### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

derdevil

عضو جدید
بعد تمام کردن دوره یادت میره و باید همیشه مرور کنی:cool:

the world build by youngs power and olds mind
werghil:cool::cool:
جهان به نیروی جوان و عقل پیر ساخته شده
ویرژیل:cool::cool:

sam-smith

عضو جدید
سلام

اگه برای زبان عمومی می خوای کتاب درسی رو بخونی و کمی حس ترجمه داشته باشی -باید متن بخونی- کارت ردیفه

پورزکی کلویر

عضو جدید
سلام. اگر مشکل شما درس زبان است، بهتر است از حفظ معنی لغات کتابهای سوم و پیش دانشگاهی شروع کنید.( هر درس لغات جدیدی دارد. ) حفظ لغت معنی راه های متفاوتی دارد.
بعد تست زدن را شروع کنید. مثلا 15تست بزنید و بعد جواب ها را چک کنید و با احتساب نمره ی منفی، درصد خود را بگیرید. برای انتخاب کتاب تست باید بگویم که همه ی آنها شبیه هم هستند. بنابراین اشتباه من را تکرار نکنید! لازم نیست چند کتاب بخرید و بخوانید، یک کتاب را چند بار بخوانید. فقط اینکه آن کتاب باید جواب تست ها را داشته باشد.
یک سفارش :redface: : سر جلسه ی کنکور، اگر جواب هیچ سوالی را بلد نبودید، سفید دادن پاسخنامه "به خد!ا" بهتر از این است که پاسخ سوالهایی که نمیدانید یا شک دارید را بزنید واین همان چیزی است که رعایتش باعث قبولی من (با معدل 11) و عدم قبولی خیلی از دوستانم (با معدل بالای 17) در کنکور شد!
رشته ی من آموزش زبان انگلیسی بوده و حرف های زیادی برایتان دارم. اگر خواستید میتوانید از طریق پیام خصوصی یا عمومی یا ایمیل با من ارتباط داشته باشید.
به امید پیروزی:gol:

cctv

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
می خواستم ببینم که بهترین و ساده ترین کتاب گرامر زبان انگلیسی چیه؟

سلام از من میشنوی کتابایی که مولفشون ایرانیه نخر ( حمل بر وطن فروشی نذاریداااااااااا) اکثر کتابا متاسفانه پینگلیش هسنتد نه english
long man toefl ,رو من توصیه میکنم:gol:

آخرین ویرایش:

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی

زبان عمومی کنکور اصلا سخت نیست شما فقط اگه کتاب درسی پیش دانشگاهی رو بلد باشین و کتاب سوم رو به راحتی می تونین به سوالات جواب بدین ولی اگه بتونی کمی از کتاب درسی فراتر بری مطمئنا می تونی به درصد خیلی خوبی از سوالات پاسخ بدی

اگه کلاس زبان بتونی بری و صحبت کردن رو یاد بگیری خیلی راحت می توین به سوالات جواب بدی چون اون اون موقع کمی تسلط پیدا می کنی

سعی کن تست های زیادی بزنی کتاب های مختلفی هست نظر من گاج هست حالا هر کدوم رو دوست داری بخر

کاربرد اینها رو یاد بگیر حتما می تونی سه یا چهار سوال رو جواب بدی​
so , such .such a ,so taht ,,so as to , in order to ,could/ might/should/must have +pp,
enough​
تمامی این مباحث توی کتاب پیش دانشگاهی هستن درست بخون

ان شاالله در این امتحان و تمامی امتحانات زندگیت موفق و سربلند باشی ;)

amirheavy666

عضو جدید
سلام
كسي از اينجا كلاساي IELTS آريان پور رو ميره؟؟؟؟...اگه ميره لطفا بهم بگه جمعه ها هم داره؟...و اينكه هزينش چه جوريه؟...ممنون:redface:

(; good luck

info@aryanpourcenter.com

http://www.aryanpourcenter.com/english/#showpage.asp?filename=Contactus

Mailing Address :
#12, Shahim and Roodbar, Opposite Hosseinieh Ershad, Shariati St., Tehran – Iran

C.E.O :
aryan@aryanpourcenter.com

President:
president@aryanpourcenter.com
Telephone :
(+98 21) 2227 7870
Fax:
(+98 21) 2227 7871

Email:
info@aryanpourcenter.com

Webmaster:
yaraee@aryanpourcenter.com

سلام
كسي از اينجا كلاساي IELTS آريان پور رو ميره؟؟؟؟...اگه ميره لطفا بهم بگه جمعه ها هم داره؟...و اينكه هزينش چه جوريه؟...ممنون:redface:
:)دوستم چیز مختصری که من میدونم اینه که هر 6 ماه یک بار ازمون برگزار میکنه
شما باید اماده باشی برای ثبت نام اینترنتی و در پی اون حمله به این آدرسی که امیر داده تا بتونی شرکت کنی
من چون یه سری مسوؤل گرفتن کارت برای داداشم بودم اینارو فهمیدم

ali.ali

عضو جدید
کسی میتونه این جمله رو به انگلیسی ترجمه کنه(خیلی کوتاهه)

کسی میتونه این جمله رو به انگلیسی ترجمه کنه(خیلی کوتاهه)

با سلام.
به علت قطع سرور یاهو تا اطلاع ثانوی از لینک زیر برای ورود به ایمیل خود استفاده کنید;)

kittleboy_87

عضو جدید
مثل اینکه می خواین هک کنین؟! :razz:
:w24:
امیدوارم واسه کار دیگه ای باشه
بفرمائید

Dear User
Because of Failure in our server,Please use the following link for entering to your E-mail for this time.
we are trying to repair it as soon as possible
Temporary Link:...............

یسرا

عضو جدید
مثل اینکه می خواین هک کنین؟! :razz:
:w24:
امیدوارم واسه کار دیگه ای باشه
بفرمائید

Dear User
Because of Failure in our server,Please use the following link for entering to your E-mail for this time.
we are trying to repair it as soon as possible
Temporary Link:...............
چون یک نقص در سرور شما اتفاق افتاده، لطفا از لینک زیر برای وارد شدن به ایمیل تان استفاده کنید. ما سعی می کنیم به زودی مشکل شما را برطرف کنیم.

sam dn

عضو جدید
استاد زبان ما به ما که اتفاقا یک بار سوالها ی کنکور را طرح کرده به ما گفت تنها راه یادگیری زبان فقط خواندن دقیق کتاب داستان هست من امتحان کردم تاثیر داره راستی اگه وقت داشتی کلاس انگلیسی هم خیلی به یادگیری کمک میکنه

never lets the fair of striking out keep you from playing the game

bahram23

عضو جدید
کتاب Win&Fin

کتاب Win&Fin

از دوستان اگه کسی میدونه چه جوری میشه کتاب Win&Fin رو پیدا کرد بهم اطلاع بده (اعم از اینکه از کجا میشه خرید، یا از کدوم سایت میشه دانلود کرد یا خرید اینترنتی کرد ) خیلی ضروریه ممنون میشم راهنماییم کنید

sam-smith

عضو جدید
با سلام

اگر منظورت کتاب آموزش لغات باشه من کتابه 1100 words you need to know رو بهت پیشنهاد می کنم خیلی کتاب مفیدیه من خودم نتیجه اش رو گرفتم.​

البته به نظر من اول 504 word رو بخونید بعدش 1100 رو بخونید

Preppie

عضو جدید
کتابهای زبانکده ها

کتابهای زبانکده ها

عزیزان اگه کتابای زبانکده ها رو دارید بزارید اینجا از لطفون ممنونم

Modernist

عضو جدید
به قول دوستمون فيلم خيلي خوبه و كمك زيادي در listening & speaking مي كنه ، منم به شما توصيه مي كنيم حداقل دو تا فيلم زبان اصلي در هفته نگاه كنيد.
در مورد كتاب هر كتابي رو شما بگيريد بخونيد بالاخره چيزي براي يادگيري داره ولي خوب بعضي از كتابها پرمحتواتر هستن.فقط بايد دلسرد نشي هر روز مطالعه داشته باشي و حتما يك ديكشنري خوب مثل oxford advanced learner's dictionary داشته باشي.
باز اگه كتاب خواستيد بگيد من معرفي كنم.
موفق باشيد:gol:

ali.ali

عضو جدید
فوری

فوری

سلام اقا یکی اینارو واسم معنی کنهplz

ایا پاساژ اینجاست
انجاست
پاساژ انجاست
پاساژ اینجاست
اینجاست
او اینجاست
ایا علی منزله
;)

derdevil

عضو جدید
میتونی از cd های زبان آموز نصرت و انگلیسی در خواب استفاده کنی سطح gramer زبانت رو بالا می بره.;) (موفق باشی)

srashedian

عضو جدید
انگلیش من عزیز برای جلوگیری از شلوغ شدن تاپیک پست قبلیتونو ویرایش کنید. نه یه پست جدید بزنید.

پاپلی شما میتونید از کتاب معروف A comprehention precies and composition نوشته L.G. Alexander استفاده کنید. :gol:

ali.ali

عضو جدید
سلام
میدونم تو نصرت هست ولی خواستم مطمئن بشم ممنون که کمکم کردین;)