اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
یه گروهی از قبایل دورافتاده انگولا دارن گره زدن کراوات رو تمرین می کنن .... تا حالا 58 تا کشته دادن :w15:
....
....
یه گروهی رو گفتم که به امید خدا فرسنگها کیلومتر از من فاصله دارن .... :w04:

tamizi

عضو جدید
خیلی جالب مدیریت تاپیک ها میگن برای تشکر کردن لازم نیست پست بدید فقط دکمه ی تشکر رو بزنید

حالا جون هر کی دوست داری از من تشکر کن

hamidkurd

عضو جدید
زن خوب ۳ تا خصلت باید داشته باشه :

الف) نجیب باشه : یعنی با جیب آدم کاری نداشته باشه !
ب) خانه دار باشه : یعنی از خودش خانه داشته باشه !
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]ج) مثل ماه باشه : یعنی شبا بیاد و صبحها بره خونه باباش ![/FONT]

--------------------------------------------------
به کسی بر نخوره قصدمون فقط شوخی بود

hamidkurd

عضو جدید
اگر کلید قلبی را نداری قفلش نکن .
اگر کسی را دوست نداری خردش نکن .
اگر کسی را گرفتی رهایش نکن .

hamidkurd

عضو جدید
الان مدتیه گیر کردم بین این دو ضرب المثل، دارم هنگ میکنم: بالاخره «جواب ابلهان خاموشی است» یا «سکوت علامت رضاست»؟؟؟

hamidkurd

عضو جدید
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از همه اندوهگین تر کسی است که از همه بیشتر می خندد ( پل سارتر )[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif] این شمایید که به مردم می آموزید که چگونه با شما رفتار کنند. ( وین دایر )[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif] [/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif]من در جهان یک دوست داشته ام و آن خودم بوده ام. ( ناپلئون )[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif]هرگز زمانت را با کسی که آماده نیست زمانش را با تو بگذراند، نگذران. ( مارکز )[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif]چنان باش که به هر کس بتوانی بگویی مانند من رفتار کن. ( کانت )[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)][FONT=Arial (Arabic)][FONT=arial, helvetica, sans-serif]خوشبختی شکاف این بدبختی است تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین‌ )[/FONT][/FONT][/FONT]​

hamidkurd

عضو جدید
جواب سلام را با علیک بده جواب تشکر را با تواضع جواب کینه را با گذشت جواب بی مهری را با محبت جواب ترس را با جرأت جواب دروغ را با راستی جواب دشمنی را با دوستی جواب زشتی را به زیبایی جواب توهم را به روشنی جواب خشم را با صبوری جواب سرد را به گرمی جواب نامردی را با مردانگی جواب همدلی را با رازداری
و جواب این پست من رو با یه ت........کر

hamidkurd

عضو جدید
دنیا این جوریه دیگه اگه گریه کنی میگن کم آوردی ، اگه بخندی میگن دیوونست ، اگه دل ببندی تنهات میزارن ، اگه عاشق بشی دلتو میشکنن ، با این حال باید لحظه ای را گریست ، دمی را خندید ، ساعتی را دل بست و عمری عاشقانه زیست

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعبیر خواب

جناب :
دیشب خواب دیدم بیک گاو لاغر امدو هفتاد میلیون خر را خورد .

یوزارسیف :
یک بار دیگر ریس جمهور می شوی

من بی تقصیرم :whistle:

hamidkurd

عضو جدید
عزیزتر از آنی که بگویم دوستت دارم ، محبوب تر از آنی که بگویم می خواهمت ، نمی گویم مال من باش ، فقط گاهی به یادم باش !

hamidkurd

عضو جدید
عاشقی را شرط اول ناله و فریاد نیست
تا کسی از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست
عاشقی مقدور هر عیاش نیست
غم کشیدن صنعت نقاش نیست

hamidkurd

عضو جدید
کوه باش صخره هایت می شوم
اشک باش دیدگانت می شوم
رود باش چشمه سارت می شوم
دوست باش دوست دارت می شوم

hamidkurd

عضو جدید
ای عشق مدد کن تا به سامان برسیم
زین مزرعه تشنه به باران برسیم
یا من برسم به یار ، یا یار به من
یا هر دو بمیریم و به پایان برسیم

hamidkurd

عضو جدید
دل تو اولین روز بهار... دل من آخرین جمعه سال... و چه دورند و چه نزدیک به هم

hamidkurd

عضو جدید
یه یارو رفت حج نه نماز می خوند . نه طواف میکرد نه ...
ازش پرسیدن چرا ؟
گفت به ما گفتن همه چیز با کاروانه

hamidkurd

عضو جدید
اگه خوابی بیدار شو.
اگه بیداری بشین.
اگه نشستی پاشو .
اگه راه میری بدو .
اگه میدویی یه پشتک بزن.
و خوشحال باش که از طرف من واست اس ام اس اومده.

hamidkurd

عضو جدید
میخوام بگم دوستت دارم... نه به 21 زبان زنده دنیا... بلکه به زبان قلبم
گوش کن: تالاپ..تولوپ...

hamidkurd

عضو جدید
مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می‌کنند، بر اثر کمبود حوصله طلاق می‌دهند، و بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می‌کنند

hamidkurd

عضو جدید
زنان به خوبی مردان میتوانند اسرار را حفظ کنند ولی به یکدیگر می گویند تا در حفظ آن شریک باشند:D:D

hamidkurd

عضو جدید
شاید آن روز که سهراب نوشت : تا شقایق هست زندگی باید کرد خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینجور نوشت هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجبارست!!!

hamidkurd

عضو جدید
یکی محبت می کنه و یکی ناز می کنه ! اونی که ناز می کنه همیشه محبت می بینه اما اونی که محبت می کنه همیشه تنهای تنهاست

hamidkurd

عضو جدید
به خورشید گفتم خوشگلی، هوا ابری شد. به دریا گفتم زلالی، خشک شد. به کوه گفتم با صلابتی، خرد شد. به تو میگم خوبی؟؟؟ مواظب خودت باش!

noosh_l

عضو جدید
بی تو کویری شوره زارم
که با احساس قدمهات
به گلستان ابراهیم تبدیل میشم

noosh_l

عضو جدید
من به اندازه چشمان تو غمگین مانده ام
و به اندازه هر برق نگاهت به نگاهی نگران
تو به اندازه تمامی تنهایی من شاد بمان

noosh_l

عضو جدید
ازم پرسیدن چون چون بهش نیاز داری دوستش داری
یا چون دوستش داری بهش نیاز داری؟
گفتم چون دوستش دارم بی نیاز ترین آدم دنیام!

saeed_n03

عضو جدید
و خداوند زن را افريد تا هيچ مردي به بلاياي طبيعي نميرد!
سوره ي سكته ايه دق

saeed_n03

عضو جدید
تفاوت شهرداري با صدا و سيما:اولي اشغال جمع ميكنه دومي اشغال پخش ميكنه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.