راهنمایی ,سوالات , درخواست ها , کمک , مشکلات

کنترل871

عضو جدید
کمکم میتونید بکنیداشکال برنامه

کمکم میتونید بکنیداشکال برنامه

یک شبکه عصبی Mlpداریم برای مدل سازی تابع fطراحی کنید.بامطلبf(x1,x2)=(x1^2)+2(*x1*x2)+2*(x2*2)+x1
x1عضو[6 -6]وx2عضو[6 -6]

اگه ممکنه حلش کنید؟ممنون

آخرین ویرایش:

sinafar667

عضو جدید
برای تامین روشنایی یک محیط مسقف بدون دیوار (دالان) که ورودی اصلی یک دانشکده هست، به دلیل سرد بودن محیط در زمستان و تاثیر آن بر لامپ های فلورسنت و کم مصرف از این نوع لامپ ها نمی توانیم استفاده کنیم لامپ رشته ای هم مد نظر نیست چه پیشنهادی برای روشنایی این فضا که مساحت آن 100 متر هست دارید؟

انعکاس نور چطوره؟؟؟یه چیزی تو مللیه های نور مخفای خودمون ولی با آینه و تقعر و....

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
انعکاس نور چطوره؟؟؟یه چیزی تو مللیه های نور مخفای خودمون ولی با آینه و تقعر و....
نور مخفی برای تزیین استفاده میشه. اول باید روشنایی محیط تامین بشه بعد برای تزئین از نور مخفی استفاده میشه.

bargh_8

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی بچه های بامرام باشگاه....;)
ببخشید من برای پروژه ی منطقی ام ساعت دیجیتال آلارم دارو انتخاب کردم ....از کجاباید شروع کنم از چه منبعی کمک بگیرم؟
میتونید در این مورد منو راهنمایی کنید ممنون و متشکر!
یاعلی

X P R E S S

عضو جدید
با سلام خدمت همه ی بچه های بامرام باشگاه....;)
ببخشید من برای پروژه ی منطقی ام ساعت دیجیتال آلارم دارو انتخاب کردم ....از کجاباید شروع کنم از چه منبعی کمک بگیرم؟
میتونید در این مورد منو راهنمایی کنید ممنون و متشکر!
یاعلی
با میکرو کنترلر یا با استفاده از گیت ها؟
برای ساخت این پروژه با میکروکنترلر مثلا AVR میتونی به سایت eca.ir یا irmicro.ir مراجعه کنی اونجا انواع و اقسام ساعت ها با آپشن های اضافی وجود داره.اگر هم ساعت با گیت ها و... میخوای میتونی تو sample های نرم افزار proteus یکیش رو پیدا کنی

8941

عضو جدید
وقتم کمه.کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییین

وقتم کمه.کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییین

سلام بچه ها.
30 تا سوال کارشناسی ارشد از درس معادلات دیفرانسیل فصل معادلات مرتبه دوم و بالاتر میخام. باید تا 18 دی ماه تحویل استاد بدم. ممنون میشم اگه کمکم کنین. توروخدا من گناه دارم کمکم کنیییییییییین.............:(:(:confused::confused::gol::gol:

amir0o

عضو جدید
سلام . بابا دمتون گرم یکی در مورد پیچ های روی بریکر کمکم کنننهههه....

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
یک سوال خنده دار

یک سوال خنده دار

هموتون با سه راهی برق که آشنایی دارید درسته !؟ :redface:

من از اینا میخوام... مخصوصا از این پایینیه .... تا حالا نمونه هاشو دیدین !؟ من میخوامممممم از اینا !!! دیگه پریز برق کم آوردم !!! به 12 عدد پریز برق نیاز دارم !؟!؟!؟ کمککککک وقتی آداپتور استفاده میکنم که دیگه 2 تا پریزش فدا میشه !

من 12 تاییشو میخوام !؟ مصرف وسایلم خیلی کم هست که به برق فشار نمیاد..... مثل لپ تاپ ..... آداپتور پرینتر و اسکنر و از اینچیزا

کمککککک

hosseinassar

مدیر ارشد
هموتون با سه راهی برق که آشنایی دارید درسته !؟ :redface:

من از اینا میخوام... مخصوصا از این پایینیه .... تا حالا نمونه هاشو دیدین !؟ من میخوامممممم از اینا !!! دیگه پریز برق کم آوردم !!! به 12 عدد پریز برق نیاز دارم !؟!؟!؟ کمککککک وقتی آداپتور استفاده میکنم که دیگه 2 تا پریزش فدا میشه !

من 12 تاییشو میخوام !؟ مصرف وسایلم خیلی کم هست که به برق فشار نمیاد..... مثل لپ تاپ ..... آداپتور پرینتر و اسکنر و از اینچیزا

کمککککک
سلام
همزمان میخوایید از 12 تا استفاده کنید؟
اگه بدونید که مجموع جریان ها چقدر میشه خیلی تو انتخاب سیم کمک میکنه( معمولا روی آداپتور و وسایل مقدار جریان مینویسه)
وگرنه باید تجربی انتخاب بشه

javadbarati

عضو جدید
حل المسائل بررسی سیستم های قدرت 2 از احد کاظمی

حل المسائل بررسی سیستم های قدرت 2 از احد کاظمی

سلام.حل المسائل بررسی سیستم های قدرت 2 از احد کاظمی رو میخام لطفا.:cry:

hami_a

عضو جدید
سوال

سوال

سلام، بنده احتیاج فوری به پاسخ تشریحی دو سوال مربوط به درس مبانی برق دارم. از دوستان کسی میتونه لطف کنه، جواب این دو سوال را برام بنویسه و بفرسته!؟

پیوست ها

• q.pdf
    78.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

amir4924

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی میدونه اگه بخوایم سیم earthing که مربوط به راکتور هست را از کنار یک PIPE بخار عبور بدیم که تا 200c گرم میشه آیا منعی از نظر فنی یا استاندارد داره؟لطفا به استناد یک مرجع یا استاندارد بفرمایید.
با تشکر

rashidishahram

مشاور صنعت برق
با سلام
دوستان کسی میدونه اگه بخوایم سیم earthing که مربوط به راکتور هست را از کنار یک PIPE بخار عبور بدیم که تا 200c گرم میشه آیا منعی از نظر فنی یا استاندارد داره؟لطفا به استناد یک مرجع یا استاندارد بفرمایید.
با تشکر

سلام.
تا جایی که یادمه تمام تجهیزات فلزی رو میشه ارت کرد پس از نظر الکتریکی، نزدیکی یا اتصال به لوله مشکل خاصی نداره اگر لوله فلزی باشه ولی اگه منظورت از نظر دما باشه فقط روی سطح مقطع تاثیر میزاره و بایستی توی محاسبه سطح مقطع بایستی اثر دما رو در نظر بگیری. در ارتباط با استاندارد هم همه استانداردهای مرتبط برق اثر دما روی مقاومت سیم و انتخاب سطح مقطع را نشان می دهند.

amir4924

عضو جدید
سلام.
تا جایی که یادمه تمام تجهیزات فلزی رو میشه ارت کرد پس از نظر الکتریکی، نزدیکی یا اتصال به لوله مشکل خاصی نداره اگر لوله فلزی باشه ولی اگه منظورت از نظر دما باشه فقط روی سطح مقطع تاثیر میزاره و بایستی توی محاسبه سطح مقطع بایستی اثر دما رو در نظر بگیری. در ارتباط با استاندارد هم همه استانداردهای مرتبط برق اثر دما روی مقاومت سیم و انتخاب سطح مقطع را نشان می دهند.
ببخشید شاید منظورم را خوب نرسوندم.
میخوام بدونم اگه حرارت باعث آب شدن روکش سیم earth بشه ایرادی نداره؟ممنون

r1390

عضو جدید
سلام
دوستان من برای ترم دوم میخواهم انتخاب واحد کنم.
ان شاء الله نمره الف میشم.
یکی به من بگوید چه درس هایی را اضافه بر دارم بهتره؟

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من برای ترم دوم میخواهم انتخاب واحد کنم.
ان شاء الله نمره الف میشم.
یکی به من بگوید چه درس هایی را اضافه بر دارم بهتره؟
سلام
رشته و مقطعتون رو میشه بگید تا هم رشته خودتون راهنماییتون کنه؟

r1390

عضو جدید
می خواهم انتخاب واحد برای ترم ۲ برق قدرت بکنم.
ان شاء الله اگر نمره الف شدم چه درس هایی را اضافه بر ۱۹ واحد معمول بردارم بهتره؟
ضمنا اگر کسی از دانشگاه امام سجاد(علیه السلام)‌مشهد است بگوید تا راجع به اساتید با او مشورت کنم.
یا علی مدد.

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواهم انتخاب واحد برای ترم ۲ برق قدرت بکنم.
ان شاء الله اگر نمره الف شدم چه درس هایی را اضافه بر ۱۹ واحد معمول بردارم بهتره؟
ضمنا اگر کسی از دانشگاه امام سجاد(علیه السلام)‌مشهد است بگوید تا راجع به اساتید با او مشورت کنم.
یا علی مدد.
:surprised:
دانشگاه سجاد که قدرت نداره حتی کنترل هم نداره که؟
اگه مدار 1برنداشتی حتما با دکتر هدتنی بردار.
بقیشو باید بچه های قدر بگن.
راستی ی سری هم اینجا بزن
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/24-سجاد-مشهد
موفق باشید

mmemarzade

عضو جدید
آقا کسی می دونه کتاب "ماشین الکتریکی فیتز جرالد"ترجمه شده یا نه؟!
اگه کسی لینکی چیزی داره کمک کنه ممنون میشم

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه کتاب به صورت pdfمیخوام باعنوان مخابرات سلولی
اگه میشه برام بذارید.

.:kamran:.

عضو جدید
درود

منوارد ترم 2 مخابرات لیسانس شدم . به نظرتون این دروس را چطور بخونم تا بالاترین نمره را بگیرم ؟ تجربه خودتون چیه ؟

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم کتاب رو دقیق بنویسید.
کتا خاصی مد نظرم نیست!
من یه کتاب میخوام درباره ی "مخابرات سلولی" که ترجمه نشده باشه.برای پروژه کارشناسی میخوام!!!

آخرین ویرایش: