گفت و گوی رزمی کاران باشگاه مهندسان ایران

امین قیاسی 1986

عضو جدید
معرفی چند رشته

معرفی چند رشته

در مرحله اول چند رشته رو در حضور شما معرفی میکنم و تا حدودی در باره ی قانون و قواعد این رشته ها بحث میکنیم

morteza 6768

عضو جدید
سلام.شما رشته ورزشي خودتونو ننوشتيد!!! اما من كونگ فو (توآ)كار ميكنم!

husam222

عضو جدید
ورزش جوجيتسو در عراق iraq

ورزش جوجيتسو در عراق iraq

این سایت از عراق جوجيتسو در عراق است
www.iojj.org

امین قیاسی 1986

عضو جدید
معرفی K 1

معرفی K 1

قوانين مسابقات k-1 به گونه اي تنظيم و تدوين گرديده كه به مبارز اين اجازه را مي دهد تا بتواند ضمن رعايت اصول مندرج در مسابقات و روح حاكم بر رينگ مبارزات تركيبي از ضربات دست و پاي خود را نشان دهد و به سان يك جوان خشمگين و درنده وارد رينگ مبارزات شود

احترام متقابل به حريف و نيز رعايت قوانين و مقررات حاكم بر مسابقات حرف اول را در رينگ مي زند در مبارزات بر خلاف مسابقات كشتي به هيچ وجه مجاز به گرفتن حريف مقابل نمي باشيد. وليكن درعوض از كاربرد ضربات پي در پي و بي وقفه و يا به اصطلاح ضربات آزاد و بدون قوانين مبارزاتي در مسابقات k-1 مي توان استفاده كرد.

در مسابقات k-1 كه امروز در سر تا سردنيا به عنوان پيشرفته ترين ضربات تركيبي مشت و لگد در رينگ مبارزه معروف مي باشد . قهرماناي حضور يافته اند كه زيبا ترين و در عين حال سهمگين ترين ضربات تركيبي مشت و لگد را به منصه ي ظهور مي رساند.

k-1 جايي است كه در آن قويترين مردان و برترين رزمي كاران از اقصا نقاط جهان درآن حضور به هم رسانيده و سهمگين ترين ضربات مشت و لگد را در رينگ مبارزه به نمايش مي گذارند و در نهايت بهترين بهترينها را هر ساله به جهانيان معرفي مي نمايند. محبوبيت چشمگير و خيره كننده ي اين مسابقات طرفداران بسيار زيادي جذب كرده است . فقط كافي است كه شما يك بار بيننده ي اين مسابقات باشيد تا ببينيد كه چطور سر جاي خود ميخكوب ميشويد . دنياي k-1 دنياي مملو از شگفتي ها و ضربات سهمگين مشت و لگد نمايشي از قدرت برترين رزمي كاران جهان در عرصه ي رينگ مبارزات مي باشند. در خاتمه k-1 را مي توان در يك جمله خلاصه كرد: k-1 يعني سلطان مبارزات رزمي و رينگي.

pejman_6631

عضو جدید
به به
مافکرمیکردیم این سایت رزمی کار ندنره
خوشحل شدم
آقا امین خودت چه سبکی کار کردی؟
اسمت آشناس بچه کجای؟

امین قیاسی 1986

عضو جدید
پژمان جان سلام
مخلصیم من اهل کرمانشاه هستم حدود 8 تا 9 سالی میشه رزمی کار میکنم
از کیک بوکسینگ شروع کردم و بعد به تای بوکس رسیدم و در آخر با موی تای یه مدتی سر کردم ولی تای بکس رو بیشتر میپسندم

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.شما رشته ورزشي خودتونو ننوشتيد!!! اما من كونگ فو (توآ)كار ميكنم!

سلام چه خوب :smile:منم کونگ فو کار میکنم (fighting) به نظرم سبکش مهم نیست تفاوتهای اساسی با هم ندارن من کونگ فو رو دوست دارم چون یه کم معنوی هم هست یعنی علاوه بر قدرت بدنی یه جورایی روی تمرکزو قدرت روح وروان آدمم کار میکنه فکر میکنم توآ تو این قضیه شاخص تر از بقیه هم هست

امین قیاسی 1986

عضو جدید
تهران نمیای بازی کنی؟
بازی بود خبرت کنم؟؟
آره
مسابقه ای بود ممنون میشم منو در جریان بگذاری
این کارو بکن خوشحال میشم
من معمولا با تیم شهرم به مسابقات میرم ولی اگرمسابقات به صورت انفرادی و یا تک فایت هم بود بازم هستم
در هر صورت از لطف شما سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
پژمان جان سلام
مخلصیم من اهل کرمانشاه هستم حدود 8 تا 9 سالی میشه رزمی کار میکنم
از کیک بوکسینگ شروع کردم و بعد به تای بوکس رسیدم و در آخر با موی تای یه مدتی سر کردم ولی تای بکس رو بیشتر میپسندم
چیز دیگه ای هم مونده:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
چقدر خطرناکی.خدا به دادمون برسه.به خدا بیشتر از یه تشکر ندارم.نزنیا:cry::cry:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام چه خوب :smile:منم کونگ فو کار میکنم (fighting) به نظرم سبکش مهم نیست تفاوتهای اساسی با هم ندارن من کونگ فو رو دوست دارم چون یه کم معنوی هم هست یعنی علاوه بر قدرت بدنی یه جورایی روی تمرکزو قدرت روح وروان آدمم کار میکنه فکر میکنم توآ تو این قضیه شاخص تر از بقیه هم هست

سلام
یک اصل مهم در تمام رشته های رزمی مشترکه و اون هم تقویت روح و روان و معنویات هستش .
هر چقدر که روح رو تقویت کنی و قدرت های اون رو درک کنی به موازات اون :،دید ، قدرت ، تمرکز ،عکس العمل و . . . تقویت میشه .به نظر من قدرتی که روح آزاد میکنه خیلی خیلی بیشتر از قدرت جسم فانی میتونه باشه .
در هر سبکی شکست دادن یک رزمی کار که با تصلت بر روحش مبارزه میکنه خیلی سختره تا اینکه یک رزمی کار رو که متکی به جسم مبارزه میکنه .
قدرت روح ، فکر ، تمرکز در هر ورزشی حرف اول رو میزنه بخصوص در رشته های رزمی

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شما لطف دارید
ولی من اصلا خطرناک نیستم ، اتفاقا خیلی هم بی خطرم .
بابت تشکر هم ممنونم . :gol:
ببخشید سلام
شوخی کردم......ببخشید.بله معلومه با اینکه عینک زدین ولی مشخصه که خیلی مهربونید.منم رزمی دوست دارم ولی متاسفانه نشد دیگه.:gol::gol:

امین قیاسی 1986

عضو جدید
ببخشید سلام
شوخی کردم......ببخشید.بله معلومه با اینکه عینک زدین ولی مشخصه که خیلی مهربونید.منم رزمی دوست دارم ولی متاسفانه نشد دیگه.:gol::gol:
خواهش میکنم شما چیزی نگفتید و طوری نشده که ببخشم . شما خوب و مهربون هستید و همه از جمله من رو هم مهربون میبینید .:gol:
میگن که هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازست
انشاالله یه رشته ی رزمی رو انتخاب کنید و با نام یاد خدا ، پــــــــــــــــیـــــش به سوی رزمی

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم حدود7 ساله که تکواندو کار میکنم شایدم بهتر باشه بگم کار میکردم چون الان حدود یک سال و نیمه نمیتونم بخاطر درسا برم باشگاه و این قضیه خیلی سخته واسم که دیگه کار نمیکنم

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام منم حدود7 ساله که تکواندو کار میکنم شایدم بهتر باشه بگم کار میکردم چون الان حدود یک سال و نیمه نمیتونم بخاطر درسا برم باشگاه و این قضیه خیلی سخته واسم که دیگه کار نمیکنم
سلام خوشحالم که میان جمعی هستم که همه رزمی کار هستند
این خیلی عالیه که مدت 7 ساله که در این ورزش فعالیت دارید
به نظر من شما داری به خودتون سخت میگیرید در هفته میتونید چند ساعت واسه تمرین بگذارید حدودا 8 ساعت که گمان نکنم به درس لطمه بزنه و خودتون بهتر میدونید که ورزش ذهن رو باز میکنه وباعث بهتر شدن یادگیری میشه

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوشحالم که میان جمعی هستم که همه رزمی کار هستند
این خیلی عالیه که مدت 7 ساله که در این ورزش فعالیت دارید
به نظر من شما داری به خودتون سخت میگیرید در هفته میتونید چند ساعت واسه تمرین بگذارید حدودا 8 ساعت که گمان نکنم به درس لطمه بزنه و خودتون بهتر میدونید که ورزش ذهن رو باز میکنه وباعث بهتر شدن یادگیری میشه
حرف شما درسته ورزش یادگیریو بالا میبره هرچند من آدم درس خونی نیستم مشکل من اینه که برنامه کلاسام اجازه باشگاه رفتنو بهم نمیده

farshid992006

عضو جدید
منم کونگ فو سبک توآ کار میکنم
1 سوال راجبه بوکس اینکه سماگفتید بوکس 3 راند 3 دقیقه ای هست رو دیدم و قبول دارم اما قضیه چیه که تو فیلمای راکی 15 تا 3 دقیقه هست

biologist_66

عضو جدید
سلام امین داداش گلم.
منم تکواندو کار می کردم ولی یه 2سالیه به خاطر درس و مشق گذاشتم کنار. ولی خیلی دلم می خواد برگردم. دعا کن بتونم باز شروع کنم
:gol:یاشاسینار رزمی کار یولداشلاریم:gol:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 11 سال کیو کشین کار کردم... کنارش کیک بوکس و کونگ فو و سان شو هم کار میکردم

اما بعلت آسیب دیدگی دکترا واسم قدغن کردن و دیگه نمی تونم کار کنم (سلامتی واجب تره)

اگه کسی سوالی داره در خدمتم......

sh@di

عضو جدید
من فقط چند ماه تجربه ورزش رزمی دارم .... بعد از کنکور م حتما ادامه میدم