همایش ها و کنفرانس های معماری

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام آتش اکثرا از بالا یا همان سقف کوره که قمیر نامیده میشود وارد میشود و اکثر لوله های حاوی سوخت از با لا میباشد:gol:
دوست عزيزم خوش اومدي:gol:

سوال 4 جواب داده شده . 5 هم همينطور .

منتظر طرح سوال 6 هستيم اگه اشتباه نكنم ;)

آخرین ویرایش:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال شماره 6 :

طرح ترمینال T.W.A اثر کیست و معمار در این طرح به چه سمتی گرایش داشته و مصالح اصلی این ساختمان چیه ؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال شماره 6 :

طرح ترمینال T.W.A اثر کیست و معمار در این طرح به چه سمتی گرایش داشته و مصالح اصلی این ساختمان چیه ؟
معمار:ارو سارنين
منظورتو از گرايش من اينطور برداشت كردم : گرايش به فرم مجسمه گونه داشته و شبيه به پرنده ي در حال پروازه

مصالحش هم فولاد و بتن سبك

متشكل از 4 پوسته بتني

كامله؟

نسترن اسلامی

عضو جدید
همایش معماری

همایش معماری

سلام دوستان خوبین
بچه ها من خودم به عنوان یه دانشجو خیلی علاقه دارم که در همایشات شرکت کنم اما متاسفانه به خاطر اطلاع رسانی ضعیف همش عقب می مونم جالب اینه که یه بارم زود فهمیدم ( همایش معماری کاشان) به خاطر بدشانسی مقاله ام به کاشان نرسید برا این به این فکر رسیدم که یه تاپیک به این نام بزنم از هرکس هم که اطلاعی از همایشها داره می خوام که زمان و موضوع همایش را برامون بگذاره
پیشاپیش ازتون تشکر می کنم:gol:

لوید رایت

عضو جدید
چرا موضوعات مورد بحث بخش معماری کمه؟ مثلا یه قسمت درباره موزه ها یه قسمت درباره آمفی تئاتر ها و.... باشه که دوستان مطالب بنویسند تا کسی که دنبال مطلاب خواصی هست در دسترسش باشه . ممنون

architect.enzo

عضو جدید
معرفی دوربین عکاسی

معرفی دوربین عکاسی

سلام،
دانشجوی ترم 2 معماری هستم، برای درس بیان معماری 1 چه دوربین عکاسی ای پیشنهاد می کنید؟
یک دوربین canon، مدل ixus900، ده مگاپیکسلی دارم ، به درد این کار میخوره؟

دل آرا

عضو جدید
سقف وارونه همان پلان معکوس است که در این پلان اتفاقاتی که در سقف می افتد ترسیم میشود. (برای
طراحی سقف کاذب و غیره...):biggrin:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمار:ارو سارنين
منظورتو از گرايش من اينطور برداشت كردم : گرايش به فرم مجسمه گونه داشته و شبيه به پرنده ي در حال پروازه

مصالحش هم فولاد و بتن سبك

متشكل از 4 پوسته بتني

كامله؟

ممنون . :gol::gol::gol: کاملا درسته دوست گلم .

برداشتتون هم از گرایش کاملا درسته . منظور من هم از گرایش فرم مجسمه گونه و تندیس گرایی در این ساختمان بوده . به خاطر همین این معمار رو جز معماران تندیس گرا هم می دونند.

همه ی ساختمان های تندیس گونه در اون دوره همه از بتن ساخته می شد و بتن براشون حکم خمیر مجسمه سازی رو داشته .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
دانشجوی ترم 2 معماری هستم، برای درس بیان معماری 1 چه دوربین عکاسی ای پیشنهاد می کنید؟
یک دوربین canon، مدل ixus900، ده مگاپیکسلی دارم ، به درد این کار میخوره؟

سلام دوستم

به باشگاه و جمع ما خوش اومدی . :gol::gol::gol:

دوستم لطفا سوالت رو در این تاپیک كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي ) (http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/multipage.gif 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه) مطرح کن تا دوستانی که در این خصوص اطلاع دارن ؛ کمکتون کنند.

( روی لینکی که دادم کلیک کنید ؛ وارد تاپیک میشد)

سقف وارونه همان پلان معکوس است که در این پلان اتفاقاتی که در سقف می افتد ترسیم میشود. (برای
طراحی سقف کاذب و غیره...):biggrin:

دوست عزیزم ؛ اون سوال ، جواب داده شده گلم .

الان منتظر سوال شماره 7 هستیم .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال شماره 9 :

آندره گدار معمار موزه ایران باستان در ایده طرح خود ، از کدام بنای دوره ساسانی اقتباس کرده است ؟