دخترونه ی دخترونه

Amir.27

عضو جدید
حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چي ميگي داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااش؟

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به خواهرم امضایتان از اواتارتان با مفهوم تر است اواتارتان از امضایتان زیباتر نکند قصد جان ما داری :heart::heart::gol::gol:
مرسييييييييييييييييييييييييييي....مارلون عزيزم..............عشقمه............
چقدر خوش سليقه اي ايول..........

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصفهاني بودنت رو ثابت كردي:biggrin:
اخه برادر تازه واردم اینجا تاپیک دخترونه س اینجا همه از برگ گل نازک ترن این نمیدنم چیچیه 2004 اصلا لطیف نیست
شما باید این کشک را جای دیگری بسابی:)

lili1122

عضو جدید
اخه / چقدر بد ادم ضایع بشه / دیدیم هیچکی نیامده از دختر ها گفتم حداقل پسر های یه کاری کنن تو ضایع نشی/ دیگه از این تایپک ها نزن

درجواب پست های بعدی که دخترا خواهند زد و از این که پسرا توی این تایپک امدن انتقاد میکنن باید بگم من خودم چند هفته پیش یه تایپ زدم به نام"" فقط آقایون"" ولی برعکس اسمش تا دلتون بخواد دختر وارد این تایپک شد به هر بهانه ای که شما فکرشو کنید / حالا ما هم امدیم تلافی کنیم
گل پسر های باشگاه همه با هم حمله ->>>>>>>>>>>>> پیش به سوی تایپک دخترا
ماشاالله از این همه اعتماد به نفس کاذب دخترها

هه بي مزه..:surprised:
اعتماد به نفس ما كاملا واقعيه فقط اونا كه چشم ديدنشو ندارن فكر ميكنن كاذبه!!:mad:
شوخي بود برادر... تو به ما خنديدي منم گفتم كه مام بيايم به شما بخنديم تا بي حساب شيم!!:D;):gol:

baback

کاربر فعال
به باید اینجوری می شد:
دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه ی دخترونه

خوب اینجوری که سرور iran-eng دیگه down میشد ( به خاطر ترافیک بیش از حد :D )

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخر نذاشتيد تو اين تاپيكه من دختر بشما
اميدوارم خدا انتقاممو از شما دختراي چش سفيد بگيره كه دختر بودنو انحصار خودتون كرديد:love:

ahmadi-2010

عضو جدید
وااااااای چقدر برای هم پپسی دم میکنن این دخترا ماشاا.. چقدر هم ازش تشکر شده....ایول ا... بابا!!!!

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شما دیگه اولین تاپیکتو ندیدی مگه؟؟؟
ضمنا من اینجا غریبم توپم افتاده بود اومدم بر دارم و برم.....با من کاری نداشته باشید لطفا:cry::cry:

این بار بخشیده میشید اما...اگه یه بار دیگه توپتون افتاد دیگه اونو نمی بینید:twisted::w08: و باید قید توپ رو بزنید.:biggrin::biggrin:
:biggrin:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شما دیگه اولین تاپیکتو ندیدی مگه؟؟؟
ضمنا من اینجا غریبم توپم افتاده بود اومدم بر دارم و برم.....با من کاری نداشته باشید لطفا:cry::cry:

عزیزم اشکال نداره... دفعه ی بعد توپت نیفته این طرفا... باشه؟

ahmadi-2010

عضو جدید
این بار بخشیده میشید اما...اگه یه بار دیگه توپتون افتاد دیگه اونو نمی بینید:twisted::w08: و باید قید توپ رو بزنید.:biggrin::biggrin::biggrin:
چشششششششششم...:cry::cry:
فعلا شما دخترا جمعتون جمعه جو گیر شدید ....نمیشه طرفتون اومد.....بذار سر یه فرصت مناسب میام توپمو پس میگیرم:(

nena_921

عضو جدید
عزیزم اشکال نداره... دفعه ی بعد توپت نیفته این طرفا... باشه؟
چطور اشکال نداره سرتاپاش اشکال !!!
می دونی مهناز جون این فیلمش ، همشون همینجورین ، می دونی من یادمه دبیرستان که بودم یه پارک روبرویه خونمون بود که عصرا با دوستام و دخترهایه همسایه می رفتیم اونجا بعد پسرهمسایه هامونم میومدن مثلا فوتبال بازی کنن ، از یک ساعتی که فوتبال بازی می کردن 50 دقیقش وسط ما دنبال توپشون می گشتن چون هی توپشوت شوت می کردن طرف ما که بیان ببینن چه خبره ماهم که حرف میزدیم می گفتن خوب توپمون افتاده اونجا.
حالا متوجه شدی چرا اومده دنبال توپش؟؟؟؟؟؟

ahmadi-2010

عضو جدید
می دونی مهناز جون این فیلمش ، همشون همینجورین ، می دونی من یادمه دبیرستان که بودم یه پارک روبرویه خونمون بود که عصرا با دوستام و دخترهایه همسایه می رفتیم اونجا بعد پسرهمسایه هامونم میومدن مثلا فوتبال بازی کنن ، از یک ساعتی که فوتبال بازی می کردن 50 دقیقش وسط ما دنبال توپشون می گشتن چون هی توپشوت شوت می کردن طرف ما که بیان ببینن چه خبره ماهم که حرف میزدیم می گفتن خوب توپمون افتاده اونجا.
:crying::crying:نابودم کردی....اینو که گفتی دیگه نمی تونم قایمکی سرک بکشم...

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:.ممنون nena جون!

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس اینجور....:razz:
ذاتا فضولن . کاریشون نمی شه کرد.
بعد به ما می گن خاله زنک.:mad: