میرم بهشت یا نه ؟

میرم بهشت یا نه ؟

• آره

رای: 2 50.0%
  • نه

رای: 2 50.0%

• مجموع رای دهندگان
    4

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه دانشجو مهندسی،ترم های آخر،دروغ تو کارم نیست،کسی رو اذیت نمیکنم،وقتی با دوستامم به اونا خوش میگذره،مشروبات الکلی استفاده میکنم،دست به خیر دارم،دوست دختر دارم،به پاکیزگی اهمیت میدم،دوست دارم همیشه بین دوستام آشتی برقرار کنم و رابطه افراد رو با هم خوب کنم،طرفدار عدالت و حق،نماز نمیخونم،روزه نمیگیرم،اسلامم زیاد قبول ندارم،خدا رو قبول دارم،به عقاید دیگران احترام میذارم(حتی به گاو پرستا).خب :

به نظرتون میرم بهشت یا نه؟

آره یعنی میری بهشت و نه یعنی میری جهنم.
این سوال رو با توجه به علمی که شما ها دارید دارم میپرسم.

آخرین ویرایش:

matin_bc

عضو جدید
من یه دانشجو مهندسی،ترم های آخر،دروغ تو کارم نیست،کسی رو اذیت نمیکنم،وقتی با دوستامم به اونا خوش میگذره،مشروبات الکلی استفاده میکنم،دست به خیر دارم،دوست دختر دارم،به پاکیزگی اهمیت میدم،دوست دارم همیشه بین دوستام آشتی برقرار کنم و رابطه افراد رو با هم خوب کنم،طرفدار عدالت و حق،نماز نمیخونم،روزه نمیگیرم،اسلامم زیاد قبول ندارم،خدا رو قبول دارم،به عقاید دیگران احترام میذارم(حتی به گاو پرستا).خب :

همین که به کارای این دنیات اهمیت میدی کافیه به نظر من..خیلی پی اینکه اون دنیا چی میشه نرو..چیزای خوبی میشه;)چند روز پیش سارا یه تاپیک زده بود در راستای بهشت و جهنم همین دنیاس..منم فکر می کنم تو بهشته این دنیاتو داری تجربه می کنی..;)

• Like
واکنش ها: NYC

milad3297

عضو جدید

زدم بهشت ذوق كني .;) اما حالتو بكن بهشت و جهنم كجا بود .

• Like

f.azar

عضو جدید
من نمی دونم خدا چه تصمیمی واسه شما می گیره فقط اینو می دونم که هیچ کار خوبی بی جواب نمی مونه و هیچ کار بدی بی عقاب. به نظر من خود آدما با توجه به نیرویی که خدا بهشون داده می تونن بفهمن که کارشون درست یا نا درست. و از طرف دیگه خدا انقدر بزرگ هست که همه رو می بخشه. ولی طوری به ما معرفیش کردن که خیلی ترسناکه و به محض کار بد جامون قعر جهنمه.:smile:

• Like

المینا

عضو جدید
سلام
زمان پیغمبر3تا(اگه اشتباه نکنم)کافر تصمیم میگرن ایشون رو بکشن.خدابه پیغمبر اطلاع میده و 3تاشونو میگیرن ونمیذارن به هدفشون برسن.پیغمبر به اولی میگه اسلام بیار وگرنه میمیری.طرف قبول نمیکنه وکشته میشه.به دومی میگن دومی میگه ماسه نفر واسه یه هدف اومدیم واونم قبول نمیکنه واونم کشته میشه.به سومی میگن.اونم جواب همون قبلی رو میده.وقتی میخوان بکشنش وحی میرسه که کاری باهاش نداشته باشید که ما این مردرو دوست داریم.
پیغمبر هم نمیذاره بکشنش.کافره!که تعجب کرده علت رو میپرسه.پیغمبر میگه خدای من به من گفت تو سه تاخصلت داری که به خاطر اونا پیش خداعزیزی.
ببخشید فقط یکی از خصلتاش یادمه!!!!!!!!!!!!!!!!
اونم غیرتته.
دوتای دیگه هم ........میگه بهش وطرف اسلام میاره.
این روایت ناقصو گفتم که بدونید عدل خدا با عدل ما فرق میکنه.
واسه همین مانمیتونیم بگیم بهشتی هستی یا جهنمی.
اگرچه توی قرانش میگه تنها دینی که نزد من پذیرفته است اسلامه(که خود اینم مفصله قضیه اش) اما اگه بخواد حتی تمام بی دینارو هم ببخشه هیچکس نمیتونه بهش حرفی بزنه.
سوء تفاهم نشه.منظورم اصلا شما نبودید.
شماکه اینقدر خصوصیات خوب دارید چرا بهترترش نمیکنی؟
حیفه ها.

• Like

المینا

عضو جدید
همین که به کارای این دنیات اهمیت میدی کافیه به نظر من..خیلی پی اینکه اون دنیا چی میشه نرو..چیزای خوبی میشه;)چند روز پیش سارا یه تاپیک زده بود در راستای بهشت و جهنم همین دنیاس..منم فکر می کنم تو بهشته این دنیاتو داری تجربه می کنی..;)
بانظر شمامخالفم
هرچیزی سرجای خودش.
ادم میتونه طوری زندگی کنه که هم این دنیاش هم اون دنیاش بهشتی باشه.
اگه غیر از اینه به خاطر انتخابای نادرست خودمونه.
یه چیز دیگه میدونستی این وعده شیطونه که میگه اون دنیا خوب میشه واست.هرکار دوست داری این دنیا بکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مواظب باش

matin_bc

عضو جدید
بانظر شمامخالفم
هرچیزی سرجای خودش.
ادم میتونه طوری زندگی کنه که هم این دنیاش هم اون دنیاش بهشتی باشه.
اگه غیر از اینه به خاطر انتخابای نادرست خودمونه.
یه چیز دیگه میدونستی این وعده شیطونه که میگه اون دنیا خوب میشه واست.هرکار دوست داری این دنیا بکن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مواظب باش

من از خدایی که بهش اعتقاد دارم این اجازه رو دارم که قشنگ زندگی کردن رو تجربه کنم اونجوری که می خوام..گله ی اکثر ادما از زندگی کردن به گونه ای که خودشون دوس ندارنه..
خدا انسانها رو اشرف مخلوقات خودش قرار داده و می تونن شیوه ی زندگیشون رو انتخاب کنن..راه کمال با ترسیدن معنا پیدا نمی کنه..مثل ازمایش و خطا می مونه نه پیروی از چیزی که بقیه گفتن چون به همون نتیجه که بقیه رسیدن میرسه ادم..شاد باشی دوستم..

بالا