جام ملتهای آسیا .....دوحه 2011

وضعیت
موضوع بسته شده است.

khooshe

مدیر بازنشسته
حضور ليدرهاي تيم هاي ملي در برنامه زنده تلويزيوني

تلويزون الکاس در اقدامي جالب ليدرهاي تمامي تيم هاي شرکت کننده در جام ملت‌هاي آسيا را به برنامه زنده برد.
شبکه تلویزیونی الکاس که امتیاز پخش پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا را در اختیار دارد، ظهر امروز پنجشنبه برنامه ویژه ای را به طور زنده روی آنتن فرستاد که به لیدرهای تیم های ملی شرکت کننده در این مسابقات اختصاص داشت.

در این برنامه لیدرهایی حضور داشتند که هر چند به عنوان حامیان تیم های ملی کشورهای مختلف فعالیت می کنند اما مقیم قطر هستند. این لیدرها هر یک با همان لباس ها و شمایلی در تلویزیون حاضر شدند که در ورزشگاه حضور دارند و به تشویق تیم ملی فوتبال کشورشان می پردازند.

لیدری که به عنوان مشوق تیم ملی ایران در این برنامه زنده تلویزیونی حضور پیدا کرده بود در اقدامی جام پیراهن تنش را از پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران طراحی کرده بود و کلاه روی سرش نیز پرچم ایران بود.

پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا از روز 17 دیماه به میزبانی پنج ورزشگاه در قطر آغاز شده و روز نهم بهمن ماه با برگزاری دیدار فینال به کار خود پایان خواهد داد.

khooshe

مدیر بازنشسته
جاسم كرار:عراق با شش امتياز صعود مي كند

جاسم کرار معتقد است تيم ملي فوتبال عراق با وجود شکست مقابل ايران با 6 امتياز به مرحله‌ي يک چهارم نهايي جام ملت‌هاي آسيا صعود خواهد کرد.
بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي درباره‌ي ديدار مقابل ايران گفت: بازي خوب و جذابي را شاهد بوديم. ما در نيمه‌ي اول تيم برتر بوديم و ايران در نيمه‌ي دوم بهتر بازي کرد. هر دو تيم فرصت‌هاي خوبي داشتند، اما ايران از فرصت‌هايش بهتر استفاده کرد و پيروز شد.

کرار در ادامه درباره‌ي دلايل پيروزي ايران مقابل عراق عنوان کرد: فوتبال ايران يکي از بهترين‌هاي آسياست، چرا که ليگ قوي و سطح بالايي دارد.

کرار در پايان عراق را داراي شانس صعود دانست و گفت: کار ما هنوز تمام نشده و دو برد و شش امتياز صعود مي کنيم. فکر مي کنم ايران و عراق شانس اصلي صعود از گروه هستند.

تيم ملي فوتبال عراق که در نخستين ديدار مقابل ايران دو بر يک تن به شکست داد در دومين ديدار خود شنبه مقابل امارات به ميدان مي رود.

khooshe

مدیر بازنشسته
آماري از هفته اول جام ملت هاي آسيا

دیروز، جام ملت هاي آسيا هفتمين روز خود را پشت سر مي گذارد. آماري که بازيکنان حاضر در جام ملت ها در اين يک هفته از خود به جاي گذاشته اند را در زير مي خوانيد:
بهترین گلزنان : 2 گل
یوسف احمد- قطر
عبدالرزاق حسین- سوریه
تیم کیهیل- استرالیا
سرور جپاروف – ازبکستان
جا چئول کو- کره جنوبی
بیشترین پاس گل: 2 پاس
برت امرتون و لوک ویلکشیر- استرالیا

دروازه بانانی که گلی دریافت نکرده اند:
ماجد ناصر- امارات
ری میونگ گوک- کره شمالی
مارک شوارتزر- استرالیا
بیشترین شوت:
تیم کیهیل – استرالیا (8)
سباستین سوریا- قطر(8)
یوسف احمد- قطر(6)
بدرالمطاوا- کویت(6)
برت هولمان- استرالیا(6)
احمد خلیل- امارات(6)
پارک جی سونگ- کره جنوبی (6)
بیشترین شوت در چهارچوب:
تیم کیهیل- استرالیا (6)
یوسف احمد- قطر(4)
بدرالمطاوا- کویت(3)
جا چئول کو- کره جنوبی (3)
دنگ ژو ژیانگ- چین(3)

بیشترین خطا:
الکساندر گیرنیخ- ازبکستان(9)
سباستین سوریا- قطر(8)
یو های- چین (6)
عزیز بک حیدروف – ازبکستان(6)
تا ئه هوی کواک- کره جنوبی(6)
ژائو پنگ- چین (6)
بیشترین کارت زرد:
کیو بو- چین (2)
بیشترین قرار گرفتن در آفساید:
الکساندر گیرنیخ- ازبکستان(7)
تیم کیهیل- استرالیا(3)

khooshe

مدیر بازنشسته
كارشناسان داوري:عملكرد تركي قابل قبول نبود

کارشناس داوري فوتبال ايران با انتقاد از عملکرد محسن ترکي در ديدار تيم هاي ژاپن و سوريه ، شانسي براي قضاوت داور کشورمان در ادامه جام ملت هاي آسيا قايل نشد.
نوذر رودنيل پنجشنبه شب افزود: ترکي در نيمه اول با وجود استرسي که داشت قضاوت نسبتا خوبي را از خود به نمايش گذاشت.
وي ادامه داد: گل اولي که تيم ژاپن نيز وارد دروازه سوريه کرد خطا بود و ترکي به اشتباه اين گل را صحيح اعلام کرد.
کارشناس داوري فوتبال ايران در ادامه گفت: ترکي در اعلام پنالتي به نفع تيم سوريه کاملا اشتباه کرد و يک ضربه پنالتي نادرست را به سود اين تيم گرفت.
وي تصريح کرد: ترکي بايد در اين صحنه نظر کامراني فر را تاييد مي کرد و او به اشتباه دروازه بان ژاپن را نيز اخراج کرد.
وي در خصوص پنالتي اعلام شده به سود تيم فوتبال ژاپن اظهار داشت: پنالتي تيم ژاپن کاملا صحيح بود و ترکي به درستي پنالتي را اعلام کرد و به درستي نيز بازيکن سوريه را از زمين مسابقه اخراج نمود.
رود نيل خاطرنشان کرد: قضاوت ترکي در اين ديدار به هيچ عنوان مورد پسند نبود و اين داور نتوانست از اين فرصت مناسب به خوبي استفاده کند.
وي تاکيد کرد: ترکي براي ادامه جام ملت هاي آسيا شانسي ندارد و به احتمال فراوان او را به ايران باز خواهند گرداند.
محمد فنایی نيز در این خصوص گفت: مهاجم سوریه در آن صحنه صددرصد در آفساید بود و باید کمک داور به نشانه آفساید پرچم می زد. اینکه کمک داور پرچم زده و داور نظر خودش را در اعلام پنالتی تغییر نداده بحثی جدا است اما من در آن مورد اعتقادی به غیر از آفساید ندارم و اعلام پنالتی اشتباه بود.

وی افزود: فکر می کنم پنالتی که ترکی در دقیقه 82 به سود ژاپن گرفت، درست بود.

دیدار ژاپن و سوریه در چارچوب مرحله گروهی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا که ديشب در ورزشگاه سهیم بن حمد دوحه برگزار شد در پایان به برتری 2 بریک تیم ژاپن انجامید.

khooshe

مدیر بازنشسته
عمادرضا:انشاء‌الله ايران و عراق صعود مي‌كنند

عمادرضا گفت: اميدوارم ايران و عراق از گروه D جام ملت‌ها صعود کند.
مهاجم تيم ملي عراق در مورد باخت اين تيم از ايران در نخستين بازي از جام ملت‌هاي آسيا اظهار کرد: ‌به هر حال هر دو تيم در آن بازي خوب بازي کردند و اين قانون هميشگي فوتبال است که يک تيم يا مي‌برد و يا مي‌بازد. انشاء‌الله بازي بعدي را با پيروزي پشت سر مي‌گذاريم.

عمادرضا ادامه داد: ما در هر دو نيمه در برابر ايران خوب ظاهر شديم، اما مبعلي يک ضربه ايستگاهي بسيار زيبا زد و پيروزي را به ايران هديه کرد. من قبل از بازي هم به مربيان‌مان گفته بودم که بايد مراقب ضربه‌هاي ايستگاهي مبعلي باشيم.

وي در پاسخ به اين سوال که پيش‌بيني مي‌کند چه تيم‌هايي از اين گروه صعود خواهند کرد، گفت:‌ انشاء‌الله ايران و عراق صعود خواهند کرد.

عمادرضا همچنين در مورد وضعيت خود در شاهين بوشهر هم گفت: پس از جام ملت‌ها به اين تيم ملحق خواهم شد و هيچ مشکل مالي هم با شاهين ندارم.

مهاجم تيم ملي عراق در ارتباط با هوار‌ملا محمد گفت: هوار به من گفت که پس از جام ملت‌ها به ايران برمي‌گردد و براي استقلال بازي مي‌کند.

به گزارش ايسنا، مسوول رسانه‌يي تيم ملي عراق بازيکنان اين تيم را پس از شکست مقابل ايران ممنوع‌ المصاحبه کرده بود اما عمادرضا هم پس از درخواست‌هاي مکرر خبرنگاران ايراني حاضر شد که به سوالات جواب دهد.

khooshe

مدیر بازنشسته
اتوفيستر:ايران و عراق با كيفيت‌ترين بازي جام بود

اتوفيسترگفت: ديدار تيم‌هاي ايران و عراق با کيفيت‌ترين بازي جام ملت‌ها تا کنون بوده است.
سرمربي پيشين تيم‌هاي ملي کامرون و عربستان سعودي در جمع خبرنگاران ايراني در رابطه با ارزيابي‌اش از تيم ملي فوتبال ايران اظهار کرد:‌ تورنمنت خوبي در قطر در حال برگزاري است، اما فکر مي‌کنم که سطح تورنمنت زياد بالا نيست و از ميان بازي‌هايي که تا کنون انجام شده تنها بازي ايران و عراق از کيفيت قابل قبولي برخوردار بود.

وي ادامه داد:‌همه‌ي تيم‌ها دوست دارند که در اين گونه جام‌ها برنده شوند . تيمي مثل عربستان سعودي هميشه در جام ملت‌هاي آسيا مدعي بوده است. قانون فوتبال مي‌گويد که هميشه نمي‌توانيم. ببريم يک بار مي‌بريم و يک بار مي‌بازيم. ايران هم تيم خوبي دارد .

فيستر در مورد بازي ايران و عراق هم گفت:‌ در نيمه اول عراق بهتر بازي کرد، اما در نيمه دوم اين ايران بود که نبض بازي را در دست داشت. در ذهن من، ايران يکي از تيم‌هاي قدرتمند بوده است و من فکر مي‌کنم که امسال کره جنوبي هم شانس بالايي براي قهرماني داشته باشد.

فيستر افزود: من در مورد فوتبال ايران اطلاعات زيادي دارم. دوستان خوبي هم در اين کشور دارم. اصلا فوتبال زندگي من است و هميشه از کشورهاي مختلف پيشنهاد داشته‌ام و يک بار هم از ايران به من پيشنهاد دادند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نصیر زاده از تصمیم جنجالی ترکی دفاع کرد

نصیر زاده از تصمیم جنجالی ترکی دفاع کرد

هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری از تصمیم جنجالی محسن ترکی دفاع کرد.
نصیرزاده در این باره به خبرآنلاین گفت :« در آن صحنه چون پاس به عقب را بازیکن ژاپنی انداخته بود دیگر نمی توان گفت آفساید و تصمیم ترکی درست بوده است. به همین دلیل فکر می کنم اگر کامرانی فر پرچم زده ، اشتباه کرده است و داور خودش در این صحنه تصمیم بهتری داشته. اما درباره کارت قرمزی هم که به گلر ژاپنی داد فکر می کنم چون مهاجم سوری پشت به دروازه بود شاید می توانستند کارت زرد هم بدهند و اتفاقی نیفتد. »

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کدوم رو باور میکنید ........... همشهری یا خبر آنلاین !!!!!!!!!

شما کدوم رو باور میکنید ........... همشهری یا خبر آنلاین !!!!!!!!!

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که محسن ترکی در تمامی صحنه های حساس دیدار تیم های ژاپن و سوریه به اشتباه سوت زد.

هوشنگ نصیرزاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: ترکی باز هم با ایراد همیشگی که همان دادن کارت‌های زیاد است، اشتباه خود را تکرار کرد.
وی ادامه داد: ترکی با این اشتباه همیشگی، شانس خود را برای قضاوت در مسابقات بزرگ از دست خواهد داد.
کارشناس داوری فوتبال ایران درباره دیدار ژاپن و سوریه گفت: بازیکن تیم سوریه یک پاس در موقعیت آفساید فرستاده بود و ترکی نیز بدون توجه به تصمیم حسن کامرانی فر کمک داور خود به اشتباه به سود تیم سوریه اعلام پنالتی کرد.[گزارش دیدار ژاپن - سوریه]
وی تصریح کرد: از نکات جالب توجه این بود که دروازه بان ژاپن بین توپ و مهاجم قرار داشت و این به آن معنا است که توپ در اختیار مهاجم نیست و دست دروازه بان نیز در این صحنه زودتر به توپ رسید و ترکی در اخراج دروازه بان تیم ژاپن کاملا اشتباه کرد.
وی اظهار داشت: پنالتی اعلام شده به سود تیم ژاپن نیز در این مسابقه ناشی از انتخاب مسیر تنگ و باریک از سوی مهاجم ژاپنی بود و او در این صحنه یک نوع بزرگ نمایی انجام داد و بازهم ترکی به اشتباه یک پنالتی دیگر را اعلام کرد.
نصیرزاده خاطرنشان کرد: تصمیم ترکی در صحنه اخراج بازیکن سوریه نیز اشتباه بود.
وی افزود: ترکی که در فهرست داوران ایران نفر اول است با وجود گذشت چندین سال حضور در فهرست بین المللی هنوز نتوانسته اخطار های بی شماری که در یک مسابقه صادر می کند را در حد مطلوبی تعدیل کند.
کارشناس داوری فوتبال ایران در ادامه اظهار داشت: داوری او در این مسابقه در حد متوسط بود و در تمام صحنه های حساس به اشتباه سوت زد.
نصیرزاده گفت: با توجه به عملکرد محسن ترکی در این دیدار احتمال سپردن داوری به او در بازی های آینده جام ملتهای اسیا بسیار کم است.
وی تاکید کرد: دادن کارت در هر صحنه برای یک داور یک ایراد بزرگ به حساب می آید.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: روشن ایرماتوف در بازی حساس و پر برخورد ایران و عراق با دادن یک کارت زرد هنر اداره کردن بازی را به خوبی نشان داد

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری از تصمیم جنجالی محسن ترکی دفاع کرد.
نصیرزاده در این باره به خبرآنلاین گفت :« در آن صحنه چون پاس به عقب را بازیکن ژاپنی انداخته بود دیگر نمی توان گفت آفساید و تصمیم ترکی درست بوده است. به همین دلیل فکر می کنم اگر کامرانی فر پرچم زده ، اشتباه کرده است و داور خودش در این صحنه تصمیم بهتری داشته. اما درباره کارت قرمزی هم که به گلر ژاپنی داد فکر می کنم چون مهاجم سوری پشت به دروازه بود شاید می توانستند کارت زرد هم بدهند و اتفاقی نیفتد. »

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که محسن ترکی در تمامی صحنه های حساس دیدار تیم های ژاپن و سوریه به اشتباه سوت زد.

هوشنگ نصیرزاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: ترکی باز هم با ایراد همیشگی که همان دادن کارت‌های زیاد است، اشتباه خود را تکرار کرد.
وی ادامه داد: ترکی با این اشتباه همیشگی، شانس خود را برای قضاوت در مسابقات بزرگ از دست خواهد داد.
کارشناس داوری فوتبال ایران درباره دیدار ژاپن و سوریه گفت: بازیکن تیم سوریه یک پاس در موقعیت آفساید فرستاده بود و ترکی نیز بدون توجه به تصمیم حسن کامرانی فر کمک داور خود به اشتباه به سود تیم سوریه اعلام پنالتی کرد.[گزارش دیدار ژاپن - سوریه]
وی تصریح کرد: از نکات جالب توجه این بود که دروازه بان ژاپن بین توپ و مهاجم قرار داشت و این به آن معنا است که توپ در اختیار مهاجم نیست و دست دروازه بان نیز در این صحنه زودتر به توپ رسید و ترکی در اخراج دروازه بان تیم ژاپن کاملا اشتباه کرد.
وی اظهار داشت: پنالتی اعلام شده به سود تیم ژاپن نیز در این مسابقه ناشی از انتخاب مسیر تنگ و باریک از سوی مهاجم ژاپنی بود و او در این صحنه یک نوع بزرگ نمایی انجام داد و بازهم ترکی به اشتباه یک پنالتی دیگر را اعلام کرد.
نصیرزاده خاطرنشان کرد: تصمیم ترکی در صحنه اخراج بازیکن سوریه نیز اشتباه بود.
وی افزود: ترکی که در فهرست داوران ایران نفر اول است با وجود گذشت چندین سال حضور در فهرست بین المللی هنوز نتوانسته اخطار های بی شماری که در یک مسابقه صادر می کند را در حد مطلوبی تعدیل کند.
کارشناس داوری فوتبال ایران در ادامه اظهار داشت: داوری او در این مسابقه در حد متوسط بود و در تمام صحنه های حساس به اشتباه سوت زد.
نصیرزاده گفت: با توجه به عملکرد محسن ترکی در این دیدار احتمال سپردن داوری به او در بازی های آینده جام ملتهای اسیا بسیار کم است.
وی تاکید کرد: دادن کارت در هر صحنه برای یک داور یک ایراد بزرگ به حساب می آید.
کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: روشن ایرماتوف در بازی حساس و پر برخورد ایران و عراق با دادن یک کارت زرد هنر اداره کردن بازی را به خوبی نشان داد
از این دو خبر واقعا کدوم درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی ورزش و مردم دید ؟

کسی ورزش و مردم دید ؟

سلام بچه ها الآن که نه چند دقیقه پیش خسروی در مورد قضاوت ترکی اظهار نظر کرد .............. اول گفت که قرار نبود ترکی بره :surprised: و یک دفعه این چنین شد .................. تصمیمات آقای ترکی رو همه درست دونست الی صحنه اخراج بازیکن سوریه ............... و وقتی تصاویر به آهستگی نشون داده شد ............. معلوم شد پای بازیکن ژاپن به توپ خورده و تصمیم ترکی بسیار عجولانه بود ...............

در مورد پنالتی به سود ژاپن گفت به نظر نمیاد پنالتی باشه ولی جایگیری داور خوبه و به نظر پنالتی گرفتنش محتمل تره !!!!!!!!!!

در مورد پنالتی سوریه نیز گفت ................ آقای کامرانیفر نمیتونسته ببینه که آیا بازیکن ژاپن زده یا سوریه بنابراین نظر آقای ترکی درست ترین بود

این سایتم نظرات جالبی داره http://www.davaran.ir/

ecmn_ec

عضو جدید
سلام بچه ها الآن که نه چند دقیقه پیش خسروی در مورد قضاوت ترکی اظهار نظر کرد .............. اول گفت که قرار نبود ترکی بره :surprised: و یک دفعه این چنین شد .................. تصمیمات آقای ترکی رو همه درست دونست الی صحنه اخراج بازیکن سوریه ............... و وقتی تصاویر به آهستگی نشون داده شد ............. معلوم شد پای بازیکن ژاپن به توپ خورده و تصمیم ترکی بسیار عجولانه بود ...............

در مورد پنالتی به سود ژاپن گفت به نظر نمیاد پنالتی باشه ولی جایگیری داور خوبه و به نظر پنالتی گرفتنش محتمل تره !!!!!!!!!!

در مورد پنالتی سوریه نیز گفت ................ آقای کامرانیفر نمیتونسته ببینه که آیا بازیکن ژاپن زده یا سوریه بنابراین نظر آقای ترکی درست ترین بود

این سایتم نظرات جالبی داره http://www.davaran.ir/

حتی اگه پای بازیکن ژاپن به توپ خورده باشه بازم کارت قرمز اشتباه بود
در هر صئرت اخراج بازیکن سوری اشتب بود

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این دو خبر واقعا کدوم درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا ما که نمیدونیم کدوم درست تره ............... ولی همشهری از ایرنا خبرشو گرفته .............

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-273/8910222902222243.htm

اینم خبر آنلاین .............
http://www.khabaronline.ir/news-123077.aspx

میگم نکنه جدی دو تا نصیر زاده داریم و ما بی خبریم !!!!!!!!

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگه پای بازیکن ژاپن به توپ خورده باشه بازم کارت قرمز اشتباه بود
در هر صئرت اخراج بازیکن سوری اشتب بود

پای بازیکن ژاپن به توپ خورده دیگه ............... مثلا یادت نیس بازی رم و میلان یه همچین صحنه ای بود توتی توپ رو لمس کرد بعد بازی کردن و گلم زدن داورم گل رو درست اعلام کرد ....................... گفته میشه ساعت یک معلوم میشه نظرات ترکی از دید کمیته داوران ای اف سی درست بوده یا نه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضاوت ترکی مورد تایید شبکه های ورزشی کشورهای حاشیه نشین خلیج فارس

قضاوت ترکی مورد تایید شبکه های ورزشی کشورهای حاشیه نشین خلیج فارس

تمجید تصمیم شجاعانه ترکی توسط کارشناسان داوری شبکه الجزیره اسپرت

شبکه تلویزیونی الجزیره اسپرت
پس از بازی تیم‌های ژاپن و سوریه که با پیروزی سامورایی‌ها همراه شد، صحنه‌های داوری را به کارشناسی گذاشت.
با پخش تصاویر آهسته‌ ضربه پنالتی به سود سوریه، ابتدا آفساید نبودن این موقعیت مورد تأیید قرار گرفت و سپس پنالتی گرفته شده از سوی ترکی را کارشناسان تأیید کردند.
کارشناس داوری این شبکه تلویزیونی، ترکی را مورد تمجید و تحسین قرار داده و تصمیم وی را شجاعانه خواند.
در ادامه کارشناسان روی صحنه پنالتی ژاپن به جمع بندی نرسیده و تأیید یا عدم تأیید آن را لازمه بررسی بیشتر دانستند.

همچنین تصاویر مربوط به صحنه‌ی پنالتی بارها به صورت آهسته پخش شد. تلویزیون شبکه دوبی اسپورت با کشیدن دایر‌ه‌ی قرمز دور توپ، نشان داد که مدافع ژاپن به توپ ضربه زده و این صحنه آفساید نبوده است.

ترکی در این بازی جنجالی، ۲ کارت قرمز به بازیکنان ژاپن و سوریه نشان داد.
اما این همه ماجرا نبود و با سوت پایان بازی، کادر فنی تیم ملی سوریه و در رأس آنها سرمربی این تیم، تیتا والری به سمت ترکی حمله‌ور شدند که این مسأله منجر به آن شد تا نیروهای حفاظتی و امنیتی حاضر در ورزشگاه القطر با اسکورت داور و کمک‌های وی، آنها را از زمین بازی خارج کنند.
همچنین زمانی که در پایان بازی، بازیکنان برای انجام بازی جوانمردانه در میانه میدان جمع شدند، برخی از بازیکنان سوریه به ترکی اهانت کردند.

تصاویر این حرکت ناجوانمردانه مثلا ورزشکاران سوری در سایت خبر آنلاین است

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبری غیر قابل باور !!!!!!

خبری غیر قابل باور !!!!!!

طی تماس تلفنی که یکی از اعضای سایت داوران در ساعت ۱۲ به وقت تهران با محسن ترکی برقرار کرد، مشخص شد تمامی تصمیمات داور بازی در دیدار تیم های سوریه – ژاپن از سری مسابقات جام ملت های آسیا درست بوده است.
در جلسه ای که امروز صبح با حضور تیم داوری بازی دیشب، ناظران، کارشناسان و مسئولین ای اف سی برگزار گردید، مشخص شد تمامی تصمیمات در صحنه های حساس توسط داور به درستی اتخاذ شده است.:surprised::D;):smile:
همچنین در این جلسه تیم داوری خصوصا داور وسط مورد تشویق و تجمید ناظران و مسئولان AFC قرار گرفت.
لازم به ذکر است که داوران ایرانی در شرایط بسیار خوب و طبق روال عادی مشغول تمرینات خود هستند.

اینم لینکش ............. چون من خودم باورم نمیشه باری شما هم میزارم :D

http://www.davaran.ir/category/%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%88%d8%b1%db%8c/

و http://referee1.persianblog.ir/post/170

امیدواریم که درست باشه اخبار .................. باید دید

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
كره‌جنوبي و استراليا امتيازات را تقسيم كردند

ديدار تيم‌هاي استراليا و كره‌جنوبي در روز دوم مسابقات گروه سوم جام ملت‌هاي آسيا از ساعت 16:45 دقيقه در ورزشگاه 25 هزار نفري ثاني بن جاسم با حضور 15 هزار و 526 هوادار برگزار شد.
كره‌اي‌ها در نيمه اول پس از چندين حمله در دقيقه 24 توسط كو جا چئول به گل دست يافتند. چئول زننده هر 3 گل كره‌جنوبي در اين دوره است و با اين گل توانست در صدر بهترين گلزن جام بايستد.
بازيكنان كره پس از گل نيز همچنان حملات خود را ادامه دادند و در مقابل نيز مهاجمان استراليا در دقايق پاياني نيمه اول چندين موقعيت روي دروازه جونگ سونگ ريونگ به وجود آوردند، اما در پايان 45 دقيقه اين كره‌اي‌ها بودند كه برتري را از آن خود كردند.
در نيمه دوم نيز چشم‌بادامي‌ها توپ و ميدان را در اختيار داشتند، اما شاگردان هولگر اوسيك در معدود حملات خود در اين نيمه توانستند توسط مايل جديناك در دقيقه 62 به گل تساوي برسند. جديناك اولين گل ملي خود را در نوزدهمين بازي ملي‌ خود به ثمر رساند.
بازيكنان كره‌جنوبي پس از گل تساوي به حملات خود افزودند، اما نتوانستند دروازه مارك شوارتزر را براي بار دوم باز كنند و دومين ديدار خود را با نتيجه يك بر يك به پايان رساندند.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تغییر نظر آشکار هوشنگ نصیرزاده در مورد قضاوت بازی سوریه و ژاپن

تغییر نظر آشکار هوشنگ نصیرزاده در مورد قضاوت بازی سوریه و ژاپن

آقا ما که نمیدونیم کدوم درست تره ............... ولی همشهری از ایرنا خبرشو گرفته .............

http://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-273/8910222902222243.htm

اینم خبر آنلاین .............
http://www.khabaronline.ir/news-123077.aspx

میگم نکنه جدی دو تا نصیر زاده داریم و ما بی خبریم !!!!!!!!
بچه ها این خبرها رو که از اول صبح یادتونه ............... هر دو خبرگزاری درست گفتن ............. هوشنگ خان تصمیمشو عوض کرده بود

ببینید ..........

هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری فوتبال با تغییر نظر خود از تصمیم جنجالی محسن ترکی دفاع کرد.
نصیرزاده در این باره گفت :« در آن صحنه چون پاس به عقب را بازیکن ژاپنی انداخته بود دیگر نمی توان گفت آفساید و تصمیم ترکی درست بوده است. به همین دلیل فکر می کنم اگر کامرانی فر پرچم زده ، اشتباه کرده است و داور خودش در این صحنه تصمیم بهتری داشته. اما درباره کارت قرمزی هم که به گلر ژاپنی داد فکر می کنم چون مهاجم سوری پشت به دروازه بود شاید می توانستند کارت زرد هم بدهند و اتفاقی نیفتد.»
پس آخرین خبر خبر خبر آنلاین بوده .................. اینم لینک ....... http://www.davaran.ir/

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آقا محسن خوب برای خودش مشهور شدا

این آقا محسن خوب برای خودش مشهور شدا

رضا غیاثی اظهار داشت: هم اکنون به من خبر دادند که هانی بلان ناظر قطری ژاپن و سوریه تمام تصمیمات محسن ترکی داور ایرانی دیدار ژاپن و سوریه را تایید کرد و به این داور نمره قبولی داد.
وی ادامه داد: این خبر باعث خوشحالی جامعه داوری است و امیدواریم ترکی در بازی‌های آینده و حساس نیز قضاوت‌های خوبی را از خود به نمایش بگذارد. تنها ایرادی که از ترکی گرفته شده اخراج بازیکن سوریه‌ای بود ولی سایر تصمیمات او مورد تایید قرار گرفته است.
داوود رفعتی یکی دیگر از کمک‌داوران ایرانی نیز، عنوان کرد: من هم اکنون از علیرضا فغانی که در قطر حضور دارد، سؤال کردم و او به من گفت در جلسه کمیته داوران تمامی تصمیمات محسن ترکی مورد تایید ناظر قطری قرار گرفته :smile:و این داور قضاوت خوبی را انجام داده است. ضمن اینکه عملکرد حسن کامرانی‌فر نیز مورد تایید است و او به خوبی وظیفه‌اش را انجام داده:smile: اما او در موقعیتی نبوده که ببیند کدام بازیکن پاس را به مهاجم سوریه‌ای داده است. بنابراین عملکرد ترکی و کامرانی‌فر مورد تایید ناظران داوران مسابقه ژاپن و سوریه قرار گرفت.

واقعا تبریک میگم ......... واقعا تبریک :smile:

دیگه فکر کنم بایستی بر خبر صحه گذاشت

آراز ائل سس

اخراجی موقت
اینجا یکیشون اشتباه کرده
یا داور یا کمکش
چون کمک گفت آفساید
درزم کار تیم داوری بسیار هم افتضاح بود
اوناییکه یک شبه تصمیمشون رو عوض میکنن معلومه که کارشناس هم نیستن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا یکیشون اشتباه کرده
یا داور یا کمکش
چون کمک گفت آفساید
درزم کار تیم داوری بسیار هم افتضاح بود
اوناییکه یک شبه تصمیمشون رو عوض میکنن معلومه که کارشناس هم نیستن
دوست عزیز ناظر بازی فرمودن ............ دقت کن در مورد کامرانی فرم فرمودن .......... صفحه قبلم هست تازه ................ واقعا که

احسنت به هوشنگ نصیر زاده که مثل یه مرد ترسی نداره که بگه اشتباه کرده و براش مهمترین چیز حقانیت هست
زنده باد

khooshe

مدیر بازنشسته
هري كيول:هرگز بازي مقابل ايران در سال ‌97 را فراموش نمي‌كنم

بازيکن تيم استراليا گفت: بازي در مقابل تيم ملي ايران برايم لذت‌بخش است و دوست دارم اين آزمايش را دوباره در برابر اين تيم داشته باشم.
هري کيول پس از تساوي يک بر يک تيم هاي ملي فوتبال استراليا و کره جنوبي در گروه سوم جام ملت هاي آسيا گفت: بازي مقابل تيم‌هاي بزرگ آسيا مثل ايران برايم خيلي لذت‌بخش است و دوست دارم دوباره چنين آزمايشي را در زندگي‌ام داشته باشم. عاشق فوتبال هستم و به همين دليل با هيجان و انگيزه بالا در تمامي مسابقه‌ها شرکت مي‌کنم. مسابقه دادن با تيم‌هايي مثل ايران، ژاپن و کره که از بزرگان فوتبال آسيا هستند، براي هر تيم و هر بازيکني لذت‌بخش است. هيچ وقت بازي مقابل ايران در سال 97 را فراموش نمي‌کنم. در آن بازي ايران با پشت سر گذاشتن استراليا به جام جهاني فرانسه رفت و با خوشحالي زيادي که براي مردم ايران به ارمغان برد، آن بازي را براي مردم ايران تاريخي کرد. آن بازي براي من فراموش‌شدني نيست.

هري کيول درباره بازي در برابر کره جنوبي نيز گفت: بازي خوبي بود و خودم از بازي بسيار لذت بردم. نتيجه مساوي شد و به نظر من نتيجه بدي نيست. يک امتياز باارزش را گرفتيم و با اين امتياز مي‌توانيم جايگاه خودمان را در جدول حفظ کنيم و با خيالي راحت‌تر در بازي بعد براي صعود بجنگيم. اگر به ماهيت اين نتيجه نگاه کنيم، هم براي ما و هم براي کره نتيجه خوبي بود اما دو تيم مستحق پيروزي بودند. حالا اين بازي تمام شده و با همه اتفاق‌هايي که داشت، ما بايد سعي کنيم که به بازي بحرين فکر کنيم.

وي افزود: بازي بسيار مشکلي با تيم بحرين داريم و نمي‌دانم در آن بازي چه اتفاقي خواهد افتاد. بحرين تيمي غير قابل پيش‌بيني است فقط بايد راحت و آسوده باشيم که بازي با کره را به اين تيم واگذار نکرديم.

کيول در ارتباط با احتمال رويارويي با ايران در دور بعدي مسابقه‌ها نيز بيان کرد: دوست ندارم از هم اکنون روي بازي با ايران تمرکز کنم. اگر از اين گروه صعود کنيم و با ايران روبه‌رو شويم، راحت‌تر مي‌توانم درباره بازي با ايران صحبت بکنم. پس بهتر است پس از مشخص شدن تکليف‌مان براي صعود به مرحله يک چهارم روي آن بازي تمرکز کنيم.

وي ادامه داد: بخش عظيمي از احتمال رويارويي ايران و استراليا در مرحله يک چهارم جام پانزدهم ملت‌هاي آسيا به بازي بعدي ما با تيم بحرين بستگي دارد و اميدوارم ما بتوانيم در آن بازي به پيروزي برسيم و با خيالي راحت‌تر به دور بعدي مسابقه‌ها فکر کنيم اما به نظر من بازي دوباره با تيم ملي ايران بسيار لذت‌بخش و پرهيجان مي‌شود.

khooshe

مدیر بازنشسته
صحنه هاي جذاب ديدار استراليا و کره جنوبي (عکس)

دیدار تیمهای فوتبال استرالیا و کره جنوبی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

khooshe

مدیر بازنشسته

بحرین 5 _ هند 2
پيروزي پرگل بحرين برابر هند/درخشش عبدالعطيف با 4 گل

بحرين با درخشش اسماعيل عبدالعطيف توانست هند را با نتيجه 5 بر 2 شکست دهد.

ديدار بازنده‌هاي روز نخست گروه سوم رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا با برتري بحرين همراه بود. دو تيم بحرين و هند در ورزشگاه السد به قضاوت محمد سوبخيدين به ديدار هم رفتند که در پايان برتري 5 بر 2 از آن بحرين بود. در اين مسابقه فوزي عايش در دقيقه 8 و از روي نقطه پنالتي براي بحرين گلزني کرد. در ادامه اسماعيل عبدالعطيف چهار بار ديگر در دقايق 16، 19، 35 و 78 براي بحرين گلزني کرد تا اين تيم با نتيجه 5 بر 2 دومين بازي خود را در جام ملت‌هاي آسيا با برد پشت سر بگذارد. دو گل هند را هم سينگ (9) و سانيل چتري (52) به ثمر رساندند. عبدالعطيف با 4 گلي که در اين بازي به ثمر رساند، بهترين بازيکن ميدان نيز شناخته شد. اين ديدار يک اخراجي هم داشت و آن فوزي عايش از تيم بحرين بود. به اين ترتيب بحرين با سه امتياز ديدار برابر هند به صعود به دور بعد رقابت‌ها تا اندازه‌اي اميدوار شد. ديدار برابر استراليا در روز سوم رقابت‌هاي گروه سوم مي‌تواند سرنوشت صعود يا سقوط اين تيم را رقم بزند.
بحرين 5
فوزي عايش (8، پنالتي)، اسماعيل عبدالعطيف (16، 19، 35 و 78)
هند 2
سينگ (9)، چتري (52)
بحرين: محمد منصور عبدالله، عبدالله مرزوق، ابراهيم علي مشخص، حامد العنزي، سلمان عيسي غلوم، عبدالله اسماعيل، فوزي عايش، عبدالوهاب الصفي، اسماعيل عبدالعطيف، عبدالله عدنان الدکيل (محمود عبدالرحمان، 67) (داود سعد، 83)، جيسي جان (عبدالله بابا فتادي، 78)
هند: سوبراتا پل، ايرونگبانگ سينگ، گورامانگي سينگ، انور علي، انکي پراديب (رافد محمد، 74)، کليماکس لورنس، رحيم نبي، استيو دياز، رندي سينگ، سانيل چتري، آپيشک ياداف (کومار موندال، 74)

** کارت زرد:
فوزي عايش از بحرين
استيون دياز از هند
** کارت قرمز:
فوزي عايش از بحرين

khooshe

مدیر بازنشسته
هيجان فراوان هواداران هندي در ورزشگاه دوحه(عکس)

هندی ها شاید حرف زیادی برای گفتن دررقابتهای جام ملتهای آسیا نداشته باشد اما تماشاگران این تیم باهیجان و شور و شوق فراوانی به تشویق تیمشان می پردازند.در اینجا می توانید تعدادی از تصاویر هواداران حاضر در ورزشگاه در جریان دیدار هند- بحرین در دور دوم رقابتهای مرحله گروهی در گروه سی را تماشا کنید:

1

یکی از هواداران تیم ملی هند که پرچم این کشور را برروی صورتش نقاشی کرده است

هندی ها امیدهای فراوانی دارند تا بتوانند در آینده حرفهای بیشتری در دنیای فوتبال برای زدن داشته باشند.

khooshe

مدیر بازنشسته
فيفا:ايران با احتياط به مصاف كره شمالي مي رود

فدارسيون بين المللي فوتبال (فيفا)‌ جمعه شب گزارش داد:تيم ملي فوتبال ايران با احتياط دومين ديدار خود درمرحله مقدماتي جام ملت هاي آسيا را مقابل کره شمالي برگزار مي کند.
درگزارش فيفا آمده است:قهرمان سه دوره جام ملت‌هاي آسيا مطمئن است که مي تواند پس از 35 سال به مقام قهرماني اين جام دست يابد اما عصر فردا (شنبه) با احتياط برابر تيم کره شمالي قرار مي گيرد تا با صدرنشيني گام به مرحله دوم رقابت ها بگذارد.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت :‌ بازيکنان به دليل پيروزي مقابل مدافع عنوان قهرماني بسيار خوشحال و با انگيزه اند.
افشين قطبي با بيان اينکه بازيکنان ايراني از اعتماد به نفس بالايي برخوردارند، افزود:‌ آنان مي توانند براي آينده خود تصميم بگيرند.
تيم ملي فوتبال ايران در نخستين ديدار خود در مرحله مقدماتي جام ملت هاي آسيا با نتيجه دو بر يک از سد رقيب ديرينه خود عراق گذشت و در صدر گروه چهارم ايستاد. اين تيم عصر فردا در دومين ديدارش مقابل تيم کره شمالي قرار مي گيرد که تاکنون مقابل اين تيم تن به شکست نداده است.
تيم ايران در مجموع 16 ديدار رسمي برابر کره شمالي برگزار کرده است که حاصل آن 13 پيروزي و سه تساوي بوده است.
قطبي اظهار داشت:به طورحتم پيروزي مقابل تيمي که از جام جهاني بازگشته، آسان نيست و بازيکنان بايد هوشيارانه مقابل کره شمالي صف آرايي کنند.
وي درباره شناخت از تيم ملي کره شمالي گفت :‌ رويارويي با کره شمالي دشوار است زيرا آرايش اين تيم براساس تاکتيک هاي تدافعي است، بازيکنان کره شمالي بسيار جنگنده و در ضدحملات براي هر تيمي خطرناکند.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران افزود :‌ کره شمالي مي تواند براي هر تيمي مشکل ايجاد کند.معتقدم اگر بازيکنان تاکتيک هاي کادر فني را در زمين اجرا کنند،تيم ايران هر سه امتياز بازي را از آن خود مي کند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.