كي كجا قبول شد ؟

ttaranom

عضو جدید
سلام.
امروز نتيجه كنكورا مياد.
از همه بچه هايي كه امسال آزمون داده بودن خواهش مي كنم اينجا بنويسن با چه رتبه اي كجا قبول شدن.
تا بقيه هم بدونن واسه چه دانشگاهي چه رتبه اي لازمه.
ممنون از همه دوستان و تبريك به همه قبول شده ها و آرزوي موفقيت براي بقيه بچه هايي كه احيانا اونجايي كه مي خواستنو نياوردنو يه سال ديگه ميخوان بخونن

safura$$$

عضو جدید
سلام.
امروز نتيجه كنكورا مياد.
از همه بچه هايي كه امسال آزمون داده بودن خواهش مي كنم اينجا بنويسن با چه رتبه اي كجا قبول شدن.
تا بقيه هم بدونن واسه چه دانشگاهي چه رتبه اي لازمه.
ممنون از همه دوستان و تبريك به همه قبول شده ها و آرزوي موفقيت براي بقيه بچه هايي كه احيانا اونجايي كه مي خواستنو نياوردنو يه سال ديگه ميخوان بخونن
با 987یزد روزانه برق و مخابرات:)

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
62 ، انتخاب و شناسایی دانشگاه تهران.
تبريك ميگم! ولي واي به حالت با فرهنگ خانم هم دانشگاهي شدي!:whistle:
664 - کرمان- شبانه - شناسایی :heart:
تبريك ويژه منو پذيرا باشيد! خيلي خوشحال شدم:lol:
:w33::w33:

شکل دهی - شریف
:w14::w14::w14:

28

:w40::w40:
:w42::w42:
شما كه اصلا جاي خود داريد! اول شيريني بده تا تبريك بگم! بيخيال بزار تبريك بگم دلت نگيره!:redface:
سرامیک شبانه امام خمینی قزوین.....689
به هم دانشگاهي و از اون مهمتر هم گرايشي! خيلي خيلي تبريك ميگم! ميبينمتون!!!:lol:
شناسایی علم و صنعت....92
به شما هم صميمانه تبريك ميگم! اميدوارم تمام دوستان در تمام مراحل زندگي خوب و خوش و سربلند باشند!!!:w16::lol::w33:

setayesh 88

عضو جدید
تبريك

تبريك

سلام. به همه ي بچه هاي درسخون و با هوش تالار مواد تبريك ميگم .:w14::w14:اميدوارم كه موفقيت هاي تحصيليتون روزافزون باشه.:w30::w30: واسه ماها هم كه سال ديگه كنكور داريم دعاكنيد لطفا.

:w33::w33::w33:

m83

عضو جدید
به همه کسایی که قبول شدن تبریک میگم ولی باور کنید خیلی مهم نیست کجا قبول میشید.مهم پشتکار و تلاش خودتونه.با اوضاع بد شغلی در ایران دیگه اهمیت زیادی نداره کجا درس خوندید.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
تبريك ميگم! ولي واي به حالت با فرهنگ خانم هم دانشگاهي شدي!:whistle:

quote]

اینجوریه؟؟زیر اب منو میزنید؟؟؟؟
خداییش من دختر خوبیم
اقا مسعود جدی نگیریدا:redface:
معذرت فرهنگ خانم!!!:redface: من كي باشم كه زيرآب بزنم، اونم زير آب كي، مهندس كبير رو؟؟؟؟:(
بر منكرش لعنت هر كي بگه شما دختر خوبي نيستيد!!!;)
اينجوري گفتم كه آقا مسعود دو زاري بياد دستش! چون اونجا با شما طرفه، اگه آقا مسعود اينجا كم كاري كنه ، به فرهنگ خانم نزديكتر شده و بايد حواسش باشه!:lol:
من خودم از خدامه بيام دانشگاه تهران،‌اينجوري ميدونم يه آشنا حداقل دارم!:lol::)
باز هم به دوستان تبريك ميگم! موفق و پاينده باشيد:w33:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ميبينم كه شما هم حسابي خوشحاليد. خيلي تبريك ميگم. ميشه بگيد چرا اين گرايش رو انتخاب كرديد؟
همین جوری، آخه واقعیتش من زیاد مواد رو دوست نداشتم ترجیح می دادم برم سمت مکانیک. البته دلیل این می تونه استاد محور بشه. متاسفانه من در دوران کارشناسی چند بار depress شدم. البته الان توپ توپم;):biggrin:

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک به همه .
آقا رضا بیشتر از همه خوشحال تو شدم که کرمان آوردی
دوست منم 490 بود شبانه جوش امیرکبیر آورده راستی
اینم به آمار اضافه بشه

از همه دوستانی که به من لطف داشتن ممنونم... واقعا از قبولیم خوشحالم.... به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم . برای بقیه دوستان هم آرزوی موفقیت می کنم...:gol::heart:

s.kh65

عضو جدید
لام
شرمنده باز هم دیر کردم

منم استخراج امیرکبیر، شبانه

رتبه ام 570 بوده

راستی من از سرامیک دارم می رم استخراج بخونم...:cry:
نگرانم:(

آخه از استخراج چیزی نمی دونم
به توصیه یکی از دانشجویان دکتری استخراج دو تا زدم و اصلا فکرشم نمی کردم قبول شم
از حرفای طرف خوشم اومد و رشته ی دوست داشتنی هست ولی چون اصلا فکرشو نمی کردم یه کم شوکه شدم

یه کمکی مشورتی...
کمی می ترسم بچه ها...

archi-tecture

عضو جدید
رتبه 5
تکنولوژی معماری...روزانه تهران

mahsa-86

عضو جدید
سلام به همگی....

به همتون تبریک میگم واقعا که گل کاشتین....

برا ما درس نخونها هم دعا کنید شاید درس خون شدیم!!!!!

اگه راز موفقیتتون رو هم بگید ممنون میشم...

موفق باشید

آخرین ویرایش:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی....

به همتون تبریک میگم واقعا که گل کاشتین....

برا ما درس نخونها هم دعا کنید شاید درس خون شدیم!!!!!

اگه راز موفقیتتون رو هم بگید ممنون میشم...

موفق باشید

ایشالا شما هم موفق باشی تو زندگی تون. البته به نظر من زندگی همه اش درس نیست، ولی امیدوارم برقش شما رو هم بگیره تا راضی باشی:biggrin:

البته یه راه حل خیلی ساده هم وجود داره. یه بیماری خیلی خاص هست که اگه بگیریش حتما موفق می شی. اسمش سرطان خرخونی هست. البته به این راحتی ها منتقل نمی شه. شما برو یکی از دوستای خیلی خیلی درس خونت رو پیدا کن و بقلش بشین، اگه وقتی داره درس می خونه زیاد بهش نگاه کنی احتمال داره که شما هم این بیماری رو بگیری و تو درس موفق بشی، علائم این بیماری رو هم بهت می گم که اگه مبتلا شدی بفهمی، عینکی می شی ( و اگه عینکی هستی شماره چشت می ره بالا) نیاز شدید به کتاب پیدا می کنی ( مشاهده شده که بعضی از بیماران اقدام به خوردن کتاب، خورد کردن برگه در آب و سر کشیدن آن، و پودر کردن کاغذ و استعمال اون می کنن) قوی شدن عضلات مچ و دست ( به علت بالا نگه داشتن بیش از حد کتاب) و غیره و غیره هست.:biggrin:
علائم جانبی گل و گشاد شدن لباس ها و عقب افتادگی از مد به همراه خندیدن به جک های خیلی قدیمی است.;)

آخرین ویرایش:

s.kh65

عضو جدید
ایشالا شما هم موفق باشی تو زندگی تون. البته به نظر من زندگی همه اش درس نیست، ولی امیدوارم برقش شما رو هم بگیره تا راضی باشی:biggrin:

البته یه راه حل خیلی ساده هم وجود داره. یه بیماری خیلی خاص هست که اگه بگیریش حتما موفق می شی. اسمش سرطان خرخونی هست. البته به این راحتی ها منتقل نمی شه. شما برو یکی از دوستای خیلی خیلی درس خونت رو پیدا کن و بقلش بشین، اگه وقتی داره درس می خونه زیاد بهش نگاه کنی احتمال داره که شما هم این بیماری رو بگیری و تو درس موفق بشی، علائم این بیماری رو هم بهت می گم که اگه مبتلا شدی بفهمی، عینکی می شی ( و اگه عینکی هستی شماره چشت می ره بالا) نیاز شدید به کتاب پیدا می کنی ( مشاهده شده که بعضی از بیماران اقدام به خوردن کتاب، خورد کردن برگه در آب و سر کشیدن آن، و پودر کردن کاغذ و استعمال اون می کنن) قوی شدن عضلات مچ و دست ( به علت بالا نگه داشتن بیش از حد کتاب) و غیره و غیره هست.:biggrin:
علائم جانبی گل و گشاد شدن لباس ها و عقب افتادگی از مد به همراه خندیدن به جک های خیلی قدیمی است.;)

بچه رو چرا اینقده میترسونید؟؟؟
گناه داره خب...
خب اینقدرا هم وحشتناک نیست ها

من خودم 2 ماه هم نخوندم
درسته رتبه ی خوبی نیاوردم ولی مطمئنم بیشتر وقت میزاشتم حتما رتبه خیلی خوبی می آوردم

کافیه فقط بخوای و یکی از دروس را شروع کنی اونوقت خود به خود اتوماتیک وار میری رو درس

تازه عینکی هم الزاما نمیشی

اصلا درس خوندن سخت نیست
تازه تپل هم میشی( در برخی موارد)
:biggrin:

اصلا کار سختی نیست

خیلی آسونه قبولی
کافیه فقط بخوای

اینا شعار نیست
حقیقتیه که خودم بهش رسیدم
:gol:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه رو چرا اینقده میترسونید؟؟؟
گناه داره خب...
خب اینقدرا هم وحشتناک نیست ها

من خودم 2 ماه هم نخوندم
درسته رتبه ی خوبی نیاوردم ولی مطمئنم بیشتر وقت میزاشتم حتما رتبه خیلی خوبی می آوردم

کافیه فقط بخوای و یکی از دروس را شروع کنی اونوقت خود به خود اتوماتیک وار میری رو درس

تازه عینکی هم الزاما نمیشی

اصلا درس خوندن سخت نیست
تازه تپل هم میشی( در برخی موارد)
:biggrin:

اصلا کار سختی نیست

خیلی آسونه قبولی
کافیه فقط بخوای

اینا شعار نیست
حقیقتیه که خودم بهش رسیدم
:gol:

عزیز دلم، من خودم از وسط مهر شروع کردم;)

archi-tecture

عضو جدید
منم موافقم اصلا به خر خونی نیست من خودم از اینام که بیشتر از 4 و5 ساعت تو روز نمی تونستم بخونم! اما کلا آروم و آهسته خوندم...از مهر شروع کردم
با دوستمون موافقم شاید 90% کار ایمان به قبولیه...من خودم طوری برخورد می کردم انگار قبول شدم! این حس به سمتتون نا شناخته هارو می کشونه...راز تو این کار حرف اول رو میزنه قانون جاذبه...