پس این مدیران کجان ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه میخواستیم عکس پورنو ببینیم مریض نبودیم اینجا بیایم ...البته مریض اونیه که عکس سبیه گرامی رو توی سایت میزاره...با پوزش ...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخراج که شده

من ایشونو نمیشناسم .............. مهندس ژنتیک که زده تو معرفی نامش

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
بيمار گاهي مياد اينجا اما از اين نوعش رو نديده بوديم والا

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه عزیزان:gol:

ممنون از نگرانیتون و شرمنده که یکم دیر شد

مدیران اینجا هم مثل همه ممکنه کاری داشته باشن و نباشن توی سایت اگه تاخیری شده به این دلیل بوده وگرنه خدای نکرده عمدی که در کار نیست

اگه مورد این جوری پیش اومد فقط گزارشش کنین یا اینکه پیام واسه مدیران بذارین حتی اگه نباشن به محض اینکه بیان درستش میکنن

این جور کاربرا ارزش اینو ندارن که بخواین حتی تو پروفایلشون برین

در مورد اخطاری هم که داده شده یه اشتباه بوده
رضا جان مسئول رسیدگی به پروفایل هستن و وقتی گزارش تخلف پروفایل شده ایشونم به این دوستمون اخطار دادن ولی از تاپیک اون کاربر خبر نداشتن وقتی هم که فهمیدن اخطارو حذف کردن

اینو گفتم که بدونین اگه اخطاری بوده دلیلش اینه

متاسفانه دیدم یکی از دوستان موارد این جوری رو نسبت دادن به مدیران اینجا
ممنون میشم یکم تو حرف زدنا بیشتر رعایت کنین.از این جور کاربرا زیادن تو همه سایت ها همه هم اینو میدونن چه ربطی به مدیر سایت و وضعیت سایت داره؟
سعی کنین از آب گل آلود ماهی نگیرین.متاسفانه برخی دوستان هستن تا یه مشکل پیش میاد میان و نظری متفاوت با بحث رو میزنن
یکم منصف باشیم بد نیست

بازم متاسفانه دیدم یکی از دوستان گفته بودن مدیران مردن
به خدا میمونم چطور یکی میتونه این جوری حرف بزنه؟
مدیران هم مثل همه ممکنه باشن یا نباشن این دیگه این حرفارو داره؟

ممنون از همه دوستانی که به فکر سایت و آبروی سایت هستن:gol:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه عزیزان:gol:

ممنون از نگرانیتون و شرمنده که یکم دیر شد

مدیران اینجا هم مثل همه ممکنه کاری داشته باشن و نباشن توی سایت اگه تاخیری شده به این دلیل بوده وگرنه خدای نکرده عمدی که در کار نیست

اگه مورد این جوری پیش اومد فقط گزارشش کنین یا اینکه پیام واسه مدیران بذارین حتی اگه نباشن به محض اینکه بیان درستش میکنن

این جور کاربرا ارزش اینو ندارن که بخواین حتی تو پروفایلشون برین

در مورد اخطاری هم که داده شده یه اشتباه بوده
رضا جان مسئول رسیدگی به پروفایل هستن و وقتی گزارش تخلف پروفایل شده ایشونم به این دوستمون اخطار دادن ولی از تاپیک اون کاربر خبر نداشتن وقتی هم که فهمیدن اخطارو حذف کردن

اینو گفتم که بدونین اگه اخطاری بوده دلیلش اینه

متاسفانه دیدم یکی از دوستان موارد این جوری رو نسبت دادن به مدیران اینجا
ممنون میشم یکم تو حرف زدنا بیشتر رعایت کنین.از این جور کاربرا زیادن تو همه سایت ها همه هم اینو میدونن چه ربطی به مدیر سایت و وضعیت سایت داره؟
سعی کنین از آب گل آلود ماهی نگیرین.متاسفانه برخی دوستان هستن تا یه مشکل پیش میاد میان و نظری متفاوت با بحث رو میزنن
یکم منصف باشیم بد نیست

بازم متاسفانه دیدم یکی از دوستان گفته بودن مدیران مردن
به خدا میمونم چطور یکی میتونه این جوری حرف بزنه؟
مدیران هم مثل همه ممکنه باشن یا نباشن این دیگه این حرفارو داره؟

ممنون از همه دوستانی که به فکر سایت و آبروی سایت هستن:gol:

افسون خانم سپاس بخاطر احساس مسئولیت تون.
هر موضوعی بود چند صفحه قبل ختم به خیر شد .

منم گفتم اگه اخطارم حذف نمیکردن خدا شاهده ناراحت نمیشدم برام مهم نبود . از اینکه اقا رضا با منطق و ادب و احترام برخورد کردن خودم ازشون تشکر کردم. برای همه کاربرها و مدیران هم اقا رضا میتونن یک نمونه باشنو چون هم صبور بودن و هم معقول و هم مودب .

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیر جان سلام .
یه مثل ست میگه آدمو برق بگیره و جونگیره همه ما بعضی وقتا تو بعضی شرایط تند میریم ...جالبه بدونی من اون تاپیک قالی ایرانی رو وقتی باز کردم که یه بچه کم سن وسال کنارم نشسته بود دود از سرم بلند شد ...اینجا م به شکلی یک رسانه عمومیه از هرسن وسالی سر میزنه ای کاش میشد جلوی این مسائل رو قبل از وقوع گرفت ولی ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.