وبلاگ و سایت های مفید ساخت و تولید

ALIROOD

عضو جدید
با سلام خدمت تموم ساخت و تولیدی های عزیز
قصدم از ایجاد این تاپیک اینه که وبلاگ های معروف و قوی در زمینه ساخت وتولید رو به دوستان معرفی کنیم . برا همین از مهندسای عزیز خواهش میکنم که هر کسی وبلاگ و یا سایتی ، کابردی میدونه آدرسشو اینجا درج کنه تا دیگران هم استفاده کنند - فقط خواهشا تکراری ننوییسید

برا شروع کار اولیشو من میذارم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

navasangroup

عضو جدید
وبلاگ نوسان

http://navasangroup.mihanblog.com

دانلود رایگان فیلم های اموزشی مکانیک (روش های تولید وساخت و تولیدو هیدرولیک پنوماتیک و پایپینگ و پمپ ها و....) و دانلود رایگان فیلمهای آموزشی نرم افزارها ی مکانیک و برق (انسیس ومتلب و سالید ورک و..)دانلود رایگان مقاله های کاربردی مکانیک و برق (ساخت وتولید واتوماسیون صنعتی و نیروگاه وسیالات و جامدات وکنترل ابزار دقیق و الکترونیک و قدرت ...) دانلود رایگان پروژه های دانشجویی مکانیک و برق (طراحی اجزا والکترونیک و ...)

milad.0611

عضو جدید
انجمن ساخت و تولید اهواز

انجمن ساخت و تولید اهواز

با سلام به تمام دوستان
وبلاگ انجمن ساخت و تولید اهواز ایجاد شده است.
امیدوارم مطالب مفیدی در اختیار دوستان عزیز قرار دهیم
در ضمن ازکلیه دوستان دعوت به همکاری میشود.
sakhtahvaz.blogfa.com

irmanufacture

عضو جدید
با سلام

وبلاگ کامل مهندسی مکانیک-ساخت و تولید را معرفی میکنم

WWW.IRMANUFACTURE.MIHANBLOG.COM

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
وبلاگ تخصصی مهندسی ساخت و تولید با زمینه فورج ومطالب و مقالات و گزارش کارهای بدرد بخور
www.mec-eng.blogfa.com

manufacturing

عضو جدید
دوستان برای دیدن پایان نامه های مهندسی مکانیک-ساخت وتولید به وبلاگ زیر مراجعه نمایند:

دوستان برای دیدن پایان نامه های مهندسی مکانیک-ساخت وتولید به وبلاگ زیر مراجعه نمایند:

http://www.manufacturing-tabriz.blogfa.com

rjh1367

عضو جدید
سایت تخصصی ساخت و تولید ایران

سایت تخصصی ساخت و تولید ایران

با سلام به همه دوستان
سایتی که براتون معرفی می کنم در حال حاضر تنها سایت به روز و آپدیت در زمینه ساخت و تولید است که توسط دانشجویان دانشکده فنی مشهد اداره میشه
با نظرات خودتون در سایت ما رو برای بهبود مطالب راهنمایی کنید.