► •*♥*•◄ اخبار باشگاه استقلال تهران ► •*♥*•◄

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيم فوتبال استقلال تهران وارد دبي شد
تيم فوتبال استقلال تهران براي برپايي اردوي ‪۱۲‬روزه سه‌شنبه شب وارد شهر دبي شد.
به گزارش ايرنا، آبي پوشان تهراني در باشگاه ايرانيان دبي مستقر و طي اين مدت تمرينات خود را در زمين چمن اين باشگاه انجام خواهند داد.
تيم استقلال طي مدت برپايي اردو درشهر دبي، چند بازي دوستانه نيز انجام خواهد داد كه يكي از اين بازي‌ها با تيم الوصل خواهد بود.
مسوولان باشگاه استقلال براي انجام دو بازي ديگر در حال مذاكره با تيم الامارات و يك تيم ديگر نيز هستند.
اردوي تيم استقلال ‪ ۱۶‬دي ماه پايان مي‌يابد

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منتظر ديدن «استقلال كريمى» باشيد
فيروز كريمى» اعتقاد دارد تعطيلى بين ۲ نيم فصل زمان بسيار خوبى براى انجام كارهاى بدنسازى و رساندن بازيكنان آ بى پوش به شرايط خوب بدنى است. وى گفت: بنا به درخواست خودم آقاى «كيانوش اعتمادى مقدم» را براى بدنسازى تيم به دوبى مى بريم چرا كه به نظر من بدن استقلالى ها نياز به شلاق خوردن دارد.كريمى ادامه داد: من به تنهايى نمى توانم معجزه كنم اما تعيين شرح وظايف بازيكنان و مربيان به عهده من است كه برنامه ريزى فراوانى براى روزهاى اردو دارم از جمله كاركردن روى سيستم هاى ۲-۵-۳ ۲،-۴-۴ و ۳-۳-۴ كه حتماً در نيم فصل دوم با اين ۳ روش بازى مى كنيم. سرمربى استقلال همچنين تأكيد كرد: در اين مدت زمانى كه در اختيارم قرار گرفته سعى مى كنم استقلال را به حدى برسانم كه همه انتظار دارند زيرا با آمدن من به استقلال حس مى كنم انتظارات نيز افزايش يافته است كه تمام تلاش خود را به كار مى بندم تا همه «استقلال كريمى» را هم ببينند. شك نكنيد كه نيم فصل دوم ليگ به استقلال تعلق دارد وهمه برنامه هايمان را براى ۱۷ بازى آينده ليگ و ديدارهاى جام حذفى طبقه بندى مى كنيم.فيروز كريمى در پايان اظهار داشت: بايد با گرفتن نتايج خوب در ديدارهاى آ ينده از آبروى خود دفاع كنم زيرا قبل از هر چيز دلم به حال خودم مى سوزد و از طرف ديگر لطف مديرعامل و اعضاى هيأت مديره استقلال را نمى توانم فراموش كنم . پس موفقيت استقلال در گرو فرصتى است كه به ما داده شده است

moongirl

عضو جدید
اینم جواب من بود توی همون تاپیک:
منم رکورد 16امتیاز اختلاف با تیم صدر جدولی و داشتن هنرمندترین مربی لیگ رو به شما تبریک می گم
این پست رو اشکان جون زده بود تو تاپیک قهرمان لیگ برتر
دیم حیفه اینجا بیاریم یه کم به این لونگی ها بخندیم:w15:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای ما مهدی بیا بیا، تا انتها انتظارظهورت را بدوش می کشیم

بنام سوراخ ترین سوراخها
......

خوشم میاد که همیشه از ما یه چیزی یاد می گیرین شما خودتون که چیزی ندارین به غیر از دلقک بازی نازی جون حالشون رو بگیر من این روزا گرفتارم کم میام تو سایت بازم یادشون بده اگه می تونی خوشحالشون بکن بد بختا رو اخه باید به یه چیزی دل خوش باشن یا نه گناه دارن دلم براشون می سوزه
:gol::gol::gol:آخی آخی آخی

آخرین ویرایش:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

داداش دوختيمش
نه داداش،
:biggrin::biggrin:شده پاره که وصله بر نمی داره:biggrin::biggrin:

شايد حامد

عضو جدید
روی این (اسمشونبر)ها:yellowcard:رو نیست که................
سنگ پای قزوینه...............

معمولا آدما از چيزايي كه ميترسن و نميتونن اسمشون را ببرن از اين اسما ميزارن. فيلمه مدرسه موشها يادته ، موشها به گربه ميگفتن اسمشو نبر....بيخيال درسته ما سرورتونيم ، ولي خداييش ترس نداريم هميشه هواتون رو داشتيم آبجي..;):D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قهرمان بیدار شو

قهرمان بیدار شو

:gol::gol:...... که تیم نی ، تیم تیم خومو،بعی خوش حروم ولله ، اصلا آخرشن چه باخت بخورد ، چه بوورد ، تو دلمن جونم خوشن عشقم خوشن زندگیم خوشن ،...... که تیم نی بیشن پی کارشو ، اشو خوشو کشتن طرفدار چه وایسنا:gol::gol:
جمله ای به لهجه دشتی :gol:تقدیم به همه پرسپولیسی های قهرمان :heart::heart:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خبر از پرسپولیس

چه خبر از پرسپولیس

از نقل وانتقالات نیم فصل چه خبر
هر کی خبر داره ما رو هم تو جریان بذاره

ممنون میشم :gol: :::مرسی::::gol:

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه دعوا نكيند هركي بيشتر بدوو بيشتر گوووووووووووولللللل ميزنه

ااااااااااااا نميخواستم تاپيكو منحرف كنم منحرفم نشد:crying2::whistle:
:tooth:

melika62

عضو جدید
چند وقت بود اينجا نيومده بودم
لنگي ها اينجا چي مي خواين مگه اينجا حموم عمو ميه سرتون و مي اندازيد پايين مي يايد تو در ديزي باز حياي گربه كجا رفته؟اينجا كسي لنگ نمي خره دوره اين لنگ بازيا گذشته ديگه
شريف تو هم استقلالي هستي :gol:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند وقت بود اينجا نيومده بودم
لنگي ها اينجا چي مي خواين مگه اينجا حموم عمو ميه سرتون و مي اندازيد پايين مي يايد تو در ديزي باز حياي گربه كجا رفته؟اينجا كسي لنگ نمي خره دوره اين لنگ بازيا گذشته ديگه
شريف تو هم استقلالي هستي :gol:

:biggrin::biggrin:خندیدم ، :biggrin::biggrin:
خوب که چی حالا تو هم اومدی

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خنده بر هر درد بي درمان دواست بخند;)
خوب هيچي اومدم ديگه
اخر زمون شده به لنگي ها هم بايد جواب پس بديم

:gol:خودت حرف بزن خودت هم جواب خودت رو بده من با تو کاری ندارم :gol:

:cool:شما که هی می گین آبی رنگ آسمونه پس چرا شبا سیاه می شه :)
هی میگین آب مایه حیاته پس چرا اخر وعاقبتش می ره ...... زشته

:Dآره میدونم شما چیزی ندارین حتما می خوای بنویسی لنگی بنویس تا دل زخمیت خنک بشه :gol:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
zxcvbnm خوبه ما هستيم اگه نباشيم اين تاپيك به تاريخ مي پيونده خيلي اذيتشون نكن بيچاره ها امسال قراره برن دسته يك :biggrin:

Icelike

عضو جدید
تيم فوتبال استقلال 62 پله بالاتر از پرسپوليس

تيم فوتبال استقلال 62 پله بالاتر از پرسپوليس

تيم فوتبال استقلال تهران در آخرين رده‌بندي تيم‌هاي جهان، در مكان 210 قرار دارد و پرسپوليس صاحب رتبه 272 است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه اطلاع رساني باشگاه استقلال تهران، در آخرين رده بندي برترين تيم هاي باشگاهي جهان، اين تيم 62 پله بالا تر از رقيب ديرينه خود قرار گرفت.
در اين آمار كه شب گذشته از سوي فدراسيون جهاني منتشر شد، استقلال در رتبه 210 قرار گرفته است. بر اساس همين آمار، پرسوليس در اين رنكينگ، موفق به كسب جايگاهي بالاتر از 272 نشده است.
استقلال اكنون با 26 امتياز در رده هشتم جدول رده بندي ليگ برتر قرار دارد و پرسپوليس با 39 امتياز صدرنشين است.