برای قبولی تو کنکور کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید(دولتی) چه کنم؟

pooooooya

کاربر فعال
باسلام از دوستان یه سوال داشتم اینکه به نظر شما با توجه به اینکه تا کنکور 2 ماه مونده روال درس خوندنم چطور باشه و از کی شوع به جمع بندی دروس کنم بادر نظر گرفتن اینکه 7 ماه هست که روزی میانگین 3 تا 4 ساعته که مطالعه دارم

pooooooya

کاربر فعال
اینم یه خبر مربوط به دانشجویان علمی کاربردی از سایت سنجش بد نیست که بدونید

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌ وسيله به اطلاع كليه دانش‌آموختگان دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي – كاربردي كه درآزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال1389 ثبت‌نام نموده‌اند، مي‌رساند با توجه به نامه شماره 410/21/22 مورخ 16/1/89 شوراي برنامه‌ريزي آموزش عالي، مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/88 شوراي فوق، شامل دانش‌آموختگان دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي نمي‌گردد. لذا متن مصوبه فوق‌الذكر به صورت زير اصلاح مي‌گردد:
" چنانچه معدل دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته، داراي مجوز رسمي از شوراي گسترش آموزش عالي بين 10 تا 99/13 باشد و درصورت قبولي در دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي، بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال، مطابق سرفصل مصوب رشته قبولي، به عنوان دروس جبراني بگذرانند تا به جاي مدرك پيش دانشگاهي آنان ملاك عمل قرار گيرد. بديهي‌است مدت مذكور به سنوات مجاز تحصيل دانشجو افزوده خواهد شد."
لذا مفاد اطلاعيه دوشنبه 27/2/89 درخصوص دانش آموختگان دوره هاي پودماني "كان لم يكن" تلقي مي‌گردد

mohsen64

عضو جدید
اینم یه خبر مربوط به دانشجویان علمی کاربردی از سایت سنجش بد نیست که بدونید

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌ وسيله به اطلاع كليه دانش‌آموختگان دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي – كاربردي كه درآزمون‌ كارداني به كارشناسي‌ ناپيوسته‌ سال1389 ثبت‌نام نموده‌اند، مي‌رساند با توجه به نامه شماره 410/21/22 مورخ 16/1/89 شوراي برنامه‌ريزي آموزش عالي، مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/88 شوراي فوق، شامل دانش‌آموختگان دوره‌هاي پودماني دانشگاه جامع علمي- كاربردي نمي‌گردد. لذا متن مصوبه فوق‌الذكر به صورت زير اصلاح مي‌گردد:
" چنانچه معدل دانش‌آموختگان دوره‌هاي كارداني پيوسته، داراي مجوز رسمي از شوراي گسترش آموزش عالي بين 10 تا 99/13 باشد و درصورت قبولي در دوره كارشناسي ناپيوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالي، بايد 24 واحد درسي را طي دو نيمسال، مطابق سرفصل مصوب رشته قبولي، به عنوان دروس جبراني بگذرانند تا به جاي مدرك پيش دانشگاهي آنان ملاك عمل قرار گيرد. بديهي‌است مدت مذكور به سنوات مجاز تحصيل دانشجو افزوده خواهد شد."
لذا مفاد اطلاعيه دوشنبه 27/2/89 درخصوص دانش آموختگان دوره هاي پودماني "كان لم يكن" تلقي مي‌گردد

آره دیگه، هر مصوبه ای که میدن دودش تو چشم هنرستانی های بیچاره می ره.
اصلا چرا باید هنرستان مقطع پیش دانشگاهی نداشته باشد؟ مگر به گفته خود مسئولین، آموزش تا پایان مقطع متوسطه، رایگان و بر عهده وزارت آموزش و پرورش نیست؟ آیا مسئولین به این نکته فکر کرده اند که با توجه به اینکه اغلب دانشگاهها شهریه ای هستند بار مالی شهریه این 24 واحد درس بر دوش دانشجو می افتد، در حالی که این 24 واحد باید در دوران متوسطه تدریس می شد که باید رایگان ارائه می شد؟

mohsen64

عضو جدید
با یه حساب سرانگشتی میتونیم بفهمیم که هنرستانی ها با احتساب 5 ترم تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته و حداقل 6 ترم تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته، در طول 11 ترم موفق به دریافت مدرک لیسانس می شوند،در حالی که لیسانس 8 ترمه اونم مهندسی نه مثل مدرکهای ما که معلوم نیست بالاخره چیه .
این رو بهش میگن فرصت برابر برای تمام دانش آموزان مقطع متوسطه همراه با نهایت عدالت آموزشی که مسئولین همیشه میگن.

mb5324

عضو جدید
آقا من که متوجه نشدم
با احتساب این مصوبه من که علمی کاربردی پودمانی هستم بالاخره باید 24 واحد بخونم یا نه ؟
الان اینقدر استرسم بالاست که اصلا این نامه بازی های وزارت علوم رو نمیفهمم
تورو خدا نگید که باید بخونم
تا همینجا هم 3 سال مارو واسه کاردانی الاف کردن

mohsen64

عضو جدید
آقا من که متوجه نشدم
با احتساب این مصوبه من که علمی کاربردی پودمانی هستم بالاخره باید 24 واحد بخونم یا نه ؟
الان اینقدر استرسم بالاست که اصلا این نامه بازی های وزارت علوم رو نمیفهمم
تورو خدا نگید که باید بخونم
تا همینجا هم 3 سال مارو واسه کاردانی الاف کردن

اگه طبق این اطلاعیه بخوایم حساب کنیم ، خیر ، شامل شما نمی شود. البته اگه باز اصلاحیه ندن.

mashti

عضو جدید
با یه حساب سرانگشتی میتونیم بفهمیم که هنرستانی ها با احتساب 5 ترم تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته و حداقل 6 ترم تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته، در طول 11 ترم موفق به دریافت مدرک لیسانس می شوند،در حالی که لیسانس 8 ترمه اونم مهندسی نه مثل مدرکهای ما که معلوم نیست بالاخره چیه .
این رو بهش میگن فرصت برابر برای تمام دانش آموزان مقطع متوسطه همراه با نهایت عدالت آموزشی که مسئولین همیشه میگن.
شما چه جوری حساب کردی؟
کاردانی رو که میشه تو 4 ترم تموم کرد کارشناسی هم همچنین تازه اگه تغییر رشته ندی کلی واحد تطبیق میخوره یه خورده زرنگ باشی جفتش تو 8 ترم تموم میشه

من و دوستام کلاسای مدرسان رو رفتیم، البته استادای درس علم موادو ادبیات و زبانش به هیچ دردی نمی خورن کتاباشم خوب بخونی کافیه همگی ما جواب گرفتیم رتبه من 269 تو زیر گروه ماشین ابزار شد که رشته خودم بود و براش خونده بودم
از کتابای درسی فنی و حرفه ای هم غافل نشو که منبع هستن
خوب بخون ،به خدا توکل کن ، کمک درسی هم خواستی،رو من حساب کن
موفق باشی

سلام اولا ازتون بخاطر راهنماییوتون تشکر میکنم . من محمدم امسال میخوام واسه سراسری امتحان بدم(ماشین ابزار) یه خواهش ازتون داشتم میشه یه کم بیشتر راهنمایم کنین. ادرس ایمیلم:taram2012@gmail.com

mb5324

عضو جدید
یه سوال از اونایی که سال های قبل توی آزمون های مدرسان شرکت کردن
چقدر میشه به تخمینی که مدرسان توی جوابه کنکور های آزمایشی میزنه دل بست ؟

pooooooya

کاربر فعال
سلام دوست عزیز من هم مثل شما برای کاردانی به کارشناسی ساخت و تولید میخونم این ایدی منه اگه خواستی اد کن تا بیشتر با هم صحبت کنیم p_b72

mohsen64

عضو جدید
شما چه جوری حساب کردی؟
کاردانی رو که میشه تو 4 ترم تموم کرد کارشناسی هم همچنین تازه اگه تغییر رشته ندی کلی واحد تطبیق میخوره یه خورده زرنگ باشی جفتش تو 8 ترم تموم میشه

طبق سرفصل تعریف شده وزارت علوم، مقطع کاردانی 80 واحد درسی و در 5 ترم است و مقطع کارشناسی ناپیوسته هم 70 واحد درسی در 5 ترم تعریف شده است که با احتساب 24 واحد مصوبه جدید می شود 94 واحد، که حداقل 1 ترم اضافه می شود .
البته حق با شماست ، ولی من منظورم طبق سرفصل تعریف شده وزارت علوم بود.

mashti

عضو جدید
ما که کاردانی رو 4 ترمه بستیم
کارشناسی رو هم بخاطر ارشد 5 ترمه کردیم
تازه تغییر گرایش هم دادم

pooooooya

کاربر فعال
سلام بچه ها کسی سوالات کاردانی به کارشناسی ساخت وتولید علمی کاربردی 88 رو داره اگه کسی داشت ممنون میشم روسایت بزاره

pooooooya

کاربر فعال
معاون سازمان سنجش آموزش كشور از برگزاري آزمون كارشناسي ناپيوسته در هفتم مرداد ماه با رقابت بيش از 380 هزار داوطلب خبر داد.
دكتر حسين توكلي، گفت: بر اساس برنامه زماني پيش ‌بيني شده آزمون دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته با رقابت بيش از380 هزار داوطلب در 71 كد رشته امتحاني برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينكه اين آزمون در مراكز استان‌ها و برخي از شهرستان‌ها برگزار مي‌شود، اظهاركرد: كارت داوطلبان از روز دوشنبه چهارم مرداد ماه از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org توزيع مي‌شود.
توكلي در خصوص ميزان ظرفيت پذيرش آزمون، خاطرنشان كرد: تعداد ظرفيت پذيرش آزمون هنوز مشخص نيست چرا كه دانشگاه‌ها هنوز نياز خود را اعلام نكرده‌اند.

fatemeh-imani

عضو جدید
سلام:gol:
منم پارسال این موقع مثل شماها داشتم برای کارشناسی میخوندم. امیدوارم همتون موفق باشید و هر شهر و رشته ای که دوست دارید قبول بشید:smile:

mb5324

عضو جدید
سلام
اینکه کنکور کاردانی حذف شده ربطی به ما هم داره ؟ یعنی آموزشکده ها هم حذف میشه دیگه هان ؟
یعنی برای کارشناسی هم توی آموزشکده پذیرش نداریم ؟

pooooooya

کاربر فعال
هنوز معلوم نیست اما اگه این طوری بشه حدود 400 سهمیه کم میشه یعنی دیگه فقط غیر انتفاعی ها فقط پذیرش میگیرن خدا کنه که اینجوری نشه

mohsen64

عضو جدید
سلام
اینکه کنکور کاردانی حذف شده ربطی به ما هم داره ؟ یعنی آموزشکده ها هم حذف میشه دیگه هان ؟
یعنی برای کارشناسی هم توی آموزشکده پذیرش نداریم ؟

آره دیگه ، برا کارشناسی هم آموزشکده ها پذیرش ندارن. چون کلا وزیرآموزش و پرورش گفته که دیگه وظیفه ای در قبال آموزش عالی نداره و فقط برای تربیت معلم اقدام به پذیرش دانشجو میکنه که اونم برا پرسنل خودشه. و آموزشکده ها هم که کلا متعلق به آموزش و پرورشه.

خدا آخر و عاقبتمونو به خیر کنه با این نظام آموزشی مون که هنرستانیها رو بدبخت کرده.

mb5324

عضو جدید
خوشبختانه امسال آموزشکده ها حذف نمیییییییییییییییییییییییییششششششششهههههههه
خدا کنه ظرفیت ها کم نشه
نخاستیم بیشتر شه , همین که کم نشه کفایت میکنه

pooooooya

کاربر فعال
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ، نحوه پرينت كارت و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق‌ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته در رشته‌هاي گروه‌هاي آموزشي مختلف سال 1389
27/04/89 تاريخ درج خبر
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني (فوق‌ديپلم) به دوره كارشناسي ناپيوسته رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف سال 1389 مي‌رساند: آزمون داوطلبان گروههاي آموزشي فني و مهندسي و علوم پايه در صبح روز پنج شنبه 7/5/89 و آزمون داوطلبان گروههاي آموزشي پزشكي ، كشاورزي ، علوم انساني، هنر و دامپزشكي در بعدازظهر روز پنج شنبه 7/5/89 در شهرستانهاي اراك ، اردبيل ،اروميه ، اصفهان ، اهواز، ايلام ، بابل، بابلسر، چالوس، ساري ، بندرعباس، بوشهر، بويراحمد(ياسوج)، بيرجند، بجنورد، تبريز، تهران، كرج ، خرم آباد، رشت ، زاهدان ، زنجان ، سمنان ، سنندج ، شهركرد، شيراز، قزوين، قم، كرمان ، رفسنجان ، كرمانشاه ، گرگان ، مشهد، همدان و يزد با توجه به جدول شماره 1 برگزار مي‌گردد. ‌كارتهاي‌ شركت در آزمون ‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز يكشنبه 3/5/89 لغايت روز سه شنبه 5/5/89 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و داوطلبان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالي بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه هاي رفع نقص كارت شركت درآزمون مندرج در جدول شماره 2 مراجعه نمايند.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارتهاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز يكشنبه 3/5/89 لغايت روزسه شنبه 5/5/89 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ ‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به سايت اينترنتي سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روي كارت اعتباري ثبت نام خود و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده ، كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا نام خانوادگي و نام ، شماره شناسنامه ، سال تولد و شماره ملي يك نسخه پرينت از كارت شركت در آزمون تهيه نمايند. بنابراين داوطلبان اين آزمون براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون ، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است. لذا كليه داوطلبان بايد شخصاً براي پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
تذكر مهم: چنانچه هر يك از داوطلبان موفق به پرينت كارت شركت در آزمون نمي شوند و يا اطلاعات كارت اعتباري خود را در اختيار ندارند لازم است با همرا ه داشتن كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار شخصا به باجه رفع نقص حوزه ذيربط مراجعه نمايند.
ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون‌كليه‌داوطلبان‌برمبناي‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنان‌ (براي تعيين حوزه امتحاني) كه‌ دربند 29 تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ ، مشخص‌كرده‌اند به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ 2 مي‌باشد..
د- تذكرهاي‌ مهم‌
1- در زمان حضور در جلسه آزمون ، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است .
2- درهاي ورودي ِحوزه هاي امتحاني صبح راس‌ ساعت‌ 7.00 (هفت) صبح و بعداز ظهر راس ساعت 14.30(دو و سي دقيقه بعدازظهر) بسته خواهد شد و فرآيند آزمون صبح راس‌ ساعت‌ 7.30 (هفت و سي دقيقه) و
بعد از ظهرراس ساعت 15.00 (سه بعدازظهر) آغاز مي گردد . لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درِ سالنهاي امتحاني به حوزه امتحاني ممانعت بعمل خواهد آمد .
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار ، چند مداد سياه نرم پررنگ ،مدادتراش ، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي ، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، جزوه، كتاب، ماشين حساب (بجز ماشين حسابهاي مندرج در بند 5 ذيل) ، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «هـ» آمده است ، رفتار خواهد شد.
5- به همراه داشتن ماشين حسابهاي مجاز با يكي از ماركهاي ذيل منحصراً براي حضور در جلسه آزمون بلامانع است .

8-SR 270II سيتي زن مدل
9-SR 135T II
سيتي زن
10-SR 275
سيتي زن
11-SR 270X
سيتي زن
1-CASIO 3600
2-CASIO FX-82
3-CATIGA F-618
4- SHARP BL- 531
5-PARS 4600
6-SHARP 506W-Bk
7-SHARP 509W-BK
تذكر مهم: چنانچه داوطلبي غير از ماشين حساب‌هاي فوق‌الذكر، ماشين حساب نوع ديگر به همراه داشته باشد به عنوان متخلف تلقي و برابر قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي ورودي با وي رفتار خواهد شد.
ه‍ ـ قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري
ماده 5- تخلفات وجرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل :
1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ - دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و- هرگونه تغيير غيرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح- خريد يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازاتهاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذيربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (000/000/10) ريا ل تا يك ميليارد (000/000/000/1) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8 – ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.
ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازاتهاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.
ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرتهاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.
ماده 12- هر موسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد مجوز تاسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسوول آنها علاوه بر محروميت دائمي از تاسيس و اداره اين گونه مراكز به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند و چنانچه موسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مديران مسوول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) مي‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذيربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.
درخاتمه‌ اضافه‌ مي‌ نمايد كه‌ واحد پاسخگويي‌ غيرحضوري‌ آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال‌ 1389 ‌ همه‌ روزه‌ بجز‌ ايام‌ تعطيل‌ و در وقت اداري آماده‌ پاسخگويي‌ به‌ سوالات‌ مي‌ باشد . لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نياز مي‌توانند با شماره‌ تلفنهاي‌ 99-88923595 به‌ طور مستقيم‌ (واحد پاسخگويي‌ غيرحضوري‌آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال‌ 1389) با روابط‌ عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ و يا با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني
www.sanjesh.org در ميان بگذارند.

روابط عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور

تشکر یادتون نره ها :redface:

mb5324

عضو جدید
انشاالله هرکی که بیشتر زحمت کشیده فردا مزدش رو بگیره
راستی کسی میدونه بعد از امتحان سوال هارو از کجا میشه گرفت ؟

pooooooya

کاربر فعال
فکر نکنم بشه به این راحتی ها سولات رو گیر بیاریم به نظر من بعد از ازمون یه تایپیک بزنیم و هر کی هر سوالی رو که یادش مونده بذاره تا درباره اش صحبت کنیم. پس سعی کنید سولات رو به خاطر بسپارید

mb5324

عضو جدید
فکره خوبیه یادتووووووووون نره هاااااااااااااا
البته سعی کنیم بیشتر از تخصصی ها رو به خاطر بسپاریم چون مهمتره

mb5324

عضو جدید
آقا من تا حالا همچین سوال هایی ندیده بودم
غیر از چند تا سوال همه ی سوال ها واسم تازگی داشت
ریاضیش که فوق العاده سخت بود ( من دست نزدم )
در کل سبک سوال ها جدید و سخت بود
من تقریبا درصد هام این شده
معارف 40%
ادبیات 25%
زبان 00
ریاضی 00
استاتیک 10%
علم مواد 7%
مجموع 34%
زیاد امیدوار نیستم
برای من که 8 ماه خوندم خیلی ناراحت کننده هست
به نظرم سوال از این مشکل تر نمیشد

pooooooya

کاربر فعال
بچه ها اگه اشتباه نکنم سوال اخر استایک اشتباه بود جواب درست میشه F.L تقسیم بر E.A که هیچکدوم از گزینه ها نبود

mb5324

عضو جدید
از اینهمه تستی که مدرسان شریف با ما کار کرده بود حتی یه دونش هم نیومده بود
ممنون میشم اگه نظرتون رو راجبه نوع سوال ها بگید
اینکه سخت بود یا فقط واسه من سخت بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:
جواب تست ها رو نمیتونم توی کتاب های مدرسان پیدا کنم
کتاب های مدرسان منبع خوبی واسه کنکور 89 نبود متاسفانه

pooooooya

کاربر فعال
ولی من کنکور ازمایشی های پارسه شرکت که کردم خیلی خوب بود و سوالات کنکور واسه من زیاد تازگی نداشت میشه گفت که ازمون نه سخت بود و نه اسون متوسط بود. راستی جامعه اماری مدرسان ساخت و تولیدش چند نفر ه ؟

raminbabak

اخراجی موقت
آقا من تا حالا همچین سوال هایی ندیده بودم
غیر از چند تا سوال همه ی سوال ها واسم تازگی داشت
ریاضیش که فوق العاده سخت بود ( من دست نزدم )
در کل سبک سوال ها جدید و سخت بود
من تقریبا درصد هام این شده
معارف 40%
ادبیات 25%
زبان 00
ریاضی 00
استاتیک 10%
علم مواد 7%
مجموع 34%
زیاد امیدوار نیستم
برای من که 8 ماه خوندم خیلی ناراحت کننده هست
به نظرم سوال از این مشکل تر نمیشد

من ریضی رو 2 تاشو زدم که مطمئنم درستن ..تخصصیها هم فکر کنم بالای 50زدم ...ولی فکر نکنم روزانه یا شبانه قبول شم ..تو فکر آزاد هستم...ولی میدونم غیر انتفاعی قبول میشم ...حالا نظرت درباره غیر انتفاعی ها چیه؟ کدومش بهتره؟

بالا