ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w18:من امسال رتبه یک کارشناسی ارشدم:w26:تششششششششششششششششویق کنید:w17:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتخاب رشته 92

انتخاب رشته 92

سلام دوستان،از آنجایی که نتایج اولیه کارشناسی ارشد 92 بزودی میاید و ما باید کار انتخاب رشته را شروع کنیم،و انتخاب رشته هم نیاز به اطلاعاتی گسترده در مورد دانشگاه ها دارد،در نتیجه از کسانی که مایلند خواهشمندم برای رفع این نیاز به لینک زیر مراجعه کنید و سوالاتتونو آنجا مطرح کنید.این تاپیکو باید دیگه تمومش کرد و جای سوالات انتخاب رشته نیست.ضمنا صرفا از پست 16 به بعد رو در نظر بگیرید(پستهای قبلش قدیمی هست).با تشکر از همگی.یا علی

parandme

کاربر بیش فعال
با سلام و ارزوی موفقیت برای تمام شما دوستان
حالا که زمان انتخاب رشته و دانشگاه رسیده یه چند تا توصیه دارم که امیدوارم کمکتون کنه
قصد من معرفی دانشگاهاست

دانشگاه صنعتی شریف تو زمینه مهندسی حرف اول و آخر رو تو کشور میزنه در اون شکی نیست که بعنوان بهترین انتخاب برای هر دانشجوی ایرانی است
ولی بقیه...

دانشگاه صنعتی امیرکبیر در زمینه مکانیک جامدات (تغییر شکل و تنش) و ساخت و تولید و همین طور هوافضا خیلی عالیه و برای ورود به بازار کار هم از امتیازات ویژه ای برخورداه
دانشگاه تهران تو زمینه مکانیک سیالات خیلی قویه ولی جامداتش به اندازه دانشگاه تهران قوی نیست ولی میدونین که دانشگاه تهران از نظر بودجه و امکانات خیلی عالیه
دانشگاه علم و صنعت تو دوتا زمینه خیلی خوبه یکی برای کسایی که میخان تو زمینه ارتعاشات کار کنن و دیگری در زمینه مکانیک شکست و توصیه بنده به کسایی که به این زمینه علاقه مندن اینه که بعد از شریف علم و صنعت رو از یاد نبرن
دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی تو زمینه کنترل و اتوماسیون شاید در حد شریف و در سطح کشور بی نظیر باشه و تو زمینه دینامیک و مکانیک شکست هم خوبه یه حسن دیگه این دانشگاه ارتباط با صنعت خیلی قوی داره- بدی این دانشگاه غیر متمرکز بودن دانشکده ها و فضای کوچک اموزشی است که مانع رشد بیشتر دانشگاه شده به طوری که در سالهای اخیر تو رتبه بندی ها کمی پایین رفته
دانشگاه تربیت مدرس خیلی ها فریب رتبه بالا در رتبه بندی ها رو میخورن و دانشگاه تربیت مدرس رو بالاتر از خواجه نصیر و علم و صنعت و صنعتی اصفهان میزنن توجه کنید که رتبه بندی های مربوطه، همه رشته های دانشگاه ها رو شامل میشه و با توجه به جامع بودن این دانشگاه و داشتن رشته های علوم پایه مخصوصا شیمی که فوق العاده برای این دانشگاه امتیاز میارن بگذریم و اما در مورد این دانشگاه ... دانشکده فنی مهندسی داره گه یکی از گروهاش مکانیکه تعداد اعضای هیت علمیه مکانیکش کمتر از بقیه دانشگاهای تهرانه و در سطح صنعتی اصفهان و شیرازه ولی محیط کاملا دانشجو سالارانه داره و امکانات و بودجش فوق العاده است
صنعتی اصفهان یه دانشگاه سخت گیر و جدی با امکانات خوب و ارتباط با صنعت خیلی قوی و جدیدن برنامه ریزی بلند مدت برای پیشرفت دارن

موفق و پیروز باشین

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
روزشمار اعلام نتایج

روزشمار اعلام نتایج

:cry:
:cry::cry::cry:فقط 1 روز دیگر تا اعلام نتایج اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی سال 92:cry::cry::cry::cry::cry:

87682111

عضو جدید
بنده از این ساعت به صورت 24 ساعته آنلاینم. دوستان به کمپین انتظاریون ارشد بپیوندید.
البته وسطش شاید برای خورد و خوراک و دست به آب برم...

newuser

عضو جدید
حداقل دفترچه انتخاب رشته رو بذارن تا شب با اون مشغول باشیم ببینیم چی به چیه :confused:

lfc4win

عضو جدید
من که می دونم چه گلی به سر خودم زدم!! ولی تا نبینم باورم نمیشه »دی

mahde1818

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره انتشار كارنامه اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتي براي داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1392[/h]حالم از این داره بهم می خوره

reza2495

عضو جدید
بابا بچه ها چرا اینقدر استرس دارید؟ خودتونو اذیت نکنید تقرییا میدونیم چی کار کردیم دیگه
انشالا ک همه جای دلخواهشون قبول بشند

Hooladi

عضو جدید
داوطلبان گرامی برای دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 1392 از ساعت 22 تاریخ 22 اردیبهشت به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید:w15:

memeghme

عضو جدید
آقا شماره این گرایشا رو بدین من هول شدم نمیدونم چی به چیه گرایش 3 چیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا