مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

phalagh

مدیر بازنشسته
من نمی خوام 1 سال دیگه بمونم خونه:crying:
تورو خدا بگین چی کار کنم چند ساعت درس بخونم تا حتما امسال از mba قبول شم؟:crying: :wallbash:
کمیت مهم نیست کیفیت مهمه.
یه جوری بخون که نهایتا تا اخر آذر تموم کنی و دی و بهمن رو فقطتست بزنی. ریاضی رو خوب و عمیق بخون.
یه سر به سایت آغاسی بزن اطلاعات خوبی توش هست ه بهت کمک میکنه. در حال حاضر بهترین منبع برای ریاضی mba کتابای آغاسیه.
http://m-aghasi.ir

اگه واقعا میخوای سرمایه گذای کنی. کلاس آغاسی رو برو و عرفانیان رو. بری جی مت کتاب رو که میخونی میتونی خوب بزنی ولی وقتی کلاس عرفانیان رو بری ایشون یه قلقایی بهت یاد میده که واقعا میفهمی موقعی که خودت میخوندی اصلا بهش توجه نداشتی.

phalagh

مدیر بازنشسته
این وبلاگ هم میتونه بهت کمک کنه. آرشیوش رو نگاه کنی هر اطلاعاتی بخوای توش هست.
http://mba.parsiblog.com/
من وبلاگا و سایتای زیادی رو در مورد این رشته دیدم. به جرات میتونم بگم یکی از جامعترین سایتا در زمینه کنکور mba همینه.

amin.ir

کاربر فعال
من نمی خوام 1 سال دیگه بمونم خونه:crying:
تورو خدا بگین چی کار کنم چند ساعت درس بخونم تا حتما امسال از mba قبول شم؟:crying: :wallbash:

سلام
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم مدیریت اجرایی بخونی(یه گرایش mba) چون از نظر کیفیت یکیه
و از نظر کاری هم کاملا یکیه و هیچ فرقی نمیکنه
و زمان هم اگه از الان شروع کنی نه تنها دیر نیست بلکه خیلی هم زوده
میشه قبول شد اگه تلاش کنی اصلا نگران نباش و سخت نگیر
فقط با برنامه ریزی و امید برو جلو

samaneh_os67

عضو جدید
کمیت مهم نیست کیفیت مهمه.
یه جوری بخون که نهایتا تا اخر آذر تموم کنی و دی و بهمن رو فقطتست بزنی. ریاضی رو خوب و عمیق بخون.
یه سر به سایت آغاسی بزن اطلاعات خوبی توش هست ه بهت کمک میکنه. در حال حاضر بهترین منبع برای ریاضی mba کتابای آغاسیه.
http://m-aghasi.ir

اگه واقعا میخوای سرمایه گذای کنی. کلاس آغاسی رو برو و عرفانیان رو. بری جی مت کتاب رو که میخونی میتونی خوب بزنی ولی وقتی کلاس عرفانیان رو بری ایشون یه قلقایی بهت یاد میده که واقعا میفهمی موقعی که خودت میخوندی اصلا بهش توجه نداشتی.

واقعا ممنونم خیلی متشکرم:gol::gol::gol:

samaneh_os67

عضو جدید
سلام
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم مدیریت اجرایی بخونی(یه گرایش mba) چون از نظر کیفیت یکیه
و از نظر کاری هم کاملا یکیه و هیچ فرقی نمیکنه
و زمان هم اگه از الان شروع کنی نه تنها دیر نیست بلکه خیلی هم زوده
میشه قبول شد اگه تلاش کنی اصلا نگران نباش و سخت نگیر
فقط با برنامه ریزی و امید برو جلو

واقعا ممنون که کمک کردین خیلی خیلی ممنون
فقط درسهایی که باید بخونم همونایی هستن که برا mba لازمه؟

Ps.Graph

عضو جدید
مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی 90 رشته مديريت

مشاوره کنکور کاردانی به کارشناسی 90 رشته مديريت

سلام . خيلي ساكته اينجا نميدونم چرا . بچه هاي مديريت هيشكي نيست ؟

منم توي رشته مديريت رتبم شده 2400 اميد قبولي هست يا نه ؟ مديريت بازرگاني قبول ميشم به نظرتون اگه انتخابش كنم ؟

غير انتفاعي بينالود كسي ميدونه تا رتبه چند ميگيره ؟

atabak_p

عضو جدید
بهترین منابع مدیریت اجرایی چیه ؟

بهترین منابع مدیریت اجرایی چیه ؟

سلام دوستان

میخواستم واسه مدیریت اجرایی ارشد 91 دانشگاه آزاد بخونم ولی نمی دونم از چی بخونم چند تا از کتابهای انتشارات نگاه دانش رو که بصورت درس و کنکور هست رو دارم نمی دونم اونا رو بخونم یا جزوات ماهان رو تهیه کنم و بخونم
دوستان نظر بدن ممنون میشم

atabak_p

عضو جدید
سلام دوستان

میخواستم واسه مدیریت اجرایی ارشد 91 دانشگاه آزاد بخونم ولی نمی دونم از چی بخونم چند تا از کتابهای انتشارات نگاه دانش رو که بصورت درس و کنکور هست رو دارم نمی دونم اونا رو بخونم یا جزوات ماهان رو تهیه کنم و بخونم

samaneh_os67

عضو جدید
سلام خدمت همه ی دوستان

خواهش میکنم کمککککککککککککککککککککککم کنییییییییییید:cry:

من دی ماه مهندسی کامپیوتر (نرم افزار تموم کردم)
الان میخوام برا کارشناسی ارشد mba یا مدیریت اجرایی امتحان بدم ولی تو 2 راهی موندم
:cry:

می خوام هر طور شده از دانشگاه تبریز قبول شم
و از مهر ماه میتونم درس خوندم رو شروع کنم

:que:بعضی ها میگن mba بخون(از جمله سنجش و دانش) ولی میگن قبولی از mba خیلی سخته و باید زبان و ریاضی رو فول فول باشی منم زبان و ریاضیم متوسط متمایل به ضعیفه هر چی بخونم از مهر به بعد باید بخونم

:que:بعضی ها هم میگن اجرایی بخون(از جمله موسسه ی پارسه) چون اجرایی قبول شدنش آسون ترو ولی تئوری مدیریت چند تا کتابه که باید چند بار خونده بشه که برای من تا حالا از درسهای مدیریت چیزی نخوندم مشکل خواهد بود و مسائل دانش وروز و زبان فارسی هم داره

حالا من چی کار کنم؟
با توجه به اینکه وقت کمه و از درسهای مدیریت تا حالا چیزی نخوندم و ریاضی و زبان متوسط ( ضعیف دارم) کدوم رو انتخاب کنم؟
درصد قبولی از کدوم بیشتره برای من؟

خدا خیرتون بده:gol:

amin.ir

کاربر فعال
سلام دوستان

دوست عزیز سلام
بیش از ده بار این سوال مطرح شده و دوستان جواب دادن
شما که میخای چندماه درس بخونی و کنکور بدی اونم کنکور سرشار از رقابت mba بهتر نیست 10 دقیقه وقت بزاری و تاپیکا رو لااقل یه نگاه بندازی؟

amin.ir

کاربر فعال
سلام خدمت همه ی دوستان

خواهش میکنم کمککککککککککککککککککککککم کنییییییییییید:cry:

من دی ماه مهندسی کامپیوتر (نرم افزار تموم کردم)
الان میخوام برا کارشناسی ارشد mba یا مدیریت اجرایی امتحان بدم ولی تو 2 راهی موندم
:cry:

می خوام هر طور شده از دانشگاه تبریز قبول شم
و از مهر ماه میتونم درس خوندم رو شروع کنم

:que:بعضی ها میگن mba بخون(از جمله سنجش و دانش) ولی میگن قبولی از mba خیلی سخته و باید زبان و ریاضی رو فول فول باشی منم زبان و ریاضیم متوسط متمایل به ضعیفه هر چی بخونم از مهر به بعد باید بخونم

:que:بعضی ها هم میگن اجرایی بخون(از جمله موسسه ی پارسه) چون اجرایی قبول شدنش آسون ترو ولی تئوری مدیریت چند تا کتابه که باید چند بار خونده بشه که برای من تا حالا از درسهای مدیریت چیزی نخوندم مشکل خواهد بود و مسائل دانش وروز و زبان فارسی هم داره

حالا من چی کار کنم؟
با توجه به اینکه وقت کمه و از درسهای مدیریت تا حالا چیزی نخوندم و ریاضی و زبان متوسط ( ضعیف دارم) کدوم رو انتخاب کنم؟
درصد قبولی از کدوم بیشتره برای من؟

خدا خیرتون بده:gol:

سلام دوست عزیز
بنظرمن حتما اجرایی بخون چون قبولیش راحتتره و از نظر کاری و ... هیچ فرقی با mbaنداره و در واقع جفتش یکیه
برای تئوریهای مدیریت هم اصلا نگران نباش ماهان اومده کل کتابهایی که لازمه رو خلاصه کرده و یه جزوه 500 صفحه ای منتشر کرده که عالیه
(توصیه میکنم فقط برای درس تئوریها جزوه ماهان رو بخونی )
از مهرماه هم اگه خوب شروع کنی اصلا مشکل کمبود وقت نداری فقط سعی کن چندبار دوره کنی حتما

samaneh_os67

عضو جدید
سلام دوست عزیز
بنظرمن حتما اجرایی بخون چون قبولیش راحتتره و از نظر کاری و ... هیچ فرقی با mbaنداره و در واقع جفتش یکیه
برای تئوریهای مدیریت هم اصلا نگران نباش ماهان اومده کل کتابهایی که لازمه رو خلاصه کرده و یه جزوه 500 صفحه ای منتشر کرده که عالیه
(توصیه میکنم فقط برای درس تئوریها جزوه ماهان رو بخونی )
از مهرماه هم اگه خوب شروع کنی اصلا مشکل کمبود وقت نداری فقط سعی کن چندبار دوره کنی حتما

مرسی که باز کمکم کردین واقعا ممنووووووووووووون
همیشه موفق باشید:gol::gol:

victor3

اخراجی موقت
کمک برای منابع کارشناسی ارشد مدیریت

کمک برای منابع کارشناسی ارشد مدیریت

سلام من لیسانس برق قدرت دارم میخواستم همین رشته را فوق لیسانس بخونم ولی حدود 9 ماه هست که به شدت پشیمون شدم

واقعا بازار کارش افتضاحه و اصلا ارزش وقت نداره که بخوام کتاب های سنگین برق را بخونم

میخواستم این چند ماه که تا کنکورارشد سراسری مدیریت اجرایی مونده ببینم منابع مفیدش چی هست ؟؟؟

شما چه پیشنهادی دارید

این منابع که در سایت زیر نوشته کافی هست؟؟
http://www.ertebat.in/forum/showthread.php?tid=1554

linux_0011

عضو جدید
سلام من لیسانس برق قدرت دارم میخواستم همین رشته را فوق لیسانس بخونم ولی حدود 9 ماه هست که به شدت پشیمون شدم

واقعا بازار کارش افتضاحه و اصلا ارزش وقت نداره که بخوام کتاب های سنگین برق را بخونم

میخواستم این چند ماه که تا کنکورارشد سراسری مدیریت اجرایی مونده ببینم منابع مفیدش چی هست ؟؟؟

شما چه پیشنهادی دارید

سلام.این لینکی که گذاشتین که اصلا به غیر از زبان بقیه منابع اجرایی نیستن!
http://www.modir.ir/arshad/info702.aspx
اینجا کلیه منابع هست.
اما چون تغییر رشته دادین و وقت ندارین همشو بخونین فقط اون قسمت ها که با سبز مشخص شده رو بخونید.
در کل کتابای منبع نگاه دانش.
اگه از آموزشگاهها هم کتاب خواستین ماهان خوبه.
اما به نظر من همون نگاه دانشو بخونید.
موفق باشین

roza321rose

عضو جدید
این سایته خوبیه
واسه تغییر رشته به مدیریتم فکر کن ، فکر نکن مدیریتم بازار کار خوبی داره.

شما چه پیشنهادی دارید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایته خوبیه
واسه تغییر رشته به مدیریتم فکر کن ، فکر نکن مدیریتم بازار کار خوبی داره.

سلام
دوست عزیز وضعیت بازار کار همه رشته ها الان بد هست
اشتباه اونایی می کنن که رشته های خفنی مثل برق و مکانیک میخونن
کارشناسی ارشد رشته های خفن که دیگه الان افتضاح تره

smovasaghi1

عضو جدید
سلام.
همایشی ویژه بچه های MBA در تاریخ 7 مهر ماه و احتمالا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.در این همایش چند نفر از رتبه های برتر کنکور سال 90(رتبه های 2 رقمی) پیرامون نوع سوالات کنکور،روش های مطالعه و آزمون های آزمایشی و ...صحبت خواهند کرد.همچنین از استاد ناصرزاده و استاد آغاسی هم برای شرکت و سخنرانی در این همایش دعوت به عمل آمده است.با توجه به ظرفیت محدود(50 نفر)،خواهشمندیم حضور خود را در آدرس اینترنتیwww.mbateam.mihanblog.comاعلام کرده و در صورت انصراف از شرکت در همایش حتما اطلاع رسانی بفرمایید.اطلاعات دقیق تر(زمان و مکان برگزاری) این همایش تا روز شنبه 26 شهریور در آدرس اینترنتی مذکور اعلام خواهد شد.
لطفا در صورت تمایل برای شرکت در این همایش رایگان در پست"شرکت در همایش MBA"در سایت مربوطه،نام و نام خانوادگی و شماره تماس و سن و تحصیلات را وارد نمایید.در صورت عدم درج هریک از اطلاعات،ثبت نام صورت نخواهد گرفت.
موفق و پیروز باشید

computer127

عضو جدید
کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

سلام.
دوستان کسی میدونه ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای رشته مدیریت آموزشی در شهرهای مختلف چه تعداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدشم اینکه توی تکمیل ظرفیت چقدر شانس قبولی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونید کی تکمیل ظرفیت اعلام میشه؟؟؟؟؟؟
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

many60

عضو جدید
درخواست اطلاعات

درخواست اطلاعات

سلام
ممنون می شم اگه اطلاعاتی درباره رشته مدیریت کارآفرینی در دوره کارشناسی ارشد دارین برام بذارین..

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
ممنون می شم اگه اطلاعاتی درباره رشته مدیریت کارآفرینی در دوره کارشناسی ارشد دارین برام بذارین..

سلام

فکر کنم لینکای زیر بتونه کمکتون کنه

دوره كارشناسي ارشد رشته مديريت كارآفريني

http://emodiran.com/categories/view/cat_id:195/menu_id:549/t:کارشناسی_ارشد_مدیریت_کارآفرینی

http://www.kosarut.ir/main/index.php?Page=definition&UID=73952

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bigbang0661

عضو جدید
راهنمایی برای شرکت در کنکور مدیریت اجرایی

راهنمایی برای شرکت در کنکور مدیریت اجرایی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
من دانشجوی رشته مترجمی زبان هستم و خیلی مایلم که برای کنکور ارشد در رشته مدیریت مخصوصا مدیریت اجرایی شرکت کنم. میخواستم از دوستان سوال کنم که با توجه به اینکه رشته لیسانسم مدیریت نبوده، آیا برام سخت میشه که مدیریت شرکت کنم؟ و اینکه من رشته دبیرستانم ریاضی بوده ولی بیشتر مباحث ریاضی رو فراموش کردم، ایا رشته مدیریت گرایش مدیریت اجرایی اطلاعات ریاضی زیادی نیاز داره؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.

http://www.daneshju.ir/ads

bigbang0661

عضو جدید
من دانشجوی رشته مترجمی زبان هستم و خیلی مایلم که برای کنکور ارشد در رشته مدیریت مخصوصا مدیریت اجرایی شرکت کنم. میخواستم از دوستان سوال کنم که با توجه به اینکه رشته لیسانسم مدیریت نبوده، آیا برام سخت میشه که مدیریت شرکت کنم؟ و اینکه من رشته دبیرستانم ریاضی بوده ولی بیشتر مباحث ریاضی رو فراموش کردم، ایا رشته مدیریت گرایش مدیریت اجرایی اطلاعات ریاضی زیادی نیاز داره؟

gorb

عضو جدید
کمک در مورد انتخاب رشته

کمک در مورد انتخاب رشته

سلام من رشته لیسانسم صنایع است می خواستم مدریت صنعتی یا اجرایی شرکت کنم کدوم بهتره؟ و امکان قبولیشم بیشتره با توجه به اینکه مدت زیادی هم تا کنکور نمونده.ممنون می شم راهنماییم کنید.

amin.ir

کاربر فعال

سلام دوست من
اکثر کسانی که مدیرت اجرایی میخونن رشتشون مدیریت نیست و نباید باشه
در مورد ریاضی هم به مشکلی برنمیخورین ایشالا چیز خاصی نیست
موفق باشین

amin.ir

کاربر فعال
سلام من رشته لیسانسم صنایع است می خواستم مدریت صنعتی یا اجرایی شرکت کنم کدوم بهتره؟ و امکان قبولیشم بیشتره با توجه به اینکه مدت زیادی هم تا کنکور نمونده.ممنون می شم راهنماییم کنید.
سلام دوست عزیز
اگه بخاین تو محیط صنعتی مثل کارخونه ها کار بکنین مدیریت صنعتی خوبه
ولی اگه مدیریت اجرایی بخونین علاوه بر کارخونه جاهایی مثل وزارتخونه ها شرکتهای خصوصی بانکها و ... هم میتونین کار کنین یعنی حیطه کاریتون خیلی گسنرده تره
اتفاقا صنایع و اجرایی هم باهم هماهنگن و بنظرم نتیجش خوبه(البته کنکور اجرایی سختتره و طبعا قبولیش یکم سخته)
موفق باشی

• Like
واکنش ها: gorb

alireza_ii

عضو جدید
کمک کمک (بچه های صنایع و مدیریت )

کمک کمک (بچه های صنایع و مدیریت )

سلام . من امسال قصد دارم ارشد شرکت کنم ، رشته ی کارشناسی من مهندسی صنایع بوده ولی ارشد می خوام مدیریت صنعتی شرکت کنم. حالا سراغ پارسه برم یا مدرسان شریف ؟ راهنمایی فوری و بدون قصد و قرض :biggrin:

بالا