راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

-NEDA-

کاربر بیش فعال
متاسفانه بعضی از بچه ها چون رتبه دلخواه نیاوردن میخوان روحیه بقیه بچه هارو که خیلی به تکمیل ظرفیت دل بستن خراب کنن به خدا اگه سنجش هم نخواد این کارو بکنه اینقدر به این شایعات دامن میزنیم که اخرش همون میشه .........;);););)

واقعا که...
جدی اینجوری فکر میکنین؟
هیچوقت از زود قضاوت کردن خوشم نمیاد
اتفاقا اونی که این حرفو زده بود رتبه خودش خوب بود
روحساب حرف اون منم فکر کردم واقعا اینجوریه
مثه اینکه پستشو پاک کرده
منم آدمی نیستم که بخوام با این کارا کار خودمو پیش ببرم و اینجوری حق کسی رو ضایع کنم....

دوستان ما اینجاییم که به هم کمک کنیم و روحیه بدیم من هم توی
چند صفحه قبل خوندم این موضوع رو.. یادم نیست که کدوم دوستمون
بود ولی ادرویت نبود..امیدوارم dfdf عزیز هم منظوری نداشته باشه
ما اینجا شرایط همدیگه رو درک میکنیم و میدونیم که یه خبر حتی کوچیک چقدر توی روحیه همه تاثیر میذاره پس بیایم هر خبری که داریم با منبعش بگیم
آرتمیس جان من میدونم که شما هم از دوستای دیگمون این خبر رو شنیدی چون همه پستها رو دنبال میکنم امیدوارم پست من و dfdf اهانت به کسی نباشه و مطمئنا قصدمون این نیست...

به امید قبولی همه توی دانشگاه دلخواهشون :smile:;):gol:

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
من ابان ما شروع کردم مثل شما بودم با شرایط بدتر روزی 5 6 ساعت تا عید بعد عیدم از 8 ساعت پایین نیومدم البته تعطیلات رسمی و جمعه ها یه بارم نشد درس بخونم
کلاس شهر ما جای خوبی نبود من هیج کلاسی نرفتم ولی اگه سراغ دارین برین
یه نصیحت برادرانه هم بکونم سعی کنین هر چی میخونین درست بخونین
ودرس عناصر مطالب زیادی بخون از هرچیزی که به ذهنت میرسه سعی کن چیزی بدونی
موفق باشی یا علی.

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه بعضی از بچه ها چون رتبه دلخواه نیاوردن میخوان روحیه بقیه بچه هارو که خیلی به تکمیل ظرفیت دل بستن خراب کنن به خدا اگه سنجش هم نخواد این کارو بکنه اینقدر به این شایعات دامن میزنیم که اخرش همون میشه .........;);););)
فکر نمیکنم اینجا کسی بخواد اینکارو بکنه من خودم رتبم بد شده اما مطمیِن باشی اولا کسی نمیتونه قسمت کسی رو عوض کنه(اگه قسمت کسی باشه بره دانشگاه حتما میره)
سنجشم نمیاد با حرف بقیه تصمیمی بگیره دوست عزیز
اینجا تو بدترین شرایط همه به هم کمک کردن و میکنن
این حرفم از اینجا آمده که سنجش اعلام کرد تو کنکور سراسری امسال تکمیل ظرفیت نداره و دارن راجع به تکمیل ظرفیت ها تصمیمات جدیدی میگیرن
اگرم کسی چیزی گفته بخاطر این بوده و اینکه نگران دوستاشون بودن که اگر اینجوری بشه دوستاشون ضرری نکرده باشن

oli

عضو جدید
البته اینم بگم من فنی بودم . یعنی ریاضی و ایستایی خوب نیست . دوره کاردانی هم دانشگاهم اصلا خوب نبود . و اینکه تو شهر ما هم کلاس به درد بخور نیست ولی اگه بدونم خیلی موثره میرم یه شهر دیگه . آخه من تا همین امسال اصلا امید به قبولی کارشناسی نداشتم ولی امسال که نخونده مجاز شده ( هر چند با رتبه افتضاح ) ولی امیدوار شدم
یه سوال دیگه ... اگه شما هم از درس فاصله گرفته بودید چه طوری شروع کردید ؟ نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم .

برای آزاد چی ؟ برای آزاد هم همینقدر باید خوند ؟

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی از این حرفا که بگذریم
من از شنبه دارم درسامو شروع میکنم اول منابع بعدم تست
زوده یکم اما اینجوری اگه برام کاری یا ... پیش بیاد حرص نمیخورم که عقب افتادم
بهتون پیشنهاد میکنم شروع کنین مخصوصا اونایی که آزادم شرکت میکنن
اگر موافقین بیاین تیم تشکیل بدیم و برنامه ریزی کنیم که تنبلی هم نکنیم
به این صورت
اول همه اسماشونو تو به ترتیب بنویسن با شماره
بعد برنامه میریزیم
بعدم آخر هر هفته تستای اون مبحثو میزاریم مثل امتحان(تستای سالای پیش و بقیه تستای موجود)
میتونیم اینجوری هر ماه به 1 جمع بندی برسیم.و مطالب هم فراموشمون نمیشن هم رو هم تلمبار نمیشن.
اگر موافقین شروع کنیت به ثبت نام
لطفا اونایی که میخوان آزادم ثبت نام کنن جلوی اسمشون بنوییسن ،در ضمن اگر شاغل یا دانشجوهستین بگین تا حجم درسارو مناسب تنظیم کنیم.
پس بسم الله

مهرداد مجيدي

عضو جدید
سلام .من با 1700 دانش پژوهان رو انتخاب كردم و بعد اشرفي .به نظر شما با اين رتبه انتخابم خوب بوده؟ بومي نيستم و شهر هايي مثل قزوين و همدان هم نمي خواستم برم. كسي از اين دو دانشگاه اطلاعاتي داره به من بده؟؟؟؟ ممنون ميشم:)

moji_arch

عضو جدید
فکر نمیکنم اینجا کسی بخواد اینکارو بکنه من خودم رتبم بد شده اما مطمیِن باشی اولا کسی نمیتونه قسمت کسی رو عوض کنه(اگه قسمت کسی باشه بره دانشگاه حتما میره)
سنجشم نمیاد با حرف بقیه تصمیمی بگیره دوست عزیز
اینجا تو بدترین شرایط همه به هم کمک کردن و میکنن
این حرفم از اینجا آمده که سنجش اعلام کرد تو کنکور سراسری امسال تکمیل ظرفیت نداره و دارن راجع به تکمیل ظرفیت ها تصمیمات جدیدی میگیرن
اگرم کسی چیزی گفته بخاطر این بوده و اینکه نگران دوستاشون بودن که اگر اینجوری بشه دوستاشون ضرری نکرده باشن
واقعا صحبت شده راجه به این موضوع؟
منبعتون معتبره؟
نگیییییید تورو به خدا :w04:
یعنی 1سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash:
من رتبم 6800 شده :w05: همه جا رو هم زدم.بومی شیراز بودم. به نظرتون شانسی هست؟

farid_ghasemi

عضو جدید
البته اینم بگم من فنی بودم . یعنی ریاضی و ایستایی خوب نیست . دوره کاردانی هم دانشگاهم اصلا خوب نبود . و اینکه تو شهر ما هم کلاس به درد بخور نیست ولی اگه بدونم خیلی موثره میرم یه شهر دیگه . آخه من تا همین امسال اصلا امید به قبولی کارشناسی نداشتم ولی امسال که نخونده مجاز شده ( هر چند با رتبه افتضاح ) ولی امیدوار شدم
یه سوال دیگه ... اگه شما هم از درس فاصله گرفته بودید چه طوری شروع کردید ؟ نمیدونم چه جوری و از کجا باید شروع کنم .

برای آزاد چی ؟ برای آزاد هم همینقدر باید خوند ؟
من آزاد اول راه بودم و کتابا هنوز نصف نشده بودن شرکت کردم و ترزام 6100 شد ریاضیم قوی بود
توکل به خدا و هدف مندی شرط اول شروع

مهرداد مجيدي

عضو جدید
سلام .من با 1700 دانش پژوهان رو انتخاب كردم و بعد اشرفي .به نظر شما با اين رتبه انتخابم خوب بوده؟ بومي نيستم و شهر هايي مثل قزوين و همدان هم نمي خواستم برم. كسي از اين دو دانشگاه اطلاعاتي داره به من بده؟؟؟؟ ممنون ميشم:)
ميشه يكي به منم كمك منه؟؟؟؟؟؟؟؟

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم تو سایت سنجش زده که برای امسال تکمیل ظرفیت ندارن کنکور سراسری از دیپلم
اما راجع به کارشناسی ناپیوسته چیزی نگفتن
و بعد من تو روزنامه ای (که واقعا اسمش یادم نیست چون تو مطب دکتر دیدم و خوندم)خوندم که سنجش میخواد راجع به تکمیل ظرفیتها تصمیماتی بگیره اما نگفتن که برای ادامه دادنش یا برداشتنش.من هم نمیدونم میخوان چکار بکنن
در ضمن پارسال زاهدان تا 6500 گرفت حتی غیر بومی

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راجع به این دانشگاها اطلاعاتی ندارم اما اگر توصفحات قبل و بگردی بچه ها گفتن
تو صفحات اولی منظورم 100 ایناست اگه اشتباه نکنم قبولیای پارسال با رتبه ها هست.
در ضمن moji عزیز امسال افزایش ظرفیتم داشتیم

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من شایعه درست نکردم
اگه دو سه صفحه ی قبلو بخونین یه نفر دیگه اینو گفته بود
فکر کنم ادرویت بود
منم از رو تعجبم اینجوری گفتم
وگرنه من خودم امیدم به تکمیل ظرفیته
چون بهمن فارغ التحصیل میشم نتونسم جاهایی که میخواستمو بزنم
الان جاهایی رو زدم که قبول نمیشم تا بتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم
وااااااااااااااااا من کی گفتم؟!!!! :eek:
اتفاقا به نظر من حتما حتما تکمیل ظرفیت هست. :)
بابا تو رو خدا من نمیام هوامو داشته باشین. این همه اینجا زحمت کشیدم. 2 روز چشممو دور دیدین........:razz:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار خوبی میکنی عزیز
ولی همسایمون برا ارشد میخونه باباش میگفت 700 هزار داده کتاب خریده :surprised:
اینجوریه واقعا اگه بخوای منابع کامل گیر بیاری؟؟؟؟؟

من یادمه رفته بودم پارسه واسه ثبت نام......بچه های ارشد هم اومده بودن ثبت نام کنن برا اونا کلاس نبود فقط جزوه و آزمون و یه سری CD های آموزشی بود که 2 میلیون میشد.........!!!

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سو تفاهم بود:razz:
به نظرم دیگم دنبالشو نگیرین که خدای نکرده ناراحتی پیش نیاد:redface:
ایشا ا... هم که باشه.:gol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول زیاد سخت نگیرید،بعد هم برای بیشتر شدن اطلاعاتتون کتابها رو بخونید نه برای کنکور...
همه کتابهای مرجع رو تهیه کنید و با علاقه بخونید.
نیازی به کلاس خاصی نیست ...
من 3 تا کنکور جامع مدرسان رو شرکت کردم فقط...(صرفا به خاطر مدیریت زمان) .
کتابهای هنرستان رشته معماری،ساختمان، و هر کتاب مفید دیگه ای که مرجع و جزء منابع اصلی است رو حتما بخونید...با علاقه البته

اگه اشتباه نکنم شما بودی که 3 شده بودی .....
مقدم (مشاور تحصیلی مدرسان) تو جلسه ی انتخاب رشته گفت 3 معماری از بچه های مدرسان شریف بود.......
برو خِرِشون رو بگیر دارن از اسمت نون میخورن....:biggrin:

mavi memar

عضو جدید
نتایج نهایی کی میاااااااااااااااااااااااااااااااد؟
سال پیش کی اومد؟
دقیقا چه روزی؟هیشکی یادش نیست؟

-NEDA-

کاربر بیش فعال
در مورد دانش پژوهان و شهيد اشرفي اطلاعت ندارين ؟؟؟ با 1700 اونجارو زدم آخه نمي خواستم مثلا قزوين برم.اين دانشگاه ها با اين رتبه خوبن؟؟؟؟؟؟

دانش پژوهان دانشگاه خیلی خوبیه (نسبت به 3 تا دانشگاه اصفهان) و با این رتبه به احتمال زیاد هر دو رو میتونید قبول بشید البته هر کدوم رو که اول زده باشید...سال پیش رتبه های 2000 تا 3000 هم داشتن....;)

آخرین ویرایش:

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سمنان - موسسه غیر انتفاعی رشد دانش

سمنان - موسسه غیر انتفاعی رشد دانش

قابل توجه دوستانی که یکی از انتخاب هاشون سمنان - موسسه غیر انتفاعی رشد دانش هست. من به علت شغلی که دارم یه جورائی همش تو سفرم دقیقاً روزی که نتایج رو دادن من سمنان بودم و به این موسسه سر زدم. مدیر آموزش این موسسه آقای مهندس سیادت بهم گفت در رشته معماری پارسال آخرین رتبه قبولیمون 4732 بود. قائدتاً امسال اگه بیشتر نشده باشه تا همین رتبه رو می گیره. درضمن زیاد به آمار های پارسه، ماهان و و و اعتماد نکنید اینا آمار قبولی خودشون رو اعلام می کنن مثلاً می گن پارسال رتبه 1500 ما کوثر قزوین قبول شده اگر می خواین اطلاعات دقیقی داشته باشید بهتره با خود واحد دانشگاهی تماس بگیرید حوصله داشته باشن جواب می دن. راستی از یه منبع موثق شنیدم گرمسار سال اولی هست که معماری آورده اگه طاقت گرمای 57 درجه رو دارید جای بدی نیست...

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد سمنان

دانشگاه آزاد سمنان

یه خبر دیگه اینکه دانشگاه آزاد سمنان هم از امسال در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجوی معماری می گیره ولی از من به شما نصیحت تا وقتی قزوین و اسلام شهر و ورامین رو دارید سراغ سمنان نرید من کاردانیم رو از سمنان گرفتم شاید باورتون نشه مدیر گروه معماری اونجا تا پارسال یه کارمند معمولی با مدرک کاردانی کامپیوتر بود جالبه نه...؟ به جز 2 نفر باقی اساتید سه تا چهار جلسه از ترم رو با بچه ها کار می کردن یعنی شما عملاً پولتون و از اون با ارزشتر وقتتون رو حروم می کنید.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای گلم اینقدر خودتونو ناراحت نکنین والا دو سال پیش یادمه خیلی ها منتظرتکمیل ظرفیت بودن ولی اصلا هیچ خبری ازش نشد ولی پارسال که انتظار زیادی نمی رفت اعلام تکمیل کردن .....خودشونم یه نظم درست حسابی ندارن بابا همتون قبول میشین حالا یکی دیر یکی زود.....پارسال که آخر شهریور اعلام نتیجه کردن حالا امسال که همون روز و ساعت نمی گن ولی همون دوروراست...

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
دانشگاه آزاد سمنان

دانشگاه آزاد سمنان

از عجایب دیگه این دانشگاه اینه که هنوز دانشجوی ورودی 84 (مقطع کاردانی) با 4 ترم مشروطی داره اونجا تحصیل می کنه. در مورد انتخاب هاتون حساس باشید دوستان هر دانشگاهی ارزش رفتن نداره من هم به دلایل کاری مجبور بودم از اون خرابشده مدرک بگیرم. درضمن اگر کسی در مورد ایزو 2001 معماری اطلاعاتی داره ممنون می شم من رو راهنمائی که پارسال دوره مقدماتی ایزو 2001 رو گذروندم و تو تستش قبول شدم اما کمپانی توف آلمان دوره تکمیلی رو برگزار نکرد اگر موسسه معتبری رو می شناسید ممنون می شم اسم یا آدرسش رو در اختیارم بگذارید.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن خوراسگان ترازش چنده؟ و كجاي اصفهانه؟

ممنون مي شم جواب بدهيد.:smile:

بله ترازا كاملا" درسته. من گفتم كه ترازا يه دفعه كشيد بالا !
تهران جنوب سال 86 6700 بود. سال 87 7250.
در ضمن اگه باور نميكني ميتوني پستاي قبلي همين تاپيك ( البته خيلي قبل ) كه مربوط به آزاد بودو بخوني! اونجا كسايي كه
قبول شدن رتبه و درصداشونو گذاشتن. ميتوني ببيني و يه كمكي هم بهت ميشه.

آخرین ویرایش:

dading

عضو جدید
من نمیدونم چند درصد بزنی ترازت میشه 6400 ولی تراز من شد5700 درصد هام هست
ریاضی 18
معارف 48
ادبیات

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

من از وقتی که رتبه های کارشناسی ناپیوسته اومد ،هیچ پستی توی این تاپیک نزدم . چون از رتبه ام خیلی راضی نبودم . منم مثل خیلی ها انتظار رتبه زیر 200 داشتم ؛ اما نشد.

به هرحال هر چی بوده به قول یکی از دوستان گلمون ؛ قسمت ما بوده .

اگه سوره قبول نشم ؛ مطمئنا جابرابن حیان رشت ( که بومی اون شهرم هستم ) رو قبول میشم . :smile:

سوره رو هم اگه زدم فقط به خاطر اینه که دوستم تهران میخونه ؛ وگرنه خودم فقط رشت رو دوست دارم . البته فک نکنم هم سوره قبول شم . سوره احتمالا تا زیر 800 پر بشه . مخصوصا امسال که روزانه و شبانه ها بیشتر نیمه دوم بر میدارن .

امروز نتایج کنکور دیپلم به کارشناسی آزاد رو زدن . منم واسه تفریح شرکت کرده بودم . مهندسی معماری نور رو قبول شدم . :w17:با اینکه فیزیک و شیمی و عربی رو سفید گذاشته بودم . :smile:

فعلا که 2 تا آزاد رو دارم . یکی کارشناسی ناپیوسته معماری همدان آزاد رو و یکی مهندسی معماری نور آزاد رو ( دیپلم به کارشناسی ).

هر چند که من آزاد نمی رم ...... . اما قبولی توی هر کنکوری به آدم انرژی مثبت میده . :w16:

برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم . :gol::gol:

ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشالله که همه اتون قبول شین و بعد از اعلام نتایج بیاین توی این تاپیک و از این :w42::w14:شکلکها بذارین و بگین که خوشحال و راضیین . ;)

dading

عضو جدید
دانش پژوهان دانشگاه خیلی خوبیه (نسبت به 3 تا دانشگاه اصفهان) و با این رتبه به احتمال زیاد هر دو رو میتونید قبول بشید البته هر کدوم رو که اول زده باشید...سال پیش رتبه های 2000 تا 3000 هم داشتن....;)
میشه لطف کنین بگین پارسال اراک تا چه رتبه گرفته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا