16 ساعت فيلم آموزشي برق خودرو آموزش نرم افزار اتوکد به صورت فیلم فارسی
آموزش تعمیرات خودرو پراید بسته جامع آموزش نرم افزار SolidWorks
بسته جامع آموزش نرم افزار SolidWorks آموزش نرم افزار کتیا Catia

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 81

تاپیک: سی دی های آموزشی PDMS

عضو آواتار saib63
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12

wink سی دی های آموزشی PDMS

سی دی های آموزشی نرم افزار PDMS

• می تونید از تورنت زیر دانلود کنید:
      http://www.mininova.org/tor/2748975
    • و یا:
      [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

این سی دی ها به زبان فارسی هستش دانلود کنید ولذت ببرید
    ويرايش شده توسط saib63 در 2009/7/09 در ساعت 08:16 PM

عضو آواتار saib63
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12

Angry واقعا" متاسفم

یواش یواش دیگه دارم از بازکردن این تایپیک پشیمون میشم چرا ؟ حالامیگم چراشو :
    • من اعتقاد داشتم وقتی ملت آموزش pdms رو اونم به صورت رایگان ببینن خیلی کیف می کنن
      ولی شواهد نشون میده که خیلی هم بدشون اومده زیرا تا حالا که حدود دو هفته از شروع اون گذشته فقط و فقط یک نفر بله درست شنیدین یک نفر از این پست تشکر کرده ولی خدا میدونه من تو شهرستان ... چقدر به خاطر به دست آوردنش زحمت کشیدم ولی واقعا" حیفم اومد اینجا قرار ندم اینم نتیجه زحمات من !!؟؟
    • البته من اینجا گدائی تشکر رو ندارم چون اعتقاد دارم افرادی باید اینجا تبادل علم بکنن که برای خودشون گسترش اون رو وظیفه بدونن نه اینکه افرادی مثل آقای . . . (که خودش بهتر میدونه کیه)
      که هر وقت سوالی راجع به تاسیسات میکنی فورا" ارجاع میده به سایتش که من فلان پروژه ها رو به فلان قیمت می فروشم و یارو واسه خودش مغازه باز کرده راستی جناب آقای . . . شما که همه اینارو خودت انجام ندادی پس معلومه از این ور و اون ور جمع کردی دیگه تو چرا این کار رو میکنی؟؟!!

در پایان از دوستان عزیزی که علمشون رو مفتی نصیب ملت میکنن کمال تشکر رو دارم.

3. تشكر از اين پست

مدیر بازنشسته آواتار Schneider
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2008/2
    محل سكونت
    Tehran_Ahwaz

Yinyang

نقل قول نوشته اصلي بوسيله saib63 نمايش پست
    یواش یواش دیگه دارم از بازکردن این تایپیک پشیمون میشم چرا ؟ حالامیگم چراشو :
    • من اعتقاد داشتم وقتی ملت آموزش pdms رو اونم به صورت رایگان ببینن خیلی کیف می کنن
      ولی شواهد نشون میده که خیلی هم بدشون اومده زیرا تا حالا که حدود دو هفته از شروع اون گذشته فقط و فقط یک نفر بله درست شنیدین یک نفر از این پست تشکر کرده ولی خدا میدونه من تو شهرستان ... چقدر به خاطر به دست آوردنش زحمت کشیدم ولی واقعا" حیفم اومد اینجا قرار ندم اینم نتیجه زحمات من !!؟؟
    • البته من اینجا گدائی تشکر رو ندارم چون اعتقاد دارم افرادی باید اینجا تبادل علم بکنن که برای خودشون گسترش اون رو وظیفه بدونن نه اینکه افرادی مثل آقای . . . (که خودش بهتر میدونه کیه)
      که هر وقت سوالی راجع به تاسیسات میکنی فورا" ارجاع میده به سایتش که من فلان پروژه ها رو به فلان قیمت می فروشم و یارو واسه خودش مغازه باز کرده راستی جناب آقای . . . شما که همه اینارو خودت انجام ندادی پس معلومه از این ور و اون ور جمع کردی دیگه تو چرا این کار رو میکنی؟؟!!
    در پایان از دوستان عزیزی که علمشون رو مفتی نصیب ملت میکنن کمال تشکر رو دارم.
    سلام دوست عزیز
    دستت درد نکنه
    من این پست رو تازه دارم میبینم
    ولی ایکاش این پست رو همون اول توی تالار "نرم افزارهای مهندسی" میزدی !
    چون جاش بنظر من واقعا اونجاست؛ البته الان اگه اونجا بزنی اخطار میگیری ولی خب دیگه ...

Two possibilities exist
    either we are alone in the Universe or we are not
    Both are equally terrifying

Arthur C. Clarke

5. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار hormozdi
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2008/3
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه چون Torrent هست من قادر به دانلودش نشدم. با اینحال ممنون.

عضو آواتار reza_moshk
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/6

Zip هرکی جزوه PDMS رو میخواد وارد شه

با عرض سلام و وقت بخیر.
    یه جزوه با فرمت PDF (فارسی) دارم.خوشهال میشم بتونم کمکی کنم.

نرم افزارشم دارم ولی ADSL میخواد تا آپلودش کنم.اگر کسی میتونه راهنماییم کنه تا برای آپلود اون احتیاج به ADSL نباشه،بگه حتما براتون آپلود میکنم.
    موفق و سربلند باشید.
    محمد رضا
    ويرايش شده توسط reza_moshk در 2009/7/25 در ساعت 10:41 PM

عضو آواتار m.a.m
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/3

پيش فرض

دوست عزیزم خیلی ممنون
    ناراحت نباشین اتفاقا بحث من و آقای پیرجو چندوقت پیش در رابطه با همین مسئله بود.هرکس سایت گذاشت که پول در بیاره به مدیران اطلاع بدین ایشالا میشه 1کاری کرد که جلوی این جور افراد رو یک طوری گرفت.خودتون هم متذکر بشین بهشون
    از بابت فایل ممنونم
    فقط اگر امکانش هست میشه بگین این فایل رو چطور و با چه نرم افزاری باید باز کنیم؟

مدیر سایت آواتار پیرجو
    رشته
    مهندسی شیمی
    تاريخ عضويت
    2006/12
    محل سكونت
    جهنم دنیای غم

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله m.a.m نمايش پست
    دوست عزیزم خیلی ممنون
    ناراحت نباشین اتفاقا بحث من و آقای پیرجو چندوقت پیش در رابطه با همین مسئله بود.هرکس سایت گذاشت که پول در بیاره به مدیران اطلاع بدین ایشالا میشه 1کاری کرد که جلوی این جور افراد رو یک طوری گرفت.خودتون هم متذکر بشین بهشون
    از بابت فایل ممنونم
    برای دانلود از تورونت این برنامه رو دانلود کنید، همانند نرم افزارهای دانلود می باشد در قسمت بالای اون یک باکس خالی می باشد که نوشته URL این آدرس رو درون اون کپی کنید

در مقابل کاری که برای مردم انجام می دهی انتظار تشکر نداشته باش، این خود نوعی گدایی ایست. "پیرجو"

آن روز چقدر نزدیک است، شیطان فریاد می زند آدم پیدا کنید، سجده خواهم کرد......

عید آمد و خانه ی خود را نتکاندیم / گردی نستردیم و غباری نفشاندیم / دیدیم که کسوت بخت آمده نوروز/ از بیدلی او را ز خانه براندیم / هر جا گذری غلغله ی شادی و شور است / ما آتش اندوه به آبی ننشاندیم / آفاق پر از پیک و پیام است، ولی ما / پیکی ندوانیم و پیامی نرساندیم

contact me | pirjo[@]iran-eng[dot]com

contact me | pirjo[@]nigc[dot]info

10. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله m.a.m نمايش پست
    دوست عزیزم خیلی ممنون
    از بابت فایل ممنونم

بله من هم موافقم. آقايي كه ذكر كاراش در بالا رفت اوايل فقط قصدش تبادل مقاله و اطلاعات بود و پس از اينكه مطالب خوبي جمع آوري كرد حالا اسمش رو پرو‍ژه گذاشته و داره ميفروشه.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2009/7

پيش فرض

سلام این لینکی که دادین برای دانلود از تورنت با سرعت خیلی پایین دانلود میشه مثلا برای من با adsl 128 سرعت 0.01 کیلو بایت بر ثانیه برنامه افزایش سرعت یوتورنت هم هیچ تغییری تو دانلود کردن نمیده

عضو آواتار saib63
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2007/12

پيش فرض علت

سلام دوست عزیز
    دلیل کم بودن سرعت اینه که هر کس که دانلود می کنه به عوض اینکه اون رو برای مدتی محض رضای خدا seed بکنه زود فلنگو می بنده و میره و در عوالم خودش حتی این تفکر رو هم داره که "خدایا شکرت ما که دانلود کردیم و دیگران به جهنم که نتونستن و . . ." در واقع تنها seeder من هستم حال شما مقایسه کنید این همه انشعاب رو با لوله اصلی خب طبیعتا" به هرکی یه ذره میرسه ولی بالاخره می رسه زیاد عجله نکنید من هم سعی خودم رو بیشتر تر می کنم
    ضمنا" فقط اکتفا به این سی دی ها کافی نیست بایستی از کتاب های موجود هم استفاده کنی که به نظرم مال مسعود عزتی که دو جلد هست از انتشارات اندیشه سرا در بین منابع فارسی موجود بهترینه. موفق باشید

14. تشكرها از اين پست

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. فيلم هاي آموزشي از پانل هاي سه بعدي
    توسط omran84 در تالار فیلم ها و عکس های عمرانی
    پاسخ ها: 8
    آخرین ارسال: 2010/4/08, 09:32 AM
  2. سی دی های آموزشی PDMS
    توسط saib63 در تالار معرفی سایت های علمی ، آموزشی ، دانلود نرم افزار
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2009/7/09, 07:48 PM
  3. پاسخ ها: 6