در خواست کتاب و مقاله (فقط اینجا)

hamid_it

عضو جدید
در خواست جزوه ++C

در خواست جزوه ++C

سلام به همه دوستان گرامي
من تازه با اين سايت آشنا شدم و از آشنايي شما خرسندم اميداوارم بتونم در برخي موارد کمک حال عزيزان باشم و از راهنماييهاي شما دوستان نهايت استفادهرا بکنم
لطفا" کس اگه جزوه ++C را را داره برا من بفرسته
متشکرم

تبرک

عضو جدید
سلام دوست عزیز.
جزوه ی ++ c رو ندارم اما می تونم بهتون کتاب معرفی کنم.
انتشارات دانشگاه پیام نور . اسمش: برنامه نویسی پیشرفته .
و یکی دیگه کتاب برنامه نویسی به زبان c نوشته دکتر جعفر نزاد قمی .
امیدوارم مفید باشه .

e_kh78

عضو جدید
با سلام

با سلام

ممنون از جناب psychic که فارسی network+ را درسایت قرار دادید
بیزحمت اصل لاتین این کتاب هم در سایت قرار دهید
ممنون از زحمات شما

hazy

عضو جدید
سلام
کسی می تونه pdf برای کتاب انگلیسی +network انتشارات comptia و کتاب +A رو برای دانلود قرار بده؟ ممنون

pdnvd

عضو جدید
سلام ،من حل تمرین های معماری کامپیوتر(مهدی یوسف خانی-آیت)،تحلیل و طراحی الگوریتم(تنها-فراهی)،نظریه زبانها و ماشینها(پیتر لینز-مترجم:مهدی صادق زاده)و ریاضی 2(ابراهیمی) میخوام.

adib_opensource

عضو جدید
System Analysis and design method Bentely

System Analysis and design method Bentely

با سلام
من کتاب System Analysis and design method Bentely
می خواستم

mhbitman

عضو جدید
سلام ،من حل تمرین های معماری کامپیوتر(مهدی یوسف خانی-آیت)،تحلیل و طراحی الگوریتم(تنها-فراهی)،نظریه زبانها و ماشینها(پیتر لینز-مترجم:مهدی صادق زاده)و ریاضی 2(ابراهیمی) میخوام.
age tarjoman esme nevisande haie aslishoono begoo

ens

عضو جدید
جزوه مهندسی اینترنت

جزوه مهندسی اینترنت

;)سلام به همه مهندسین رشته کامپیوتر
ازشما تقاضای جزوه مهندسی اینترنت دارم لطفا یاری نمائید:gol:

ens

عضو جدید
درباره درس مهندسی نرم افزار

درباره درس مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
اگه جزوه در زمینه مهندسی نرم افزار دارین راهنمایی فرمائید:smile:

mehrpooyaa

عضو جدید
الکترونیک دیجیتال!

الکترونیک دیجیتال!

:que:سلام بروبچ آی تی!من دو مین باره این درخواست رو می دم،جزوه یا کتاب فارسی برای مبانی الکترونیک دیجیتال می خوام.
mer30;)

ehan.bostan

عضو جدید
درخواست مقاله برای سنسور دوربرد

درخواست مقاله برای سنسور دوربرد

سلام
من دنبال طرز کار با سنسور دور برد رو می خواستم
کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

faranak203

عضو جدید
سلام برا خواص بیوفیزیک محصولات کشاورزی کتاب معرفی کنین مال رضوی و قنبرزاده رو دارم غیر اینا تو رو خدا زود باشین:cry:

zmoradi

عضو جدید
شما مي توانيد براي داشتن يك جزوه ي كوچك و مفيد به وبلاگ زير مراجعه كنيد و جزوهي مورد نظر را دانلود كنيد من كه خودم اونو دانلود كردم و استفاده كردم شما هم استفاده كنيد روزي دو بار براي معده خوبه

hani-zamani

عضو جدید
عاجزانه

عاجزانه

سلام.
من ۲ ماهه دنبال کتاب میگردم نمیتونم پیداش کنم.
تورو خدا یکی کمکم منه
متاب تست ساختمان گسسته/ ذخیره و بازیابی اطلاعات/ ریاضی عمومی ۱/ فیزیک۱/
واسه دانشگاه پیام نور
هرکی داری به منم بده نیاز شدید دارم.
ممنون
papa_mama67@yahoo.com

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام با عرض خسته نباشید خدمت دوست عزیز من به جزوه ساختمان گسسته دکتر قلی

زاده بسیار نیازمندم ولی فقط فصل 1دانلود میشه.

فصل1: http://dc14.4shared.com/download/39101828/bf3cf8d/Gosaste_fasle1.pdf?tsid=20080310-012749--

فصل2: http://www.4shared.com/file/39101904...ified=36ddd7db

فصل3: http://www.4shared.com/file/39102344...ified=36ddd7db

فصل4: http://www.4shared.com/file/39103250...ified=36ddd7db

فصل5: http://www.4shared.com/file/39103394...ified=36ddd7db

فصل6: http://www.4shared.com/file/39103470...ified=36ddd7db

فصل7: http://www.4shared.com/file/39103584...ified=36ddd7db

طریقه ی دانلود فایل ها هم به این صورته که روی لینک مربوطه کلیک کرده بعد از ان چند لحظه صبر می کنید تا صفحه ای باز شود.
در ان صفحه زیر کادر سبز رنگی گزینه ی downlosd file نوشته شده که با کلیک روی ان می توانید فایل را دانلود کنید.

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه مهندسان عزیز ..
یه سری کتاب و یا مقاله در مورد تجارت الکترونیک میخوام ..
از تعریف و مفهوم تجارت الکترونیک گرفته تا تهدید ها و مزایا و هر چیزی که به اون ربط داره ..
پیشاپیش تشکر میکنم!

scorpions

عضو جدید
سلام دوستان.
من تازه این انجمن رو پیدا کردم ونمیدونم چه جوریاست.
ولی وقتی میبینم همه هم رشته ایم خیلی راحتترم.
من دنبال یه مقاله یا کتاب یا هر چی که بتونه در مورد مدیریت مالی یه توضیحی بده میگردم.
لطفا هر کی میتونه یه کمکی بکنه چون بعد از عید باید ارائه بدم.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.
من تازه این انجمن رو پیدا کردم ونمیدونم چه جوریاست.
ولی وقتی میبینم همه هم رشته ایم خیلی راحتترم.
من دنبال یه مقاله یا کتاب یا هر چی که بتونه در مورد مدیریت مالی یه توضیحی بده میگردم.
لطفا هر کی میتونه یه کمکی بکنه چون بعد از عید باید ارائه بدم.

سلام
خوش اومدید;)
من کمی تو نت سرچیدم! اینها رو پیدا کردم(امیدوارم مفید باشن):
مدیریت مالی
یاداشتهایی در مدیریت مالی(وبلاگ)
سه فایل پی دی اف درباره مدیریت مالی
کتاب طراحی سیستمهای مالی دکتر کرباسچی در خصوص طراحی مالی است
کتاب Mis دکتر ساسانی نژاد در خصوص طراحی سیستمهای مالی و پشتیبانی کارخانه

پیشنهاد میکنم در تالار مهندسی صنایع هم درخواستتون رو تکرار کنید.
موفق باشید:gol:

آخرین ویرایش:

کربلایی

مدیر بازنشسته
:gol:
سلام به همه مهندسان عزیز ..
یه سری کتاب و یا مقاله در مورد تجارت الکترونیک میخوام ..
از تعریف و مفهوم تجارت الکترونیک گرفته تا تهدید ها و مزایا و هر چیزی که به اون ربط داره ..
پیشاپیش تشکر میکنم!

سلام
فریبا جان خدمت شما:
تجارت الكترونيكي در جهان امروز
بسياري از اقتصاددانان, متخصصان و آينده نگرها بر اين عقيده‌اند كه در سالهاي اخير انقلابي مشابه انقلاب صنعتي به وقوع پيوسته است كه جهان را وارد ” عضر اطلاعات“ ساخته است و بسياري از جنبه‌هاي اقتصادي,‌ اجتماعي و فرهنگي حيات بشر را دستخوش تحولي عميق نموده است. يكي از ابعاد اين تحول, تغييرات عميقي است كه در روابط اقتصادي بين افراد, شركتها و دولتها به وجود آمده است.
جهاني شدن ،مديريت و تجارت الكترونيك
يكي از مهمترين پيامدهاي جهاني شدن، افزايش رقابت درسطح بين المللي اقتصاد است. زيرا در اين شرايط، همواره با كاهش هزينه هاي حمل ونقل، رشد حيرت انگيز فناوري اطلاعات و گسترش روزافزون تجارت الكترونيك و به حداقل رسيدن محدوديتهاي جغرافيايي و رشد رقابت مواجه خواهيم بود كه درنتيجه كارايي اقتصاد بين المللي افزايش خواهديافت. در اين ميان مي توان گفت مهمترين پيامد جهاني شدن بر اقتصاد كشورها رشد تجارت الكترونيك است.
تجارت الکترونيکي چيست ؟
براي تجارت الکترونيکي تعاريف مختلفي ارائه شده است که اغلب آنها مبتني بر تجارت گذشته در استفاده از تجارت الکترونيکي بوده است . در ساده ترين شکل مي توان آن را به صورت " انجام مبادلات تجاري در يک قالب الکترونيکي " تعريف نمود.
همه چيز درباره تجارت الكتروني
زمانى كه ميان صفحات اينترنت به جست‏وجو مى‏پردازيم، بى‏ترديد با انبوهى از تبليغات و بَنرهاى اينترنتى روبه‏رو خواهيم شد كه بخش عظيمى از صفحات وب را به خود اختصاص داده‏اند. اينها به همراه سفارش كالا و خدمات، خريدهاى آنلاين و انجام امور تجارى، بدون استفاده از مدارك و اسناد كاغذىِ معمول، تنها بخشى از آن چيزى است كه ما آن را «تجارت الكترونيك» مى‏ناميم.
تجارت الكترونيكي ـ كارت اعتباري‌
بخش مهمي از مدل تجارت الكترونيك به ابزاري متكي است كه كارت اعتباري ناميده مي‌شود و ابزار الكترونيكي نقل و انتقال پول به شمار مي‌رود. بسياري از مردم مايلند بدانند اين كارت‌ها چه هستند و چگونه مي‌توان آن‌ها را تهيه و مورد استفاده قرارداد.
بازاريابي اينترنتي
به طور کلي واژه بازاريابي اينترنتي به استفاده از اينترنت جهت انجام تبليغات، فروش کالا و خدمات اطلاق مي گردد. اين بازاريابي نوعاً بر اصل “پرداخت به ازاي هر کليک” استوار است و شامل آگهي هاي تبليغاتي موجود در سايت ها، ايميل هايي که براي معرفي محصولات ارسال ميشود، آگهي هاي متحرک و جذاب گرافيکي، تبليغ در موتورهاي جستجو، تبليغات در وبلاگهاي مختلف و مقالات تبليغاتي مي باشد.
دلايل اهميت وب سايت در تجارت الکترونيک
به عنوان يک طراح وب سايت، گمان مي کنم که همه مردم در مورد اهميت وب سايت براي تجارت خود آگاه هستند. هر از گاهي نيز به خود مي گويم که شايد هنوز کساني باشند که اين آگاهي را نداشته باشند. شش دليل که در اينجا عنوان مي کنم در واقع از دلايل ابتدايي اهميت وب سايت شما است.
پياده سازي و بكارگيري CRM
در رابطه با مديريت ارتباط با مشتري ( CRM ) ، توجه به اين نكته بسيار حائز اهميت است كه CRM ، يك راهبرد تجاري سازمان است و نه محصول يا خدمات قابل ارائه توسط يك سازمان؛ به عبارتي ديگر، CRM خود به عنوان يك فناوري اطلاعاتي مطرح نمي‌باشد، بلكه از فناوري اطلاعات براي دستيابي به اهداف خود استفاده مي‌نمايد.
تجارت الكترونيك (بخش سوم)

تجارت الكترونيك (بخش دوم)

تجارت الكترونيك (بخش اول)
تعريف عام تجارت : هر نوع ارائه كالا يا خدمات ، كه معمولاً ( نه هميشه ) بخاطر پول انجام مي پذيرد . از تجارت الكترونيك ، تعاريف متعددي ارائه شده است . در حقيقت مجموعه متنوع وسيعي از تعاريف و مفاهيم براي تجارت الكترونيك وجود دارد كه موضوعات ، كاربردها ، و مدلهاي گوناگوني را در بر مي‏گيرد‏‏.
سرقفلى مجازيِ تجارت الكترونيك
فرض كنيد شما صاحب شركتى هستيد به نام XYZ و فرض كنيد مثلاً دو سال پيش كه مى خواستيد سايت شركت را در اينترنت فعال كنيد و email آن را راه بيندازيد دامنه xyz.com (domain) را كس ديگرى گرفته بوده و بنابراين شمامجبور شده ايد مثلاً دامنه xyzco.comرا ثبت كرده و استفاده از آن راشروع كنيد.
بچه درسخواني نبودم- پاي حرفهاي موسس ايراني الاصل سايت معروف eBay كه سه ساله ميلياردر شد
پيراميديار فقط 28 سالش بود كه در چند روز تعطيلي آخر هفته بكوب نشست پشت رايانه و برنامه چيزي را نوشت كه بعدها به يكي از معروف ترين سايتهاي اينترنتي تبديل شد . سايت حراجي eBay اين سايت 4 سپتامبر 1995 با نام بي مزه Web Auction (وب حراجي) كار خودش را شروع كرد. ولي پس از مدتي نامش به eBay تغيير پيدا كرد. البته اول مي خواستند بگذارند Echo Bay كه نام شركت مشاوره اي اميديار بود ولي نشاني سايت echobay.com موجود نبود و نشستند كلي فكر كردند و Echo Bay را eBay كردند.
جاده ابريشم قرن 21
قسمت اول حرفهاي پير اميديار ، ميلياردر ايراني الاصل و موسس سايت معروفeBay به دوران كودكي او و علاقه اش به خرد و خاكشير كردن ابزار الكترونيك و درس نخواندن و سرانجام رسيدن به ايده راه اندازي سايت eBay در سال 1995 اختصاص داشت . كل ايده eBay فقط براي كمك به آدمهايي بود كه مي خواستند با همديگر در اينترنت داد و ستد كنند مردم فكر مي كردند اين كار غير ممكن است ، آخر چطوري مي توانستند توي اينترنت به همديگر اعتماد كنند ؟ ولي اين نگراني احمقانه اي بود ،
شش دليل براي اينكه وب سايت شما براي تجارت شما حياتي است.

با چت، پول پارو مي كنند

اينترنت و امنيت براي كودكان

بازار آينده

ده درس مهم تجارت الكترونيكي

چه نكاتي را به هنگام خريد Online بايد به خاطر داشت؟

چگونه با پست الكترونيك بازاريابي كنيم

جذب مشتري بر روي اينترنت با پست الکترونيک

همه چيز درباره تجارت الكتروني

کداميک براي شما مهم تر است؟ بازديدکننده يا موتور جستجو؟

تجارت الکترونيک

تجارت الکترونيکي

حکومت مداری خوب با تجارت الکترونیک
ویژگی های سازمانهای الکترونیکی
قوانین تجارت الکترونیک
بانکداری الکترونیک انتخابی مطمئن برای توسعه اقتصادی

موفق باشید:gol:

پیوست ها

• ETrade.zip
    31.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

کربلایی

مدیر بازنشسته
:que:سلام بروبچ آی تی!من دو مین باره این درخواست رو می دم،جزوه یا کتاب فارسی برای مبانی الکترونیک دیجیتال می خوام.
mer30;)

سلام
از اینکه کمی زیاد دیر شده عذر میخوام:

http://www.afshin8315.blogfa.com/post-77.aspx
الکترونیک دیجیتال
http://www.edoc.ir/?lang=fa&page=showbody_books&row_id=1072
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=14095
http://www.adinebook.com/gp/product/9643270416

موفق باشید

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w22:
ترکوندی زکریا جان ..ممنون .
فقط یه سری از لینک ها باز نمیشه ..:w20:

scorpions

عضو جدید
من دنبال کتاب مدیریت مالی ترجمه ی آقای حسین عبده تبریزی میگردم لطفا هر کی میتون هیه کمکی بکنه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
من دنبال کتاب مدیریت مالی ترجمه ی آقای حسین عبده تبریزی میگردم لطفا هر کی میتون هیه کمکی بکنه.

سلام
کتاب مدیریت مالی ج 1 ترجمه حسین عبده تبریزی
کتاب مدیریت مالی ج 2 ترجمه حسین عبده تبریزی
کتاب اصول مدیریت تالیف حسین عبده تبریزی
باید عضو بشی و بعد سفارش بدی، با پست برات می فرستند
موفق باشید

scorpions

عضو جدید
ممنون ولی من وقت این کار رو ندارم.
در ضمن من فقط یه سری اطلاعات در مورد مدیریت مالی میخوام حالا زیاد هم واسم فرقی نداره که چه جوری باشه (pdf , power point,.....) .
اگه میشه یه جزوه ی در این مورد معرفی کنی.
ممنون .

بالا