اتاقی گرد و می گن یک گوشه ای بشین

مسافر تاکسی آهسته روی شونه‌ی راننده زد چون می‌خواست ازش یه سوال بپرسهراننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست دادنزدیک بود که بزنه به یه اتوبوساز جدول کنار خیابون رفت بالانزدیک بود که چپ کنهاما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شدبرای چندین ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد ، سکوت سنگینی حکم فرما بود تا این که راننده رو به مسافر کردو گفت: هی مرد! دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نکن، من رو تا سر حد مرگ ترسوندی!مسافر عذرخواهی کرد و گفت: من نمی‌دونستم که یه ضربه‌ی کوچولو آنقدر تو رو می‌ترسونهراننده جواب داد: واقعآ تقصیر تو نیست، امروز اولین روزیه که به عنوان یه راننده‌ی تاکسی دارم کار می‌کنم،آخه من 25 سال راننده‌ی ماشین جنازه کش بودم…!

پسره تو كليسا نشسته بوده، يهو مي‌بينه يه دختر خيلي خوشگل مياد تو. ميدوه ميره پشتِ يه مجسمه قايم ميشه. دختره مياد ميشينه جلوي محراب و ميگه: اي خدا! تو به من همه چي دادي ، پول دادي ، قيافه دادي ، خانواده خوب دادي... فقط ازت يه چيز ديگه ميخوام... اونم يه شوهر خوبه ...يا حضرت مسيح‌! خودت كمكم كن!پسره از پشت مجسمه مياد بيرون ميگه: عيسي هل نده!‌ هل نده زشته ، خودم ميرم!

غضنفر ميره بالا درخت چنار . ميپرسن چيكار ميكني؟ ميگه دارم توت ميخورم! ميگن الاغ اون درخت چناره. ميگه الاغ خودتي، توت تو جيبمه!

یه ... به یک ... دیگه میرسه میگه آقا من شماروتوایتالیا ندید م؟طرف میگه نه آقا من اصلا ایتالیا نرفتم . اولیه میگه چه جالب من هم تا حالا ایتالیا نرفتم . حتما دو نفر دیگه بودن .

به یکی میگن میخوای چند تا بچه داشته باشی میگه 5 تا میگن چرا نگفتی 6 تا میگه اخه تو اخبار گفتن از هر 6 تا بچه یکیشون چینیه

به غضنفر می گن: بابات به رحمت ایزدی پیوست. میگه رحمت ایزدی دیگه کیه؟ می گن نه منظورمون اینه که به دیار باقی شتافت. میگه دیار باقی دیگه کجاست؟ می گن یعنی دار فانی را وداع گفت. میگه دار فانی دیگه چجور داریه؟ می گن یعنی رخت از این دنیا بر بست. میگه منظورتون رو نمی فهمم. می گن الاغ! بابای خرت مرد میگه: خر من که بابا نداشت

بچه اصفهانيه به باباش ميگه بابا چرا ما مثل بقيه با كشتي سفر نميكنيم باباش ميگه بچه خفه شو شنا كن.

یه یارو میره دکتر میگه:آقای دکتر من شبها خواب میبینم که خرها دارن فوتبال بازی میکنن

دکتر میگه:یه قرص میدم قبل از خواب بخورمیگه میشه از فردا شب بخورمدکتر میگه برای چی؟میگه آخه امشب فیناله!!!!!!!!

یارو میخواسته با یه دختری دوست شهبه دختره میگه اسمت چیه؟دختره میگه تو همه باغچه ها هست.یارو میگه:شیلنگ نیست؟

3تا پيرزن تصميم ميگيرن شوهر كنن.آگهي ميدن:يكي بگير. دوتا جايزه ببر

محبت يارو به دوست دخترش. جارو برقيتيم آشغال

یارو کولرش خراب میشه........به بچه هاش میگه نگفتم 4نفری جلو کولر نشینید

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی دوستم کلی خندیدم.................