[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

takmilzarfiat

اخراجی موقت
در آينده نزديك محقق مي شود؛ جذب 700 نيرو جهت استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبي

در آينده نزديك محقق مي شود؛ جذب 700 نيرو جهت استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبي

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي گاز ايران، با اشاره به اينكه هم اكنون مجوز جذب 700 نفر براي استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبي از سوي وزير نفت ارائه شده است، افزود: طي مهر يا آبان ماه امسال فراخوان ثبت نام اين آزمون، از طريق روزنامه هاي كثير الانتشار و رسانه هاي جمعي اطلاع رساني خواهد شد و در اختيار عموم قرار مي گيرد.
به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران، محمد مهدي هادي زاده با اشاره به اينكه طي سال گذشته نيز مجوز جذب 600 نفر جهت استخدام در مجتمع گاز پارس جنوبي را اخذ نموديم، افزود: طي سال 90 از مجموع نفرات شركت كننده، پس از برگزاري آزمون و مصاحبه 505 نفر برگزيده شدند كه بلافاصله پس از جذب اين تعداد، آموزش هاي بدواستخدام آنها را آغاز نموديم. وي در ادامه با بيان اينكه هم اكنون فازهاي جديد پارس جنوبي به مرحله بهره برداري نزديك مي شوند، گفت: با توجه به نيازهاي آتي مجتمع گاز پارس جنوبي، هم اكنون مجوز جذب 700 نفر براي استخدام در اين مجتمع را اخذ نموديم و در حال آماده نمودن مقدمات جذب اين تعداد هستيم. هادي زاده ياداور شد: رشته هاي فني از جمله برق، مكانيك، شيمي و... بيشترين رشته هاي مورد نياز هستند. مدير توسعه منابع انساني شركت ملي گاز ايران، در خاتمه با اشاره به اينكه مجوز جذب با توجه به نيازهاي شركت اخذ خواهد شد، تصريح نمود: در حال حاضر 80 مجوز جذب نيز براي كل پالايشگاه ها و مناطق عمليات انتقال گاز اخذ شده است كه اولويت جذب اين تعداد از ميان فارغ التحصيلان دانشكده نفت و بانك نخبه هاي وزارت نفت است.

takmilzarfiat

اخراجی موقت
تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

تکمیل ظرفیت همچنان در هاله ای از ابهاممممممممممممممممممممم م

صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران
براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند

آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد:

الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند.

ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد:

- صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد.
- داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 15 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند.
- نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد.
- اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد.

* نتایج تكميل ظرفيت *

<<<
جهت اطلاع از نتايج تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران "اينجا" را كليك كنيد >>>

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

Mohsen406

عضو جدید
سلام آقا این چه وضعیه؟ دیوونه شدیم به قرآن آخه بابا مثل آدم همون اول بگین چقدر طول میکشه فکر کنم سه سال دیگه شروع به کار کنیم ایشالا قسمت نوه هامون باشه
شما بچه های ممتازین کدومتون و چه زمانی مصاحبه رفتین؟ shahedsheida تو کی رفتی مصاحبه؟ میلادجان تو کی رفتی؟ کمک کنید من پس فردا مصاحبه عقیدتی دارم...

Mohsen406

عضو جدید
صفحه اصلی
مشاهده نتایج آزمون
خروج
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران
اطلاعيه مهم در خصوص آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب شركت ملي نفت ايران براي مردودين مصاحبه هاي استخدامي آبان و آذرماه سال 1390 كه تا كنون پذيرفته نشده اند آخرين باقيمانده ظرفيت جذب نيروي انساني شركت ملي نفت از محل مجوز سال 1390 از دو طريق ذيل تكميل مي گردد: الف- جهت تامين قسمتي از اين ظرفيت، تعداد 45 نفر از داوطلبان ذخيره كه در مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي حد نصاب لازم را كسب نموده اند به عنوان پذيرفته شده نهايي به همان شركتي كه مصاحبه شده اند معرفي مي گردند. ب- جهت تامين آخرين باقيمانده، براي بيش از 600 نفر از مردودين مصاحبه هاي استخدامي از تاريخ 25 لغايت 30 شهريور ماه سال جاري در دو حوزه تهران و ماهشهر در شركتهايي غير از محل اوليه مصاحبه استخدامي مجدد برگزار خواهد گرديد كه موارد حائز اهميت در اين خصوص به شرح ذيل مي باشد: - صرفاً از داوطلباني كه در مرحله اول مصاحبه هاي استخدامي (آبان و آذرماه 90) شركت نموده ولي در نهايت پذيرفته نشده اند بر اساس تعداد نياز در هر يك از سهميه هاي استخدامي و رتبه بندي آزمون كتبي دعوت بعمل خواهد آمد. - داوطلبان مربوطه جهت اطلاع از وضعيت دعوت به مصاحبه خود و مكان و زمان برگزاري مصاحبه مي توانند از تاريخ 15 شهريور ماه از طريق همين پايگاه اقدام نمايند. - نتايج اين مصاحبه ها از نيمه دوم مهر ماه از طريق همين پايگاه اطلاع رساني خواهد شد. - اين مصاحبه ها آخرين مرحله تكميل ظرفيت جذب بوده و بدين ترتيب موضوع آزمون استخدامي سال 90 شركت ملي نفت ايران به پايان مي رسد. * نتایج تكميل ظرفيت * > اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران
شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)
سلام پسر خوب چرا یک پست را این همه بار تکرار می کنی؟؟؟ نا سلامتی اینجا یک جامعه مجازی است. بابا اینجا هم باید به حقوق دیگران احترام گذاشت نه اینکه یک صفحه را اینقدر الکی پر کنید!!!!

Arbitrage

عضو جدید
شما بچه های ممتازین کدومتون و چه زمانی مصاحبه رفتین؟ shahedsheida تو کی رفتی مصاحبه؟ میلادجان تو کی رفتی؟ کمک کنید من پس فردا مصاحبه عقیدتی دارم...

سلام
شما در خرداد 91 که مرحله اول گزینش رفتین مگر عقیدتی نبود؟! پس چی بود؟

farkhaniii

عضو جدید
10 روز دیگه میشه 23 شهریور.
اگه اعزام برای اول مهر باشه من موندم با چی میخوایم بریم تا اونجا

با توجه به اتمام تابستان و بازگشت مسافرین نوروزی،حتی بلیط اتوبوس هم به سختی گیر میاد اون موقع چه برسه به قطار و یا هواپیما.

کسی از بچه ها از تاریخی که باید اونجا باشیم اطلاعی داره که بریم بلیط رزرو کنیم؟؟

آقای farkhani فکر کنم شما فرمودین بلیط تهیه کردین،درسته؟؟
میشه بپرسم از کجا و برای چه تاریخی؟

سلام
من سفارشش رو دادم که با توجه به شلوغی خطوط اهواز هنوز اوکی نشده

من بهشون گفتم پرواز مشهد به اهواز رو برای روزهای 31 شهریور یا 1 مهر اوکی کنه

miladeng1

عضو جدید

سلام من یه بار 7 خرداد رفتم بار دوم 8 مرداد
از من بیشتر سوال های مذهبی میپرسیدن. اسم مصاحبه کننده ها را نیمیدونم ولی بار دوم شخص بهتری بود. هر پاسخی که میدی نوشته میشه
دفعه دوم که من رفته بودم پاسخ ها رو نشونم داد ولی نامردی کرده بود اون طرف مثلا من حدیث ثقلین را پاسخ داده بودم نوشته بود بلد نبود
بنظر من از لحاظ مذهبی دست پر برو همه چی رابلد باش
از لحاظ سیاسی اگه فرد سیاسی نباشی زیاد گیر نیمدن چون قبلا آمار گرفتن
سوالات که پرسیده شده را مینویسم:
اول معرفی خود، خانواده، شغل آعضای خانواده...
عضو بسیج هستی؟ نام پایگاه؟ نام مسجد محل؟ نام امام جمعه؟
شکیات نماز؟ انواع غسل و با توضیح؟
راهپیمایی میری؟ چرا میری؟
مرجه تقلید؟
سوره هایی که سجده در آنها واجب هست؟
کذالک الله ربی در کجای نماز هست؟ مفهمومش چیست؟
روز بصیرت کی هست؟
اذان را بگو؟
.............

miladeng1

عضو جدید

تو اگه فردا بری با این وضعیت بیش از یک ماه دیگه هم باید صبر کنی چون جواب گزینش باید بیاد
جوا گزینش من با اول بعد دو ماه اومد بار دومی الان 36 روز شده نیومده در حالی که گفت دو هفته دیگه میدیم

controli

عضو جدید
دوستان من زنگیدم میگن مهر اعزام داریم.
باهاتون تماس میگیریم...
والا چی بگم...؟؟
اینا میگن...
کسی باز خبری داره ب ما هم بگه

controli

عضو جدید
من میگم شاید ماهارو ماهشهر نمیخوان بفرستند شاید اموزشیمون تهرانه.
چون همه برق ها موندند.

ehsan-control

عضو جدید
نمیدونم دوست عزیز

روی هیچ کاره این دوستان مسئول نمیشه حساب کرد.
من امروز برای بلیط قطار و هواپیما برای اهواز چک کردم که گفتن هیچکدوم جا نداره.

خدا کنه تهران باشه،باز برای تهران راحت تر میشه بلیط پیدا کرد.
واقعا مسخره ترین پروسه استخدامی در طول تاریخ رو ما داشتیم به خدا.

آخرین ویرایش:

farkhaniii

عضو جدید
من میگم شاید ماهارو ماهشهر نمیخوان بفرستند شاید اموزشیمون تهرانه.
چون همه برق ها موندند.

تهران دیگه چرا؟؟؟ نه بابا تهران نیست ! همه ماهشهر میریم !!!! بعدشم تو گروه های قبلی از بروبچ برقی هم بودن;)

Mohsen406

عضو جدید
تو اگه فردا بری با این وضعیت بیش از یک ماه دیگه هم باید صبر کنی چون جواب گزینش باید بیاد
جوا گزینش من با اول بعد دو ماه اومد بار دومی الان 36 روز شده نیومده در حالی که گفت دو هفته دیگه میدیم

اینطور که ناجور می شه
کاش تا قبل مهر تکلیف معلوم می شد که ببینیم واسه ترم مهر دانشگاه کلاس بگیریم یا نه

nima_4321

عضو جدید
سلام به همه دوستان
امروز یک sms به نفت و گاز پارس زدم . مشخصات دادم و راجع به تاریخ اعزام پرسیدم . عصر جواب دادن با این مضمون :
"تا ده روز دیگر اسامی گروه آخر حتماً اعلام می شود "
خب می شه نتیجه گرفت همه تومهر اعزامیم و آبان نیست ، ولی مساله اینه که چه تاریخی باید ماهشهر باشیم .
همین الان هم وسیله گیر نمی آید نه قطار ( تا اهواز ) ، نه هواپیما . . .
یکی از دوستان گفت : حالا اعلام کنن ، پیاده میریم ، تو سنگر می خوابیم :D

آخرین گروه ؟ فکر کنم اشتباه اس ام اس فرستادن . آخه به اندازه دو گروه و نیم دیگه هنوز نفرات باقی موندن . همه رو میخوان تو یه گروه بفرستن؟؟؟؟ مگه میشه ؟

mfd.online

عضو جدید
سلام به همه منتظران گروه چهارم . من امروز مجددا تماس گرفتم و پرسیدم که آیا اعزام گروه چهارم به تعویق افتاده یا نه . خانم شیبانی گفت که هیچ تعویقی در کار نیست و آموزش گروه چهارم طبق برنامه انجام خواهد شد.

shahedsheida

عضو جدید
سلام داداش
خرداد به ما فقط یک سری فرم دادن گفتن پر کنید بعش آمدن حقیقات محلی

عجب
نه ما همون موقع که رفتیم مصاحبه علمی فرم های گزینش رو پر کردیم
خدا آخر و عاقبت ممتازین رو به خیر کنه
پدری ازمون درآوردن که نگو

Mohsen406

عضو جدید
عجب
نه ما همون موقع که رفتیم مصاحبه علمی فرم های گزینش رو پر کردیم
خدا آخر و عاقبت ممتازین رو به خیر کنه
پدری ازمون درآوردن که نگو

چه جالب یعنی واسه یک فرم پر کردن کار مارو سه ماه عقب انداختن!!
ما اسفند رفتیم مثاحبه تخصصی و چهار ما بعد تازه رفتیم گزینش فرم پر کردیم!!!

ehsan-control

عضو جدید
سلام به همه منتظران گروه چهارم . من امروز مجددا تماس گرفتم و پرسیدم که آیا اعزام گروه چهارم به تعویق افتاده یا نه . خانم شیبانی گفت که هیچ تعویقی در کار نیست و آموزش گروه چهارم طبق برنامه انجام خواهد شد.

شماره این خانم چنده؟

کاش ازش میپرسیدی تاریخ دقیق اعزام بچه های مهر چه روزیه که واسه بلیط یه خاکی تو سرمون میکردیم

ehsan-control

عضو جدید
من از فردا برای یه هفته میرم سفر.

زیر این فشار و استرس واقعا نمیتونم تو خونه تحمل کنم. دیگه اعصاب برام نمونده.

امیدوارم وقتی برگشتم دیگه ازین وضعیت مسخره اومده باشیم بیرون.

آرزو میکنم این بلاتکلیفی که این آقایون با برنامه ریزیهاشون سر ما در آوردن سر بچه هاشون بیاد تا بفهمن چقدر بده این شرایط.
ای خدا

یا حق

nima-2

عضو جدید
درود بر دوستای نفت و گازی چه اونایی که دعوت به کار شدند چه اونایی که هنوز منتظرن قسمت نشد که ما بیایم نفت و گاز و سر از شرکت گاز در اوردیم . واقعا برا رفتن اینقدر عجله نکنید تعطیلاتتون لذت ببرین مخصوصا تو شرکتی مثل نفت و گاز که واقعا بینظمه هر چی دیرتر برین بهتره شاید شرایط اسکانش بهتر بشه و شاید پستای بهتری بهتون بدن . بنابراین از این فرصتا استفاده کنید که دیگه پیش نمیاد امیدوارم هر چی سریعتر دعوت به کار بشین تا از این بلاتکلیفی در بیاین ولی به این چیزا فکر نکنین و به این فکر کنین که تو این اوضاع بیکاری خرتون از پل گذشت . و مطمئن باشید تو شرکت نفت و گاز هر چی دیرتر برین شرایططون بهتر میشه و یه خوبی دیگه که داره اینه که شما سختی کار تو عسلویه رو تو زمستون میگذرونید . یعنی همون 6 ماه اول کار رو.

بالا