یادتونه اولین عشق کی بودین؟

mehrnaznazemi

عضو جدید
سلام
این سوالو میتونین جواب بدین ؟
اولین عشق چه کسی بودین ؟
یادتون میاد اولین نامه عاشقانه یا اولین پیشنهاد عاشقانه یا درخواست عاشقانه رو از طرف چه کسی داشتین ؟
من بعد از 21 سال یادم اومد
اتفاقی افتاد که همون کسی که من اولین عشقش بودم منو تو یکی از سایتهای دوست یابی پیدا کرد و بعد از اینکه مدتها باهام کلنجار رفت تا باهاش حرف بزنم و بعد از این که چند بار هم دیدمش و نشناختمش بهم گفت که کیه و چقدر دنبالم گشته .
ظاهرا واقعیته که ادم هرگز اولین عشقش رو فراموش نمیکنه.
حادثه ای دوستداشتنی که میتونم جزو بهترین خاطرات زندگیم ازش یاد کنم .
شما چطور اون شخص رو یادتونه ؟
اگه ببینینش میشناسین ؟
جواب هاتون باید جالب باشه .

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولین عشق چه کسی بودین ؟
یادتون میاد اولین نامه عاشقانه یا اولین پیشنهاد عاشقانه یا درخواست عاشقانه رو از طرف چه کسی داشتین ؟
اتفاقی افتاد که همون کسی که من اولین عشقش بودم منو تو یکی از سایتهای دوست یابی پیدا کرد و بعد از اینکه مدتها باهام کلنجار رفت تا باهاش حرف بزنم و بعد از این که چند بار هم دیدمش و نشناختمش بهم گفت که کیه و چقدر دنبالم گشته .
اگه ببینینش میشناسین ؟

يعني 21 سال بود فراموش كرده بودين:biggrin::biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولین عشق چه کسی بودین ؟
اگه ببینینش میشناسین ؟
اونجاي رو كه قرمز كردم....رومتوجه نميشم يعني چي؟
اما اولين درخواست ونامه عاشقانه از طرف اين صبا بود هميني كه اين بالاست.....صبا،:surprised::biggrin:......صبا جون سكته نكني وشروع كني دري وري بگي....:biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اولین عشق چه کسی بودین ؟
اگه ببینینش میشناسین ؟

آره!!!
تو سال پیش اتفاق افتادش!!!
گهگاه زنگ میزنه ولی من دلم نمی خواد همدیگروووووووووو ببینیم!!! چون اونطوری دوباره بساط خواهیم داشت!!!
میدونی چیه!!!
من مدتها بود که آرزو میکردم یه همچین اتفاقی بیافته یعنی کسی منو از ته دلش و به خاطر خودم دوست داشته باشه ولی واقعا سخته که تو اونو دوست نداشته باشی.....:cry::cry:

mehrnaznazemi

عضو جدید
يعني 21 سال بود فراموش كرده بودين:biggrin::biggrin:
:confused:گمش کرده بودم
21 سال پیش من خیلی کوچولو بودم و اصلا از این حرفا سر در نمی اوردم
وقتی نامه عاشقانه اش رو به من داد حیرون بودم درست مثل 21 سال بعد کع خودشو بعد از 1 ماه معرفی کرد و من هنوز حیرون وفای 21 ساله اش هستم .

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجاي رو كه قرمز كردم....رومتوجه نميشم يعني چي؟
اما اولين درخواست ونامه عاشقانه از طرف اين صبا بود هميني كه اين بالاست.....صبا،:surprised::biggrin:......صبا جون سكته نكني وشروع كني دري وري بگي....:biggrin:

:biggrin::biggrin::biggrin:
الان خودمو با نخ دار مي زنم:biggrin::biggrin:
يعني من اين همه بي سليقه بودم:biggrin::biggrin:

mehrnaznazemi

عضو جدید
آره!!!
تو سال پیش اتفاق افتادش!!!
گهگاه زنگ میزنه ولی من دلم نمی خواد همدیگروووووووووو ببینیم!!! چون اونطوری دوباره بساط خواهیم داشت!!!
میدونی چیه!!!
من مدتها بود که آرزو میکردم یه همچین اتفاقی بیافته یعنی کسی منو از ته دلش و به خاطر خودم دوست داشته باشه ولی واقعا سخته که تو اونو دوست نداشته باشی.....:cry::cry:
اره سخته که تو دوستش نداشته باشی امیدوارم به روز من نیفتی و یه زمانی بهش نرسی که دیگه هیچ کاری نتونی بکنی .
الان فقط واسه من افسوس مونده و ....

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره سخته که تو دوستش نداشته باشی امیدوارم به روز من نیفتی و یه زمانی بهش نرسی که دیگه هیچ کاری نتونی بکنی .
الان فقط واسه من افسوس مونده و ....

هیچ کاری نتونی بکنی؟؟
یعنی چه زمانی؟؟
یعنی موقعی که من عاشقش شده باشم ولی اون نخواد؟؟:surprised::cool:

mehrnaznazemi

عضو جدید
هیچ کاری نتونی بکنی؟؟
یعنی چه زمانی؟؟
یعنی موقعی که من عاشقش شده باشم ولی اون نخواد؟؟:surprised::cool:
نه زمانی که تو تنهایی و اون سر خونه زندگیش باشه ؟؟؟؟
یعنی این که اون چیزی که مال تو بوده و خوشبختی تو در اون بوده تو بهش نه گفتی
یعنی زمانی که گمش کنی و بعد از مدتها پیداش کنی و فکر کنی چه اشتباهی کردی
و.................. هزاران یعنی دیگه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یادمه
اما هیچ وقت از نه گفتن پشیمون نیستم:cool:

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه از کاری که نکردی پشیمونی...
افسوس خوردن همیشه وجود داره..
لزومی نداره چیزی و که از دست دادی یادت بمونه..

آخرین ویرایش:

mehrnaznazemi

عضو جدید
همیشه از کاری که نکردی پشیمونی...
افسوس خوردن همیشه وجود داره..
لزومی نداره چیزی و که از دست دادی یادت بمونه..

اره خوب !!!!! اینم حرفیه واسه خودش
اما یه چیزایی هست که همیشه ارزوی داشتنش رو میکنی و بعد که هرگز به دست نمیاری .........
جایی پیدا ش میکنی که دیگه مال تو نیست و باید در حسرتش بسوزی

farzan001

عضو جدید
آره یادمه سال اول دبیرستان بودم.خیلی جالب بود.هیچ وقت یادم نمیره.

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه میشه فراموش کرد؟
نه امکان نداره

rambod-g

عضو جدید
چه عشقی ؟ چه کشکی ؟ من که هنوز عاشق نشدم

من زیاد اهل دختر بازیُ این حرفا نیستم !

دوست دارم با کسی باشم که با تمام وجود بخوامش و اونم همینطور ! که هنوز چنین شخصیُ پیدا نکردم ( اندر خم یک کوچه ام )

روزی که چنین اتفاقی بیافته ، روزیه که من برای اولین بار عاشق شدمُ قول میدم که هیچ وقت اون روزُ فراموش نکنم . . .

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه زمانی که تو تنهایی و اون سر خونه زندگیش باشه ؟؟؟؟
یعنی این که اون چیزی که مال تو بوده و خوشبختی تو در اون بوده تو بهش نه گفتی
یعنی زمانی که گمش کنی و بعد از مدتها پیداش کنی و فکر کنی چه اشتباهی کردی
و.................. هزاران یعنی دیگه

البته سر نه گفتن بهش من خیلی خیلی فکر کردم با خیلیام مشورت کردم که یه وخ از روی احساسات تصمیم نگرفته باشم!!
و فکر می کنم از تصمیم هیچ وخ بر نگردم!!
راستش الان که فکر می کنم یه نفر دیگه ام اومد تو ذهنم که تو سال اول دبیرستان بودم ....یه جورایی بچه محل بودیم یادش که میافتم بدجوری خندم می گیره یه پسره بود هر روز رفتنی مدرسه میافتاد دنبالم تا مدرسه و برگشتنیم تا جلوی در خونم با ماشینش!!!
خیلی دیوووووووووونه بودش هی گیر میداد.....رد میشد بوق میزد منم اون موقعها بدجوری خجالتی بودم خلاصه تو خیابون 7 رنگ میشدم!!:redface:
هیچ وخ یادم نمیره اومد جلو و قاطعانه (البته با دوستش بود) گفتش من طلبت شدم :redface::redface::redface:
میخوام باهات دوست شم....فردا میام ازت جواب بگیرم..وای خدا من انقد خجالت می کشیدم که حد نداشت!!
یادمه دلم نمی خواست فرداش برم مدرسه اصلا روم نمی شد باهاش چش تو چش شم!! خلاصه اومدشو منم عینهووووووووووو خنگا گفتم من دوست پسر دارم :biggrin::biggrin: اونم حالو نبود فهمید دارم دروغ میگم بعد از اون بازم ول نکرد تا اینکه من سال بعدش مدرسمو عوض کردم و رفتم جای دیگه و همدیگرو ندیدیم!! :(:redface::gol:

mehrnaznazemi

عضو جدید
میخوام باهات دوست شم....فردا میام ازت جواب بگیرم..وای خدا من انقد خجالت می کشیدم که حد نداشت!!
یادمه دلم نمی خواست فرداش برم مدرسه اصلا روم نمی شد باهاش چش تو چش شم!! خلاصه اومدشو منم عینهووووووووووو خنگا گفتم من دوست پسر دارم :biggrin::biggrin: اونم حالو نبود فهمید دارم دروغ میگم بعد از اون بازم ول نکرد تا اینکه من سال بعدش مدرسمو عوض کردم و رفتم جای دیگه و همدیگرو ندیدیم!! :(:redface::gol:

[/QUOTE]

این که من میگم بعد از 21 سال منو پیدا کرده پسر همسایه امون بود
اون زمان من یه شهر دیگه زندگی میکردم که اونم همونجا بود بعد از نه گفتن من تنها کاری که میکرد این بود که صبحا ساعت بیرون امدنش از خونه با من یکی بود و جایی که من سوار تاکسی میشدم اونقدر صبر میکرد تا من برم بعد خودش میرفت مسیر مدرسه هامون هم تقریبا یکی بود اما هرگز تو اون ماشینی که من سوار میشدم سوار نمیشد بعد هم بعد از 3 سال گم شد و نفهمیدم چه بلایی سرش اومد تا این که الان 2 ماهه پیدام کرده و فهمیدم اومدن تهران و جالب اینکه منم تهران هستم
روزگار بازیهای عجیبی داره
باور نکردنیه

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

این که من میگم بعد از 21 سال منو پیدا کرده پسر همسایه امون بود
اون زمان من یه شهر دیگه زندگی میکردم که اونم همونجا بود بعد از نه گفتن من تنها کاری که میکرد این بود که صبحا ساعت بیرون امدنش از خونه با من یکی بود و جایی که من سوار تاکسی میشدم اونقدر صبر میکرد تا من برم بعد خودش میرفت مسیر مدرسه هامون هم تقریبا یکی بود اما هرگز تو اون ماشینی که من سوار میشدم سوار نمیشد بعد هم بعد از 3 سال گم شد و نفهمیدم چه بلایی سرش اومد تا این که الان 2 ماهه پیدام کرده و فهمیدم اومدن تهران و جالب اینکه منم تهران هستم
روزگار بازیهای عجیبی داره
باور نکردنیه [/QUOTE]

آره واقعا روزگار یه چیزاییرو واسه آدم بوجود میاره که حتی به مغزتم نمی رسه!!
آدم معنای واقعی چقدر دنیا کوچیکه رو اینجور موقعها حس می کنه!!!:(

بالا