یهو این همه تازه وارد از کجا اومدن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخه تو از اسلام چی میدونی؟
اون وقتی که پدر بزرگ من آیت الله بود پدران شما شماها داشتین تو کاباره مشروب میخوردن حالا دم از اسلام میزنی واسه من؟
اسلام یعنی تسلیم.
امام محمد باقر میفرمایند اسلام چیزی جز خشرویی نیست.
و ما خشرویی سرانتون رو با مردم بی گناه دیدیم.
دیدیم که چه جوری مردم رو می کشن.

عزيزم اسلام اينه كه روز عاشورا بياي خوشحالي كني؟
اينو حتما از پدربزرگت بپرس.

mahdicoming

عضو جدید
عزيزم اسلام اينه كه روز عاشورا بياي خوشحالي كني؟
اينو حتما از پدربزرگت بپرس.
نه اسلام اینه که مردم رو تو ماه حرام بکشی و با ماشین زیر بگیری.
اگه اسلام حالیتون بود میفهمیدین که جون مردم حتی از اسلام هم بیشتره.
چه بسا حضرت علی به خاطر اسلام و پایداری از اون خانه نشین شد و امام حسن با یزید به خاطر اسلام بیعت کرد.
و شما تازه به دوران رسیده ها فکر کردین اسلام با خشونت و کشتار می مونه.
ولی اسلام دین آزادیه.دینی یه که مردم ایران خودشون قبول کردند اونم نه با زور.

spellbound

عضو جدید
حتما اینا هم به عشق رهبر اومدن؟؟؟
یا شاید به عشق ساندیس؟؟؟:cool:

مگه باشگاه ساندیس میده؟؟؟:eek:

من که عضو شدم بهم ندادن.من ساندیسمو میخوااااااااااااااااام...:mad:
من تازه واردم. دو ، سه سال پیش هم عضو این سایت بودم اما متاسفانه با یک وقفه ی طولانی پسوردم رو فراموش کردم.:( و حالا تازه واردم.
حرفتون قشنگ نبود.خواستم بگم به ما هم ساندیس ندادند!
به عشق یه محیط سالم و فرهنگی اومدیم. و از همه مهمتر یک جمع هم سن ،هم فکر و هم درد :w22:

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه واردم. دو ، سه سال پیش هم عضو این سایت بودم اما متاسفانه با یک وقفه ی طولانی پسوردم رو فراموش کردم.:( و حالا تازه واردم.
به عشق یه محیط سالم و فرهنگی اومدیم. و از همه مهمتر یک جمع هم سن ،هم فکر و هم درد :w22:

دوست عزیز منظورشون همه نیست
من خودم چندین ماهه اینجا هستم توی این هفته هجوم کابرای تازه وارد خیلی جالب بود
جالب تر این بود که یک راست میان سراغ بحث های سیاسی ....
هرچند گفتار اکثرشون بسیار آشناست برای ما که اینجا بودیم ....
:w16:

spellbound

عضو جدید

نه
اشتباه نکن اسلام یعنی کشتن مردم بیگناه در ماه حرام
آره ، اسلام شما اینه :w16:
مرسی عزیزم
نمیدونم چرا اینطور موقع ها بعضی از قوانین اسلام محو میشه. آره کشتن آدما توی ماه حرام گناه نداره، حرام نیست. اما دست زدن ( یا به قول بعضی ها خوشحالی کردن ) اونم با دل خون ، گناه کبیره میشه و لایق مجازات!!!!:w20:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

من قبلش هم نوشته بودم و گفتم که منظور از حرفم چه کسانی هستن.و گفتم که قصد توهین ندارم.
ما همه به همین امید میاییم اما تو این چند روزه جو سایت یه جور دیگه شده ای.

spellbound

عضو جدید
دوست عزیز منظورشون همه نیست
من خودم چندین ماهه اینجا هستم توی این هفته هجوم کابرای تازه وارد خیلی جالب بود
جالب تر این بود که یک راست میان سراغ بحث های سیاسی ....
هرچند گفتار اکثرشون بسیار آشناست برای ما که اینجا بودیم ....
:w16:
از دلداریت ممنون.
آخه این طاعونیه که این روزا گریبان گیر همه شده.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه اسلام اینه که مردم رو تو ماه حرام بکشی و با ماشین زیر بگیری.
اگه اسلام حالیتون بود میفهمیدین که جون مردم حتی از اسلام هم بیشتره.
چه بسا حضرت علی به خاطر اسلام و پایداری از اون خانه نشین شد و امام حسن با یزید به خاطر اسلام بیعت کرد.
و شما تازه به دوران رسیده ها فکر کردین اسلام با خشونت و کشتار می مونه.
ولی اسلام دین آزادیه.دینی یه که مردم ایران خودشون قبول کردند اونم نه با زور.

شما بيا ثابت كن كه كي كشته . قاتل كيه؟
البته شايد من متوجه نشدم بايد برم VOA و bbc persianرو نگاه كنم تا بفهمم.
چون اونا دقيقا اخبار سالم رو به خاطر دلسوزي براي ما به سمعو نظر ما ميرسونند.

افرادي كشته شدند. درست. ولي چرا اينو به حكومت نسبت مي دهيد.
چرا يه دفعه فكر نمي كنيد شايد كار منافقين بوده كه از غفلت فرقه سبز سوء استفاده كرده؟
چرا؟

spellbound

عضو جدید
من قبلش هم نوشته بودم و گفتم که منظور از حرفم چه کسانی هستن.و گفتم که قصد توهین ندارم.
ما همه به همین امید میاییم اما تو این چند روزه جو سایت یه جور دیگه شده ای.

درسته.
اما با اینکه خیلی هم از تاریخ عضویت شما نمیگذره ، کلأ با لحن تند و مغرورانه ای حرف می زنید!!:w19:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه
اشتباه نکن اسلام یعنی کشتن مردم بیگناه در ماه حرام
آره ، اسلام شما اینه :w16:

نه اسلام اينه كه به كسي بدون مدرك تهمت نزني.؟
تو اين زمونه به چشمتم اعتماد نكن. چه برسه بياي انگ قاتل به كسي بزني.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

چرا يه دفعه فكر نمي كنيد شايد كار منافقين بوده كه از غفلت فرقه سبز سوء استفاده كرده؟
چرا؟

بله شاید هم ما باید به رسانه ی میلی و رجا و فارس که اخبار سالم رو به سمع و نظر مردم میرسونن گوش کنیم ویه لحظه گوشهامون رو شبیه بعضیها مخملی فرض کنیم و اونوقت به این نتیجه برسیم که عده ای منافق و سلطنت طلب با کلی سلاح های سرد و گرم وارد کشور میشن و تو روز عاشورا ماشین پلیس رو میزدن و شروع میکنن به کشتن مردم.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درسته.
اما با اینکه خیلی هم از تاریخ عضویت شما نمیگذره ، کلأ با لحن تند و مغرورانه ای حرف می زنید!!:w19:

نه اصلا اینطور نیست.شما خیلی زود قضاوت میکنی.با بعضیها باید عین خودشون حرف زد.
در ضمن من هم شبیه شما1 سال و نیم پیش هم عضو این سایت بودم.
خواهش میکنم زود قضاوت نکنید.

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم
نمیدونم چرا اینطور موقع ها بعضی از قوانین اسلام محو میشه. آره کشتن آدما توی ماه حرام گناه نداره، حرام نیست. اما دست زدن ( یا به قول بعضی ها خوشحالی کردن ) اونم با دل خون ، گناه کبیره میشه و لایق مجازات!!!!:w20:

وقتی دین و مقدسات بازیچه ی دست یک عده بشه، و برای مشروعیت دادن به جنایات خودشون ازش استفاده کنن . باید شاهد این برخورد های سلیقه ای هم باشیم ... :smile:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله شاید هم ما باید به رسانه ی میلی و رجا و فارس که اخبار سالم رو به سمع و نظر مردم میرسونن گوش کنیم ویه لحظه گوشهامون رو شبیه بعضیها مخملی فرض کنیم و اونوقت به این نتیجه برسیم که عده ای منافق و سلطنت طلب با کلی سلاح های سرد و گرم وارد کشور میشن و تو روز عاشورا ماشین پلیس رو میزدن و شروع میکنن به کشتن مردم.

نه عزيزم بايد هر دو طرف رو گوش داد و خودت بين اين دو به حقيقت پي ببري.
دروغايي كه اونوريا ميگن خيلي بزرگترو شاخ دارتره. ماجراي هخا كه يادته؟
يه آشنا داريم فقط ماهواره ميبينه. هر دفم مي بينيمش ميگه تا 5 ماه ديگه اين حكومت از بين ميره.
يه 5 ساليه داره اين حرفو ميزنه.

FriendlyGhost

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا؟

نه اسلام اينه كه به كسي بدون مدرك تهمت نزني.؟
تو اين زمونه به چشمتم اعتماد نكن. چه برسه بياي انگ قاتل به كسي بزني.

نه بفرما رسانه ی میلی رو ببنین تا بفهمی حق کدوم طرفه ....
من نمیگم بی بی سی خوبه یا بد ... ولی دلیل تمایل مردم به رسانه های خارجی عدم صداقت و دروغ پردازی های صدا وسیماست بدون شک ....
در ضمن برای ما که هر روز توی شهر شاهد اتفاقات هستیم نیازی به بی بی سی و غیره نیست
چیزی که با چشم خودم دیدم نمیتونم انکار کنم ... شاید شما توانایی این کار رو داشته باشی ؟؟؟
به حکومت نسبت میدم چون با چشم خودم شاهد بودم که چطور به اسم اسلام مردم رو توی خیابون میزنن
توی دانشگاه دیدم افراد لباس شخصی و بسیجی دانشجو ها رو مضروب کردن با چاقو ....

توی همین باشگا ه چندین بار شما طرفداران ولایت به ما تهمت و انگ منافق بودن زدید ؟؟؟
اگر شما هم نزده باشید دوستانتون خیلی تهمت به خود من زدن ....
خوب بود قبل از اینکه این و اون رو نصیحت کنیم کمی به رفتار خودمون دقیق میشدیم ....

موفق باشی

:gol:

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه عزيزم بايد هر دو طرف رو گوش داد و خودت بين اين دو به حقيقت پي ببري.
دروغايي كه اونوريا ميگن خيلي بزرگترو شاخ دارتره. ماجراي هخا كه يادته؟
يه آشنا داريم فقط ماهواره ميبينه. هر دفم مي بينيمش ميگه تا 5 ماه ديگه اين حكومت از بين ميره.
يه 5 ساليه داره اين حرفو ميزنه.

خوبه که قبول داری رسانه ی میلی دروغ میگه.اونم از نوع بزرگ و شاخدار.بازم به مرامت.;)
bbc و voa که دیگه ادعای اسلام نمکنن.ولی خیلی بدها که رسانه ی جمهوری اسلامی دروغ بگه.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوبه که قبول داری رسانه ی میلی دروغ میگه.اونم از نوع بزرگ و شاخدار.بازم به مرامت.;)
bbc و voa که دیگه ادعای اسلام نمکنن.ولی خیلی بدها که رسانه ی جمهوری اسلامی دروغ بگه.

نگفتم اينوريا.
گفتم اونوريا

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نگفتم اينوريا.
گفتم اونوريا

یه بار دیگه جمله خودتون رو بخونید.شما گفتی که دروغهایی که اونوریا میدن خیلی بزگتر و شاخدارتره.یعنی اینوریا(رسانه ی میلی و رجا و فارس)دروغ شاخدار و بزرگ میدن.;)

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از تازه وارد ها ارزش بحث کردن ندارن...
این همه تازه وارد یهو از کجا اومدن همشونم حکومتی؟
باشگاه مزدور استخدام کرده؟
اره والا معلوم نیست این همه تازه وارد از کجا پیدا شدن و همشونم مستقیم میان تو بحث های سیاسی .
90 درصد تازه واردها هم سبزکی هستن . :biggrin:

.:MONTAZER:.

عضو جدید
بعضی از تازه وارد ها ارزش بحث کردن ندارن...
این همه تازه وارد یهو از کجا اومدن همشونم حکومتی؟
باشگاه مزدور استخدام کرده؟

خب این دیگه تعجب کردن نداره...همینه دیگه...
گذشت اون زمانی که سبز ه یکی سه تا آی دی داشتن...با یکیش بحث منطقی...
با یکیش عکس...
با یکیش بد و بیراه...
این ترفندا دیگه قدیمی شده...
لابد نمی تونید باور کنید که نه!
شما بی شمار نیستید...نیستید!

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این دیگه تعجب کردن نداره...همینه دیگه...
گذشت اون زمانی که سبز ه یکی سه تا آی دی داشتن...با یکیش بحث منطقی...
با یکیش عکس...
با یکیش بد و بیراه...
این ترفندا دیگه قدیمی شده...
لابد نمی تونید باور کنید که نه!
شما بی شمار نیستید...نیستید!
:biggrin:ایول خیلی باحال اومدین....
البته هنوزم نگذشته اون یه نفره که تا یوزر داشته با یکیش حرف منطقی میزنه با یکیش فحش میده با یکیش شکایت و اعتراض داره
هر سه تاش الان فعال هم شده :biggrin:
اینطوری نشون میدن ما بی شماریم

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست انجمن بیماران ایدزی سراسر ایران ;););)

mahdicoming

عضو جدید
البته هنوزم نگذشته اون یه نفره که تا یوزر داشته با یکیش حرف منطقی میزنه با یکیش فحش میده با یکیش شکایت و اعتراض داره
آقا فرزان اگه خیلی ادعای دین و ایمونت میشه یه لطفی بکن.
بیا ببرمت یه جاهیی رو نشونت بدم که به خاطر تصمیم غلص بعضی از این آقایون به اصطلاح دین دار به چه روزی افتادن و حتی نمی تونن دیگه کشاورزی کنن و نون زن و بچه ها شون رو بدن.
بحث ما برخورد با دین نیست.بحث ما تصمیمات غلط یه عده قلدره که عوض اینکه به فکر مردمشون و آسایش اونا باشه به فکر لبنان و غزه هستن.
و پول بیت المال رو ساندیس و کیک می گیرن و به مردم شکم پرستی میدن که بیان واسشون تظاهرات.

.:MONTAZER:.

عضو جدید
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست انجمن بیماران ایدزی سراسر ایران ;););)
فدای در و دیوار زدنت بشم من که هی خودت رو می زنی به این ور و اون ور...
بده بده...فحش بده کوچولو تا خالی شی...
این چیزایی که می گی توی لفافه است...قشنگ مثل همیشه چشماتو ببند و آرواره های مبارک را حرکت بده..
خوبه خب...خلاصه یه نوع خالی شدنه...

mahdicoming

عضو جدید
بیا ببرمت یه جاهیی رو نشونت بدم که به خاطر تصمیم غلص بعضی از این آقایون به اصطلاح دین دار به چه روزی افتادن و حتی نمی تونن دیگه کشاورزی کنن و نون زن و بچه ها شون رو بدن.
بحث ما برخورد با دین نیست.بحث ما تصمیمات غلط یه عده قلدره که عوض اینکه به فکر مردمشون و آسایش اونا باشه به فکر لبنان و غزه هستن.
و پول بیت المال رو ساندیس و کیک می گیرن و به مردم شکم پرستی میدن که بیان واسشون تظاهرات.

mojtaba_81

عضو جدید
شماهایی که به قول دوستمون armstrong فکر کردین اینجام ساندیس میدن و اومدین... :biggrin:
چرا فکر میکنین اصلا قابل بحث هستین؟...
باید به دوستانی که حاضر میشن با شماها حرف بزنن و پستهایی که میدین رو بخونن مدال صبر ایوب داد... بنده های خدا با این که میدونن دارن یاسین تو گوش خر میخونن بازم جواب شماهارو میدن...

آخرین ویرایش:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بیخود حرف ماهواره رو تکرار نکن. چرا به من ساندیس ندادند؟
اولش فکر کردم داری منطقی بحث میکنی. ولی وقتی بحث خنده دار ساندیس رو پیش کشیدی. فهمیدم که همش دهن ماهواررو نگاه میکنی که ببینی چی میگه بعد فرداش میای همونو اینجا میگی

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی خواهم نظری رو به کسی تحمیل کنم. فقط از سر دلسوزی از سر تکلیف می خواهم برای هم باشیم نه برای دیگران.
می دانم راهت را ، دینت را ، وجودت را دزدیدند. جبهه گیری نکن دوست من ، ما در کنار هم هستیم ، می خواهیم به سویه فردایی بهتر برویم ، می خواهیم بهتر بودن را خودمان بسازیم ولی راهت ......
حرفی نمی زنم فقط فکر کن به 6 ماه اخیر جدا از پول جدا از هر گونه حسی فقط فکر کن...
این مردمان ، هموطنان تو نیستند؟ زمانی هم رزم سنگرت نبوده اند؟ به چند روز فکر کن سخت نیست؟! فقط برای رای؟ برای اینکه اعتراض داشت؟ چون می خواست منصف باشیم؟
.
دوست من اگر بودم به اصلم به ریشه ام به آغوش مردمان عزیز و واقعی کشورم باز می گشتم کسانی که همواره در همه سختی ها بدونه گرفتن هیچ گونه مزدی در کنارت هستند.
آغوش ما برای کسانی که راه را اشتیاه رفته اند باز است. ملت سبز ایران همیشه و در هر حال دوست و یار شما است هرچند که ما رو زیر بگیرید ، له کنید ، ما از یه جنس هستیم. گرسنگی بهتره از ........
دوست دار و منتظر دوستان گم کرده راهیم.
.
.: جمعی از دوستان سبز و هموطن شما عزیزان :.
مرسی دوست گلم . خیلی قشنگ گفتی ;):gol::gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.