امان از این دختر ها...

neegahin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماره تو بده بیاد تا
شارژ برات بفرستم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشيدا آقا شهرام ولي هر وقت ميگي تكراري انقد حرصم ميگيرههههههه!بابا حالا تكراري مگه چي ميشه...
ابجی خودتو ناراحت نکن!!واس من و داداش شهرام که سرمون میگیرن پامون میگیرن اینجا ایم وقتی تکراری باشه حرصمون میگیره!!!:D

aydin22

عضو جدید
من موندم اون چرا آخرین شارژش رو واسه بیگانه فرستاده خوب میتونست برا عزیزاش بفرسته:biggrin::biggrin::biggrin:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرامن بدبخت که اهل این کارا نیستم،بهم زنگ میزنن بعد شارژ میفرستن که تو رو خدا بیا باهامون حرف بزن،دیگه چند وقتی بود گیج شده بودم:cry:الان همه چی آرومه!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرامن بدبخت که اهل این کارا نیستم،بهم زنگ میزنن بعد شارژ میفرستن که تو رو خدا بیا باهامون حرف بزن،دیگه چند وقتی بود گیج شده بودم:cry:الان همه چی آرومه!
بیا حالا یکیم که شانسش میگیره ناشکری میکنه!!!:biggrin:

s.shab

عضو جدید
به خدا اگه کار یه دختر باشه این پسر زرنگ ا می خوان سر دوستای ساده لوحشون رو کلاه بذارن مارو بد نوم می کنن:(

s.shab

عضو جدید
من نمیدونم چرامن بدبخت که اهل این کارا نیستم،بهم زنگ میزنن بعد شارژ میفرستن که تو رو خدا بیا باهامون حرف بزن،دیگه چند وقتی بود گیج شده بودم:cry:الان همه چی آرومه![عاشق امضاتون شدم خیلی دل دارید]

• Like
واکنش ها: t#h

*سهیلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا امان از این دخترا؟
خو میگفتید امان از این دختره!:D

shadow_IR

کاربر بیش فعال
منظور شمارش بود که می خواست به ملت بده ،خوب خدارو شکر موفق شد!!!;)

maryam_a

عضو جدید
خوب بفرست دیگه بدبخت شاید واقعاااا گیر کرده چرا نصفه لیوان که خالی هس رو میبینید........:D

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه چند وقت پیش یه خانم خیلی عصبانی به گوشیم زنگ زد و گفت. خیلی پررویی. برات شارژ می فرستم یه تشکر خشک و خالی هم نمی کنی! بعددم قطع کرد.
ما هم شده بودیم اینجوری::surprised: