انتشار تصاوير موهن از پیامبر اسلام [ گفتگو ]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آقا سید

مدیر بازنشسته
مسئول صفحات فرهنگي روزنامه "ييلاندز پوستن" دانمارك كه تصاوير موهن از حضرت محمد (ص) را در سال 2005 منتشر كرده بود، گفت:‌ آماده است كه اين تصاوير را در كتابي در ماه آينده منتشر كند.

به گزارش ایسنا پيش بيني مي‌شود كه كتاب "فلمينگ رز" مسئول صفحات فرهنگي اين روزنامه دانماركي تحت عنوان "طغيان سكوت" در 30 سپتامبر در پنجمين سالگرد انتشار 12 تصوير موهن از پيامبر اسلام، موجي از خشونت و اعتراض‌ را در جهان اسلام عليه دانمارك به همراه داشته باشد.

نويسنده اين كتاب هر گونه اعتراض به انتشار اين تصاوير موهن را رد كرد و در سطوني در يك روزنامه دانماركي نوشت: من تنها قصه اين 12 تصوير را روايت كردم و اطمينان دارم كه بسياري نمي‌دانند من درباره اين تصاوير چگونه فكر مي‌كنم. من تمايل دارم كه آن را توضيح دهم.

وي ابراز اميدواري كرد كه مردم بتوانند كتاب را بخوانند.

اين نويسنده تصريح كرد: بايد با كلمات پاسخ دهيم، چرا كه اين تنها چيزي است كه ما در نظام دموكراسي آن را در اختيار داريم و اگر آن را كنار بگذاريم، در طغيان سكوت،‌ سكوت خواهيم كرد.
تابناک

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي علماي اسلام به داد اسلام برسيد

هم ما خائن هستيم هم اونايي كه بايد حرف بزنند
ما در نت هيچ فعاليتي مبني بر گسترش اسلام ناب محمدي نكرده‌ايم.

زیاد تلاش نکن. صدات رو نمیشنون. الان که ساعت 2:08 صبح هست، این عزیزان دارن خواب خوش می بینن! سسسسسسسسسسس! بذار بخوابن. خواب واجب تره.

(دفاع از اسلام به نظر حقیر واجب کفایی هست. قال مجتهد اسلام اقیانوس!! :surprised:)

اگر حرفم درست باشه، بذار اونا از علمشون تو خواب و خر و پف کردن استفاده کنن ما هم یه خاکی به سرمون می ریزیم و کاری که اونا با یه سخن می تونن انجام بدن رو ما با چنگ و دندون، شده نیمه کاره، شده غیر اصولی، شده با ریختن همه ی زندگیمون، انجامش می دیم.

نمی ذاریم که پیغمبرمون دلش بگیره.

نمی ذاریم.
جلوشون وای می ستیم.

کسی راهکاری برای این کار داره؟

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نمیدونم چی بگم یه روز به پیامبرومون توهین کنن !

یه روز هم میخوان قرآن آتیش بزنن !

با این کاراشون چی رو میخوان به کی میخوان ثابت کنن !!!

( البته فکر میکنن با این کارا دین و اسلام و خدا و ... میتونن خراب کنن و خودشونو ...)

آخرین ویرایش:

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من فكر ميكنم اين ها همه بازي هايي است كه دولت امريكا براي خراب كردن چهره مسلمانان انجام داده
از طرفي اوباما در ماه رمضان در كاخ سفيد سفره افطاري پهن ميكند!! و از طرف ديگه مي خوان در كنار برج هاي دو قلو مسجدي براي مسلمانان بسازند!!.
و از طرف ديگه براي فريب عوام مي خوان قران را آتش بزنند!! و با بمب گذاري ها و ايجاد آشوب مسلمانان را اقوام وحشي نشان بدهند.
اين ما هستيم كه بايد با احترام از دين هاي ديگر ياد كنيم و ارزشهاي آنان را در اين موقعيت حساس بي حرمت نكنيم و نگذاريم عده اي به اسم اسلام تند روي كنند

rozan

عضو جدید
داستان ما هم شده داستان شیخ صنعان
درسته که اهانت کردن به پیامبر به کتاب الهی ولی چقدر این کتابی رو که میخوان اتیش بزنن میشناسیم ما فقط چسبیدیم به اسم قران و میگیم مقدسه,بی وضو دست نگیری بالا ترین جای کتابخونه بذاریمو...
ولی اکثرمون نهایت استفادمون از قران اینه که نیت منیم بازش کنیم صفحه سمت راستشو بخونیم
سوزوندن قران ظاهر امره خودمون با هم با پیروی نکردن ازش یه جورایی داریم میسوزونیمش ودیگه اثری از معانی خط به خطش تو زندگیمون نیست

مسئول صفحات فرهنگي روزنامه "ييلاندز پوستن" دانمارك كه تصاوير موهن از حضرت محمد (ص) را در سال 2005 منتشر كرده بود، گفت:‌ آماده است كه اين تصاوير را در كتابي در ماه آينده منتشر كند.

تابناک

بگو خدا مرا كفايت است كه جز او خدايي نيست من بر او توكل كرده ام كه خداي جهان و رب عرش بزرگ اوست.قران كريم-سوره توبه-آيه129

سلاااااااااااااااااااااااااااااام.

خوب معلومه كه از اين كارا ميكنن چرا نكن؟وقتي ميبينن روز به روز داره تعداد مسلمونا زيادتر ميشه.خداوند تبارك و تعالي شما را به اسلام اختصاص داد و براي اسلام برگزيد.زيرا كه اسلام از سلامت ،گرفته شده و سرافرازي و كرامت را در خود دارد.امام علي (ع)
يه جايي خوندم آمار داده بود كه به ترتيب پر طرفدارترين دينها:
اول مسيحيته-بعدش اسلام كه گرايش به اسلام روز به روز داره بيشتر ميشه.
ببينيد اينا اين همه خودشونو دارن ميكشن بازم مسلمونا به لطف خدا دارن زياد ميشن.
خدا بزرگه...البته من معتقدم ما هم كه مسلمونيم بايد قران عزيزو يك دور كامل بخونيمو بهش عمل كنيم... فقط به لفظ مسلمون بودن كافي نيست...
در مورد قران سوزيم :وقتي شنيدم ياد اصحاب فيل افتادم ...ابابيل...پرنده ها..خونه ي خدا
نزديكترش:ماجراي مراسم اهانت به قران در تركيه كه بعدش اون زلزله ي بزرگ اتفاق ميفته...
با اين كاريكاتوراييم كه ميكشن هيچي از پيامبر ما كم نميشه ...
توي زمان پيامبرم امثال اينا زياد بودن...پيامبر كشا...امام كشا زياد بودن...اينام از نسل همونا هستن...
حق براي اينا انقدر تلخه كه ببين چه جوري ميخوان بپوشوننش...
خدا عقوبتشو هم توي اين دنيا و هم توي اون دنيا بهشون ميده...

خدايا به تحقيق كه تو بر هر چه اراده كني قادر و توانايي-نهج البلاغه-امام علي(ع)
براي شما در كمترين ناراحتي كه در پيش روي داريد و از آنچه پشت سر گذاشتيد درس عبرت است.نهج البلاغه-امام علي (ع)

عيد فطر مبارك

آخرین ویرایش:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی سخنان شما درست.

سوال خودم رو تکرار می کنم. چون سوال مهمی هست.
فکر می کنید تو محیط اینترنت چه جوری می تونیم به جهان بگیم که اقدامشون غیر انسانی هست؟

توهین و تمسخر محبوب در مقابل دیدگان محب کار غیر انسانی ای هست.
محبوب از محب نمی پذیره که در مقابل این توهین و تمسخر ناحق، سکوت کنه. محبوب از محب انتظار واکنش داره.

البته واکنشی که آبروی از دست رفته ی محبوب رو برگردونه نه خون و خون ریزی!

ما باید در مقابل این اقدام حداقل تو اینترنت کاری انجام بدیم.
کاری که به گوش تمام جهان برسه.
کسی راهی برای این کار به ذهنش میرسه؟

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش ایسنا پيش بيني مي‌شود كه كتاب "فلمينگ رز" مسئول صفحات فرهنگي اين روزنامه دانماركي تحت عنوان "طغيان سكوت" در 30 سپتامبر در پنجمين سالگرد انتشار 12 تصوير موهن از پيامبر اسلام، موجي از خشونت و اعتراض‌ را در جهان اسلام عليه دانمارك به همراه داشته باشد.

نويسنده اين كتاب هر گونه اعتراض به انتشار اين تصاوير موهن را رد كرد و در سطوني در يك روزنامه دانماركي نوشت: من تنها قصه اين 12 تصوير را روايت كردم و اطمينان دارم كه بسياري نمي‌دانند من درباره اين تصاوير چگونه فكر مي‌كنم. من تمايل دارم كه آن را توضيح دهم.

وي ابراز اميدواري كرد كه مردم بتوانند كتاب را بخوانند.

اين نويسنده تصريح كرد: بايد با كلمات پاسخ دهيم، چرا كه اين تنها چيزي است كه ما در نظام دموكراسي آن را در اختيار داريم و اگر آن را كنار بگذاريم، در طغيان سكوت،‌ سكوت خواهيم كرد.
تابناک
اینها خیال می کنند با خاک پاشیدن به چهره خورشید می توانند از روشنایی آن کم کنند! اما خاکها بر سرشان فرود می آید و خورشید همچنان درخشاتن می ماند.
ما سکوت نمی کنیم و اعترضمان را به هر طریق ممکن انجام می دهیم و منتظر امر نائب امام زمان(عج) هستیم تا علیه آنها بخروشیم.
ما موجیم که آرامش ما در عدم ماست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا